ANEXĂ din 13 mai 2019privind Centralizatorul nr. 1 privind cotele de recoltă aprobate pentru perioada 2019/2020, la speciile cerb comun, cerb lopătar și capră neagră
EMITENT
  • MINISTERUL APELOR ȘI PĂDURILOR
  • Publicată în  MONITORUL OFICIAL nr. 377 bis din 14 mai 2019



    Notă
    Conținută de ORDINUL nr. 673 din 13 mai 2019, publicat în Monitorul Oficial, Partea I, nr. 377 din 14 mai 2019.
    <
    Centralizatorul nr. 1privind cotele de recoltă aprobate pentru perioada 2019/2020, la speciile cerb comun, cerb lopătar și capră neagră
    Nr. crt.Jud.Gestionari fonduri cinegeticeFond cinegeticCote de recoltă aprobate la:
    Nr.DenumireCerb comunCerb lopătarCapră neagră
    Total, din careMasculiFemele, tineretTotal, din careMasculiFemele, tineretTotal, din careMasculiFemele, tineret
    TrofeuSelecțieTrofeuSelecție
    0123456789101112131415
    1 AB AJVPS Alba 6 Vidra 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    2 AB AJVPS Alba 7 Ciuruleasa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    3 AB AJVPS Alba 8 Detunata 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    4 AB AJVPS Alba 9 Lupșa 5 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0
    5 AB AJVPS Alba 12 Geamăna 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    6 AB AJVPS Alba 19 Ocna Mureș 4 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0
    7 AB AJVPS Alba 20 Lopadea Nouă 4 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0
    8 AB AJVPS Alba 21 Noslac 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    9 AB AJVPS Alba 25 Teiuș 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    10 AB AJVPS Alba 26 Bucerdea 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11 AB AJVPS Alba 27 Veseuș 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12 AB AJVPS Alba 29 Veza 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    13 AB AJVPS Alba 34 Ampoița 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    14 AB AJVPS Alba 36 Berghin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    15 AB AJVPS Alba 37 Oarda 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    16 AB AJVPS Alba 41 Vinț 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    17 AB AJVPS Alba 42 Daia 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    18 AB AJVPS Alba 48 Vinerea 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    19 AB AJVPS Alba 49 Săliștea 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    20 AB AJVPS Alba 50 Cugir 4 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0
    21 AB DS Alba 1 Arieșul Superior 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    22 AB DS Alba 35 Ighiu 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    23 AB DS Alba 44 Ohaba 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    24 AB DS Alba 47 Prigoana 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    25 AB AVPS Bendis 2 Arieșul Mijlociu 3 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    26 AB AVPS Bendis 33 Vîltori Feneș 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    27 AB Ocolul Silvic Horea Apuseni 3 Horea 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    28 AB A.V Căprioru Certeze 4 Valea Bistrei 3 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    29 AB A.V. Avram Iancu 5 Avram Iancu 4 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0
    30 AB S.C. Ocolul Silvic Muntele Mare 10 Posaga 3 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    31 AB A.V.P.S. Ocoliș Hunter 1 11 Ocoliș 3 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    32 AB Asociația Trascău Hunting Sălciua 13 Vidolm 3 1 2 0 0 0 0 0 0 0
    33 AB A.V.P.S. Acvila Aiud 14 Rimetea 5 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0
    34 AB A.V. Râmeț Inzel 15 Ponor 6 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0
    35 AB A.V.P.S. Diana Aiud 16 Ciugud 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    36 AB A.V.P.S. Artemis 17 Aiud 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    37 AB A.V.P.S. Potaissa Hunter 18 Măhăceni 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    38 AB A.V.P.S. Târnavele 22 Intregalde 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    39 AB Asociația de Vânătoare Trascău 23 Cricău 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    40 AB A.V.S. Piatra Verde 24 Galda 8 2 3 3 0 0 0 0 0 0 0
    41 AB A.V.P.S. Valea Târnavei Jdvei 28 Jidvei 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    42 AB A.V.P.S. Căpriorul din Deal 30 Cergău 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    43 AB A.V. Cabana din Poduri Calea Lui Hoitz 31 Valea Lung 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    44 AB A.V.P.S. Cerbul Zlatna 32 Izvorul Ampoiului 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    45 AB A.V.P.S. Gura Ursului 38 Valea Mică 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    46 AB A.V. P. Mamut 39 Alba Iulia 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    47 AB A.V. Mistrețul Blandiana 40 Blandiana 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    48 AB A.V.P.S. Wild Hunting 43 Vingard 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    49 AB A.V.P.S. Vulturul Negru Sebeș 45 Cîlnic 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    50 AB A.V.P.S. Diana Gârbova 46 Gârbova 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    51 AB Ocolul Silvic Sâpcea Cugir R.A 51 Canciu 3 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    52 AB O.S. Valea Pianului R.A. 52 Pianu 0 0 0 0 3 1 1 1 0 0 0
    53 AB A.V. Cerbul Purcăreț 53 Purcăreț 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    54 AB Asociația Căprioru Sibiu 54 Sugag 4 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0
    55 AB Total județ 94 16 41 37 3 1 1 1 0 0 0
    56 AR AJVPS Arad 2 Aradul Nou 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    57 AR AJVPS Arad 3 Mailat 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    58 AR AJVPS Arad 6 Șeitin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    59 AR AJVPS Arad 7 Nădlac 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    60 AR AJVPS Arad 9 Rovine 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    61 AR AJVPS Arad 11 Ceala 6 1 2 3 16 1 5 10 0 0 0
    62 AR AJVPS Arad 12 Variaș 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    63 AR AJVPS Arad 13 Dorobanți 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    64 AR AJVPS Arad 16 Vladimirescu 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
    65 AR AJVPS Arad 17 Șimand 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    66 AR AJVPS Arad 19 Șiclău Grăniceri 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
    67 AR AJVPS Arad 27 Nădab Moară 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    68 AR AJVPS Arad 34 Milova 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
    69 AR AJVPS Arad 36 Monoroștia 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    70 AR AJVPS Arad 41 Târnova 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    71 AR AJVPS Arad 43 Seleus 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    72 AR AJVPS Arad 45 Apateu 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    73 AR AJVPS Arad 47 Rovina 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    74 AR AJVPS Arad 49 Mânerău 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    75 AR AJVPS Arad 56 Roșia 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    76 AR AJVPS Arad 61 Crocna Zimbru 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    77 AR AJVPS Arad 70 Fiac 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    78 AR AJVPS Arad 71 Zăbalț 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
    79 AR AJVPS Arad 72 Lipova 6 1 3 2 0 0 0 0 0 0 0
    80 AR DS Arad 5 Sâmpetru Gheduș 10 2 3 5 52 6 12 34 0 0 0
    81 AR DS Arad 22 Sălișteanca 0 0 0 0 52 5 15 32 0 0 0
    82 AR DS Arad 37 Bătuta 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    83 AR DS Arad 55 Moneasa 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    84 AR DS Arad 59 Madrigești 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    85 AR DS Arad 60 Dumbrava 4 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0
    86 AR DS Arad 65 Slatina 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    87 AR DS Arad 66 Troaș 4 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0
    88 AR DS Arad 67 Săvărșin 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
    89 AR DS Arad 69 Recea 4 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0
    90 AR DS Arad 73 Neudorf 10 2 3 5 12 1 3 8 0 0 0
    91 AR DS Arad 74 Zăbrani 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    92 AR AV Lazăr Hunting 26 Somoș 7 1 2 4 10 0 3 7 0 0 0
    93 AR AV Lazăr Hunting 48 Miniș 3 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0
    94 AR AV Lazăr Hunting 57 Chișindia 5 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0
    95 AR AVPS Aranca 4 Gelu 0 0 0 0 0 0 0 0
    96 AR ARS Venandi 8 Pereg 0 0 0 0 2 0 1 1 0 0 0
    97 AR AV Diana Turnu 10 Turnu 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    98 AR Jager Club 14 Andrei Șaguna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    99 AR Vânătorul Arad 15 Sofronea 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    100 AR AV Artemis Montana 18 Horia 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    101 AR AV Cananalul Morilor 20 Râtul Pilu 0 0 0 0 402 30 90 282 0 0 0
    102 AR AV Cananalul Morilor 21 Socodor 0 0 0 0 345 20 80 245 0 0 0
    103 AR AV Elena 23 Adea 32 4 10 18 53 7 15 31 0 0 0
    104 AR Căpriorul Roșu 24 Lunca Holumburi 14 2 6 6 52 3 14 35 0 0 0
    105 AR AV Poiana Dealului 29 Caporal Alexa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    106 AR AVP Crișana 28 Nadab 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    107 AR AVP Crișana 35 Conop 16 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0
    108 AR AV Cetate Șiria 30 Siria 3 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0
    109 AR AVPS Hubertus Lipova 32 Ghioroc 5 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0
    110 AR AVPS Hubertus Lipova 33 Cladova 14 2 6 6 0 0 0 0 0 0 0
    111 AR OSP Nadeș 38 Nadăș 3 1 2 0 0 0 0 0 0 0
    112 AR AV Lunca Tauți 39 Tăut 18 4 6 8 0 0 0 0 0 0 0
    113 AR AVP Arsilva 40 Arăneag 19 2 7 10 0 0 0 0 0 0 0
    114 AR AV Bizon Bonasus 25 Sintea 10 1 4 5 15 1 6 8 0 0 0
    115 AR AV Bizon Bonasus 42 Pîncota 1 0 0 1 25 2 8 15 0 0 0
    116 AR ASC Ineu 46 Balta 25 3 10 12 27 3 10 14 0 0 0
    117 AR AV Cervus Elafus 51 Susag 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    118 AR AV Petrișana 54 Prunișor 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    119 AR AVPS Crisius Socodor 44 Chereluș 5 1 2 2 6 0 3 3 0 0 0
    120 AR AVPS Crisius Socodor 58 Radești 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    121 AR AVPS Crisius Socodor 62 Avram Iancu 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    122 AR AVPS Breaza 63 Leuca Găina 7 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0
    123 AR AVC Urvis 53 Hășmaș 6 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0
    124 AR AVPS Grizli 64 Tisa Luncșoara 5 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0
    125 AR AVPS Șoimul Lipova 31 Covasânț 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    126 AR Poiana Cerbului 52 Botfei 12 1 4 7 0 0 0 0 0 0 0
    127 AR AVPS Rovina 50 Archis 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    128 AR BMT Hunting 1 Frumușeni 24 2 9 13 0 0 0 0 0 0 0
    129 AR AVPS Ghioroc Păuliș 68 Petriș 16 1 7 8 0 0 0 0 0 0 0
    130 AR Total județ 323 38 124 161 1070 79 265 726 0 0 0
    131 AG AVPS Codrii Negoiului 1 Negoiu 7 2 2 3 0 0 0 0 15 8 7
    132 AG AVPS Codrii Negoiului 2 Șuici 7 2 2 3 0 0 0 0 0 0 0
    133 AG AVPS Curtea de Argeș 3 Poienari 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    134 AG A O.S. Carpathia 22 Rucăr 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    135 AG D.S. Argeș 4 Cumpăna 8 3 2 3 0 0 0 0 25 11 14
    136 AG D.S. Argeș 5 Aref 12 2 2 8 0 0 0 0 0 0 0
    137 AG D.S. Argeș 11 Căpățâna 3 1 1 1 0 0 0 0 5 2 3
    138 AG D.S. Argeș 13 Corbi 3 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0
    139 AG D.S. Argeș 15 Bratia 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    140 AG D.S. Argeș 16 Râușor 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
    141 AG D.S. Argeș 46 Mozacu 0 0 0 0 22 3 5 14 0 0 0
    142 AG D.S. Argeș 47 Mozăceni 0 0 0 0 8 2 2 4 0 0 0
    143 AG AJVPS Argeș 6 Valea Danului 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    144 AG AJVPS Argeș 7 Curtea de Argeș 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    145 AG AJVPS Argeș 9 Mușetești 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    146 AG AJVPS Argeș 14 Retevoiești 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    147 AG AJVPS Argeș 17 Aninoasa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    148 AG AJVPS Argeș 19 Câmpulung 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    149 AG AJVPS Argeș 24 Mâzgana 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    150 AG AJVPS Argeș 28 Dârmănești 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    151 AG AJVPS Argeș 29 Trivale 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    152 AG AJVPS Argeș 31 Cotmeana 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    153 AG AJVPS Argeș 32 Râjlețu 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    154 AG AJVPS Argeș 33 Dealul Bradului 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    155 AG AJVPS Argeș 34 Mareș 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    156 AG AJVPS Argeș 35 Râncaciov 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    157 AG AJVPS Argeș 36 Cârcinov 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    158 AG AJVPS Argeș 37 Topoloveni 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    159 AG AJVPS Argeș 38 Căteasca 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    160 AG AJVPS Argeș 39 Broșteni 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    161 AG AJVPS Argeș 40 Suseni 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    162 AG AJVPS Argeș 41 Bălăceanca 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    163 AG AJVPS Argeș 42 Vlășcuța 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    164 AG AJVPS Argeș 43 Șerboieni 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    165 AG AJVPS Argeș 44 Furduiești 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    166 AG AJVPS Argeș 50 Malu 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    167 AG A.V.P. G.T.S. Muntenia 10 Mălureni 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    168 AG A.V.P. GTS Păpușa Leaota 18 Râul Târgului 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
    169 AG A.V.P. GTS Păpușa Leaota 20 Stoenești 2 0 2 0 0 0 0 0 2 1 1
    170 AG AVPS Diana 8 Jepi 8 1 2 5 0 0 0 0 8 4 4
    171 AG AVPS Diana 48 Ungheni 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    172 AG AVPS Sitarul 49 Ștefan cel Mare 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    173 AG AVPS Sitarul 51 Bucov 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    174 AG AVP Gorunul Brătia 30 Săpunari 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    175 AG INCDS Marin Drăcea 26 Rădești 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    176 AG AVPS Cerbul 12 Plăișor 5 1 2 2 0 0 0 0 30 15 15
    177 AG A.V. Bendis Argeș 45 Deaguri 0 0 0 0 12 3 2 7 0 0 0
    178 AG AVP Jderul Argeș 23 Dâmbovicioara 6 1 2 3 0 0 0 0 1 1 0
    179 AG AVPS Miorița 25 Grădiștea 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    180 AG AV Steaua Carpaților 27 Micești 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    181 AG AV Piatra Craiului 21 Izvoarele Dâmboviței 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    182 AG Total județ 65 14 20 31 42 8 9 25 86 42 44
    183 BC DS Bacău 8 Zemeș 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    184 BC DS Bacău 15 Bărzăuța 5 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0
    185 BC DS Bacău 16 Dofteana 4 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0
    186 BC DS Bacău 17 Slănic-Moldova 4 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0
    187 BC DS Bacău 21 Cașinul Superior 4 1 1 2 0 0 0 0 2 1 1
    188 BC DS Bacău 22 Cașinul Inferior 4 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0
    189 BC DS Bacău (temporar) 26 Berzunți 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    190 BC DS Bacău 39 Itești 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    191 BC DS Bacău 40 Fântânele 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    192 BC DS Bacău 51 Pralea 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    193 BC AJVPS Bacău 2 Camenca 5 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0
    194 BC AJVPS Bacău 3 Cotumba 5 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0
    195 BC AJVPS Bacău 6 Nogea 4 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0
    196 BC AJVPS Bacău 7 Geamăna 6 1 1 4 0 0 0 0 0 0 0
    197 BC AJVPS Bacău 10 Solonț 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    198 BC AJVPS Bacău 11 Poduri 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    199 BC AJVPS Bacău 19 Bogdanești 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    200 BC AJVPS Bacău 24 Brătila 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    201 BC AJVPS Bacău 25 Bârsănești 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    202 BC AJVPS Bacău 27 Șerbești 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    203 BC AJVPS Bacău 28 Dămienești 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    204 BC AJVPS Bacău 29 Odobești 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    205 BC AJVPS Bacău 31 Parincea 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    206 BC AJVPS Bacău 32 Buhoci 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    207 BC AJVPS Bacău 33 Gioseni 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    208 BC AJVPS Bacău 41 Trebeș 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    209 BC AJVPS Bacău 43 Sascut 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    210 BC AJVPS Bacău 45 Corbasca 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    211 BC AJVPS Bacău 46 Găiceana 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    212 BC AJVPS Bacău 47 Huruiești 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    213 BC AJVPS Bacău 48 Borzești 4 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0
    214 BC AJVPS Bacău 49 Urechești 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    215 BC AJVPS Bacău 52 Glăvănești 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    216 BC AJVPS Bacău 53 Vultureni 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    217 BC AJVPS Bacău 54 Gloduri 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    218 BC AV Diana Coțofenești 50 Bâlca 4 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0
    219 BC SVPS Bacău 5 Ciobanus 5 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0
    220 BC SVPS Bacău 12 Scorteni 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    221 BC SVPS Bacău 23 Sănduleni 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    222 BC SVPS Bacău 34 Păncești 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    223 BC SVPS Bacău 35 Răcaciuni 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    224 BC SVPS Bacău 36 Faraoani 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    225 BC SVPS Bacău 37 Călugăra 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    226 BC AVPS Bukk 1 Ghimeș 4 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0
    227 BC O.S. Lignum 14 Dărmănești 14 2 1 11 0 0 0 0 0 0 0
    228 BC O.S. Privat Oituz SRL 20 Oituz 16 3 5 8 0 0 0 0 0 0 0
    229 BC AVPS Lebăda 30 Lipova 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    230 BC AVPS Lebăda 55 Colonești 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    231 BC AVPS Cerbul Bicfalău 56 Stănișești 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    232 BC AVPS Cerbul Bicfalău 57 Răchitoasa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    233 BC O.S. Bisericesc Bacău 42 Blăgești 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    234 BC AVPS Ursul Brun 38 Buhuși 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    235 BC Asociația Colț Alb 13 Plopu 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    236 BC AVPS Clubul Vânătorilor 9 Schit 5 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0
    237 BC AVPS GMC Hunter 18 Larga 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    238 BC AVPS Von Spiess 4 Sulța 4 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0
    239 BC AV Rara Apri 44 Orbeni 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    240 BC Total județ 99 18 29 52 0 0 0 0 2 1 1
    241 BH AJVPS Bihor 5 Cherechiu 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    242 BH AJVPS Bihor 7 Diosig 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    243 BH AJVPS Bihor 11 Iteu 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    244 BH AJVPS Bihor 13 Marginea 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    245 BH AJVPS Bihor 14 Mișca 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    246 BH AJVPS Bihor 15 Cuzap 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    247 BH AJVPS Bihor 16 Brusturi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    248 BH AJVPS Bihor 20 Borș 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    249 BH AJVPS Bihor 22 Ineu 7 2 2 3 0 0 0 0 0 0 0
    250 BH AJVPS Bihor 27 Giriș 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    251 BH AJVPS Bihor 28 Livada 3 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    252 BH AJVPS Bihor 29 Cefa 8 2 3 3 0 0 0 0 0 0 0
    253 BH AJVPS Bihor 41 Hodișel 5 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0
    254 BH AJVPS Bihor 42 Lupoaia 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    255 BH AJVPS Bihor 46 Luncasprie 6 1 3 2 0 0 0 0 0 0 0
    256 BH AJVPS Bihor 47 Crâncești 3 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    257 BH AJVPS Bihor 48 Cuieșd 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    258 BH AJVPS Bihor 51 Borod 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    259 BH AJVPS Bihor 53 Hotar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    260 BH AJVPS Bihor 54 Măgești 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    261 BH AJVPS Bihor 56 Curățele 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    262 BH AJVPS Bihor 57 Roșia 6 1 3 2 0 0 0 0 0 0 0
    263 BH AJVPS Bihor 59 Finiș 5 2 2 1 0 0 0 0 0 0 0
    264 BH AJVPS Bihor 61 Ferice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    265 BH AJVPS Bihor 62 Cusuiuș 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    266 BH DS Bihor 4 Șimian 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    267 BH DS Bihor 9 Cubulcut 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    268 BH DS Bihor 49 Peștiș 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    269 BH DS Bihor 50 Gepiș 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    270 BH DS Bihor 64 Dumbrăvani 4 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0
    271 BH DS Bihor 67 Remeți 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    272 BH DS Bihor 68 Valea Iadului 6 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0
    273 BH AV Crișana Hunting 30 Peri 40 3 15 22 10 1 3 6 0 0 0
    274 BH AV Crișana Hunting 31 Goroniște 30 2 10 18 35 1 14 20 0 0 0
    275 BH AV Crișana Hunting 32 Ciumeghiu 5 1 1 3 10 1 4 5 0 0 0
    276 BH AV Crișana Hunting 33 Arpășel 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    277 BH AV Crișana Hunting 39 Cighid 5 1 1 3 12 1 4 7 0 0 0
    278 BH AV Valea Ierului 2 Vășad 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    279 BH AV Valea Ierului 3 Tarcea 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    280 BH AV Valea Ierului 6 Cetariu 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    281 BH AV Valea Ierului 10 Pădurea Mare 14 3 4 7 0 0 0 0 0 0 0
    282 BH AVPS Pădurea Verde Sântelec 23 Săcădat 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    283 BH AVPS Pădurea Verde Sântelec 24 Alparea 14 1 4 9 0 0 0 0 0 0 0
    284 BH AVPS Pădurea Verde Sântelec 44 Corbești 15 1 5 9 0 0 0 0 0 0 0
    285 BH AVP Valea Barcăului 8 Sântimbreu 6 1 1 4 0 0 0 0 0 0 0
    286 BH AVP Valea Barcăului 19 Biharea 5 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0
    287 BH AV Selina 17 Burzuc 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    288 BH AV Selina 52 Bălnaca 6 1 1 4 0 0 0 0 0 0 0
    289 BH AV Artemis Cociuba Mare 35 Oșand 27 2 8 17 8 1 2 5 0 0 0
    290 BH AV Artemis Cociuba Mare 37 Cociuba 12 1 2 9 0 0 0 0 0 0 0
    291 BH Asociația Gliganu 55 Forău 7 1 2 4 0 0 0 0 0 0 0
    292 BH Asociația Gliganu 60 Dumbrăvița 13 1 4 8 0 0 0 0 0 0 0
    293 BH Asoc. Cinegetica Apuseni 58 Sohodol 10 1 4 5 0 0 0 0 0 0 0
    294 BH Asoc. Cinegetica Apuseni 69 Valea Drăganului 9 1 3 5 0 0 0 0 0 0 0
    295 BH ASC Plaiurile Bistriței 1 Curtuișeni 4 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0
    296 BH AV Waidmannsheil 12 Balc 20 3 8 9 0 0 0 0 0 0 0
    297 BH AVPS Cetariu 18 Sălard 6 0 2 4 0 0 0 0 0 0 0
    298 BH AVPS Forest Hunt Paleu 21 Paleu 15 1 5 9 0 0 0 0 0 0 0
    299 BH AV Cervus Elaphus 25 Boboștea 25 1 10 14 0 0 0 0 0 0 0
    300 BH AV Prohunting Salonta 26 Păușa 60 4 25 31 4 0 2 2 0 0 0
    301 BH AV Fazanul de Aur 34 Salonta 12 1 3 8 0 0 0 0 0 0 0
    302 BH AVPS Lupoaia 36 Râpa 12 1 4 7 0 0 0 0 0 0 0
    303 BH AVP Tinca 38 Lunca 8 1 3 4 2 0 1 1 0 0 0
    304 BH AV Cervus Elafus 40 Talpoș 5 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0
    305 BH AVPS Ceica 43 Bucuroaia 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    306 BH AV Vida Surducel 45 Surducel Bulz 12 1 4 7 0 0 0 0 0 0 0
    307 BH Universitatea Oradea 63 Pietroasa 4 1 1 2 0 0 0 0 4 2 2
    308 BH AV Văratec Codru Moma 65 Văratec 4 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0
    309 BH AVPS Diana Hunting 66 Biharia 11 1 4 6 0 0 0 0 1 1 0
    310 BH Total județ 472 51 162 259 81 5 30 46 5 3 2
    311 BN AJVPS Bistrița Năsăud 1 Negrilești 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    312 BN AJVPS Bistrița Năsăud 3 Agrieș 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    313 BN AJVPS Bistrița Năsăud 4 Târlișua 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    314 BN AJVPS Bistrița Năsăud 20 Minitiu 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    315 BN AJVPS Bistrița Năsăud 33 Figa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    316 BN AJVPS Bistrița Năsăud 35 Bozieș 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    317 BN AJVPS Bistrița Năsăud 39 Micești 4 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0
    318 BN Asoc. Cin. Ursul Brun 13 Cormaia 3 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    319 BN Asoc. Cin. Ursul Brun 14 Anieș 4 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0
    320 BN Asoc. Cin. Ursul Brun 21 Măgheruș 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    321 BN Asoc. Cin. Ursul Brun 27 Budac 9 2 4 3 0 0 0 0 0 0 0
    322 BN OS Com. Telciu RA 7 Bichigiu 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    323 BN OS Com. Telciu RA 9 Telciu 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    324 BN OS Com. Telciu RA 12 Parva 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    325 BN AVPS Cerbul Dumitra 22 Dumitra 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    326 BN AVPS Cerbul Dumitra 28 Simionești 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    327 BN SV Montana Coșbuc 5 Mireș 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    328 BN SV Montana Coșbuc 8 Fiad-Romuli 7 2 3 2 0 0 0 0 0 0 0
    329 BN O.S. Someș Țibleș 6 Țibleș 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
    330 BN O.S. Someș Țibleș 10 Gersa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    331 BN Dir. Silvică Bistrița Năsăud 2 Dobric 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    332 BN AVPS Vadul Someșului 11 Rebra 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    333 BN Asoc. Cin. Someșul Rodna 15 Valea Mare 10 3 4 3 0 0 0 0 0 0 0
    334 BN Asoc. de Vânătoare Buia 16 Ilva Mare 6 2 2 2 0 0 0 0 0 0 0
    335 BN AC Izvorul Ilvei 17 Lunca Ilvei 5 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0
    336 BN AC Hunter - Ioviță Leșu 18 Leșu 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    337 BN OV Transilvania Bistrița 19 Nepos 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    338 BN AV Diana Bistrița 23 Poieni 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    339 BN OS al Municipiului Bistrița 24 Cușma 4 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0
    340 BN OS Tihuța Colibița RA 25 Tihuța 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    341 BN OS Bistrița Bîrgăului 26 Colibița 8 3 3 2 0 0 0 0 0 0 0
    342 BN AVPS Călimanii Șieu 29 Șieuț 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    343 BN AVPS Acvila Teaca 30 Teaca 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    344 BN AV Vulpea Herina 31 Albești 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
    345 BN AV Artemis Lechința 32 Sâniacob 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
    346 BN AV Ardealul Lechința 34 Malin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    347 BN AVP Meleșul Beclean 36 Jimbor 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    348 BN ASC Plaiurile Bistriței 37 Matei 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0