LISTA din 2 octombrie 2003
agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale, publicată conform prevederilor art. 11 alin. (3) din Ordonanţa de urgenta a Guvernului nr. 30/2003 pentru instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale
EMITENT
  • MINISTERUL FINANŢELOR PUBLICE
  • Publicat în  MONITORUL OFICIAL nr. 691 din 2 octombrie 2003


      Nr. crt.Denumirea societăţii comercialeJudeţulCodul unic de înregistrare
      1.CONVISTEL - S.R.L.Bacău13489392
      2.VITRON - S.R.L.Bacău15713789
      3.NIABADA COM - S.R.L.Braşov7423601
      4.SUROM COM - S.R.L.Bucureşti15728968
      5.TERMOCOMBUST GAZ - S.R.L.Constanţa15682380
      6.PORTNAV - S.R.L.Galaţi6829483
      7.SAGOEST - S.A.Iaşi9192686
      8.RAFINĂRIA DĂRMĂNEŞTI - S.A.Bacău965796

    NOTĂ:
    În Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 364 din 28 mai 2003, la poziţia nr. 54 la coloana 2, în loc de "INTERMEZZO IMPEX - S.R.L." se va citi "TAM OIL - S.R.L." (Schimbarea denumirii societăţii comerciale s-a făcut conform Cererii nr. 393.838/2003).
    ---------------