LISTA din 12 septembrie 2003agenţilor economici comercianţi angro de uleiuri minerale, publicată conform prevederilor art. 11 alin. (3) din Ordonanţa de urgenta a Guvernului nr. 30/2003 pentru instituirea unor măsuri speciale privind producţia, importul şi comercializarea uleiurilor minerale
EMITENT
  • MINISTERUL FINANŢELOR PUBLICE
  • Publicat în  MONITORUL OFICIAL nr. 650 din 12 septembrie 2003



      Nr. crt.Denumirea societăţii comercialeJudeţulCodul unic de înregistrare
      1.ALBRAU - S.A.Bacău10097637
      2.COMORE INSTAL - S.R.L.Bacău14197493
      3.SOCOMIND - S.A.Bacău955709
      4.RADOX INTERMED - S.R.L.Bucureşti15663761
      5.PETROL GEI - S.R.L.Constanţa11485599
      6.ROM INTERNATIONAL COM IMPEX - S.R.L.Galaţi10412521
      7.VESTIBUS - S.R.L.Galaţi8877622
      8.LEADER INTERNATIONAL - S.A.Ilfov5659739
      9.ROVEXIM - S.R.L.Suceava15642750
    --------------