ANEXE din 23 mai 2018la Ordinul ministrului justiției nr. 1.940/C/2018 privind actualizarea numărului posturilor de notar public destinate judecătorilor de la Înalta Curte de Casație și Justiție pentru anul 2018
EMITENT
  • MINISTERUL JUSTIȚIEI
  • Publicată în  MONITORUL OFICIAL nr. 471 bis din 7 iunie 2018


    Anexa nr. 1

    I. Camera Notarilor Publici Alba Iulia

    Nr.
    crt.

    Județul

    Circumscripția
    Judecătoriei

    Localitatea

    Numărul
    locurilor
    actualizate
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    ocupate de
    notari
    publici
    în funcție
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    vacante
    destinate
    judecă-
    torilor
    de la
    ICCJ
    pentru
    anul 2018

    Numărul
    notarilor publici
    suspendați

    1.

    Alba

    Alba Iulia

    Alba Iulia

    17*(1)

    16

    -

    1. Puiu Maria Delia

     

     

     

    Zlatna

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Cugir

    2

    2

    -

    -

     

     

    Aiud

    Aiud

    3

    3*(2)

    -

    -

     

     

     

    Ocna Mureș

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Teiuș

    1

    1

    -

    -

     

     

    Blaj

    Blaj

    3

    3*(2)

    -

    -

     

     

    Câmpeni

    Câmpeni

    4

    4

    -

    -

     

     

    Sebeș

    Sebeș

    6*(1)

    5*(2)

    -

    1. Brînzaș Elena Mihaela

     

     

     

    Săsciori

    -

    -

    -

    -

     

    Total județ

     

     

    37*(1)

    35*(2)

    -

    2

    2.

    Hunedoara

    Hunedoara

    Hunedoara

    7*(1)

    6

    -

    1. Aioanei Lavinia

     

     

     

    Călan

    1

    1

    -

    -

     

     

    Brad

    Brad

    3

    1*(2)

    -

    1. Pădurariu Ioana-
    Teodora
    2. Petruică Simona
    Cristina

     

     

    Deva

    Deva

    15

    15

    -

    -

     

     

     

    Ilia

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Simeria

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

    Orăștie

    Orăștie

    3

    3

    -

    -

     

     

     

    Geoagiu

    -

    -

    -

    -

     

     

    Petroșani

    Petroșani

    7

    7

    -

    -

     

     

     

    Petrila

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Lupeni

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Uricani

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Vulcan

    1

    1

    -

    -

     

     

    Hațeg

    Hațeg

    3

    3

    -

    -

     

    Total județ

     

     

    41*(1)

    38*(2)

    -

    3

    3.

    Sibiu

    Sibiu

    Sibiu

    47*(1)

    44*(2)

    -

    1. Leș Ioan
    2. Veștemean Alina
    3. Sima Raluca Cătălina

     

     

     

    Cisnădie

    2

    2

    -

    -

     

     

     

    Ocna Sibiului

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

    Agnita

    Agnita

    2

    2

    -

    -

     

     

    Avrig

    Avrig

    2

    2*(2)

    -

    -

     

     

    Mediaș

    Mediaș

    7

    7

    -

    -

     

     

     

    Șeica Mare

    -

    -

    -

    -

     

     

    Săliște

    Săliște

    3*(1)

    2

    -

    1. Pipernea-Avram
    Iulia Oana

     

     

     

    Miercurea Sibiului

    -

    -*(2)

    -

    -

     

    Total județ

     

     

    63*(1)

    59*(2)

    -

    4

     

    TOTAL CAMERĂ

     

     

    141*(1)

    132*(2)

    -

    9

    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați
    *(2) 1 notar public numit în Zlatna asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Cluj: Fornade Teodora Maria din 21.01.2015
    1 notar public numit în Zlatna și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Cetinturk Adela din 29.04.2013
    1 notar public numit în Zlatna și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Alba Iulia: Enăchescu Mihai din 08.05.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Alba Iulia nr. 13/05.03.2015
    1 notar public numit în Ocna Sibiului asociat pe durată nedeterminată în Sebeș: Beldean Violeta din 27.05.2014
    1 notar public numit în Ocna Sibiului asociat pe durată nedeterminată în Sibiu: Bexa Mircea din 24.11.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Alba Iulia nr. 86/10.10.2014
    1 notar public numit în Miercurea Sibiului și asociat pe 5 ani în Sibiu: Crăciun Mihaela din 13.10.2014
    1 notar public numit în Miercurea Sibiului și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Cluj: Cărunta Simina Iustina din 02.11.2016
    1 notar public numit în Aiud și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Cluj: Nyari Faur Andreea Mihaela din 08.07.2016
    1 notar public numit în Simeria asociat pe durată nedeterminată în Deva: Adam-Hotoiu Alexandra din 13.10.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Alba Iulia nr. 71/05.09.2014
    1 notar public numit în Brad asociat pe durată nedeterminată în Deva: Petruica Maria Cristina din 12.12.2014
    1 notar public numit în Sebeș asociat pe durată nedeterminată în Alba Iulia: Teodorescu Dan din 07.04.2015
    1 notar public numit în Blaj asociat pe durată nedeterminată în Alba Iulia: Teodorescu Răzvan din 07.04.2015.
    1 notar public numit în Avrig și asociat până la 08.06.2018 în Sibiu: Toma Ionela Laura din 17.05.2016.
    1 notar public numit în Sibiu și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Toma Mihai din 18.02.2016.
    1 notar public numit în Ilia și asociat pe durată nedeterminată în Petroșani: Daj Larisa Maria din 07.06.2016.
    1 notar public numit în Lupeni și asociat pe durată nedeterminată în Sibiu: Mărgineanu Grigore Adrian din 19.10.2017.


    Anexa nr. 2

    II. Camera Notarilor Publici Bacău

    Nr.
    crt.
    Județul
    Circumscripția
    Judecătoriei
    Localitatea
    Numărul
    locurilor
    actualizate
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    ocupate de
    notari
    publici
    în funcție
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    vacante
    destinate
    judecă-
    torilor
    de la
    ICCJ
    pentru
    anul 2018

    Numărul
    notarilor publici
    suspendați
    1.Bacău Bacău Bacău 37*(1) 33*(2) -
    1. Ionescu Mircea
    2. Blăgan Alexandru Iosif
    3. Hodorogea Cristina
    Emilia
    4. Umbrărescu Raluca
       Nicolae Bălcescu - - - -
       Răcăciuni 1 1 - -
       Sascut - - - -
      Buhuși Buhuși 1 1 - -
       Filipești 1 1 - -
      Moinești Moinești 4 4 - -
       Balcani 1*(1) - - 1. Spiridon Cristina
       Comănești 2 2 - -
       Dărmănești - -*(2) - -
      Onești Onești 10 10 - -
       Târgu Ocna 1 1 -  
       Slănic Moldova - - - -
      Podu Turcului Podu Turcului 1 1*(2)- -
       Răchitoasa 1 1 - -
     Total județ   60*(1) 55*(2) - 5
    2.Neamț Bicaz Bicaz 2 2 - -
       Bicazu Ardelean - - - -
       Poiana Teiului 1 1 - -
      Piatra Neamț Piatra Neamț 21*(1) 20*(2) - 1. Harbuz Irina
       Borlești 2*(1) 1 - 1. Grigoraș Mihaela
       Roznov 2 2 - -
      Roman Roman 12*(1) 11*(2) - 1. Tănase Claudia
      Târgu Neamț Târgu Neamț 3 3 - -
       Drăgănești 1 1 - -
     Total județ   44*(1) 41*(2) - 3
     TOTAL CAMERĂ  104*(1) 96*(2) - 8

    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați
    *(2) 1 notar public numit în Piatra Neamț și asociat pe durată nedeterminată în Târgu Neamț: David Radu Constantin din 28.03.2016
    1 notar public numit în Roman și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Iași: Vlad Cerasela din 12.12.2014
    1 notar public numit în Bacău și asociat pe 5 ani în Camera Notarilor Publici Ploiești: Ioniță Gheorghe din 19.02.2015
    1 notar public numit în Bacău și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Filip Ana Maria Cristina din 12.04.2017
    1 notar public numit în Dărmănești și asociat pe durată nedeterminată în Bacău: Bîrgăoanu Adina Beatrice din 28.03.2014
    1 notar public numit în Bacău și asociat pe durată nedeterminată în București: Cristudor Ligia Oana din 27.04.2017
    1 notar public numit în Podu Turcului și asociat pe 1 an în Camera Notarilor Publici Brașov: Duțu Carmen Anca din 02.03.2018


    Anexa nr. 3

    III. Camera Notarilor Publici Brașov

    Nr.
    crt.

    Județul

    Circumscripția
    Judecătoriei

    Localitatea

    Numărul
    locurilor
    actualizate
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    ocupate de
    notari
    publici
    în funcție
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    vacante
    destinate
    judecă-
    torilor
    de la
    ICCJ
    pentru
    anul 2018

    Numărul
    notarilor publici
    suspendați

    1.

    Brașov

    Brașov

    Brașov

    66*(1)

    65

    -

    1. Popa Ruxandra Elena

     

     

     

    Budila

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Codlea

    3

    3

    -

    -

     

     

     

    Cristian

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Feldioara

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Săcele

    3

    3*(2)

    -

    -

     

     

     

    Tărlungeni

    1*(1)

    -

    -

    1. Boca Aurel

     

     

     

    Teliu

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Prejmer

    3*(1)

    -

    -

    1. Bobb Camelia
    2. Dobrescu Iulia
    Nicoleta
    3. Ciuciu Lorena

     

     

     

    Predeal

    3*(1)

    2*(2)

    -

    1. Icbășoiu Daniela-
    Florentina

     

     

     

    Sânpetru

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Ghimbav

    1

    1*(2)

    -

    -

     

     

     

    Hălchiu

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Hărman

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Vama Buzăului

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

    Făgăraș

    Făgăraș

    8

    8

    -

    -

     

     

     

    Beclean

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Șinca Veche

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Șercaia

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Ucea

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Victoria

    2

    2

    -

    -

     

     

     

    Voila

    1

    1

    -

    -

     

     

    Rupea

    Rupea

    2

    2*(2)

    -

    -

     

     

     

    Comăna

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Ticuș

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

    Zărnești

    Râșnov

    1

    1*(2)

    -

    -

     

     

     

    Holbav

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Fundata

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Moeciu

    1*(1)

    -*(2)

    -

    1. Burlan Ioana Suzana

     

     

     

    Zărnești

    2

    2*(2)

    -

    -

     

     

     

    Vulcan

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Bran

    1

    1

    -

    -

     

    Total județ

     

     

    100*(1)

    93*(2)

    -

    7

    2.

    Covasna

    Întorsura
    Buzăului

    Întorsura Buzăului

    3*(1)

    2

    -

    1. Barbu Silviu Gabriel

     

     

     

    Sita Buzăului

    1*(1)

    -

    -

    1. Tamaș Alina

     

     

    Sfântu Gheorghe

    Sfântu Gheorghe

    8

    8*(2)

    -

     

     

     

     

    Bixad

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Ozun

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Baraolt

    3*(1)

    2

    -

    1. Filip Alitha Sorana

     

     

    Târgu Secuiesc

    Târgu Secuiesc

    4

    4

    -

    -

     

     

     

    Brețcu

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Covasna

    2

    2*(2)

    -

    -

     

     

     

    Zagon

    -

    -*(2)

    -

    -

     

    Total județ

     

     

    21*(1)

    18*(2)

    -

    3

     

    TOTAL CAMERĂ

     

     

    121*(1)

    111*(2)

    -

    10

    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați
    *(2) 1 notar public numit în Predeal și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Marina George din 05.01.2017 conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 41/22.11.2016
    1 notar public numit în Săcele și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Cluj: Cosma Laura Ioana din 13.03.2015
    1 notar public numit în Ghimbav și asociat pe 5 ani în Brașov: Gonțea Ionuț Dan Mircea din 01.08.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 19/18.06.2013
    1 notar public numit în Covasna și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Burlan Silviu Cristian din 12.04.2013
    1 notar public numit în Covasna și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Rizea Bianca Gabriela din 17.03.2014
    1 notar public numit în Brețcu și asociat până la 27.03.2021 în Întorsura Buzăului: Iagăr Mihaela din 12.03.2015
    1 notar public numit în Brețcu și asociat pe 5 ani în Brașov: Roth Jeno din 03.11.2014
    1 notar public numit în Teliu și asociat pe 5 ani în Brașov: Csorik Ioan Christian din 03.11.2014
    1 notar public numit în Zărnești și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Cluj: Bejan Cristina din 02.07.2013
    1 notar public numit în Hărman și asociat pe 7 ani în Brașov: Bălan Mihai din 08.01.2013
    1 notar public numit în Rupea și asociat până la 31.12.2025 în Brașov: Oancea Răzvan din 09.12.2015
    1 notar public numit în Ozun și asociat până la 31.12.2025 în Brașov: Ungureanu Bogdan Ilie din 09.12.2015
    1 notar public numit în Rupea și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Vrabie Mircea din 23.09.2014
    1 notar public numit în Fundata și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Vlăsceanu Horia din 15.02.2013
    1 notar public numit în Cristian și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Petrescu Manuela Ada din 03.01.2018 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 37/22.12.2017
    1 notar public numit în Vama Buzăului și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Cobelschi Ana Mihaela din 01.03.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 47/14.12.2016
    1 notar public numit în Feldioara și asociat până la 01.10.2019 în Brașov: Ion Cătălin din 03.10.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 34/22.09.2016
    1 notar public numit în Ticuș și asociat pe 15 ani în Brașov: Hotăran Violeta din 01.08.2014
    1 notar public numit în Budila și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Stuparu Alexandra din 15.05.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 23/28.04.2015
    1 notar public numit în Zagon și asociat pe durată nedeterminată în Târgu Secuiesc: Papp Reka din 13.05.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 12/02.03.2015
    1 notar public numit în Râșnov și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Bârlădeanu Adriana din 29.04.2015
    1 notar public numit în Ozun și asociat, pe durată nedeterminată, în Sfântu Gheorghe: Profiroiu Toth Anca din 25.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 8/20.02.2013
    1 notar public numit în Vulcan și asociat pe 49 ani în Brașov: Mija Cătălina din 23.03.2016
    1 notar public numit în Hălchiu și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Roșu Ramona Elena - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici din Brașov nr. 8/15.02.2017
    1 notar public numit în Brăila, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Breazu Marius Sebastian din 16.06.2017
    1 notar public numit în Sfântu Gheorghe și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Mușina Iulia din 26.11.2013
    1 notar public numit în Șercaia și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Aioanei Genoveva din 19.12.2016
    1 notar public numit în Beclean și asociat pe durată nedeterminată în Făgăraș: Gyergyai Siana Andreea din 01.02.2018 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici din Brașov nr. 35/20.12.2017
    1 notar public numit în Bixad și asociat pe 1 an în Camera Notarilor Publici București: Harasciuc Cecilia din 08.03.2018
    1 notar public numit în Podu Turcului, Camera Notarilor Publici Bacău și asociat pe 1 an în Brașov: Duțu Carmen Anca din 02.03.2018


    Anexa nr. 4

    IV. Camera Notarilor Publici București

    Nr.
    crt.

    Județul

    Circumscripția
    Judecătoriei

    Localitatea

    Numărul
    locurilor
    actualizate
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    ocupate de
    notari
    publici
    în funcție
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    vacante
    destinate
    judecă-
    torilor
    de la
    ICCJ
    pentru
    anul 2018

    Numărul
    notarilor publici
    suspendați

    1.

    București

    București

    București

    538*(1)

    515*(2)

    2

    1. Mateescu Adelaide
    Nicoleta
    2. Teodorescu Margareta
    3. Popa Alina Felicia
    4. Jidovu Nicu
    5. Buta Gheorghe
    6. Trestianu Viorica
    7. Popa Octavian
    8. Pușcatu Ion Leonard
    9. Galperin Șaimovici
    Marinela Natalia
    10. Dănilă Alexandra
    Irina
    11. Irimia Ianina
    12. Diaconescu Adina
    13. Iancu Ana Hermina
    14. Grecu Dana Elena
    15. Radu Maria Ramona
    16. Sîrbu Carmen
    17. Glodean Florica
    18. Nica Adriana
    19. Motrescu-Gachi
    Mălina Nicola
    20. Bucur Veronica
    21. Zarafiu Iuliana

     

    Total

     

     

    538*(1)

    515*(2)

    2

    21

    2.

    Călărași

    Călărași

    Călărași

    7

    7*(2)

    1

    -

     

     

     

    Alexandru Odobescu

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Dorobanțu

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Dragalina

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Independența

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Jegălia

    -

    -

    -

     

     

     

     

    Ștefan cel Mare

    2*(1)

    -

    -

    1. Boroș Alexandra
    2. Gheorghe Ioana Andreea

     

     

     

    Ulmu

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Vlad Țepeș

    1*(1)

    -

    -

    1. Marcu Manuela

     

     

     

    Vâlcelele

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

    Lehliu Gară

    Lehliu Gară

    2*(1)

    1

    -

    1. Ivănică Magdalena

     

     

     

    Belciugatele

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Dor Mărunt

    2

    2*(2)

    -

    -

     

     

     

    Dragoș Vodă

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Frăsinet

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Fundulea

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Gurbănești

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Ileana

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Nicolae Bălcescu

    1*(1)

    -*(2)

    -

    1. Trăilă Victoria Alina

     

     

     

    Sărulești

    1

    1

    -

    -

     

     

    Oltenița

    Oltenița

    5

    5*(2)

    -

    -

     

     

     

    Budești

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Căscioarele

    1*(1)

    -

    -

    1. Lixandru Iulian
    Tiberiu Eugen

     

     

     

    Frumușani

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Nana

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Ulmeni

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Radovanu

    -

    -*(2)

    -

    -

     

    Total județ

     

     

    23*(1)

    17*(2)

    -

    6

    3.

    Giurgiu

    Bolintin Vale

    Bolintin Vale

    5

    5

    -

    -

     

     

     

    Găiseni

    1*(1)

    -*(2)

    -

    1. Mihalache Cristina
    Mihaela

     

     

     

    Letca Nouă

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Mihăilești

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Roata de Jos

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Ulmi

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Vânătorii Mici

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

    Giurgiu

    Giurgiu

    9*(1)

    8*(2)

    -

    1. Costan Irina

     

     

     

    Băneasa

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Călugăreni

    1

    1*(2)

    -

    -

     

     

     

    Colibași

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Comana

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Găujani

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Ghimpați

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Goștinu

    1*(1)

    -

    -

    1. Kernveisz Mădălina

     

     

     

    Greaca

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Hotarele

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Iepurești

    2*(1)

    -

    -

    1. Chivorchian Maria
    Arșaluis
    2. Iosif Anca Liliana

     

     

     

    Toporu

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Vedea

    -

    -*(2)

    -

    -

     

    Total județ

     

     

    21*(1)

    16*(2)

    -

    5

    4.

    Ialomița

    Fetești

    Fetești

    3

    3*(2)

    -

    -

     

     

     

    Bordușani

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Făcăeni

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Giurgeni

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Țăndărei

    1

    1*(2)

    -

    -

     

     

     

    Mihail Kogălniceanu

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Săveni

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

    Slobozia

    Slobozia

    6

    6*(2)

    -

    -

     

     

     

    Amara

    1

    1*(2)

    -

    -

     

     

     

    Ciulnița

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Ciochina

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Căzănești

    1*(1)

    -*(2)

    -

    1. Ianovici Sorigren
    Luminița

     

     

     

    Colelia

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Traian

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

    Urziceni

    Urziceni

    4

    4

    -

    -

     

     

     

    Adâncata

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Axintele

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Coșereni

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Fierbinți

    1

    1*(2)

    -

    -

     

     

     

    Grindu

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Movilița

    1

    1

    -

    -

     

    Total județ

     

     

    19*(1)

    18*(2)

    -

    1

    5.

    Ilfov

    Buftea

    Afumați

    2*(1)

    2*(2)

    -

    -

     

     

     

    Balotești

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Buftea

    4

    4*(2)

    -

    -

     

     

     

    Chiajna

    2

    2*(2)

    -

    -

     

     

     

    Chitila

    3

    3

    -

    -

     

     

     

    Corbeanca

    1

    1*(2)

    -

    -

     

     

     

    Gruiu

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Moara Vlăsiei

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Mogoșoaia

    2

    2

    -

    -

     

     

     

    Nuci

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Otopeni

    2

    2

    -

    -

     

     

     

    Periș

    2

    2

    -

    -

     

     

     

    Petrăchioaia

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Snagov

    2

    2

    -

    -

     

     

     

    Ștefăneștii de Jos

    2

    2*(2)

    -

    -

     

     

     

    Tunari

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Voluntari

    8

    8

    -

    -

     

     

    Cornetu

    1 Decembrie

    4*(1)

    2

    -

    1. Constantinescu Liliana
    2. Dobrican Oana Maria

     

     

     

    Berceni

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Bragadiru

    1

    1*(2)

    -

    -

     

     

     

    Brănești

    2

    2

    -

    -

     

     

     

    Cernica

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Ciorogârla

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Clinceni

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Cornetu

    2

    2*(2)

    -

    -

     

     

     

    Dărăști Ilfov

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Domnești

    1*(1)

    -

    -

    1. Chiuzbaian Maria Luiza

     

     

     

    Glina

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Jilava

    3*(1)

    2

    -

    1. Florea Brîndușa Zoica

     

     

     

    Măgurele

    2

    2

    -

    -

     

     

     

    Pantelimon

    2

    2

    -

    -

     

     

     

    Popești Leordeni

    4

    4*(2)

    -

    -

     

     

     

    Vidra

    1

    1

    -

    -

     

    Total județ

     

     

    58*(1)

    54*(2)

    -

    4

    6.

    Teleorman

    Alexandria

    Alexandria

    8

    8

    -

    -

     

     

     

    Drăgănești Vlașca

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Nanov

    1

    1*(2)

    -

    -

     

     

     

    Orbeasca

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

    Roșiori de Vede

    Dobrotești

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Balaci

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Roșiori de Vede

    3

    3*(2)

    -

    -

     

     

    Turnu Măgurele

    Islaz

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Salcia

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Turnu Măgurele

    3

    3

    -

     

     

     

    Videle

    Videle

    3*(1)

    2*(2)

    -

    1. Istvan Roxana

     

     

     

    Botoroaga

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Poeni

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

    Zimnicea

    Zimnicea

    2

    2*(2)

    -

    -

     

     

     

    Pietroșani

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Smârdioasa

    -

    -*(2)

    -

    -

     

    Total județ

     

     

    21*(1)

    20*(2)

    -

    1

     

    TOTAL CAMERĂ

     

     

    680*(1)

    640*(2)

    2

    38

    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați
    *(2) 1 notar public numit în București și asociat pe durată nedeterminată în Buftea: Dan Georgeta din 03.02.2016
    1 notar public numit în București și asociat pe durată nedeterminată în Otopeni: Moise Alin Adrian din 06.02.2015
    1 notar public numit în București și asociat pe durată nedeterminată în Fetești: Moraru Raluca Ana din 30.01.2013
    3 notari publici numiți în Călărași și asociați pe durată nedeterminată în București: Ion Marian din 09.04.2013, Ciobanu Alin Constantin din 17.10.2013 și Trandafirescu Calangiu Vlad Alexandru din 18.02.2016
    1 notar public numit în Bordușani și asociat pe durată nedeterminată în București: Ion Adrian Alin din 09.04.2013
    1 notar public numit în Dragalina și asociat pe durată nedeterminată în București: Stan Mirela din 21.03.2016
    1 notar public numit în Dragalina și asociat pe 5 ani în București: Cocea Stila din 04.11.2014
    1 notar public numit în Dragalina și asociat până la data de 21.07.2019 în București: Bălan Diana Iulia din 05.01.2017
    1 notar public numit în Independența și asociat pe durată nedeterminată în București: Gagiu Meda din 11.06.2013
    2 notari publici numiți în Oltenița și asociați pe durată nedeterminată în București: Grădinaru Carmen Aurora și Ionescu Simona Aurora din 28.01.2013
    1 notar public numit în Budești și asociat pe durată nedeterminată în București: Moțatu Simona din 08.01.2014
    1 notar public numit în Frumușani și asociat pe durată nedeterminată în București: Dumitrescu Luminița din 16.05.2017
    1 notar public numit în Nana și asociat pe durată nedeterminată în București: Moldoveanu Bogdan din 08.01.2014
    1 notar public numit în Nana și asociat pe durată nedeterminată în Oltenița: Căuș Mălina Veronica din 14.04.2015
    1 notar public numit în Călugăreni și asociat pe durată nedeterminată în București: Teșu Simona Diana din 19.05.2016
    1 notar public numit în Călugăreni și asociat până la data de 15.01.2023 în București: Mihail Cristian din 28.01.2013
    1 notar public numit în Toporu și asociat pe 5 ani în București: Stănilă Liliana Ioana din 24.06.2015
    1 notar public numit în Amara și asociat pe durată nedeterminată în București: Palaghia Eduard Filip din 02.08.2013
    1 notar public numit în Amara și asociat pe durată nedeterminată în București: Mihalache Cristina din 27.03.2013
    1 notar public numit în Amara și asociat până la 31.12.2018 în București: Richițeanu Roxana-Camelia din 20.03.2014
    1 notar public numit în Popești Leordeni și asociat pe durată nedeterminată în București: Sassu Raluca Iulia din 07.10.2014
    1 notar public numit în Popești Leordeni și asociat pe durată nedeterminată în București: Paveliu Ileana din 26.04.2017
    1 notar public numit în Cornetu și asociat pe 2 ani în București: Bunea Raluca din 10.03.2017
    1 notar public numit în Cornetu și asociat pe 1 an în București: Boboc Andreea Laura din 31.01.2018
    1 notar public numit în Dobrotești și asociat pe 5 ani în București: Chirpisizu Nicoleta din 17.02.2017
    2 notari publici numiți în Dobrotești și asociați pe durată nedeterminată în București: Racolța Georgian din 22.01.2013 și Ștefănescu Alina Rozalia din 26.11.2013
    1 notar public numit în Dobrotești și asociat pe durată nedeterminată în Periș: Drăghici Elena Marylen din 05.03.2015
    1 notar public numit în Ploiești, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în București: Feig Salișen din 25.03.2014
    1 notar public numit în Gurbănești și asociat pe durată nedeterminată în București: Rădulescu Dumitru Octavian din 08.12.2016
    1 notar public numit în Dor Mărunt și asociat pe durată nedeterminată în București: Totorean Bogdan Claudiu Constantin din 14.01.2015
    1 notar public numit în Dor Mărunt și asociat, până la 31.12.2019, în București: Cristea Dragoș Cristian din 23.11.2016
    1 notar public numiți în Ileana și asociat până la 01.09.2019 în București: Ionescu Olivia din 20.05.2016
    1 notar public numit în Ileana și asociat pe durată nedeterminată în București: Haranguș Bianca Teodora Ștefania din 05.09.2016
    1 notar public numit în Ghimpați și asociat pe 3 ani în București: Boșca Oana Teodora din 05.12.2016
    3 notari publici numiți în Ghimpați și asociați pe durată nedeterminată în București: Teodosiu Ana din 08.01.2014, Cosma Aurel din 04.11.2014 și Stanciu Alina Mihaela din 04.02.2016
    1 notar public numit în Ghimpați și asociat, până la 08.06.2023, în București: Morcov Alexandru din 28.10.2013
    1 notar public numit în Ghimpați și asociat până la 15.01.2023, în București: Mihail Ioana Roxana din 28.01.2013
    1 notari public numit în Videle și asociat pe durată nedeterminată în București: Bivolaru Florin din 08.12.2016
    1 notari public numit în Videle și asociat pe durată nedeterminată în București: Rasovan Ivana din 22.03.2016
    1 notar public numit în Zimnicea și asociat pe durată nedeterminată în București: Mălăianu Ana Teodora din 04.11.2014
    1 notar public numit în Fitionești Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în București: Totis Eduard Anton din 08.01.2014
    1 notar public numit în Giurgiu și asociat pe durată nedeterminată în București: Ivănescu Adina din 08.01.2014
    1 notar public numit în Comana și asociat pe durată nedeterminată în București: Bârlădeanu Alexandru din 30.03.2015
    1 notar public numit în Comana și asociat pe durată nedeterminată în București: Nechifor Ana Matria din 25.02.2016
    1 notar public numit în Comana și asociat pe 1 an în București: Voronca Iris Victoria din 31.01.2018
    1 notar public numit în Vânătorii Mici și asociat pe durată nedeterminată în București: Radu Ioana din 22.01.2016
    1 notar public numit în Slobozia și asociat pe durată nedeterminată în București: Chatzifilippidis Ioana Ruxandra Victoria din 10.11.2017
    1 notar public numit în Slobozia și asociat pe durată nedeterminată în București: Tatu Vasile Daniel din 24.03.2014
    1 notar public numit în Slobozia și asociat pe durată nedeterminată în Mogoșoaia: Savici Florin Mihai din 27.03.2018
    1 notar public numit în Slobozia și asociat pe durată nedeterminată în Giurgiu: Naidin Ana Maria din 20.04.2016
    1 notar public numit în Căzănești și asociat pe durată nedeterminată în București: Beuran Oana Roxana din 08.01.2014
    1 notar public numit în Dorobanțu și asociat pe 1 an în București: Neagu Dana Andreea din 10.11.2017
    1 notar public numit în Smârdioasa și asociat pe durată nedeterminată în București: Lăncrănjan Mihail Marius din 03.03.2016
    1 notar public numit în Smârdioasa și asociat pe durată nedeterminată în București: Albu Răzvan Marian începând din 22.11.2013
    1 notar public numit în Vintileasca, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe 4 ani în București: Gurău Laura Adriana din 24.03.2016
    1 notar public numit în Toplița, Camera Notarilor Publici Târgu Mureș și asociat pe durată nedeterminată în București: Popescu Ana Maria din 12.07.2016
    1 notar public numit în Sărulești, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe 10 ani în București: Nicolae Balaș Didina din 11.08.2016
    1 notar public numit în Liești, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în București: Munteanu Laura Mirela din 04.06.2013
    1 notar public numit în Găujani și asociat pe 5 ani în București: Ionescu Ovidia Janina din 14.07.2014
    1 notar public numit în Frăsinet și asociat pe durată nedeterminată în București: Trăistaru Andreea din 23.12.2013
    1 notar public numit în Ulmeni și asociat pe durată nedeterminată în București: Chiraș Bianca Octavia din 27.05.2014
    1 notar public numit în Azuga, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în București: Polihovici Daniela din 29.06.2016
    1 notar public numit în Dăbuleni, Camera Notarilor Publici Craiova și asociat până la 25.01.2023 în București: Mocanu Ilinca din 28.12.2016
    1 notar public numit în Baia de Aramă, Camera Notarilor Publici Craiova și asociat pe durată nedeterminată în București: Gherghinoiu Emanoil Theodor din 25.08.2014
    1 notar public numit în Scornicești, Camera Notarilor Publici Craiova și asociat pe 5 ani în București: Trofin Iulia din 03.11.2015
    1 notar public numit în Focșani, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în București: Ionescu Cristi Ștefania din 25.03.2014
    1 notar public numit în Fierbinți și asociat pe durată nedeterminată în București: Leonte Alexandru din 29.04.2013
    2 notari publici numiți în Afumați și asociat pe durată nedeterminată în București: Busuioc Iulia din 30.03.2015 și Aron Mihai Florin din 10.07.2017
    1 notar public numit în Afumați și asociat pe 1 an în București: Mâlureanu Doru din 16.05.2017
    1 notar public numit în Găiseni și asociat pe durată nedeterminată în București: Budeci Ariadna Iulia din 17.03.2014
    1 notar public numit în Vedea și asociat pe durată nedeterminată în București: Răuță Alina Ruxanda din 16.04.2015
    1 notar public numit în Vedea și asociat pe durată nedeterminată în București: Marinca Alexandra Magdalena din 04.03.2014
    1 notar public numit în Drăgănești Vlașca și asociat, până la 26.01.2024, în Jilava: Mocanu Ștefan Călin din 08.01.2014
    1 notar public numit în Drăgănești Vlașca și asociat până la 31.12.2019 în București: Costache Mihaela Camelia din 05.12.2017
    1 notar public numit în Glina și asociat pe 5 ani în București: Simionescu Iuliana din 08.03.2018
    1 notar public numit în Glina și asociat pe durată nedeterminată în București: Nistor Ruxandra din 05.04.2017
    1 notar public numit în Glina și asociat pe durată nedeterminată în București: Prăjanu Ioan Claudiu din 08.04.2015
    1 notar public numit în Ulmu și asociat până la 31.12.2018 în București: Duminică Aniela din 03.11.2015
    1 notar public numit în Ulmu și asociat pe durată nedeterminată în București: Schuster Cristina Hanelore din 24.03.2016
    1 notar public numit în Alexandru Odobescu și asociat pe durată nedeterminată în București: Dobre Virginia Steluța din 04.03.2014
    1 notar public numit în Alexandru Odobescu și asociat pe durată nedeterminată în Brănești: Nicolae Leonardo Gabriel din 16.12.2014
    1 notar public numit în Gruiu și asociat, până la 31.12.2019, în Voluntari: Dăescu Andrei Radu din 30.01.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici București nr. 7/15.01.2014
    1 notar public numit în Gruiu și asociat pe durată nedeterminată în București: Lazăr Daniela din 31.01.2018
    1 notar public numit în Nanov și asociat pe durată nedeterminată în Alexandria: Todireanu Mircea din 21.02.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici București nr. 36/12.02.2014
    1 notar public numit în Nanov și asociat pe durată nedeterminată în Zimnicea: Chiriță Alin Claudiu din 04.11.2014
    1 notar public numit în Nanov și asociat pe durată nedeterminată în București: Ștefan Ana Maria Cristina din 27.11.2017
    1 notar public numit în Orbeasca și asociat pe durată nedeterminată în București: Ogrezeanu-Costescu Andra Maria din 24.03.2014
    1 notar public numit în Ciochina și asociat pe durată nedeterminată în București: Buje Alexandru din 09.04.2015
    1 notar public numit în Fetești și asociat pe durată nedeterminată în București: Niculae Cristina Mihaela din 14.11.2017
    1 notar public numit în Borsec, Camera Notarilor Publici Târgu Mureș și asociat pe 25 ani în București: Munteanu Ovidiu Lazăr din 28.01.2013
    1 notar public numit în Măxineni, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în București: Nămoloșanu Mihaela din 27.03.2013
    1 notar public numit în Slobozia, Camera Notarilor Publici Pitești și asociat pe durată nedeterminată în București: Costache Oana Cristina din 17.03.2014
    1 notar public numit în Zorleni, Camera Notarilor Publici Iași și asociat pe durată nedeterminată în București: Fînaru Alexandru Noru din 02.05.2017
    1 notar public numit în Ulmi și asociat, pe durată nedeterminată în București: Mirea Dragoș Iulian din 10.07.2017
    1 notar public numit în Ulmi și asociat pe durată nedeterminată în București: Florovici Maria Magdalena din 29.09.2015
    1 notar public numit în Mărăcineni, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în București: Vișinoiu Bogdan din 16.05.2017
    1 notar public numit în Petrăchiaoia și asociat pe durată nedeterminată în București: Trifoi Aranca Arabela din 26.04.2017
    1 notar public numit în Petrăchiaoia și asociat pe 3 ani în București: Cichirdan Alexandra din 27.10.2017
    1 notar public numit în Vatra Dornei, Camera Notarilor Publici Suceava și asociat pe durată nedeterminată în București: Ștefan Loredana Anca din 05.04.2018
    1 notar public numit în Botoșani, Camera Notarilor Publici Suceava și asociat pe durată nedeterminată în București: Marcu Alexandra din 17.02.2017
    2 notari publici numiți în Roata de Jos și asociați pe durată nedeterminată în București: Ștefan Iulia Silvia din 11.06.2013 și Bunda Andrei din 13.03.2015
    1 notar public numit în Roata de Jos și asociat pe 5 ani în București: Gurău Adriana Lucia din 19.05.2016
    1 notar public numit în Roata de Jos și asociat pe 5 ani în București: Haraga Cristina din 08.03.2018
    1 notar public numit în Roșiori de Vede și asociat pe 3 ani în București: Cărbunaru Andreea Daniela din 17.02.2017
    4 notari publici numiți în Roșiori de Vede și asociați pe durată nedeterminată în București: Boroi Maria din 08.01.2013, Popovici Alexandra din 11.06.2015, Melente Adrian din 30.03.2015 și Grigore Cristian din 29.11.2016
    1 notar public numit în Roșiori de Vede și asociat pe 5 ani în București: Chiriță Daniela Florentina din 08.01.2014
    1 notar public numit în Roșiori de Vede și asociat pe durată nedeterminată în Chirila: Zamfir Mihail din 25.03.2014
    1 notar public numit în Salcia și asociat pe 25 ani în Urziceni: Dan George din 07.03.2014
    2 notari publici numiți în Letca Nouă și asociați pe durată nedeterminată în București: Agavriloaei Damira Ioana din 02.08.2013 și Nica Sanda din 19.09.2016
    1 notar public numit în Mihail Kogălniceanu și asociat pe durată nedeterminată în București: Năstase Ana Maria din 19.02.2015
    1 notar public numit în Nuci și asociat pe 5 ani în București: Anghelache Geanina Mădălina din 08.02.2012
    1 notar public numit în Nuci și asociat pe durată nedeterminată în București: Diaconescu Remus Ștefan din 04.07.2017
    1 notar public numit în Giurgeni și asociat pe 5 ani în București: Caragea Nicolae din 11.07.2016
    1 notar public numit în Giurgeni și asociat pe durată nedeterminată în București: Pelizaru Elisabeta Alexandra din 24.03.2014
    1 notar public numit în Islaz și asociat până la data de 01.05.2018 în București: Chiriță Angela Roxana din 10.11.2017
    1 notar public numit în Băneasa și asociat pe durată nedeterminată în Buftea: Coadă Florin Adrian din 25.03.2014
    1 notar public numit în Băneasa și asociat pe durată nedeterminată în București: Schally Mubera Valentine Elena din 20.09.2013
    1 notar public numit în Buftea și asociat pe durată nedeterminată în București: Stănescu Alexandra Gabriela din 25.06.2014
    1 notar public numit în Colelia și asociat pe durată nedeterminată în București: Potra Bianca Florica din 14.11.2012
    2 notari publici numiți în Berceni și asociați pe durată nedeterminată în București: Șulea Alexandru din 03.11.2015 și Grigore Marius din 22.01.2016
    1 notar public numit în Pietroșani și asociat pe durată nedeterminată în Voluntari: Crângureanu Steriana Ștefania din 18.03.2016
    1 notar public numit în Colibași și asociat pe durată nedeterminată în București: Nica Oana Raluca din 05.03.2013
    1 notar public numit în Colibași și asociat pe durată nedeterminată în București: Bonț Marinela din 06.02.2017
    1 notar public numit în Săveni și asociat pe durată nedeterminată în Bolintin Vale: Mitescu Simona Elena din 25.04.2017
    1 notar public numit în Bălțești, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în Bolintin Vale: Bratu Gheorghe Cătălina Mihaela din 25.04.2017
    1 notar public numit în Zlatna, Camera Notarilor Publici Alba Iulia și asociat pe durată nedeterminată în București: Cetinturk Adela din 29.04.2013
    1 notar public numit în Poeni și asociat pe durată nedeterminată în București: Mihai Cristina din 15.06.2015
    1 notar public numit în Valea lui Mihai, Camera Notarilor Publici Oradea și asociat pe durată nedeterminată în București: Peneș Ioana Cristina din 05.04.2017
    1 notar public numit în Nicolae Bălcescu și asociat pe durată nedeterminată în București: Mermeze Speranța Catrinel din 27.03.2013
    1 notar public numit în Covasna, Camera Notarilor Publici Brașov și asociat pe durată nedeterminată în București: Rizea Bianca Gabriela din 17.03.2014
    1 notar public numit în Constanța și asociat pe durată nedeterminată în București: Ene Claudiu din 27.05.2014
    1 notar public numit în Chiajna și asociat pe 5 ani în București: Cojocaru Diana din 10.05.2016
    1 notar public numit în Dragoș Vodă și asociat pe durată nedeterminată în București: Niculescu Andreea Maria din 25.03.2014
    1 notar public numit în Dragoș Vodă și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Pavlicu Cornelia din 02.12.2014
    1 notar public numit în Ciulnița și asociat pe durată nedeterminată în București: Văduva Necșoiu Carla Elena din 18.05.2016
    1 notar public numit în Radovanu și asociat pe durată nedeterminată în București: Solacolu Raluca Ioana din 11.06.2015
    1 notar public numit în Traian și asociat pe 2 ani în București: Dragomir Tudor Radu din 10.03.2017
    1 notar public numit în Târgoviște, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în București: Nițu Cristina Georgeta din 29.07.2014
    1 notar public numit în Târgoviște, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în București: Enache Raluca Andreea din 24.03.2017
    1 notar public numit în Țăndărei și asociat până la 01.09.2019 în București: Ion Andreea Elena din 20.05.2016
    1 notar public numit în Țăndărei și asociat pe durată nedeterminată în Roșiori de Vede: Barbu Mircea Răzvan din 04.11.2014
    1 notar public numit în Botoroaga și asociat pe durată nedeterminată în București: Dinculescu Raluca Adriana din 29.04.2013
    1 notar public numit în Belciugatele și asociat pe durată nedeterminată în București: Ianachievici Andra Mihaela din 08.04.2015
    1 notar public numit în Bragadiru și asociat, până la 31.12.2019, în București: Georgescu Mădălina Elena din 23.11.2016
    1 notar public numit în Greaca și asociat pe durată nedeterminată în București: Cărăușu Diana Teodora din 18.04.2014
    1 notar public numit în Corabia, Camera Notarilor Publici Craiova și asociat pe 5 ani în București: Țintă Alina Mihaela din 29.04.2015
    1 notar public numit în Drobeta-Turnu Severin, Camera Notarilor Publici Craiova și asociat pe durată nedeterminată în București: Gheorghe Alisa Anda din 27.11.2017
    1 notar public numit în Bacău, Camera Notarilor Publici Bacău și asociat pe durată nedeterminată în București: Filip Ana Maria Cristina din 12.04.2017
    1 notar public numit în Bacău, Camera Notarilor Publici Bacău și asociat pe durată nedeterminată în București: Cristudor Ligia Oana din 27.04.2017
    1 notar public numit în Panciu, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe 5 ani în București: Chiparcă Francesca Beatrice din 26.03.2015
    1 notar public numit în Panciu, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în București: Blăgan Andra din 05.04.2018
    1 notar public numit în Păunești, Camera Notarilor Publici Galați și asociat până la 01.09.2019 în București: Lina Daniela din 20.05.2016
    1 notar public numit în Coșereni și asociat pe durată nedeterminată în București: Miclescu Bogdan Constantin din 27.10.2017
    1 notar public numit în Balta Doamnei, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în București: Surdescu Oana din 10.05.2013
    1 notar public numit în Iași, Camera Notarilor Publici Iași și asociat pe 2 ani în București: Turcu Doina din 27.03.2018
    1 notar public numit în Ștefăneștii de Jos și asociat pe 25 ani în București: Anghel Andrei din 11.07.2016
    1 notar public numit în Găești, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în București: Dincă Andreia Georgiana din 29.05.2013
    1 notar public numit în Săhăteni, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat până la 25.07.2022 în București: Trăistaru Ionel din 09.08.2017
    1 notar public numit în Baia de Aramă, Camera Notarilor Publici Craiova și asociat pe durată nedeterminată în București: Mărăcine Ramona Poliana din 26.04.2017
    1 notar public numit în Cornești, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în București: Dinu Camelia Elena din 27.02.2018
    1 notar public numit în Mizil, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în București: Terzea Matei Tiberiu din 22.05.2013
    1 notar public numit în Gropeni, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în București: Doloiu Maria Roberta din 14.10.2016
    1 notar public numit în Vâlcelele și asociat pe durată nedeterminată în București: Șurlea Alexandru Valeriu din 10.05.2013
    1 notar public numit în Matca, Camera Notarilor Publici Galați și asociat, pe 5 ani, în București: Luca Viorel din 12.06.2017
    1 notar public numit în Pitești, Camera Notarilor Publici Pitești și asociat pe durată nedeterminată în București: Brumă Sorana Cristina din 25.02.2016
    1 notar public numit în Pitești, Camera Notarilor Publici Pitești și asociat pe durată nedeterminată în București: Stănișor Dumitru Emilian din 27.02.2018
    1 notar public numit în Ștefănești, Camera Notarilor Publici Pitești și asociat până la data de 17.01.2023 în București: Vorniceanu Cristina din 21.11.2017
    1 notar public numit în Adâncata și asociat pe durată nedeterminată în București: Corici Maria Cristina Theodora din 24.04.2013
    1 notar public numit în Brăila, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe 5 ani în București: Popa Andra Astrid din 20.05.2016
    1 notar public numit în Râșnov, Camera Notarilor Publici Brașov și asociat pe durată nedeterminată în București: Bârlădeanu Adriana din 29.04.2015
    1 notar public numit în Bixad, Camera Notarilor Publici Brașov și asociat pe 1 an în București: Harasciuc Cecilia din 08.03.2018
    1 notar public numit în Deleni, Camera Notarilor Publici Iași și asociat pe durată nedeterminată în București: Marinescu Florentina din 04.02.2016
    1 notar public numit în Borșa, Camera Notarilor Publici Cluj și asociat pe durată nedeterminată în București: Balaci Mihai Alexandru din 30.05.2016
    1 notar public numit în Timișoara și asociat până la 25.01.2023 în București: Gorun Larisa Claudia Oana din 28.12.2016
    1 notar public numit în Ianca, Camera Notarilor Publici Galați și asociați pe 7 ani în București: Cloșcă Aurelian Daniel din 23.05.2016
    1 notar public numit în Făcăeni și asociat pe durată nedeterminată în București: Păduraru Larissa Andrada din 15.06.2016
    1 notar public numit în Valea Călugărească, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în București: Ciuhan Tudor Lucian din 15.06.2016
    1 notar public numit în Corbeanca și asociat pe durată nedeterminată în București: Popescu Daniela din 19.05.2016
    1 np numit în Bârlad, Camera Notarilor Publici Iași și asociat pe durată nedeterminată în București: Fînaru Lulu din 02.05.2017
    1 np numit în Galați, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în București: Năzare Violeta din 11.05.2017
    1 notar public numit în Urziceni și asociat pe durată nedeterminată în București: Barbu Alina Andreea din 31.01.2018


    Anexa nr. 5

    V. Camera Notarilor Publici Cluj

    Nr.
    crt.
    Județul
    Circumscripția
    Judecătoriei
    Localitatea
    Numărul
    locurilor
    actualizate
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    ocupate de
    notari
    publici
    în funcție
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    vacante
    destinate
    judecă-
    torilor
    de la
    ICCJ
    pentru
    anul 2018

    Numărul
    notarilor publici
    suspendați
    1. Cluj Cluj Napoca Cluj Napoca 92*(1) 90*(2) -
    1. Cardoș Laura Codruța
    2. Buiga Anca
       Apahida 2 2 - -
       Baciu 1 1*(2) - -
       Florești - - - -
      Dej Dej 5 5*(2) - -
      Gherla Gherla 4 4*(2) - -
      Huedin Huedin 4 4*(2) - -
       Gilău 1 1 - -
      Turda Câmpia Turzii 2 2 - -
       Mihai Viteazu 1 1 - -
       Turda 7 7 - -
     Total județ   119*(1) 117*(2) - 2
    2.
    Bistrița
    Năsăud
    Bistrița Bistrița 15*(1) 14*(2) - 1. Tătar Alina Sabina
      Năsăud Năsăud 5*(1) 4 - 1. Ani Maria Ioana
       Sângeorz Băi - -*(2) - -
      Beclean Beclean 5 5*(2) - -
     Total județ   25*(1)23*(2) - 2
    3. Maramureș Baia Mare Baia Mare 22 22*(2) - -
       Seini 1 1 - -
       Șomcuta Mare 2 2 - -
       Ulmeni - - - -
      Sighetu MarmațieiSighetu Marmației 6 6*(2) - -
      Târgu Lăpuș Târgu Lăpuș 3 3 - -
       Cavnic - - - -
      Vișeu de Sus Vișeu de Sus 1 1 - -
       Borșa 1 1*(2) - -
      Dragomirești Dragomirești 2 2*(2) - -
     Total județ   38 38*(2)- -
    4. Sălaj Zalău Zalău 11 11 - -
      Jibou Jibou 2 2*(2) - -
       Cehu Silvaniei 1 1*(2) - -
      Șimleu Silvaniei Șimleu Silvaniei 3 3*(2) - -
     Total județ   17 17*(2) - -
     TOTAL CAMERĂ  199*(1)195*(2) - 4

    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați
    *(2) 1 notar public numit în Săcele, Camera Notarilor Publici Brașov și asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Cosma Laura Ioana din 13.03.2015
    1 notar public numit în Beclean și asociat pe durată nedeterminată în Baia Mare: Cardoș Bogdan din 04.05.2016
    1 notar public numit în Cluj Napoca și asociat pe durată nedeterminată în Turda: Vasilescu Paul Dinu din 27.05.2014
    1 notar public numit în Cluj Napoca și asociat pe durată nedeterminată în Baia Mare: Măgurean Ecaterina Andreea din 16.12.2014
    1 notar public numit în Zlatna, Camera Notarilor Publici Alba Iulia asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Fornade Teodora Maria din 21.01.2015
    1 notar public numit Baia Mare și asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Ciugudean George Maximilian din 13.03.2015
    1 notar public numit Baia Mare și asociat pe durată nedeterminată în Beclean: Suliman Nawal din 28.01.2015
    1 notar public numit în Cehu Silvaniei și asociat pe durată nedeterminată în Baia Mare: Stoica Ioan Alin din 07.02.2017
    1 notar public numit în Sighetu Marmației și asociat pe durată nedeterminată în Baia Mare: Mureșan Georgeta Marcela din 08.01.2014
    1 notar public numit în Șimleu Silvaniei și asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Dorobanțu Simona Iustina din 18.09.2012
    1 notar public numit în Miercurea Ciuc, Camera Notarilor Publici Târgu Mureș și asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Pop Sergiu Mircea din 02.11.2016
    1 notar public numit în Olcea, Camera Notarilor Publici Oradea și asociat pe 5 ani în Cluj Napoca: Pop Smaranda Ramona din 09.04.2014
    1 notar public numit în Vadu Crișului, Camera Notarilor Publici Oradea și asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Pădurean Călin Cristian din 12.04.2013
    1 notar public numit în Brăila, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Chiș Mihaela Liliana din 02.07.2013
    1 notar public numit în Liești, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe nedeterminată în Turda: Oneț Ion Angheluș din 24.03.2014
    1 notar public numit în Zărnești, Camera Notarilor Publici Brașov și asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Bejan Cristina din 02.07.2013
    1 notar public numit în Dragomirești, și asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Buda Liliana din 12.04.2013
    1 notar public numit în Șimleu Silvaniei și asociat până la 01.06.2021 în Cluj Napoca: Mureșan Corneliu Lucian din 10.05.2016
    1 notar public numit în Jibou, și asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Handra Călugăr Diana din 02.07.2013
    1 notar public numit în Jibou și asociat pe 3 ani în Apahida: Bolduț David Domițian din 19.10.2016
    1 notar public numit în Aiud, Camera Notarilor Publici Alba Iulia și asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Nyari Faur Andreea Mihaela din 08.07.2016
    1 notar public numit în Miercurea Sibiului, Camera Notarilor Publici Alba Iulia și asociat pe durată nedeterminată Cluj Napoca: Cărunta Simina Iustina din 02.11.2016
    1 notar public numit în Huedin și asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Oprea Simona din 02.07.2013
    1 notar public numit în Sângeorz Băi și asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Budiu Alina Dorina din 02.07.2013
    1 notar public numit în Glodeni, Camera Notarilor Publici Târgu Mureș și asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Ilcaș Laura Mihaela din 02.07.2013
    1 notar public numit în Bistrița și asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Tofeni Alina Teodora din 27.03.2013
    1 notar public numit în Baciu și asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Pop Gabriela din 10.04.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Cluj nr. 74/16.03.2013
    1 notar public numit în Dej și asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Mesaroș Raluca Ileana din 28.05.2013
    1 notar public numit în Sânsimion, Camera Notarilor Publici Târgu Mureș și asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Buteanu Andra Ioana din 02.07.2013
    1 notar public numit în Borșa, și asociat pe durată nedeterminată în București: Balaci Mihai Alexandru din 30.05.2016
    1 notar public numit în Borșa și asociat pe durată nedeterminată în Zalău: Buran Mihai Ovidiu din 09.06.2016
    1 notar public numit în Baia Mare și asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Roman Anca Ioana din 30.03.2018
    1 notar public numit în Gherla și asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Petcu Andreea Ștefania din 02.03.2018
    1 notar public numit în Șuletea, Camera Notarilor Publici Iași și asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Ielciu Doina Alexandrina din 02.03.2018


    Anexa nr. 6

    VI. Camera Notarilor Publici Constanța

    Nr.
    crt.
    Județul
    Circumscripția
    Judecătoriei
    Localitatea
    Numărul
    locurilor
    actualizate
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    ocupate de
    notari
    publici
    în funcție
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    vacante
    destinate
    judecă-
    torilor
    de la
    ICCJ
    pentru
    anul 2018

    Numărul
    notarilor publici
    suspendați
    1. Constanța Constanța Constanța 74*(1) 70*(2) -
    1. Iordan Gheorghe
    2. Tatu Elena
    3. Oprescu Adela
    4. Vișan Florin
       Agigea 1 1 - -
       Corbu 1 1*(2) - -
       Murfatlar 1 1 - -
       Cogealac 1 1*(2) - -
       Cumpăna 1 1 - -
       Eforie 2 2 - -
       Istria - -*(2) - -
       Lumina 2 2 - -
       Năvodari 5 5 - -
       Mihail Kogălniceanu 1 1 - -
       Mihai Viteazu - -*(2) - -
       Nicolae Bălcescu - -*(2) - -
       Ovidiu 4 4*(2) - -
       Săcele 1*(1) -*(2) - 1. Sin Roxana Daniela
       Techirghiol 1 1 - -
       Valu lui Traian 2 2 - -
      Mangalia Mangalia 8*(1) 6 -
    1. Vonica Adrian
    2. Pufan Irina
       Mereni - -*(2) - -
       Albești 1*(1) -*(2) -
    1. Niculescu Bogdan
    Alexandru
       Costinești 1 1 - -
       Chirnogeni - - - -
       Amzacea - -*(2) - -
       Independența - - - -
       Negru Vodă 1 1 - -
       Topraisar 1 1*(2) - -
       Tuzla 1 1 - -
      Medgidia Medgidia 7 7 - -
       Adamclisi 1 1*(2) - -
       Oltina 1 1 - -
       Băneasa 1 1*(2) - -
       Castelu 2 2 - -
       Cobadin 1 1 - -
       Cernavodă 2 2 - -
       Deleni - -*(2) - -
       Mircea Vodă 2 2 - -
       Ostrov - - - -
       Poarta Albă 1 1 - -
      Hârșova Hârșova 1 1 - -
       Crucea 1 1 - -
       Topalu 1 1 - -
     Total județ   131*(1)123*(2) - 8
    2. Tulcea Tulcea Tulcea 13*(1)12*(2) - 1. Gâlcă Grigore
       Chilia Veche - - - -
       Murighiol - -*(2) - -
      Babadag Babadag 3 3 - -
       Topolog - -*(2) - -
      Măcin Măcin 3 3 - -
       Peceneaga 1 1 - -
     Total județ   20*(1)19*(2) - 1
     TOTAL CAMERĂ  151*(1)142*(2) - 9

    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați
    *(2) 1 notar public numit în Ovidiu și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Crișan Carastoian Delia din 05.11.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 62/24.10.2014
    1 notar public numit în Băneasa și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Manea Magdalena din 07.08.2014
    1 notar public numit în Săcele și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Botezatu Horia din 23.03.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 19/17.03.2017
    1 notar public numit în Constanța și asociat pe durată nedeterminată în Năvodari: Toncu Georgiana din 28.02.2018 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 22/16.02.2018
    1 notar public numit în Vânju Mare, Camera Notarilor Publici Craiova și asociat pe durată nedeterminată în Ovidiu: Ioniță Mihai din 22.01.2013
    1 notar public numit în Tulcea și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Bogdan Mihaela din 21.02.2017
    1 notar public numit în Tulcea și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Petrescu Traian din 21.04.2017
    1 notar public numit în Mihai Viteazu și asociat pe durată nedeterminată în Năvodari: Săcăleanu Alexandru din 13.01.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 60/06.12.2013
    1 notar public numit în Mihai Viteazu și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Dragomir Laura din 19.05.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 27/17.04.2015
    1 notar public numit în Istria și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Andrei Lavinia Antoaneta din 16.03.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 21/06.03.2015
    1 notar public numit în Istria și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Roman Petre Cristian din 19.11.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 56/10.10.2014
    1 notar public numit în Cogealac și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Băniță Luana din 13.01.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 59/06.12.2013
    1 notar public numit în Topraisar și asociat până la 02.02.2019 în Constanța: Manțu Laura din 25.03.2014
    1 notar public numit în Deleni și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Dumitra Cristina din 13.01.2014
    1 notar public numit în Nicolae Bălcescu și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Ștreangă Ioana din 25.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 6/22.02.2013
    1 notar public numit în Nicolae Bălcescu și asociat pe durată nedeterminată în Castelu: Geamalinga Nicoleta Raina din 06.07.2016
    1 notar public numit în Dragoș Vodă, Camera Notarilor Publici București și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Pavlicu Cornelia din 02.12.2014
    1 notar public numit în Constanța și asociat pe durată nedeterminată în București: Ene Claudiu din 27.05.2014
    1 notar public numit în Murighiol și asociat pe durată nedeterminată în Tulcea: Gâlcă Andra Claudia din 26.11.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 57/10.10.2014
    1 notar public numit în Topolog și asociat până la 24.09.2018 în Constanța: Deliorga Maria Cristina din 05.10.2017
    1 notar public numit în Adamclisi și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Marin Camelia din 05.04.2016
    1 notar public numit în Beceni, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Dimancea Anda Denisa din 19.09.2016
    1 notar public numit în Mereni și asociat pe durată nedeterminată în Mircea Vodă: Cenușă Nela din 27.06.2016
    1 notar public numit în Amzacea și asociat pe durată nedeterminată în Medgidia: Vasiliev Mircea Andrei din 13.01.2014
    1 notar public numit în Corbu și asociat pe o perioadă de 5 ani în Constanța: Babu Florentina din 06.12.2017 - - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 61/20.10.2017


    Anexa nr. 7

    VII. Camera Notarilor Publici Craiova

    Nr.
    crt.
    Județul
    Circumscripția
    Judecătoriei
    Localitatea
    Numărul
    locurilor
    actualizate
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    ocupate de
    notari
    publici
    în funcție
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    vacante
    destinate
    judecă-
    torilor
    de la
    ICCJ
    pentru
    anul 2018

    Numărul
    notarilor publici
    suspendați
    1. Dolj Băilești Băilești 4*(1) 3*(2) - 1. Gligă Laura
      Calafat Calafat 2 2*(2) - -
      Craiova Bechet 1 1 - -
       Dăbuleni - -*(2) - -
       Craiova 55*(1) 53 -
    1.Ivanovici Laura Mihaela
    2. Vlădoianu Teodora
      Segarcea Segarcea 3 3*(2) - -
      Filiași Filiași 2 2 - -
     Total județ   67*(1) 64*(2) - 3
    2. Gorj Novaci Novaci 2 2 - -
      Târgu Cărbunești Târgu Cărbunești 2 2*(2) - -
      Motru Motru 2 2 - -
      Târgu Jiu Târgu Jiu 19 19 -  
       Turceni 1 1 - -
       Rovinari 1 1 - -
     Total județ   27 27*(2) - -
    3. Mehedinți
    Drobeta-Turnu
    Severin

    Drobeta-Turnu
    Severin
    16 16*(2) - -
      Orșova Orșova 2 2*(2) - -
      Strehaia Strehaia 1 1*(2) - -
      Baia de Aramă Baia de Aramă 1 1*(2)*(3)- -
      Vânju Mare Vânju Mare 2 2*(2) - -
     Total județ   22 22*(2) - -
    4. Olt Balș Balș 3 3*(2) - -
      Caracal Caracal 6 6 - -
       Drăgănești Olt - - - -
      Corabia Corabia 2 2*(2) - -
      Slatina Slatina 13 13 - -
       Piatra Olt - -*(2) - -
       Scornicești - -*(2) - -
     Total județ   24 24*(2) - -
     TOTAL CAMERĂ  140*(1) 137*(2) - 3

    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați
    *(2) 1 notar public numit în Calafat și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Florescu Maria Magdalena din 15.04.2014
    1 notar public numit în Calafat și asociat pe durată nedeterminată în Slatina: Nicolescu Oana Luiza din 12.08.2014
    2 notari publici numiți în Băilești și asociați pe durată nedeterminată în Craiova: Gașpar Monica Ortansa din 14.07.2014 și Tone Gabriela din 27.05.2015
    1 notar public numit în Segarcea și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Diaconu Laura din 16.11.2015
    1 notar public numit în Târgu Cărbunești și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Cârstea Caba Mihai Dan din 20.05.2016
    1 notar public numit în Orșova și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Dincă Flavius din 26.01.2016
    1 notar public numit în Piatra Olt și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Defta Florentin Leonard din 17.12.2014
    1 notar public numit în Vânju Mare și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Constanța: Ioniță Mihai din 22.01.2013
    1 notar public numit în Dăbuleni și asociat până la 25.01.2023 în Camera Notarilor Publici București: Mocanu Ilinca din 28.12.2016
    1 notar public numit în Dăbuleni și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Curea Ionel din 17.12.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Craiova nr. 68/05.12.2015
    1 notar public numit în Dăbuleni și asociat până în 18.05.2021 în Craiova: Ungureanu Duval Anamaria Andra din 23.06.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Craiova nr. 24/18.05.2016
    1 notar public numit în Baia de Aramă și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Gherghinoiu Emanuel Theodor din 25.08.2014
    1 notar public numit în Baia de Aramă și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Mărăcine Ramona Poliana din 26.04.2017
    1 notar public numit în Scornicești și asociat până la 29.10.2018 în Craiova: Dincă Alina Camelia din 18.09.2014
    1 notar public numit în Scornicești și asociat pe 5 ani în Camera Notarilor Publici București: Trofin Iulia din 03.11.2015
    2 notari publici numiți în Strehaia și asociați pe durată nedeterminată în Craiova: Găgeatu Ileana Mădălina din 28.03.2016 și Făurar Virgil Claudiu din 15.04.2014
    1 notar public numit în Strehaia și asociat pe durată nedeterminată în Târgu Jiu: Nistorescu Constantin din 12.03.2015
    1 notar public numit în Balș și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Tomiță Sebastian Dan din 17.12.2014
    1 notar public numit în Corabia și asociat pe 5 ani în Camera Notarilor Publici București: Țintă Alina Mihaela din 29.04.2015
    1 notar public numit în Drobeta Turnu Severin și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Gheorghe Alisa Anda din 27.11.2017
    1 notar public numit în Drobeta Turnu Severin și asociat până la 15.06.2021, în Craiova: Mirea Ioana Mirela din 18.07.2016
    1 notar public numit în Piatra Olt și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Mladin Preoteasa Alina Corina din 06.07.2017

    *(3) 1 notar public numit în Baia de Aramă: Crețan Carmen Mihaela Suspendat executarea ordinului de numire până la soluționarea definitivă a Dosarului nr. 1028/54/2015, aflat pe rolul Curții de Apel Craiova


    Anexa nr. 8

    VIII. Camera Notarilor Publici Galați

    Nr.
    crt.

    Județul

    Circumscripția
    Judecătoriei

    Localitatea

    Numărul
    locurilor
    actualizate
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    ocupate de
    notari
    publici
    în funcție
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    vacante
    destinate
    judecă-
    torilor
    de la
    ICCJ
    pentru
    anul 2018

    Numărul
    notarilor publici
    suspendați

    1.

    Galați

    Galați

    Galați

    46

    46*(2)

    -

    -

     

     

     

    Frumușița

    2*(1)

    1

    -

    1.Irimia Petrișor Gabriel

     

     

     

    Pechea

    2

    2

    -

    -

     

     

     

    Slobozia Conachii

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Tulucești

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

    Tecuci

    Tecuci

    6

    6

    -

    -

     

     

     

    Cudalbi

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Corod

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Matca

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Priponești

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

    Liești

    Liești

    4*(1)

    2*(2)

    -

    1. Nicoară Mircea
    2. Gaube Rodica

     

     

     

    Independența

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Nămoloasa

    1*(1)

    -

    -

    1. Tudorie Anca Georgeta

     

     

    Târgu Bujor

    Târgu Bujor

    2

    2

    -

    -

     

     

     

    Berești

    1

    1*(2)

    -

    -

     

    Total județ

     

     

    67*(1)

    63*(2)

    -

    4

    2.

    Brăila

    Brăila

    Brăila

    26*(1)

    25*(2)

    -

    1. Vlad Bianca Ramona

     

     

     

    Însurăței

    2

    2

    -

    -

     

     

     

    Măxineni

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Movila Miresii

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Gropeni

    1*(1)

    -*(2)

    -

    1. Brumaru Ruxandra Iulia

     

     

     

    Mărașu

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Viziru

    1

    1

    -

    -

     

     

    Făurei

    Făurei

    2

    2

    -

    -

     

     

     

    Ianca

    2

    2*(2)

    -

    -

     

    Total județ

     

     

    34*(1)

    32*(2)

    -

    2

    3.

    Vrancea

    Focșani

    Focșani

    23

    23*(2)

    -

    -

     

     

     

    Dumbrăveni

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Dumitrești

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Gugești

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Mera

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Negrilești

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Nistorești

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Odobești

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Paltin

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Slobozia Bradului

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Suraia

    1

    1*(2)

    -

    -

     

     

     

    Spulber

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Tîmboiești

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Tulnici

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Vintileasca

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Vulturu

    1

    1

    -

    -

     

     

    Adjud

    Adjud

    7*(1)

    5*(2)

    -

    1. Apostolescu Irina
    Cristina
    2. Lupu Iuliana Silvia

     

     

     

    Păunești

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Homocea

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

    Panciu

    Panciu

    2

    2*(2)

    -

    -

     

     

     

    Mărășești

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Fitionești

    -

    -*(2)

    -

    -

     

    Total județ

     

     

    41*(1)

    39*(2)

    -

    2

     

    TOTAL CAMERĂ

     

     

    142*(1)

    134*(2)

    -

    8

    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați
    *(2) 1 notar public numit în Fitionești și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Totis Eduard Anton din 08.01.2014
    1 notar public numit în Vintileasca și asociat pe 4 ani în Camera Notarilor Publici București: Gurău Laura Adriana din 24.03.2016
    1 notar public numit în Vintileasca și asociat pe durată nedeterminată în Galați: De Smet Crina Alina din 07.06.2016
    1 notar public numit în Liești și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Munteanu Laura Mirela din 04.06.2013
    1 notar public numit în Liești și asociat pe nedeterminată în Camera Notarilor Publici Cluj: Oneț Ion Angheluș din 24.03.2014
    1 notar public numit în Focșani și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Ionescu Cristi Ștefania din 25.03.2014
    1 notar public numit în Focșani și asociat pe durată nedeterminată în Galați: Nica Nicolae Ciprian din 08.04.2013
    1 notar public numit în Gropeni și asociat pe durată nedeterminată în Brăila: Loi Paul Mircea din 18.02.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galați nr. 1/04.01.2016
    1 notar public numit în Măxineni și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Nămoloșanu Mihaela din 27.03.2013
    1 notar public numit în Măxineni și asociat pe durată nedeterminată în Brăila: Istrate Viorica din 01.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galați nr. 1/15.02.2013
    1 notar public numit în Adjud și asociat până la 18.07.2021, în Galați: Schin George Cristian din 01.09.2016
    1 notar public numit în Brăila și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Cluj: Chiș Mihaela Liliana din 02.07.2013
    1 notar public numit în Brăila și asociat pe durată nedeterminată în Galați: Toderașcu Dan din 16.11.2016
    1 notar public numit în Brăila și asociat pe 5 ani în Camera Notarilor Publici București: Popa Andra Astrid din 20.05.2016
    1 notar public numit în Brăila și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Brașov: Breazu Marius Sebastian din 16.06.2017
    1 notar public numit în Ianca și asociat pe 7 ani în Camera Notarilor Publici București: Cloșcă Aurelian Daniel din 23.05.2016
    1 notar public numit în Ianca și asociat pe 5 ani în Galați: Crăciun Răzvan din 29.02.2012
    1 notar public numit în Homocea și asociat pe durată nedeterminată în Brăila: Pană Cosmin din 07.11.2016
    1 notar public numit în Panciu și asociat pe durată nedeterminată în Focșani: Dragomir Maria Daniela din 05.09.2016
    1 notar public numit în Panciu și asociat pe 5 ani în Camera Notarilor Publici București: Chiparcă Francesca Beatrice din 26.03.2015
    1 notar public numit în Panciu și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Blăgan Andra din 05.04.2018
    1 notar public numit în Păunești și asociat până la 01.09.2019 în Camera Notarilor Publici București: Lina Daniela din 20.05.2016
    1 notar public numit în Priponești și asociat pe durată nedeterminată în Brăila: Vlăsceanu Cristea Carmen Ionela din 21.11.2017
    1 notar public numit în Berești și asociat pe durată nedeterminată în Galați: Barău Zîna din 13.08.2012
    1 notar public numit în Berești și asociat pe durată nedeterminată în Galați: Bașa Oana Andreea din 16.11.2016
    1 notar public numit în Gropeni și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Doloiu Maria Roberta din 14.10.2016
    1 notar public numit în Matca și asociat, pe 5 ani, în Camera Notarilor Publici București: Luca Viorel din 12.06.2017
    1 notar public numit în Movila Miresii și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Iași: Ciolpan Doru Constantin din 02.12.2014
    1 notar public numit în Tulnici și asociat pe durată nedeterminată în Focșani: Ivan Ana Maria din 19.05.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galați nr. 17/11.05.2015
    1 notar public numit în Suraia și asociat până în 01.01.2031 în Focșani: Pleșcan Florin Ciprian din 21.03.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galați nr. 17/14.03.2016
    1 notar public numit în Galați și asociat pe durată nedeterminată în București: Năzare Violeta din 11.05.2017
    1 notar public numit în Slobozia Conachi și asociat pe 5 ani în Arad, în Camera Notarilor Publici Timișoara: Tulcan Mădălina din 03.10.2017
    1 notar public numit în Panciu și asociat până la 31.12.2018 în Galați: Stoica Luana Irina din 19.03.2018
    1 notar public numit în Tulucești și asociat pe durată nedeterminată în Galați: Urs Flavia Andreea din 20.02.2018 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galați nr. 23/12.12.2017


    Anexa nr. 9

    IX. Camera Notarilor Publici Iași

    Nr.
    crt.
    Județul
    Circumscripția
    Judecătoriei
    Localitatea
    Numărul
    locurilor
    actualizate
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    ocupate de
    notari
    publici
    în funcție
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    vacante
    destinate
    judecă-
    torilor
    de la
    ÎCCJ
    pentru
    anul 2018

    Numărul
    notarilor publici
    suspendați
    1.Iași Iași Iași 62*(1) 60*(2) -
    1. Macovei Codrin
    2. Ochiroș Alexandru
       Andrieșeni - -*(2) - -
       Aroneanu - -*(2) - -
       Bârnova - -*(2) - -
       Bivolari - -*(2) - -
       Bosia - -*(2) - -
       Dobrovăț - -*(2) - -
       Holboca 1 1 - -
       Lețcani 1 1 - -
       Lunca Cetățuii-Ciurea 1 1 - -
       Miroslava 1 1 - -
       Mogoșești - -*(2) - -
       Podu Iloaiei - - - -
       Popricani 1 1 - -
       Popești - -*(2) - -
       Rediu 1 1 - -
       Românești - -*(2) - -
       Schitu Duca 2*(1) 1*(2) - 1. Grigoraș Ioan Nicolae
       Șcheia - -*(2) - -
       Tomești 1 1 - -
       Tansa - -*(2) - -
       Țibănești 1 1 - -
       Valea Lupului 1 1 - -
       Victoria - -*(2) - -
       Vlădeni - -*(2) - -
      Hârlău Hârlău 3 3 - -
       Deleni - -*(2) - -
       Focuri - -*(2) - -
      Pașcani Pașcani 7 7 - -
       Bălțați - -*(2) - -
       Ciohorani - -*(2) - -
       Cristești - -*(2) - -
       Lespezi 1 1 - -
       Mircești - -*(2) - -
       Răchiteni - -*(2) - -
       Ruginoasa 1 1 - -
       Stolniceni Prăjescu - - - -
       Târgu Frumos 3 3 - -
      Răducăneni Răducăneni 2*(1) 1 - 1. Urziceanu Renata
       Osoi 1 1 - -
     Total județ   91*(1) 87*(2) - 4
    2.Vaslui Bârlad Bârlad 6 6*(2) - -
       Alexandru Vlahuță 1*(1) - - 1. Ciobanu Ciprian Ionuț
       Ivești - - - -
       Tutova - -*(2) - -
       Murgeni - -*(2) - -
       Pogonești - -*(2) - -
       Șuletea - -*(2) - -
       Vinderei - -*(2) - -
       Zorleni - -*(2) - -
      Vaslui Vaslui 9 9 - -
       Băcești 1*(1) - - 1. Bârzu Alexandru
       Codăești - -*(2) - -
       Costești 1*(1) - -
    1. Irimia Bogdan
    Constantin
       Dumești 1*(1) - - 1. Ioniți Vlad
       Ivănești - -*(2) - -
       Muntenii de Jos 1*(1) - - 1. Irimia Gheorghe
       Solești - -*(2) - -
       Negrești 2 2 - -
      Huși Huși 5*(1) 4 - 1. Macovei Radu-Ticu
       Arsura - -*(2) - -
       Bunești Averești 1*(1) - - 1. Gâlea Raluca Elena
     Total județ   28*(1) 21*(2) - 7
     TOTAL CAMERĂ  119*(1) 108*(2) - 11

    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați;
    *(2) 1 notar public numit în Dobrovăț și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Topală Daniel din 16.03.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 15/10.03.2016
    1 notar public numit în Deleni și asociat pe durată nedeterminată în Hârlău: Berzentu Roxana Alexandra din 11.05.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 23/14.03.2015
    1 notar public numit în Roman, Camera Notarilor Publici Bacău și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Vlad Cerasela din 12.12.2014;
    1 notar public numit în Pogonești și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Lungu Loredana din 12.12.2014
    1 notar public numit în Răchiteni și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Toader Ionuț Alexandru din 05.12.2014
    1 notar public numit în Bălțați și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Pintilie Lăcrămioara din 24.04.2013
    1 notar public numit în Codăești și asociat pe durată nedeterminată în Vaslui: Simin Ionuț din 19.04.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 22/30.03.2013
    1 notar public numit în Solești și asociat pe durată nedeterminată în Vaslui: Simin Eduard Constantin din 19.04.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 22/30.03.2013
    1 notar public numit în Românești și asociat pe 5 ani în Iași: Costin Răzvan Ionuț din 05.04.2016
    1 notar public numit în Bivolari și asociat pe 5 ani în Iași: Șurpănelu Ilinca din 05.04.2016
    1 notar public numit în Vlădeni și asociat pe 5 ani în Iași: Coste Alexandru Dan din 05.04.2016
    1 notar public numit în Mircești și asociat pe 5 ani în Iași: Vieriu Moțoc Ancuța Petronela din 05.04.2016
    1 notar public numit în Bivolari și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Andriescu Raluca conform certificatul Curții Apel din 06.02.2001
    1 notar public numit în Ivănești și asociat pe durată nedeterminată în Vaslui: Bulumac Cătălin Ovidiu din 18.08.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 47/23.07.2015
    1 notar public numit în Tutova și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Stoica Cristina Cremona din 12.04.2017
    1 notar public numit în Schitu Duca și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Toma I. Ioan din 18.02.2016
    1 notar public numit în Sibiu, Camera Notarilor Publici Alba Iulia și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Toma Mihai din 18.02.2016
    1 notar public numit în Aroneanu și asociat până în 19.04.2021 în Iași: Dublea Andreea din 19.04.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 28/13.04.2016
    1 notar public numit în Bosia și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Cristia Avram Cerasela din 21.06.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 36/07.06.2016
    1 notar public numit în Victoria și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Blaj Avram Evelina din 21.06.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 36/07.06.2016
    1 notar public numit în Cristești și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Isachi Dragoș din 16.03.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 13/10.03.2016
    1 notar public numit în Tansa și asociat pe 5 ani în Iași: Avasiloae Claudia din 15.03.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 26/06.03.2017
    1 notar public numit în Vinderei și asociat pe durată nedeterminată în Huși: Macovei Ștefan Alexandru din 24.04.2013
    1 notar public numit în Iași și asociat pe 2 ani în Camera Notarilor Publici București: Turcu Doina din 27.03.2018
    1 notar public numit în Mogoșești și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Jescu Otilia Elena din 20.08.2012
    1 notar public numit în Ciohorani și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Antohie Răzvan din 17.12.2014
    1 notar public numit în Movila Miresii, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Ciolpan Doru Constantin din 02.12.2014
    1 notar public numit în Arsura și asociat pe durată nedeterminată în Huși: Gheorghiu Mircea Raoul din 22.04.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 20/06.03.2015
    1 notar public numit în Popești și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Dascălu Alexandra din 21.02.2017
    1 notar public numit în Delani și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Marinescu Florentina din 04.02.2016
    1 notar public numit în Bârnova și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Pătrășcanu Mihail Radu din 12.05.2016
    1 notar public numit în Bârlad și asociat pe durată nedeterminată în București: Fînaru Lulu din 02.05.2017
    1 notar public numit în Murgeni și asociat pe durată nedeterminată în Bârlad: Izvoranu Roxana din 09.03.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 77/06.12.2016
    1 notar public numit în Focuri și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Budurcă Magda Eugenia din 21.02.2017
    1 notar public numit în Andrieșeni și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Mahu Maria Cristina din 09.05.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 44/03.05.2017
    1 notar public numit în Zorleni și asociat pe durată nedeterminată în București: Fînaru Alexandru Noru din 02.05.2017
    1 notar public numit în Șcheia și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Fandache Andreea din 04.01.2018
    1 notar public numit în Șuletea și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Cluj: Ielciu Doina Alexandrina din 02.03.2018


    Anexa nr. 10

    X. Camera Notarilor Publici Oradea

    Nr.
    crt.
    Județul
    Circumscripția
    Judecătoriei
    Localitatea
    Numărul
    locurilor
    actualizate
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    ocupate de
    notari
    publici
    în funcție
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    vacante
    destinate
    judecă-
    torilor
    de la
    ÎCCJ
    pentru
    anul 2018

    Numărul
    notarilor publici
    suspendați
    1.Bihor Oradea Oradea 62*(1) 57*(2) -
    1. Mihai Miriam
    2. Radziuk Delia Roxana
    3. Indrieș Patricia
    Teodora
    4. Baciu Livia Nicoleta
    5. Cacuci Gârba Anca
    Maria
       Biharia - - - -
       Drăgești 1*(1) - - 1. Gabor Melinda
       Lăzăreni - -*(2) - -
      Salonta Salonta 3 3 - -
       Cefa - -*(2) - -
       Olcea - -*(2) - -
       Tinca 1 1 - -
      Aleșd Aleșd 4 4 - -
       Vadu Crișului - -*(2) - -
       Vârciorog - -*(2) - -
      Beiuș Beiuș 2 2 - -
       Dobrești - -*(2) - -
       Ștei 1 1 - -
      Marghita Marghita 3 3*(2) - -
       Derna 1 1 - -
       Popești - - - -
       Săcueni - -*(2) - -
       Valea lui Mihai 1 1*(2) - -
     Total județ   79*(1) 73*(2) - 6
    2.Satu Mare Satu Mare Satu Mare 15*(1) 14*(2) - 1. Pop Adina-Mioara
       Crucișor 1 1 - -
       Livada 1 1 -  
      Carei Carei 4 4 - -
       Bogdand - - - -
       Tășnad - - - -
      Negrești Oaș Negrești Oaș 2 2 - -
     Total județ   23 22*(2) - 1
     TOTAL CAMERĂ  102*(1) 95*(2) - 7

    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați
    *(2) 1 notar public numit în Olcea și asociat pe 5 ani Camera Notarilor Publici Cluj: Pop Smaranda Ramona din 09.04.2014
    1 notar public numit în Olcea și asociat pe durată nedeterminată în Aleșd: Puie Georgeta-Cristina din 29.12.2017
    1 notar public numit în Vadu Crișului și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Cluj: Pădurean Călin Cristian din 12.04.2013
    1 notar public numit în Dobrești și asociat pe durată nedeterminată în Oradea: Geambașu Ionuț din 26.03.2015
    1 notar public numit în Marghita și asociat până la 12.01.2021 în Oradea: Gâtea Teodora Lidia din 13.04.2016
    1 notar public numit în Cefa și asociat pe durată nedeterminată în Oradea: Voinea Radu din 07.03.2014
    1 notar public numit în Valea lui Mihai și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Peneș Ioana Cristina din 05.04.2017
    1 notar public numit în Lăzăreni și asociat pe durată nedeterminată în Oradea: Țara Vlad Gelu din 24.11.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Oradea nr. 59/06.10.2014
    1 notar public numit în Vârciorog și asociat pe durată nedeterminată în Oradea: Petriș Patricia din 04.11.2014
    1 notar public numit în Săcueni și asociat pe durată nedeterminată în Oradea: Pană Laura din 02.12.2014
    1 notar public numit în Satu Mare și asociat până la 01.08.2026, în Oradea: Bonchiș Andreea Maria din 05.07.2016
    1 notar public numit în Oradea și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Oradea: Iuhasz Csengele din 07.04.2016


    Anexa nr. 11

    XI. Camera Notarilor Publici Pitești

    Nr.
    crt.

    Județul

    Circumscripția
    Judecătoriei

    Localitatea

    Numărul
    locurilor
    actualizate
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    ocupate de
    notari
    publici
    în funcție
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    vacante
    destinate
    judecă-
    torilor
    de la
    ICCJ
    pentru
    anul 2018

    Numărul
    notarilor publici
    suspendați

    1.

    Argeș

    Pitești

    Pitești

    45*(1)

    40*(2)

    -

    1.Rădulescu Galia Claudia
    2. Cochinescu Mihaela
    3. Vasiliu Căpățână
    Simona Elena
    4. Caunei Florescu Adrian
    5. Crăciun Irina

     

     

     

    Bascov

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Moșoaia

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Mioveni

    3*(1)

    2

    -

    1. Safta Doina

     

     

     

    Mărăcineni

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Ștefănești

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

    Costești

    Costești

    3

    3

    -

    -

     

     

     

    Slobozia

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

    Câmpulung

    Câmpulung

    7*(1)

    6*(2)

    -

    1. Ionescu Imanuela

     

     

     

    Rucăr

    2*(1)

    -

    -

    1. Minculescu Ioana
    Mădălina
    2. Mateescu Emilia

     

     

    Curtea de Argeș

    Curtea de Argeș

    5

    5*(2)

    -

    -

     

     

     

    Domnești

    1

    1

    -

    -

     

     

    Topoloveni

    Topoloveni

    2

    2

    -

    -

     

     

     

    Leordeni

    -

    -

    -

    -

     

    Total județ

     

     

    71*(1)

    62*(2)

    -

    9

    2.

    Vâlcea

    Drăgășani

    Drăgășani

    4*(1)

    3

    -

    1. Pîrvu Cristian
    Virgiliu Nicolae

     

     

    Râmnicu Vâlcea

    Râmnicu Vâlcea

    28*(1)

    25

    -

    1. Poenaru Andreea Lorena
    2. Gutău Cristina Ioana
    3. Stoian Alin Marian

     

     

     

    Băbeni

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

    Brezoi

    Brezoi

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Călimănești

    1*(1)

    -

    -

    1. Tatu Ioan

     

     

    Horezu

    Horezu

    1*(1)

    -

    -

    1. Mazilu Claudia-Ana

     

     

    Bălcești

    Bălcești

    1

    1

    -

    -

     

    Total județ

     

     

    36*(1)

    30*(2)

    -

    6

     

    TOTAL CAMERĂ

     

     

    107*(1)

    92*(2)

    -

    15

    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați
    *(2) 1 notar public numit în Slobozia și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Costache Oana Cristina din 17.03.2014
    1 notar public numit în Pitești și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Brumă Sorana Cristina din 25.02.2016
    1 notar public numit în Pitești și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Stănișor Dumitru Emilian din 27.05.2014
    1 notar public numit în Curtea de Argeș și asociat pe durată nedeterminată în Pitești: Vasiliu Cezar Mihai din 07.06.2016
    1 notar public numit în Băbeni și asociat pe durată nedeterminată în Pitești: Dobrin Elena Cristina din 07.06.2016
    1 notar public numit în Ștefănești și asociat până la data de 17.01.2023 în Camera Notarilor Publici București: Vorniceanu Cristina din 21.11.2017
    1 notar public numit în Câmpulung și asociat pe 5 ani în Pitești: Bratu Irina din 13.02.2018


    Anexa nr. 12

    XII. Camera Notarilor Publici Ploiești

    Nr.
    crt.

    Județul

    Circumscripția
    Judecătoriei

    Localitatea

    Numărul
    locurilor
    actualizate
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    ocupate de
    notari
    publici
    în funcție
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    vacante
    destinate
    judecă-
    torilor
    de la
    ICCJ
    pentru
    anul 2018

    Numărul
    notarilor publici
    suspendați

    1.

    Prahova

    Ploiești

    Ploiești

    42*(1)

    40*(2)

    -

    1. Gâlea Ion
    2. Botezatu I. Ion

     

     

     

    Plopeni

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Boldești Scăeni

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Sângeru

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Șirna

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Dumbrava

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Ariceștii Rahtivani

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Valea Călugărească

    1

    1*(2)

    -

    -

     

     

     

    Balta Doamnei

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Gorgota

    1*(1)

    -

    -

    1. Dumitrache Paula

     

     

     

    Apostolache

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Vâlcănești

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Urlați

    2*(1)

    1*(2)

    -

    1. Mânzicu Corina Mihaela

     

     

    Câmpina

    Câmpina

    6

    6*(2)

    -

    -

     

     

     

    Băicoi

    3*(1)

    2

    -

    1. Panait Aurelia Elena

     

     

     

    Breaza

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Filipeștii de Pădure

    1

    1*(2)

    -

    -

     

     

    Mizil

    Mizil

    2

    2*(2)

    -

    -

     

     

     

    Ciorani

    -

    -

    -

    -

     

     

    Sinaia

    Bușteni

    2

    2

    -

    -

     

     

     

    Sinaia

    3

    3

    -

    -

     

     

     

    Azuga

    2

    2*(2)

    -

    -

     

     

     

    Comarnic

    1

    1

    -

    -

     

     

    Vălenii de Munte

    Vălenii de Munte

    4

    4

    -

    -

     

     

     

    Bălțești

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Slănic

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Măneciu

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Starchiojd

    -

    -*(2)

    -

    -

     

    Total județ

     

     

    76*(1)

    71*(2)

    -

    5

    2.

    Buzău

    Buzău

    Buzău

    18*(1)

    17

    -

    1. Vergu Mihaela
    Ecaterina

     

     

     

    Beceni

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Costești

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Mărăcineni

    1

    1*(2)

    -

    -

     

     

     

    Poșta Câlnău

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Sărulești

    1

    1*(2)

    -

    -

     

     

     

    Săhăteni

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Tisău

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Vernești

    1

    1

    -

    -

     

     

    Pătârlagele

    Pătârlagele

    3

    3

    -

    -

     

     

     

    Nehoiu

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Bozioru

    -

    -

    -

    -

     

     

    Pogoanele

    Pogoanele

    3

    3

    -

    -

     

     

     

    Brădeanu

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

    Râmnicu Sărat

    Râmnicu Sărat

    4

    4

    -

    -

     

     

     

    Buda

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Cochirleanca

    -

    -

    -

    -

     

    Total județ

     

     

    34*(1)

    33*(2)

    -

    1

    3.

    Dâmbovița

    Târgoviște

    Târgoviște

    22*(1)

    20*(2)

    -

    1. Albu Aurelia Madis
    2. Finteanu Delia Elena

     

     

     

    Cojasca

    1*(1)

    -*(2)

    -

    1. Iliescu Dana Raluca

     

     

     

    Finta

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Bilciurești

    1*(1)

    -

    -

    1. Goșu Tania

     

     

     

    Cornești

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Dragomirești

    1*(1)

    -

    -

    1. Oprea Anca Alexandra

     

     

     

    Pucheni

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Niculești

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Văleni Dâmbovița

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Voinești

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Malu cu Flori

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

    Răcari

    Răcari

    3

    3

    -

    -

     

     

     

    Crevedia

    3*(1)

    2

    -

    1. Voicu Maria Laura

     

     

     

    Titu

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Potlogi

    -

    -

    -

    -

     

     

    Pucioasa

    Pucioasa

    2

    2

    -

    -

     

     

     

    Fieni

    2*(1)

    1

    -

    1. Suditu Alexandru Cezar

     

     

     

    Moroieni

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

    Găești

    Găești

    3

    3*(2)

    -

    -

     

     

     

    Corbii Mari

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Petrești

    2

    2

    -

    -

     

     

     

    Ludești

    1

    1

    -

    -

     

     

    Moreni

    Moreni

    4

    4

    -

    -

     

     

     

    Ocnița

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Dărmănești

    -

    -*(2)

    -

    -

     

    Total județ

     

     

    47*(1)

    40*(2)

    -

    7

     

    TOTAL CAMERĂ

     

     

    157*(1)

    144*(2)

    -

    13

    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați
    *(2) 1 notar public numit în Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Feig Salișen din 25.03.2014
    1 notar public numit în Apostolache și asociat pe durată nedeterminată în Ploiești: David Livia din 25.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 14/22.02.2013
    1 notar public numit în Boldești Scăieni și asociat pe durată nedeterminată în Ploiești: Mănescu Emilian Costin din 17.06.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 61/15.05.2015
    1 notar public numit în Sărulești și asociat pe 10 ani în Camera Notarilor Publici București: Nicolae Balaș Didina din 11.08.2016
    1 notar public numit în Găești și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Dincă Andreia Georgiana din 29.05.2013
    1 notar public numit în Azuga și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Polihovici Daniela din 29.06.2016
    1 notar public numit în Văleni Dîmbovița și asociat pe 5 ani în Târgoviște: Neacșu Anca Nicoleta din 08.10.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 56/30.09.2014
    1 notar public numit în Voinești și asociat pe 5 ani în Târgoviște: Haralambie Bogdan din 08.10.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 56/30.09.2014
    1 notar public numit în Corbii Mari și asociat pe durată nedeterminată în Petrești: Neagu Mihaela din 18.09.2012
    1 notar public numit în Mărăcineni și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Vișinoiu Bogdan din 16.05.2017
    1 notar public numit în Finta și asociat până la 01.02.2020 în Târgoviște: Stoicescu Elena Cristina din 24.04.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 31/19.04.2017
    1 notar public numit în Brădeanu și asociat pe durată nedeterminată în Ploiești: Dobre Stelorian Daniel din 30.12.2014
    1 notar public numit în Bacău, Camera Notarilor Publici Bacău și asociat pe 5 ani în Buzău: Ioniță Gheorghe din 19.02.2015
    2 notari publici numiți în Târgoviște și asociați pe durată nedeterminată în Ploiești: Călin Magdalena din 11.04.2013 și Neculae Diana din 26.03.2015
    1 notar public numit în Târgoviște și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Nițu Cristina Georgeta din 29.07.2014
    1 notar public numit în Târgoviște și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Enache Raluca Andreea din 24.03.2017
    1 notar public numit în Dărmănești și asociat pe durată nedeterminată în Moreni: Fieraru Romulus Mihai din 23.05.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 38/20.05.2016
    1 notar public numit în Ariceștii Rahtivani și asociat pe 10 ani în Ploiești: Popescu Delia Elena din 27.11.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 63/14.11.2014
    1 notar public numit în Costești și asociat pe durată nedeterminată în Buzău: Vergu Elena din 28.12.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 92/14.12.2016
    1 notar public numit în Dumbrava și asociat pe durată nedeterminată în Ploiești: Tudose George Radu din 02.02.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 1/27.01.2017
    1 notar public numit în Starchiojd și asociat pe durată nedeterminată în Vălenii de Munte: Frațian Eugen Iuliu din 18.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 19/22.02.2013
    1 notar public numit în Pucheni și asociat pe durată nedeterminată în Târgoviște: Tudor Vlad Pompiliu Lucian din 20.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 17/22.02.2013
    1 notar public numit în Malu cu Flori și asociat pe 20 ani în Târgoviște: Cărămidă Irina Georgiana din 27.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 13/22.02.2013
    1 notar public numit în Câmpina și asociat pe durată nedeterminată în Ploiești: Cursaru Nicolae Radu din 25.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 16/22.02.2013
    1 notar public numit în Balta Doamnei și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Surdescu Oana din 10.05.2013
    1 notar public numit în Săhăteni și asociat până la 25.07.2022 în Camera Notarilor Publici București: Trăistaru Ionel din 09.08.2017
    1 notar public numit în Cornești și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Dinu Camelia Elena din 27.02.2018
    1 notar public numit în Mizil și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Terzea Matei Tiberiu din 22.05.2013
    1 notar public numit în Măneciu și asociat până la 17.02.2022 în Vălenii de Munte: Codescu Ana Gabriela din 02.03.2017
    1 notar public numit în Urlați și asociat pe durată nedeterminată în Ploiești: Mânzicu Corina Mihaela din 16.01.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 79/13.12.2013
    1 notar public numit în Titu și asociat pe 5 ani în Răcari: Cojocaru Maria din 25.05.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 37/26.04.2017
    1 notar public numit în Valea Călugărească și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Ciuhan Tudor Lucian din 15.06.2016
    1 notar public numit în Filipeștii de Pădure și asociat pe durată nedeterminată în Ploiești: Barbu Maria Mădălina din 15.06.2016
    1 notar public numit în Moroieni și asociat pe durată nedeterminată în Ploiești: Ivan Ștefan din 25.05.2016
    1 notar public numit în Beceni și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Constanța: Dimancea Anda Denisa din 19.09.2016
    1 notar public numit în Bălțești și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Bratu Gheorghe Cătălina Mihaela din 25.04.2017
    1 notar public numit în Titu și asociat pe durată nedeterminată în Ploiești: Dan Oliviu Vasilică din 23.02.2017
    1 notar public numit în Cojasca și asociat pe 3 ani în Lugoj, Camera Notarilor Publici în Timișoara: Melciu Cristina Janina din 31.01.2018


    Anexa nr. 13

    XIII. Camera Notarilor Publici Suceava

    Nr.
    crt.

    Județul

    Circumscripția
    Judecătoriei

    Localitatea

    Numărul
    locurilor
    actualizate
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    ocupate de
    notari
    publici
    în funcție
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    vacante
    destinate
    judecă-
    torilor
    de la
    ICCJ
    pentru
    anul 2018

    Numărul
    notarilor publici
    suspendați

    1.

    Suceava

    Suceava

    Suceava

    18*(1)

    16

    -

    1. Perju Pavel
    2. Busuioc
    Ana Elena

     

     

     

    Verești

    1

    1

    -

    -

     

     

    Câmpulung
    Moldovenesc

    Câmpulung Moldovenesc

    8

    8

    -

    -

     

     

    Fălticeni

    Fălticeni

    7

    7

    -

    -

     

     

     

    Dolhasca

    1

    1

    -

    -

     

     

    Rădăuți

    Rădăuți

    11*(1)

    9

    -

    1. Mandici Magda Elena
    2. Bratiloveanu Silvia

     

     

     

    Milișăuți

    2*(1)

    1

    -

    1. Cozgarea Bogdan Ionuț

     

     

     

    Siret

    1

    1*(2)

    -

    -

     

     

    Vatra Dornei

    Vatra Dornei

    4*(1)

    3*(2)

    -

    1. Nechifor Nadina

     

     

     

    Broșteni

    1

    1

    -

    -

     

     

    Gura Humorului

    Gura Humorului

    2

    2

    -

    -

     

    Total județ

     

     

    56*(1)

    50*(2)

    -

    6

    2.

    Botoșani

    Botoșani

    Botoșani

    16*(1)

    15*(2)

    -

    1. Popovici Cristian Dan

     

     

     

    Bucecea

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Flămânzi

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Trușești

    2

    2

    -

    -

     

     

    Darabani

    Darabani

    2*(1)

    1

    -

    1. Lazăr Daniela

     

     

    Dorohoi

    Dorohoi

    5

    5

    -

    -

     

     

    Săveni

    Săveni

    2

    2

    -

    -

     

    Total județ

     

     

    27*(1)

    25*(2)

    -

    2

     

    TOTAL CAMERĂ

     

     

    83*(1)

    75*(2)

    -

    8

    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați
    *(2) 1 notar public numit în Vatra Dornei și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Ștefan Loredana Anca din 05.04.2018
    1 notar public numit în Botoșani și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Marcu Alexandra din 17.02.2017
    1 notar public numit în Siret și asociat pe 5 ani în Suceava: Curcă Gabriela Iuliana din 11.08.2016


    Anexa nr. 14

    XIV. Camera Notarilor Publici Târgu Mureș

    Nr.
    crt.

    Județul

    Circumscripția
    Judecătoriei

    Localitatea

    Numărul
    locurilor
    actualizate
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    ocupate de
    notari
    publici
    în funcție
    în anul
    2018

    Numărul
    locurilor
    vacante
    destinate
    judecă-
    torilor
    de la
    ICCJ
    pentru
    anul 2018

    Numărul
    notarilor publici
    suspendați

    1.

    Mureș

    Târgu Mureș

    Târgu Mureș

    39

    39

    -

    -

     

     

     

    Acățari

    1*(1)

    -

    -

    1. Nașca Dan Anca Teodora

     

     

     

    Ceuașu de Câmpie

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Gornești

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Glodeni

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Miercurea Nirajului

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Band

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Ernei

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Crăciunești

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Ogra

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Râciu

    1

    1

    -

    -

     

     

     

    Sâncraiu de Mureș

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Sângeorgiu de Mureș

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Sântana de Mureș

    -

    -*(2)

    -

    -

     

     

     

    Șăulia de Câmpie

    1*(1)

    -

    -

    1. Ciocea Veronica Maria