ANEXE din 21 decembrie 2023privind declanșarea procedurilor de expropriere a tuturor imobilelor proprietate privată care constituie coridorul de expropriere al lucrării de utilitate publică de interes național "Drum Expres Arad - Oradea", aprobarea listei imobilelor proprietate publică a statului, precum și aprobarea listei imobilelor proprietate publică a unităților administrativ-teritoriale care fac parte din coridorul de expropriere al lucrării de utilitate publică de interes național
EMITENT
  • GUVERNUL
  • Publicate în  MONITORUL OFICIAL nr. 1.167 bis din 21 decembrie 2023



    Notă
    Conținute de HOTĂRÂREA nr. 1.305 din 21 decembrie 2023, publicată în Monitorul Oficial, Partea I, nr. 1.167 din 21 decembrie 2023.
     +  Anexa Nr. 1
    DRUM EXPRES ARAD - ORADEA - CORIDOR DE EXPROPRIERE
     +  Anexa Nr. 2
    LISTĂ
    cuprinzând imobilele proprietate privată care constituie coridorul de
    expropriere al lucrării de utilitate publică de interes
    național "Drum expres Arad - Oradea", situate pe raza
    teritorială a Municipiului Arad, a localităților
    Chișineu - Criș, Livada, Macea, Șimand,
    Șofronea, Zerind, Zimandu Nou, din județul Arad și a localităților Avram
    Iancu, Cefa, Ciumeghiu, Gepiu, Mărădaș, Nojorid, a
    municipiilor Oradea și Salonta și a
    localităților Sânnicolau Român și Sântandrei, din județul Bihor,
    proprietarii sau deținătorii acestora,
    precum și sumele aferente justelor despăgubiri
    Nr. crt.JudețUnitate administrativ teritorialăNume și prenume proprietar/deținătorTarlaParcelăCategoria de folosințăIntravilan/ ExtravilanNumăr cadastralNumăr carte funciarăSuprafață total teren (mp)Suprafață de expropriat construcții(mp)/(ml)Suprafață de expropriat teren (mp)Valoare de despăgubire teren conform Legii 255/2010(lei)
    012345678910111213
    1ARADARADLUCA PETRU-ADRIAN, LUCA ANAARABILEXTRAVILAN347300347300147231-1.3379.163,80
    2ARADARADCIMPEAN DOREL-MARINEL, CIMPEAN MIRELA-DANIELA, BUTUZA ANGELA ELENA, BUTUZA ANGELA-ELENA, BUTUZA LUIS-FILIP, BUTUZA DAVIS-FRANCISARABILEXTRAVILAN3475413475412748-2171.487,32
    3ARADARADCIMPEAN MIRELA-DANIELA, CIMPEAN DOREL-MARINEL, BUTUZA ANGELA ELENA, BUTUZA ANGELA-ELENA, BUTUZA LUIS-FILIP, BUTUZA DAVIS-FRANCISARABILEXTRAVILAN34754234754247252-3.72725.544,86
    4ARADARADJUDE OVIDIU-CRISTIAN, JUDE DANA-MIHAELAARABILINTRAVILAN35057635057613169-20151.692,07
    5ARADARADJUDE OVIDIU-CRISTIAN, JUDE DANA-MIHAELAARABILINTRAVILAN3505773505779992-1.300334.326,85
    6ARADARADJUDE OVIDIU-CRISTIAN, JUDE DANA-MIHAELAARABILINTRAVILAN35057835057810805-662170.249,52
    7ARADARADJUDE OVIDIU-CRISTIAN, JUDE DANA-MIHAELAARABILINTRAVILAN35057935057923438-1.502386.276,10
    8ARADARADJUDE OVIDIU-CRISTIAN, JUDE DANA-MIHAELAARABILINTRAVILAN3505803505801495-586150.704,26
    9ARADARADJUDE OVIDIU-CRISTIAN, JUDE DANA-MIHAELAARABILINTRAVILAN3505813505814652-3.405875.679,17
    10ARADARADJUDE OVIDIU-CRISTIAN, JUDE DANA-MIHAELAARABILINTRAVILAN3505823505821727-1.726443.883,19
    11ARADARADJUDE OVIDIU-CRISTIAN, JUDE DANA-MIHAELAARABILINTRAVILAN35298535298523620-3.471892.652,69
    12ARADARADJUDE OVIDIU-CRISTIAN, JUDE DANA-MIHAELAARABILINTRAVILAN35298735298725410-4.204432.454,97
    13ARADARADVARGA OANA-MARIAARABILINTRAVILAN35298835298817730-5.296544.786,28
    14ARADARADLUKOIL ROMANIA SRLCURȚI SI CONSTRUCTIIINTRAVILAN35408135408112500-1.085279.034,33
    -164 mp parcare + drum de acces-97.317,60
    15ARADARADSTETCO IONARABILEXTRAVILAN35667335667320600-4.17728.629,16
    16ARADARADIUTE MARINELAARABILEXTRAVILAN3580263580264967-4663.193,96
    17ARADARADIUTE GHEORGHE, IUTE CLAUDIAARABILEXTRAVILAN3580273580279933-8605.894,44
    18ARADARADSC POL-KLIMEX SRLARABILEXTRAVILAN3592323592321488-1551.062,37
    19ARADARADSLODONEANU DUMITRU, SLODONEANU ANGELAARABILEXTRAVILAN363653363653107000-10.06969.012,93
    20ARADARADPETRU ADRIAN LUCA, ANA LUCAARABILEXTRAVILAN3302193302196035-6.03541.363,89
    21ARADARADANA LUCA, PETRU ADRIAN LUCAARABILEXTRAVILAN33042433042430200-17.274118.396,00
    22ARADARADSC CONARG PROPERTIES SAARABILEXTRAVILAN3317633317637822-71486,63
    23ARADARADSZABO ZOLTANARABILEXTRAVILAN3333263333266000-1.95613.406,42
    24ARADARADONUTIU FLORIN ȘTEFAN, ONUTIU ANITAARABILINTRAVILAN33332733332710000-3.469892.138,34
    25ARADARADTULVAN SEBASTIAN-PETRU, TULVAN MARIA-ANISOARACURȚI SI CONSTRUCTIIEXTRAVILAN3358123358128615-2451.679,23
    26ARADARADSZABO ZOLTANARABILEXTRAVILAN3358133358138200-1.58010.829,32
    27ARADARADCOREEI OVIDIU, COREEI CLAUDIA-IONELAARABILEXTRAVILAN33581433581411520-3.54624.304,28
    28ARADARADSZABO ZOLTANARABILEXTRAVILAN33581633581614300-4.47730.685,36
    29ARADARADSZABO ZOLTANARABILEXTRAVILAN3358173358175000-1.50010.281,00
    30ARADARADFILIMON GHEORGHE, FILIMON VIORICAARABILEXTRAVILAN33581833581811521-3.04220.849,87
    31ARADARADSASU ADRIANARABILEXTRAVILAN33581933581911800-3.38923.228,21
    32ARADARADSZABO ZOLTANARABILEXTRAVILAN33582133582123041-5.67838.917,01
    33ARADARADSZABO ZOLTANARABILEXTRAVILAN33582233582212300-3.33522.858,09
    34ARADARADSZABO ZOLTANARABILEXTRAVILAN33582433582424800-7.18549.245,99
    35ARADARADMORGOCIU PETRU-MIHAI, MORGOCIU DANAARABILEXTRAVILAN33584233584240100-4.52531.014,35
    36ARADARADS.C. AGRICOLA VARIAS S.R.L.ARABILEXTRAVILAN33584433584417162-2.39516.415,33
    37ARADARADBREEDING FARM HOLDING SRLARABILEXTRAVILAN33584533584543800-4.70132.220,65
    38ARADARADPAGURA PAUL-IOANARABILEXTRAVILAN33584833584816563-2.23115.291,27
    39ARADARADGROS PETRU-GAROFEL, POPA VARVARA, POPA ILIEARABILEXTRAVILAN3358493358499978-1.3699.383,13
    40ARADARADCOSTEA COSMIN CRISTIANARABILEXTRAVILAN3358503358503900-3142.152,16
    41ARADARADS.C. BIRINGER WAIDEN SIBIUARABILEXTRAVILAN33585133585122949-3.22922.131,57
    42ARADARADGHIRAN EMANUELARABILEXTRAVILAN33585533585520355-2.89419.835,48
    43ARADARADS.C. BORNEMISA S.R.L.ARABILEXTRAVILAN33585633585623248-3.10121.254,25
    44ARADARADSOCIETATEA DIGIMAROM SRLARABILEXTRAVILAN33585933585999779-12.91688.526,26
    45ARADARADBREEDING FARM HOLDING SRLARABILEXTRAVILAN33586233586211200-8806.031,52
    46ARADARADBREEDING FARM HOLDING SRLARABILEXTRAVILAN33586433586418000-1.4029.609,31
    47ARADARADS.C. SCHUERMANN AGRAR S.R.L.ARABILEXTRAVILAN33586533586549789-6.74046.195,96
    48ARADARADBISERICA ORTODOXA SIRBAARABILEXTRAVILAN33587133587130000-2.25015.421,50
    49ARADARADRUSU IOAN-GHEORGHEARABILEXTRAVILAN33587533587550000-5.44737.333,74
    50ARADARADBUTUZA ANGELA-ELENA, BUTUZA LUIS-FILIP, BUTUZA DAVIS- FRANCISARABILEXTRAVILAN33588033588018000-1.4179.712,12
    51ARADARADBUTUZA ALEXANDRU RADUARABILEXTRAVILAN33588933588911300-9816.723,77
    52ARADARADALDEA TANASE EMANOIL, ALDEA ANDREA CORINEARABILEXTRAVILAN3359013359013100-26178,20
    53ARADARADHIGYED IULIANA-ECATERINAARABILEXTRAVILAN33590633590626900-122836,19
    54ARADARADALDEA TANASE EMANOIL, ALDEA ANDREA CORINEARABILEXTRAVILAN33590733590748013-5.76339.499,60
    55ARADARADS.C. AQUAE DEA ENGINEERING S.R.L.ARABILEXTRAVILAN3359193359197400-3.59724.653,84
    56ARADARADINCZE ARPAD, INCZE SUSANAARABILEXTRAVILAN33593833593853000-6.49844.537,29
    57ARADARADILICA TRAIAN-GHEORGHEARABILEXTRAVILAN33595733595725000-3442.357,78
    58ARADARADLUCACI DANIEL, LUCACI ELENA-ALINA, MATEAS ADRIAN-CLAUDIU, MATEAS DIANAARABILEXTRAVILAN33596933596923000-7.19949.341,95
    59ARADARADASAN GABRIELA-TEODORAARABILEXTRAVILAN3359773359777100-3.87026.524,98
    60ARADARADMILEA ANA-MARIAARABILEXTRAVILAN33597833597825200-57390,68
    61ARADARADSC BORNEMISA SRLARABILEXTRAVILAN33598133598122000-1.2748.732,00
    62ARADARADBAN LUCIAN-GABRIEL, BAN ESTERAARABILEXTRAVILAN33598333598323000-3.19821.919,09
    63ARADARADHENTIU LEONARD-GRATIAN-GEORGEARABILEXTRAVILAN33598933598931800-5.65338.745,66
    64ARADARADASAN GABRIELA TEODORAARABILEXTRAVILAN33599033599010400-1.0076.901,98
    65ARADARADSC BORNEMISA SRLARABILEXTRAVILAN3359913359913800-6884.715,55
    66ARADARADSC BORNEMISA SRLARABILEXTRAVILAN3359943359947700-1.4079.643,58
    67ARADARADBOIT MIHAELA DIANAARABILEXTRAVILAN33599633599624600-4.56131.261,09
    68ARADARADSAPLACAN SORIN-GHEORGHEARABILEXTRAVILAN33600033600025000-4.75732.604,48
    69ARADARADSAPLACAN SORIN-GHEORGHEARABILEXTRAVILAN33600433600420000-3.91126.805,99
    70ARADARADMOGOS AURICAARABILEXTRAVILAN33600833600827800-5.57738.224,76
    71ARADARADDOLANGA AMELIA ELENA, HOCHSTRASSER OANA MARIAARABILEXTRAVILAN33601333601339700-8.03455.065,04
    72ARADARADGHEORGHIU MIHAI-CONSTANTIN, GHEORGHIU ELENAARABILEXTRAVILAN33601733601720000-2.25515.455,77
    73ARADARADVLASIN IOAN, VLASIN ELISABETAARABILEXTRAVILAN33602133602115000-3752.570,25
    74ARADARADAVRAM IONUT-FLORINARABILEXTRAVILAN33604733604720000-1.57710.808,76
    75ARADARADSZABO FLORINA-SMARANDAARABILEXTRAVILAN33605833605822600-1.61311.055,50
    76ARADARADSZABO FLORINA-SMARANDAARABILEXTRAVILAN33606933606917400-1.1527.895,81
    77ARADARADSLODONEANU DUMITRU, SLODONEANU ANGELAARABILEXTRAVILAN3360783360789333-5914.050,71
    78ARADARADSLODONEANU DUMITRU, SLODONEANU ANGELAARABILEXTRAVILAN3360853360859333-5633.858,80
    79ARADARADMORAR GABRIELAARABILEXTRAVILAN3360873360879334-5443.728,58
    80ARADARADVARNA ELEONORAARABILEXTRAVILAN33609133609135200-11.58479.396,74
    81ARADARADIANCULESCU LIGIAARABILEXTRAVILAN33609533609522801-1.3319.122,67
    82ARADARADBIRTA IULIANAARABILEXTRAVILAN33610233610225000-4.47430.664,80
    83ARADARADIANCULESCU LIGIAARABILEXTRAVILAN33610533610522800-1.4119.670,99
    84ARADARADBRAD CONSTANTINARABILEXTRAVILAN33611633611620500-1.3759.424,25
    85ARADARADBLIDAR ILEANA, BLIDAR IOANARABILEXTRAVILAN3361203361202800-6364.359,14
    86ARADARADSTRIMBEANU-ANDOR DANIELA-ADINAARABILEXTRAVILAN33612333612348600-5433.721,72
    87ARADARADBIRTA DORELARABILEXTRAVILAN33613433613440000-3.05920.966,39
    88ARADARADBELJUNG CORINA-ANA, LINTE IOAN-ADRIANARABILEXTRAVILAN33614233614263400-7405.071,96
    89ARADARADCOSARBA DACIAN MARIAN, COSARBA ELENAARABILEXTRAVILAN33616733616712500-1.3759.424,25
    90ARADARADCOSARBA DACIAN MARIAN, COSARBA ELENAARABILEXTRAVILAN33618033618012500-8625.908,15
    91ARADARADFERICEAN ALEXANDRU-CLAUDIUARABILEXTRAVILAN3373403373402000-1175,39
    92ARADARADFERICEAN ALEXANDRU-CLAUDIUARABILEXTRAVILAN33734133734180000-30.243207.285,52
    93ARADARADIVAS DOINA-MARIA, IVAS TRAIANARABILEXTRAVILAN33734633734617000-3312.268,67
    94ARADARADKNALL DANIELA, KNALL FLORIN, PUHA DAN MARCEL, PUHA MARCELA, HANCHES MIHAELA MAGDUTA, HANCHES DANIELPĂȘUNEEXTRAVILAN33737833737839997-5273.612,06
    95ARADARADTOTH MARIA, TOTH IOSIFARABILEXTRAVILAN33738433738410000-35239,89
    96ARADARADTOTH MARIA, TOTH IOSIFARABILEXTRAVILAN33738533738524000-1.1237.697,04
    97ARADARADPIRTEA CORNEL, PIRTEA MARIAARABILEXTRAVILAN33738633738630800-1.3809.458,52
    98ARADARADTABACAR GHEORGHE, TABACAR EMILIAARABILEXTRAVILAN33738733738712100-6774.640,16
    99ARADARADNEDUCSIN SLOBOADANARABILEXTRAVILAN3373883373885500-3222.206,99
    100ARADARADNEDUCSIN SLOBOADANARABILEXTRAVILAN33738933738913600-8275.668,26
    101ARADARADNEDUCSIN SLOBOADANARABILEXTRAVILAN33739033739010000-6324.331,73
    102ARADARADFARCAS FELICIA-ECATERINAARABILEXTRAVILAN33739133739127000-1.80912.398,89
    103ARADARADMILIN BOIANAARABILEXTRAVILAN33739233739211500-7885.400,95
    104ARADARADMILIN BOIANAARABILEXTRAVILAN3373933373937500-5153.529,81
    105ARADARADMILIN BOIANAARABILEXTRAVILAN33739433739410000-6894.722,41
    106ARADARADCHIOSEAUA EMILARABILEXTRAVILAN33739533739540000-4.24929.122,65
    107ARADARADBURNAZ SAVA, SABAU MILANCAARABILEXTRAVILAN33739633739644000-8.10555.551,67
    108ARADARADNAGY LUDOVIC, NAGY ANAARABILEXTRAVILAN33739733739732500-8.39357.525,62
    109ARADARADSOCIETATEA AGRICOLA VARIAS SRLARABILEXTRAVILAN3373983373985000-1.86612.789,56
    110ARADARADGORNIC ZELITIA-DOMNICA, GORNIC MILAN - DANIELARABILEXTRAVILAN33739933739913000-5.28836.243,95
    111ARADARADGORNIC ZELITIA-DOMNICA, OPRISA DELIA-TITIANA, OPRISA TEODORARABILEXTRAVILAN33740033740029000-14.51599.485,81
    112ARADARADTUBUC GEORGINAARABILEXTRAVILAN33740133740111000-6.87847.141,81
    113ARADARADBERCE MARIA-ANA, GALFI ECATERINAARABILEXTRAVILAN3374023374025700-3.48323.872,48
    114ARADARADSTANA ANA, STANA IULIU MARCEL ANTON, GALFI ECATERINA, GALFI MARIA, BERCE MARIA-ANAARABILEXTRAVILAN33740333740320000-11.76780.651,02
    115ARADARADTOPAN CECILIA VIOLETA, PALMAR VALI SRL, SOCIETATE PALMAR VALI S.R.L.ARABILEXTRAVILAN33740433740420000-11.06875.860,07
    116ARADARADS.C. COREMANS AGRICULTURA S.R.L.ARABILEXTRAVILAN33740533740510000-5.28836.243,95
    117ARADARADKURUNCZI JOZSEF-DANIELARABILEXTRAVILAN3374063374065000-2.58617.724,44
    118ARADARADKURUNCZI JOZSEF-DANIELARABILEXTRAVILAN33740733740719000-9.46564.873,11
    119ARADARADDEME CRISTIANARABILEXTRAVILAN3374083374087000-3.32822.810,11
    120ARADARADDEME CRISTIANARABILEXTRAVILAN33740933740911700-5.43937.278,91
    121ARADARADCRETA DOINA-MARIANAARABILEXTRAVILAN33741033741018500-8.27756.730,56
    122ARADARADSTANA IOAN, STANA MIHAELAARABILEXTRAVILAN33741133741145200-18.401126.120,45
    123ARADARADGYORFFY ANDREEA-JULIAARABILEXTRAVILAN33741233741210000-3.72025.496,88
    124ARADARADFARCAS FELICIA-ECATERINA, FARCAS IOANARABILEXTRAVILAN33741333741310000-3.58624.578,44
    125ARADARADKURUNCZI JOZSEF-DANIELARABILEXTRAVILAN3374143374149000-3.02120.705,93
    126ARADARADCONTRAS DORIN-VIORELARABILEXTRAVILAN33741533741510000-3.25722.323,48
    127ARADARADCONTRAS DORIN-VIORELARABILEXTRAVILAN33741633741610001-3.15521.624,37
    128ARADARADIENCIU FLORINA-GEORGETAARABILEXTRAVILAN33741733741720000-5.99641.096,58
    129ARADARADIENCIU FLORINA-GEORGETAARABILEXTRAVILAN33741833741810800-3.06120.980,09
    130ARADARADIVAS DOINA MARIA, IVAS TRAIANARABILEXTRAVILAN33741933741910400-1.84112.618,21
    131ARADARADHAJAS IOSIF, HAJAS IOSIF (JR.)ARABILEXTRAVILAN33742033742013031-3.51924.119,23
    132ARADARADHAJAS IOSIFARABILEXTRAVILAN33742133742113732-3.79926.038,35
    133ARADARADHAJAS IOSIFARABILEXTRAVILAN33742233742215035-6.74546.230,23
    134ARADARADNAGY ANA, NAGY LUDOVICARABILEXTRAVILAN3374233374237300-5.36036.737,44
    135ARADARADNAGY LUDOVIC, NAGY ANAARABILEXTRAVILAN33742433742411800-10.07669.060,90
    136ARADARADMEHAIES VIORICAARABILEXTRAVILAN33742533742511800-11.65579.883,37
    137ARADARADMEHAIES VIORICAARABILEXTRAVILAN33742633742610000-10.00068.540,00
    138ARADARADELISEI RADU-OVIDIUARABILEXTRAVILAN33743733743736000-5593.831,39
    139ARADARADCRISAN RAMONA-IOANAARABILEXTRAVILAN33744033744047745-7.18749.259,70
    140ARADARADS.C. CRISTI-D S.R.L. ARADARABILEXTRAVILAN33744133744139300-3.63624.921,14
    141ARADARADDOLHA IOAN , DOLHA MARIOARAARABILEXTRAVILAN33744233744235500-2.56217.559,95
    142ARADARADS.C. CRISTI-D S.R.L. ARADARABILEXTRAVILAN33744333744340000-2.48217.011,63
    143ARADARADS.C. CRISTI-D S.R.L. ARADARABILEXTRAVILAN33744433744420000-1.2858.807,39
    144ARADARADDODEAN IOANARABILEXTRAVILAN33744533744540000-5.30836.381,03
    145ARADARADDODEAN IOANARABILEXTRAVILAN33744633744620000-7.47151.206,23
    146ARADARADS.C. CRISTI -D S.R.L. ARADARABILEXTRAVILAN3374473374479500-2.23515.318,69
    147ARADARADS.C. CRISTI-D S.R.L. ARADARABILEXTRAVILAN33744833744851700-3802.604,52
    148ARADARADBAGI ELISABETA - ANA, BAGI IOSIFARABILEXTRAVILAN33755733755714000-1.3679.369,42
    149ARADARADSC COREMANS ZOOTEHNIA SRLARABILEXTRAVILAN33755833755810000-1.95513.399,57
    150ARADARADORGA EVAARABILEXTRAVILAN33756133756126895-10.47071.761,38
    151ARADARADMATEAS ADRIAN CLAUDIU, MATEAS DIANA, LUCACI DANIELPĂȘUNEEXTRAVILAN33756233756269540-8.86360.747,00
    152ARADARADMATEAS ADRIAN CLAUDIU, LUCACI DANIELPĂȘUNEEXTRAVILAN337563337563140823-21.940150.376,76
    153ARADARADBLAGAU IAVORCAARABILEXTRAVILAN33756433756421000-9.09662.343,98
    154ARADARADS.C. AGRICOLA INVESTMENT S.R.L.PĂȘUNEEXTRAVILAN3375663375664000-1.0567.237,82
    155ARADARADMATEAS ADRIAN CLAUDIU, MATEAS DIANA, LUCACI DANIELPĂȘUNEEXTRAVILAN337567337567118087-20.087137.676,30
    156ARADARADMATEAS DIANA, MATEAS ADRIAN CLAUDIU, LUCACI DANIELPĂȘUNEEXTRAVILAN33756833756876500-14.00896.010,83
    157ARADARADSC AGRICOLA INVESTMENT SRL ARADPĂȘUNEEXTRAVILAN33756933756939600-7.76653.228,16
    158ARADARADS.C. AGRICOLA INVESTMENT SRLPĂȘUNEEXTRAVILAN3375703375703900-1.0227.004,79
    159ARADARADPONTA SILVIAPĂȘUNEEXTRAVILAN3375713375719000-2.34616.079,48
    160ARADARADMATEAS DIANA, MATEAS ADRIAN CLAUDIU, LUCACI DANIELPĂȘUNEEXTRAVILAN33757233757270684-25372173.899,69
    161ARADARADS.C. AGRICOLA INVESTMENT SRLPĂȘUNEEXTRAVILAN33757333757378808-13.88795.181,50
    162ARADARADS.C COREMANS ZOOTEHNIA S.R.L.ARABILEXTRAVILAN33757433757418000-7.48351.288,48
    163ARADARADPOP FELICIA, POP LUCIANARABILEXTRAVILAN33757533757522500-5.59138.320,71
    164ARADARADOPINCA SAMUEL, OPINCA MARIANAPĂȘUNEEXTRAVILAN33757633757623400-9.08562.268,59
    165ARADARADMATEAS DIANA, MATEAS ADRIAN CLAUDIU, LUCACI DANIELPĂȘUNEEXTRAVILAN33757733757727469-10.81974.153,43
    166ARADARADMATEAS DIANA, MATEAS ADRIAN CLAUDIU, LUCACI DANIELPĂȘUNEEXTRAVILAN33758033758021594-8.33557.128,09
    167ARADARADARSENOV DRAGA, ARSENOV VOIA , ALIMPESCU MARICAPĂȘUNEEXTRAVILAN3375823375822500-1.0687.320,07
    168ARADARADBALAN MARIAN-ADRIANARABILEXTRAVILAN33758333758316000-3.17221.740,89
    169ARADARADFILIP LEON, FILIP ANAPĂȘUNEEXTRAVILAN33758433758497576-5.15335.318,66
    170ARADARADAPOSTOL MARIOARA, APOSTOL CLEMENTARABILEXTRAVILAN33758533758518500-3.51824.112,37
    171ARADARADMATEIU LIGIA-MONICA, DAN EUGENIA, DAN PETRUARABILEXTRAVILAN33758633758626100-7.85353.824,46
    172ARADARADIACSITS RADOVANARABILEXTRAVILAN33758733758721000-2.02113.851,93
    173ARADARADSANTA MARIAARABILEXTRAVILAN33758833758818500-3.11621.357,06
    174ARADARADMATEAS ADRIAN CLAUDIU, MATEAS DIANA, LUCACI DANIELPĂȘUNEEXTRAVILAN33759133759117120-3.44823.632,59
    175ARADARADSC MYRA SUPORT S.R.L.ARABILEXTRAVILAN3375923375929999-8075.531,18
    176ARADARADMATEAS ADRIAN CLAUDIU, MATEAS DIANA, LUCACI DANIELPĂȘUNEEXTRAVILAN33759333759385838-17.022116.668,79
    177ARADARADILIN SAVU-STEFANARABILEXTRAVILAN3375953375959000-8836.052,08
    178ARADARADILIN SAVU-STEFANARABILEXTRAVILAN33760033760018500-1.1948.183,68
    179ARADARADKOCSIS ELENA-OLGAARABILEXTRAVILAN33760433760418500-9766.689,50
    180ARADARADKOCSIS ELENA-OLGAARABILEXTRAVILAN33761933761926997-6684.578,47
    181ARADARADBISTRIAN BIANCA RALUCA, BISTRIAN EMANUEL, PUHA GABRIELA, PUHA DAN MARCELPĂȘUNEEXTRAVILAN33762233762259912-1.82912.535,97
    182ARADARADLAPUSCA CORINA MARIOARA, POPA ANA, BREHARU ADELA-KARINA, POPA STEFAN-VALENTINARABILEXTRAVILAN33819233819210000-1.3999.588,75
    183ARADARADISAI DIMITRIEARABILEXTRAVILAN33819333819310000-2.07214.201,49
    184ARADARADANGHELESCU DANARABILEXTRAVILAN33819433819410000-1.71211.734,05
    185ARADARADMIHALCOVICI NICULINAARABILEXTRAVILAN33819533819510000-1.62511.137,75
    186ARADARADANGHELESCU DANARABILEXTRAVILAN33819633819610000-1.73111.864,27
    187ARADARADAVERESCU ELENAARABILEXTRAVILAN33821433821417400-1.82512.508,55
    188ARADARADSTANA IULIAN-OCTAVIANARABILEXTRAVILAN33821933821913000-1.3729.403,69
    189ARADARADSTANA IULIAN-OCTAVIANARABILEXTRAVILAN3382213382216500-6864.701,84
    190ARADARADALBER HOLDING CAPITAL S.A.ARABILEXTRAVILAN33822533822510000-1.2918.848,51
    191ARADARADFEHER IOSIF, TIPEI MARIAARABILEXTRAVILAN33822733822717400-1.83212.556,53
    192ARADARADSTANA IULIAN-OCTAVIANARABILINTRAVILAN33823333823312300-2.132548.296,03
    193ARADARADANGHELESCU DANARABILEXTRAVILAN33824233824210000-22150,79
    194ARADARADSPIRCU LILIANA, SPIRCU CLAUDIAARABILEXTRAVILAN33824333824310000-97664,84
    195ARADARADANGHELESCU DANARABILEXTRAVILAN33824533824510000-7495.133,65
    196ARADARADJARAYDA SAMIR, JARAYDA MIHAELA-MARIAARABILEXTRAVILAN33824733824710000-1.3018.917,05
    197ARADARADJARAYDA SAMIR, JARAYDA MIHAELA-MARIAARABILEXTRAVILAN3382483382485000-7865.387,24
    198ARADARADVARTACI ANNA, VARTACI DANIEL-MARIUS, FEIER NORBERT-ADRIAN, CIORTEA MARIAARABILEXTRAVILAN33825033825015500-6854.694,99
    199ARADARADSTANA IULIAN-OCTAVIANARABILEXTRAVILAN3382543382543500-7795.339,27
    200ARADARADANDRA IOANARABILEXTRAVILAN33825733825717200-4.30929.533,89
    201ARADARADMIHALI COSTICA, LUTAI RAMONA-GABRIELAARABILEXTRAVILAN33826033826015000-5.77439.575,00
    202ARADARADSTANA IULIAN-OCTAVIANARABILEXTRAVILAN3382633382635314-2631.802,60
    203ARADARADS.C. POL-KLIMEX SRL ARADCURȚI SI CONSTRUCTIIINTRAVILAN3382703382701925-16642.690,97
    204ARADARADS.C. POL-KLIMEX S.R.L.ARABILEXTRAVILAN3382753382758014-2071.418,78
    205ARADARADSC CONARG PROPERTIES SAARABILEXTRAVILAN34232634232642346-58397,53
    206ARADARADJUDE OVIDIU-CRISTIANARABILINTRAVILAN342327342327454-454116.757,22
    207ARADARADLUCA PETRU-ADRIAN, LUCA ANAARABILEXTRAVILAN34393634393628338-7505.140,50
    208ARADARADLUCA PETRU-ADRIAN, LUCA ANAARABILEXTRAVILAN34393834393839235-39.235268.916,69
    209ARADARADLUCA PETRU-ADRIAN, LUCA ANAARABILEXTRAVILAN343940343940549509-145.033994.056,18
    210ARADARADHAJAS MARIAARABILEXTRAVILAN344241344241221200-1.4299.794,37
    211ARADARADBIRAU SAVU-GHEORGHE, RUSU ȘTEFAN, BOTOC CRISTINA, CHIRILA DIANA, SZASZ FLORIN-ADRIAN, SZASZ ADRIAN-TOMAARABILEXTRAVILAN34647434647420360-8.98761.596,90
    212ARADARADLUCACI DANIEL, LUCAC IELENA-ALINA, MATEAS ADRIAN CLAUDIU, MATEAS DIANAPĂȘUNEINTRAVILAN3469023469029171-30979.466,92
    213ARADARADBARNA PAVEL - DORIN, BARNA STELIANA-ROZALIAARABILEXTRAVILAN33275133275110000-1.0106.922,54
    214ARADARADMUNICIPIUL ARAD (domeniu privat)NEPRODUCTIVEXTRAVILAN3356393356391255-2231.528,44
    215ARADARADMUNICIPIUL ARAD (domeniu privat)FĂNEAȚĂEXTRAVILAN335648335648641-6414.393,41
    216ARADARADMUNICIPIUL ARAD (domeniu privat)PĂDUREEXTRAVILAN33583533583528129-2.98820.479,75
    vegetație forestieră4.070,00
    217ARADARADPĂTEAN ELENAARABILEXTRAVILAN335843CF 335843, TP 173417262-2.05514.084,97
    218ARADARADMUNICIPIUL ARAD (domeniu privat)ARABILEXTRAVILAN33586733586745899-6964.770,38
    219ARADARADMUNICIPIUL ARAD (domeniu privat)ARABILEXTRAVILAN3359973359974559-7865.387,24
    220ARADARADMUNICIPIUL ARAD (domeniu privat)ARABILEXTRAVILAN3363073363073600-130891,02
    221ARADARADMUNICIPIUL ARAD (domeniu privat)PĂȘUNEEXTRAVILAN3375523375528434-2121.453,05
    222ARADARADMUNICIPIUL ARAD (domeniu privat)PĂȘUNEEXTRAVILAN3375593375594602-7565.181,62
    223ARADARADHALAKI IOAN, SULI ELENA, KOTROCZO ELISABETA, SZATMARI GHIZELA, BEC MARGARETAPĂȘUNEEXTRAVILAN337578CF 337578, TP 3838900-4252.912,95
    224ARADARADCURTICEAN GRIGORE, CURTICEAN GHEORGHE, CORDOS CORNELIAPĂȘUNEEXTRAVILAN337579CF 337579, TP 357018500-4.13728.355,00
    225ARADARADMUNICIPIUL ARAD (domeniu privat)PĂȘUNEEXTRAVILAN3375813375811933-8946.127,48
    226ARADARADMUNICIPIUL ARAD (domeniu privat)PĂȘUNEEXTRAVILAN3375903375901023-2381.631,25
    227ARADARADMUNICIPIUL ARAD (domeniu privat)NEPRODUCTIVEXTRAVILAN3375993375993769-1.3949.554,48
    228ARADARADMUNICIPIUL ARAD (domeniu privat)PĂȘUNEEXTRAVILAN3376063376067106-5763.947,90
    229ARADARADARDELEAN TEODORPĂȘUNEEXTRAVILAN36423636423615461-6434.407,12
    230ARADARADMateican Elena, Puterity Ștefan, Puterity StevanARABILEXTRAVILAN338186CF 338186, TP 165380000-2.97020.356,38
    231ARADARADCISMAS EMILARABILEXTRAVILAN338217CF 338217, TP 180011800-1.2768.745,70
    232ARADARADMUNICIPIUL ARAD*)ARABILEXTRAVILAN3640283640283800-97664,84
    233ARADARADBUBOI VICTORARABILEXTRAVILAN338231CF 338231, TP 17955000-5223.577,79
    234ARADARADMUNICIPIUL ARAD (domeniu privat)ARABILEXTRAVILAN33823533823510168-1.0587.251,53
    235ARADARADAVRAMESCU NICUSORARABILEXTRAVILAN338238CF 338238, TP 198010000-1.1077.587,38
    236ARADARADGIURCUTA LIVIUARABILEXTRAVILAN338244CF 338244, TP 293010000-4142.837,56
    237ARADARADMUNICIPIUL ARAD (domeniu privat)ARABILEXTRAVILAN33824933824913358-2.00713.755,98
    238ARADARADMUNICIPIUL ARAD (domeniu privat)ARABILEXTRAVILAN3388323388327394-133911,58
    239ARADARADMUNICIPIUL ARAD (domeniu privat)ARABILEXTRAVILAN3442403442404381-133911,58
    240ARADARADMUNICIPIUL ARAD (domeniu privat)PS 1631/2PĂȘUNEEXTRAVILAN1678-1.67811.501,01
    241ARADARADMORA ANDREIARABILEXTRAVILAN3640273640278500-1.4239.753,24
    242ARADCHIȘINEU-CRIȘORAS CHISINEU-CRIS (domeniu privat)PS 1696/2PĂȘUNEEXTRAVILAN3.758-3.26611.192,58
    243ARADCHIȘINEU-CRIȘDRAGAN PETRU, DRAGAN RODICAPĂȘUNEEXTRAVILANCAD: 1334 Top: 357.169630305921.400-4.20214.400,25
    244ARADCHIȘINEU-CRIȘDRAGAN DORELARABILEXTRAVILANCAD: 2015 Top: 347.1645/130441324.400-1.4576.249,80
    245ARADCHIȘINEU-CRIȘDRAGAN FLOARE1645/2ARABILEXTRAVILANTP 12993534.100-2.3099.904,46
    246ARADCHIȘINEU-CRIȘDRAGAN FLOARE, BERAR VASILE, BERAR SOFIA1645/3ARABILEXTRAVILANTP 6270740.000-3.14513.490,48
    247ARADCHIȘINEU-CRIȘSC AGROGENIA SRLARABILEXTRAVILAN3011203011208.000-7433.187,10
    248ARADCHIȘINEU-CRIȘISPAS ONUT, ISPAS EVA1645/6ARABILEXTRAVILANTP 623007.500-3431.471,30
    249ARADCHIȘINEU-CRIȘLAZA COSMIN-TEODORARABILEXTRAVILAN30138730138742.100-26.657114.345,20
    250ARADCHIȘINEU-CRIȘLAZA COSMIN TEODOR, LAZA CAMELIAARABILEXTRAVILAN30164030164016.000-9.82442.140,05
    251ARADCHIȘINEU-CRIȘDRAGAN MARIA1639/3ARABILEXTRAVILANTP 6219618.600-5.04721.649,11
    252ARADCHIȘINEU-CRIȘLAZA OVIDIU-PETRU, LAZA RODICAARABILEXTRAVILAN30141030141017.200-2.56611.006,86
    253ARADCHIȘINEU-CRIȘDRAGAN VASILE, DOCHIE ANA LIVIA1639/5ARABILEXTRAVILANTP 6270636.000-2.3279.981,67
    254ARADCHIȘINEU-CRIȘPUICA FLORICAARABILEXTRAVILAN30603930603911.500-6.47027.753,07
    255ARADCHIȘINEU-CRIȘDRAGAN PETRU, DRAGAN RODICAARABILEXTRAVILAN3030803030808.900-4.38318.800,88
    256ARADCHIȘINEU-CRIȘBUNTEAN MARIA1636/3ARABILEXTRAVILANTP 12324015.000-4.98721.391,74
    257ARADCHIȘINEU-CRIȘCHIS MARIA, BUNTEAN FLOARE, BRINDAS DUMITRU, BRINDAS PETRU1636/4ARABILEXTRAVILANTP 6288011.200-4.64619.929,02
    258ARADCHIȘINEU-CRIȘDRAGAN PETRU, DRAGAN MARIA1636/5ARABILEXTRAVILANTP 628648.000-2.44010.466,38
    259ARADCHIȘINEU-CRIȘONITA GHEORGHE, DRAGAN MARIA1636/6ARABILEXTRAVILANTP 628829.400-2.39310.264,77
    260ARADCHIȘINEU-CRIȘPALCU MARIA1636/7ARABILEXTRAVILANTP 628616.600-1.7157.356,49
    261ARADCHIȘINEU-CRIȘBISTRAN MARIA1636/8ARABILEXTRAVILANTP 628556.300-1.6797.202,07
    262ARADCHIȘINEU-CRIȘBUNTEAN MIHAELAARABILEXTRAVILAN30615830615812.600-3.47414.901,72
    263ARADCHIȘINEU-CRIȘBUNTEAN MIHAELAARABILEXTRAVILAN3059803059807.000-3.23713.885,11
    264ARADCHIȘINEU-CRIȘORAS CHISINEU-CRIS (domeniu privat)PĂȘUNEEXTRAVILANTop:1633306722124.598-10.63436.442,72
    265ARADCHIȘINEU-CRIȘISPAS EVA, ISPAS ONUT1644/1FĂNEAȚĂEXTRAVILANTP 62300500-5001.713,50
    266ARADCHIȘINEU-CRIȘDEMA PETRU1644/3FĂNEAȚĂEXTRAVILANTP 630071.500-187640,85
    267ARADCHIȘINEU-CRIȘORAS CHISINEU-CRIS (domeniu privat)PĂȘUNEEXTRAVILANTop: 1594/1/130675497.519-7942.721,04
    268ARADCHIȘINEU-CRIȘSC TERRA AGRICULTURE LAND SRLARABILEXTRAVILANCAD: 1602 Top: 215A975/23031618.000-2.94212.619,71
    269ARADCHIȘINEU-CRIȘBIRO OLIVERARABILEXTRAVILAN3062863062868.000-2.47010.595,07
    270ARADCHIȘINEU-CRIȘKALNOKI IOSIF, KALNOKI IREN-ARANKAARABILEXTRAVILANCAD: 1315/2 Top: 215.975/5/23041818.000-3.56115.274,91
    271ARADCHIȘINEU-CRIȘRUGEA AURA-LETITIAARABILEXTRAVILANCAD: 1315/1 Top: 215.975/5/13005918.000-2.54610.921,07
    272ARADCHIȘINEU-CRIȘTAMAS ALEXANDRU, TAMAS EVA-TUNDEARABILEXTRAVILAN3035323035322.700-1.3535.803,69
    273ARADCHIȘINEU-CRIȘCSAKI IULIANA975/6ARABILEXTRAVILANTP 614376.000-2.62411.255,65
    274ARADCHIȘINEU-CRIȘPALFI IOSIF, PALFI MARGARETAARABILEXTRAVILAN30715830715810.000-4.03517.308,13
    275ARADCHIȘINEU-CRIȘBRANGA IOAN, BRANGA VIORICAARABILEXTRAVILAN3022253022257.000-2.59611.135,54
    276ARADCHIȘINEU-CRIȘORAS CHISINEU-CRIS (DOMENIU PRIVAT) - LA DISPOZIȚIA COMISIEI LOCATE975/9ARABILEXTRAVILAN8.000-2.57811.058,33
    277ARADCHIȘINEU-CRIȘKOVACS FRANCISC975/9ARABILEXTRAVILANTP 1232529.700-1.9728.458,89
    278ARADCHIȘINEU-CRIȘMOLNAR FRANCISC975/11ARABILEXTRAVILANTP 6138410.000-9404.032,13
    279ARADCHIȘINEU-CRIȘGAL NORBERT, GAL ILDIKOARABILEXTRAVILAN30549130549110.000-122523,32
    280ARADCHIȘINEU-CRIȘCHETA IUSTIN, CHETA FLOARE, CHETA IOANARABILEXTRAVILANCAD: 977 Top: 281.1352/2830453326.624-1.4556.241,22
    281ARADCHIȘINEU-CRIȘBUNTEAN IUSTIN, BUNTEAN GHEORGHE, BUNTEAN DIMITRIE1352/27ARABILEXTRAVILANTP 6303154.700-9.62741.295,02
    282ARADCHIȘINEU-CRIȘCRISAN IOAN, CRISAN ELENA1352/26ARABILEXTRAVILANTP 628117.200-1.3785.910,93
    283ARADCHIȘINEU-CRIȘBORCOMAN FLORICA1352/25ARABILEXTRAVILANTP 6284415.000-2.87712.340,89
    284ARADCHIȘINEU-CRIȘORAS CHISINEU-CRIS (DOMENIU PRIVAT) - LA DISPOZIȚIA COMISIEI LOCALEA 1352/24ARABILEXTRAVILAN3.000-5382.307,75
    285ARADCHIȘINEU-CRIȘTODA TEODOR1352/20/1ARABILEXTRAVILANTP 12387617.400-3.35214.378,40
    286ARADCHIȘINEU-CRIȘBRINDAS MARIA1352/20ARABILEXTRAVILANTP 6273029.700-5.39823.154,72
    287ARADCHIȘINEU-CRIȘDRAGAN IOAN, DRAGAN FLORICA1352/18ARABILEXTRAVILANTP 6239925.700-4.74320.345,10
    288ARADCHIȘINEU-CRIȘBERAR SOFIA, DRAGAN FLOARE, BERAR VASILE1352/17ARABILEXTRAVILANTP 627075.900-1.0894.671,27
    289ARADCHIȘINEU-CRIȘCICAR IOAN, TUCA GHEORGHE, TUCA IOAN, TUCA TRAIAN, TODINCA FLOARE, ERDEI VICTOR1352/15ARABILEXTRAVILANTP 6285310300-7.12630.566,98
    290ARADCHIȘINEU-CRIȘVARGA MARIA1352/14ARABILEXTRAVILANTP 629945.500-2.1969.419,74
    291ARADCHIȘINEU-CRIȘCICAR IOAN, TUCA GHEORGHE, TUCA IOAN, TUCA TRAIAN, TODINCA FLOARE, ERDEI VICTOR1352/12ARABILEXTRAVILANTP 6285314.100-1.1074.748,48
    292ARADCHIȘINEU-CRIȘISPAS FLOREARABILEXTRAVILAN30189130189114.400-3.00912.907,11
    293ARADCHIȘINEU-CRIȘDUDAS GHEORGHE, DEMA ECATERINA, DUDAS MARIA, ROSCA FLOAREARABILEXTRAVILAN30628930628911.900-2.1589.256,74
    294ARADCHIȘINEU-CRIȘPALCU CALIN-IOAN, PALCU FLORENTINA-ECATERINA, PALCU CALIN IOAN, PALCU FLORENTINA ECATERINAARABILEXTRAVILAN3036573036575.800-1.1264.829,98
    295ARADCHIȘINEU-CRIȘSC FARMLAND DEVELOPMENT SRLARABILEXTRAVILAN3014113014112.600-5042.161,91
    296ARADCHIȘINEU-CRIȘSC FARMLAND DEVELOPMENT SRLARABILEXTRAVILAN30142430142410.000-2.3239.964,51
    297ARADCHIȘINEU-CRIȘVIDICAN GHEORGHE1143/1ARABILEXTRAVILANTP 622162.100-8613.693,26
    298ARADCHIȘINEU-CRIȘORAS CHISINEU-CRIS (domeniu privat)PS 1145/2PĂȘUNEINTRAVILAN866-86674.234,39
    299ARADCHIȘINEU-CRIȘHEGEDUS ALEXANDRU1143/2ARABILEXTRAVILANTP 622102.100-1.0244.392,45
    300ARADCHIȘINEU-CRIȘHAJDU MARIA1143/3ARABILEXTRAVILANTP 621191.400-6862.942,60
    301ARADCHIȘINEU-CRIȘBALINT FRANCISC1143/4ARABILEXTRAVILANTP 621201.400-6882.951,18
    302ARADCHIȘINEU-CRIȘLOW ANDREI, LOW ZSANET-TUNDEARABILINTRAVILAN3058233058231.000-49342.260,45
    303ARADCHIȘINEU-CRIȘJUNC MARIALIVADĂINTRAVILAN304737304737880-88075.434,48
    304ARADCHIȘINEU-CRIȘJUNC MARIAARABILEXTRAVILAN3048103048103.466-3.26514.005,22
    305ARADCHIȘINEU-CRIȘJUNC IOAN-GHEORGHEARABILINTRAVILAN3048093048099.839-4.866272.856,08
    306ARADCHIȘINEU-CRIȘSC RECIO-JC SRLARABILINTRAVILANTop:1367 CHISINEU CRIS3031325.624-49942.774,78
    307ARADCHIȘINEU-CRIȘGORONGYI ATTILAARABILINTRAVILAN3043353043354.000-73563.004,94
    308ARADCHIȘINEU-CRIȘBANYAI MIHAI1143/19ARABILINTRAVILANTP 62113700-32427.773,60
    309ARADCHIȘINEU-CRIȘFILAC VASILE-DORU-ALUNELARABILINTRAVILANCAD: 976 Top: 238.1143/183045411.400-79267.891,03
    310ARADCHIȘINEU-CRIȘTOSER EMERIC1143/17ARABILINTRAVILANTP 621122.400-1.850143.584,98
    311ARADCHIȘINEU-CRIȘSC RECIO-JC SRLARABILINTRAVILANCAD: 1351311385431-43136.945,75
    312ARADCHIȘINEU-CRIȘSC RECIO-JC SRLARABILINTRAVILANCAD: 1350311384404-29525.287,70
    313ARADCHIȘINEU-CRIȘSC RECIO-JC SRLARABILINTRAVILANCAD: 1352311386466-46539.860,27
    314ARADCHIȘINEU-CRIȘSC RECIO-JC SRLARABILINTRAVILANCAD: 1349311383456-211.800,14
    315ARADCHIȘINEU-CRIȘSC RECIO-JC SRLARABILINTRAVILANCAD: 1353311387456-22018.858,62
    316ARADCHIȘINEU-CRIȘSC RECIO-JC SRLARABILINTRAVILANCAD: 1354311388454-3257,16
    317ARADCHIȘINEU-CRIȘLOW ANDREI, LOW ZSANET -TUNDELIVADĂINTRAVILAN305822305822250-20217.315,64
    318ARADCHIȘINEU-CRIȘSZAKACS ALEXANDRU1143/2LIVADĂINTRAVILANTP 622211.350-1.07391.978,63
    319ARADCHIȘINEU-CRIȘCSANADI ELISABETA306401LIVADĂINTRAVILAN306401710-57148.946,69
    320ARADCHIȘINEU-CRIȘERDODI IULIANA1143/4LIVADĂINTRAVILANTP 62213640-53545.860,74
    321ARADCHIȘINEU-CRIȘNAGY FRANCISC, GALASEL ELISABETA1143/5LIVADĂINTRAVILANTP 62214700-63054.004,23
    322ARADCHIȘINEU-CRIȘORAS CHISINEU-CRIS (DOMENIU PRIVAT) - LA DISPOZIȚIA COMISIEI LOCALELp 1143/6LIVADĂINTRAVILAN710-66356.833,02
    323ARADCHIȘINEU-CRIȘORAS CHISINEU-CRIS (DOMENIU PRIVAT) - LA DISPOZIȚIA COMISIEI LOCALELp 1143/7LIVADĂINTRAVILAN710-67157.518,79
    324ARADCHIȘINEU-CRIȘCSANADI ELISABETALIVADĂINTRAVILAN3064363064361.350-1.296111.094,42
    325ARADCHIȘINEU-CRIȘALEXANDRU SZAKACS1143/9LIVADĂINTRAVILANTP 62221710-68758.890,33
    326ARADCHIȘINEU-CRIȘSZAKACS FRANCISC1143/10LIVADĂINTRAVILANTP 625041.350-1.303111.694,46
    327ARADCHIȘINEU-CRIȘOIES GHEORGHE1143/11LIVADĂINTRAVILANTP 1238021.860-1.260108.008,46
    328ARADCHIȘINEU-CRIȘSZEVER MARGARETA1143/12LIVADĂINTRAVILANTP 621141.700-1.03388.549,79
    329ARADCHIȘINEU-CRIȘMATYASI LUDOVIC, PALFI MARGARETA, KALNOKO LUDOVIC1143/13LIVADĂINTRAVILANTP 621151.100-67758.033,12
    330ARADCHIȘINEU-CRIȘJUNC MARIAARABILINTRAVILAN3047613047615.500-3.671221.636,63
    331ARADCHIȘINEU-CRIȘJUNC DELIA-MARIA, GAGEA FLORICA-VIORICAARABILINTRAVILAN30331330331320.000-77266.176,61
    332ARADCHIȘINEU-CRIȘFARCAS ROZALIA, KIS ANA EMILIA, KIS FRANCISCARABILINTRAVILAN3040473040478.800-4342,88
    333ARADCHIȘINEU-CRIȘORAS CHISINEU-CRIS (domeniu privat)PS 1145PĂȘUNEINTRAVILAN44.961-21.771997.460,14
    334ARADCHIȘINEU-CRIȘIANC STEFAN, IANC ANA1644/2FĂNEAȚĂEXTRAVILANTP 628211.800-1.4164.852,63
    335ARADCHIȘINEU-CRIȘORAS CHISINEU-CRIS (proprietate privata), ATIANIX S.R.L., S.C. M.UNIREA MESERIAȘILOR CHISINEU-CRISPĂȘUNEINTRAVILAN30023230023212.117-21818.687,18
    -Clădire Industriala Edilitara P Sc=110 mp-88.009,85
    -Clădire industrial edilitară Sc = 63 mp-50.405,64
    -Casa Asministrativa tip P Sc=86 mp-108.126,38
    336ARADCHIȘINEU-CRIȘS.C. SMART MANAGEMENT INVEST S.R.L.,CURȚI SI CONSTRUCTIIINTRAVILAN3009673009672.507-43437.202,91
    337ARADCHIȘINEU-CRIȘKENDERESI EMERIC, KENDERESI MARGARETAARABILEXTRAVILAN3079203079207.200-9504.075,03
    338ARADCHIȘINEU-CRIȘDOTTERER MARIA-IBOLYAARABILEXTRAVILAN3079213079217.200-9564.100,76
    339ARADCHIȘINEU-CRIȘBIRO ELISABETAARABILEXTRAVILAN3079223079226.700-8953.839,10
    340ARADCHIȘINEU-CRIȘMLADIN ROZALIAARABILEXTRAVILAN3079233079236.700-9013.864,84
    341ARADCHIȘINEU-CRIȘBEKESI MARIAARABILEXTRAVILAN3079243079243.500-4752.037,51
    342ARADCHIȘINEU-CRIȘBIRO VALENTINARABILEXTRAVILAN3079253079253.500-4782.050,38
    343ARADCHIȘINEU-CRIȘKAPROS ANDREIARABILEXTRAVILAN3079263079263.800-5242.247,70
    344ARADCHIȘINEU-CRIȘMOLNAR FRANCISCARABILEXTRAVILAN3079273079273.800-5292.269,15
    345ARADCHIȘINEU-CRIȘCOSTAN ANDREI-PETRUARABILEXTRAVILAN3079283079289.300-1.3115.623,53
    346ARADCHIȘINEU-CRIȘBIRO ANDREIARABILEXTRAVILAN3079293079293.500-4992.140,46
    347ARADCHIȘINEU-CRIȘBIRO IOSIFARABILEXTRAVILAN3079303079303.500-5022.153,33
    348ARADCHIȘINEU-CRIȘHEGEDUS ALEXANDRU, NAGYI IOSIF, ZOLDI ALEXANDRUARABILEXTRAVILAN3079313079315.600-8093.470,21
    349ARADCHIȘINEU-CRIȘTOSER ATTILA-ERVIN, TOSER DALMAARABILEXTRAVILAN3079323079325.599-8173.504,52
    350ARADCHIȘINEU-CRIȘKALNOKY IOSIFARABILEXTRAVILAN3079333079336.400-9434.045,00
    351ARADCHIȘINEU-CRIȘBIRO ZOLTANARABILEXTRAVILAN3079343079347.400-1.1064.744,19
    352ARADCHIȘINEU-CRIȘAPATI ALEXANDRU, APATI IULIANAARABILEXTRAVILAN3079353079355.600-8533.658,94
    353ARADCHIȘINEU-CRIȘMOLNAR FRANCISCARABILEXTRAVILAN30793630793611.200-1.7477.493,76
    354ARADCHIȘINEU-CRIȘPALFI ANDREIARABILEXTRAVILAN3079373079375.600-8943.834,81
    355ARADCHIȘINEU-CRIȘKISS ATTILA-IOSIFARABILEXTRAVILAN30793830793816.198-3.32414.258,30
    356ARADCHIȘINEU-CRIȘCSAKI MARGARETAPĂȘUNEEXTRAVILAN307953307953130.800-2.0817.131,59
    357ARADCHIȘINEU-CRIȘALCONOR COMPANY SRLPĂȘUNEINTRAVILAN3050903050901.973-91778.606,16
    358ARADCHIȘINEU-CRIȘORAS CHISINEU-CRIS (proprietate privata)CURȚI SI CONSTRUCTIIINTRAVILAN3055783055785.000-4.812412.489,45
    359ARADCHIȘINEU-CRIȘORAS CHISINEU-CRIS (proprietate privata)CURȚI SI CONSTRUCTIIINTRAVILAN57.526-49.0521.471.731,68
    305579305579-CL P Sc=338 mp-540.860,50
    -CA P Sc=88 mp-22.631,36
    360ARADCHIȘINEU-CRIȘMANEA IOAN-MIHAI, MANEA GHE.-STEFANARABILEXTRAVILAN3077213077212.600-63270,24
    361ARADCHIȘINEU-CRIȘMANEA PETRUARABILEXTRAVILAN30772230772211.000-6362.728,12
    362ARADCHIȘINEU-CRIȘVAIDA ANDREIARABILEXTRAVILAN30772330772311.800-8723.740,44
    363ARADCHIȘINEU-CRIȘPAPP ECATERINAARABILEXTRAVILAN3077243077242.500-36154,42
    364ARADCHIȘINEU-CRIȘBARBUNA GHIZELAARABILEXTRAVILAN3077253077256.400-84360,32
    365ARADCHIȘINEU-CRIȘSZABO ZOLTAN, TOSER ORSOLYAARABILEXTRAVILAN3077263077264.970-53227,34
    366ARADCHIȘINEU-CRIȘARDELEAN TEODOR LUCIAN, ARDELEAN FLORICA MONICAARABILEXTRAVILAN3077793077791.865-4551.951,72
    367ARADCHIȘINEU-CRIȘPAT NICOLAE, PAT ADRIANA-MARIOARAARABILEXTRAVILAN3077933077936.300-2.86212.276,55
    368ARADCHIȘINEU-CRIȘMOLNAR FRANCISCARABILEXTRAVILAN3077953077956.300-1.8397.888,39
    369ARADCHIȘINEU-CRIȘCOSTAN ANDREI-PETRUARABILEXTRAVILAN30779630779623.800-1.4576.249,80
    370ARADCHIȘINEU-CRIȘMOLNAR FRANCISCARABILEXTRAVILAN30779830779812.600-3.26113.988,06
    371ARADCHIȘINEU-CRIȘTOSER ATTILA-ERVIN, TOSER DALMAARABILEXTRAVILAN30779930779912.600-2.72411.684,60
    372ARADCHIȘINEU-CRIȘPALFI FRANCISC, TAMAS ALEXANDRU, TAMAS EVA-TUNDEARABILEXTRAVILAN30780030780012.900-2.53910.891,04
    373ARADCHIȘINEU-CRIȘTOSER IOSIFARABILEXTRAVILAN3078013078015.600-1.0214.379,58
    374ARADCHIȘINEU-CRIȘBIRO IOSIFARABILEXTRAVILAN3078023078028.500-1.4656.284,12
    375ARADCHIȘINEU-CRIȘBIRO ANDREIARABILEXTRAVILAN3078033078038.500-1.3955.983,85
    376ARADCHIȘINEU-CRIȘHECICO CRISTIAN, HECICO CAMELIA-MARIAARABILEXTRAVILAN30780430780411.768-1.8447.909,84
    377ARADCHIȘINEU-CRIȘKAPROS SUSANAARABILEXTRAVILAN3078053078052.700-4101.758,70
    378ARADCHIȘINEU-CRIȘSZABO ZOLTANARABILEXTRAVILAN3078063078063.000-4501.930,28
    379ARADCHIȘINEU-CRIȘMOLNAR ELISABETAARABILEXTRAVILAN3078073078072.900-4301.844,49
    380ARADCHIȘINEU-CRIȘTAMAS ALEXANDRU, TAMAS EVA-TUNDEARABILEXTRAVILAN3078083078082.900-4251.823,04
    381ARADCHIȘINEU-CRIȘBIRO IOSIFARABILEXTRAVILAN30780930780920.000-2.81812.087,81
    382ARADCHIȘINEU-CRIȘKISS ATTILA-IOSIFARABILEXTRAVILAN3078263078267.800-1.2585.396,19
    383ARADCHIȘINEU-CRIȘHARSANYI ALEXANDRU, NAGY MARIA, KOVACS IULIANAARABILEXTRAVILAN3078983078984.500-1.1654.997,27
    384ARADCHIȘINEU-CRIȘTOSER CAROL, TAMAS IULIANAARABILEXTRAVILAN3078993078995.000-5.00021.447,50
    385ARADCHIȘINEU-CRIȘBRANGAIOAN, BRANGA VIORICAARABILEXTRAVILAN3079003079005.000-4.80420.606,76
    386ARADCHIȘINEU-CRIȘKOMORI IOSIFARABILEXTRAVILAN3079013079012.900-2.0308.707,69
    387ARADCHIȘINEU-CRIȘTAMAS ALEXANDRU, TAMAS EVA-TUNDEARABILEXTRAVILAN3079023079022.500-8843.791,92
    388ARADCHIȘINEU-CRIȘCSAKI IULIANAARABILEXTRAVILAN30790330790312.500-1.8948.124,31
    389ARADCHIȘINEU-CRIȘBIRO TAMAS-GABORARABILEXTRAVILAN3079043079046.300-8253.538,84
    390ARADCHIȘINEU-CRIȘTOSER IOANARABILEXTRAVILAN3079053079056.300-8573.676,10
    391ARADCHIȘINEU-CRIȘMLADIN EMIL-DIMITRIE, MLADIN AURICAARABILEXTRAVILAN30790630790612.500-1.5306.562,94
    392ARADCHIȘINEU-CRIȘSZABO ZOLTAN, TOSER ORSOLYAARABILEXTRAVILAN307907307907