ANEXĂ din 22 august 2023privind implementarea catalogului electronic în școli-pilot
EMITENT
  • MINISTERUL EDUCAȚIEI
  • Publicată în  MONITORUL OFICIAL nr. 838 bis din 18 septembrie 2023



    Notă
    Conținută de ORDINUL nr. 5.601 din 22 august 2023, publicat în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 838 din 18 septembrie 2023.
     + 
    Lista unităților de învățământ preuniversitar -
    implementare catalog electronic în școli pilot 2023-2024
    Unitate învățământLocalitateJudeț
    1Liceul Teoretic NICOLAE IORGASector 1București
    2Liceul Teoretic GEORGE CĂLINESCUSector 1București
    3Liceul Teoretic ALEXANDRU VLAHUȚĂSector 1București
    4Liceul Teoretic JEAN MONNETSector 1București
    5Liceul Teoretic Bilingv MIGUEL DE CERVANTESSector 1București
    6Liceul Teoretic Bulgar HRISTO BOTEVSector 1București
    7Liceul Tehnic de Arhitectură și Lucrări Publice IOAN SOCOLESCUSector 1București
    8Liceul de Arte Plastice NICOLAE TONITZASector 1București
    9Liceul Teoretic CONSTANTIN BRÂNCOVEANUSector 1București
    10Liceul Teoretic German IDEESSector 1București
    11Colegiul Economic VIRGIL MADGEARUSector 1București
    12Colegiul Național ION NECULCESector 1București
    13Școala Gimnazială SFÂNTUL NICOLAESector 1București
    14Școala Gimnazială TITU MAIORESCUSector 1București
    15Școala Gimnazială GEO BOGZASector 1București
    16Școala Gimnazială PIA BRĂTIANUSector 1București
    17Școala Gimnazială NICOLAE TITULESCUSector 1București
    18Școala Gimnazială ION HELIADE RĂDULESCUSector 1București
    19Școala Gimnazială ALEXANDRU COSTESCUSector 1București
    20Școala Gimnazială Liberă WALDORFSector 1București
    21Școala Gimnazială FRINDOLINSector 1București
    22Școala Gimnazială AVENORSector 1București
    23Școala Gimnazială Nr. 7Sector 1București
    24Școala Gimnazială Nr. 178Sector 1București
    25Școala Gimnazială Nr. 179Sector 1București
    26Școala Gimnazială Nr. 183Sector 1București
    27Școala Gimnazială Nr. 192Sector 1București
    28Liceul Tehnologic Special REGINA ELISABETASector 2București
    29Școala Gimnazială GRIGORE GHICA VOIEVODSector 2București
    30Școala Gimnazială FERDINAND ISector 2București
    31Școala Gimnazială IANCULUISector 2București
    32Școala Gimnazială MARIA ROSETTISector 2București
    33Școala Gimnazială Nr. 40Sector 2București
    34Școala Gimnazială Nr. 41Sector 2București
    35Școala Gimnazială Nr. 46Sector 2București
    36Școala Gimnazială Nr. 49Sector 2București
    37Școala Gimnazială Nr. 51Sector 2București
    38Școala Gimnazială Nr. 56Sector 2București
    39Școala Gimnazială Nr. 66Sector 2București
    40Școala Gimnazială Specială pentru Deficienți de VedereSector 2București
    41Școala Gimnazială de Arte Nr. 4Sector 2București
    42Liceul Teoretic C. A. ROSETTISector 2București
    43Liceul Teoretic MIHAIL SADOVEANUSector 2București
    44Liceul Teoretic TRAIANSector 2București
    45Liceul Teoretic LUCIAN BLAGASector 2București
    46Liceul Teoretic Bilingv ITA WEGMANSector 2București
    47Colegiul Național EMIL RACOVIȚĂSector 2București
    48Colegiul Național ȘCOALA CENTRALĂSector 2București
    49Colegiul Tehnic EDMOND NICOLAUSector 2București
    50Liceul Tehnologic CONSTANTIN BRÂNCUȘISector 2București
    51Liceul Tehnologic NIKOLA TESLASector 2București
    52Liceul Teoretic ALEXANDRU IOAN CUZASector 3București
    53Școala Superioară Comercială NICOLAE KRETZULESCUSector 3București
    54Liceul Teoretic MIHAI IONESCUSector 3București
    55Liceul Teoretic Internațional de InformaticăSector 3București
    56Liceul Teoretic HYPERIONSector 3București
    57Liceul Teoretic PROFESIASector 3București
    58Complex Educațional LAUDE-REUTSector 3București
    59Liceul Teoretic VICTORIASector 3București
    60Școala Gimnazială LEONARDO DA VINCISector 3București
    61Școala Gimnazială NICOLAE LABIȘSector 3București
    62Școala Gimnazială BARBU DELAVRANCEASector 3București
    63Școala Gimnazială FEDERICO GARCIA LORCASector 3București
    64Școala Gimnazială CEZAR BOLLIACSector 3București
    65Școala Gimnazială LIVIU REBREANUSector 3București
    66Școala Gimnazială ANA LUGOJANASector 3București
    67Școala Primară SPECTRUMSector 3București
    68Școala Gimnazială Nr. 20Sector 3București
    69Școala Gimnazială Nr. 80Sector 3București
    70Școala Gimnazială Nr. 88Sector 3București
    71Școala Gimnazială Nr. 92Sector 3București
    72Școala Gimnazială Nr. 116Sector 3București
    73Școala Gimnazială Nr. 200Sector 3București
    74Școala Gimnazială Nr. 149Sector 3București
    75Colegiul Național GHEORGHE ȘINCAISector 4București
    76Școala Gimnazială ȘERBAN VODĂSector 4București
    77Școala Gimnazială IONEL TEODOREANUSector 4București
    78Școala Gimnazială Nr. 79Sector 4București
    79Școala Gimnazială Nr. 99Sector 4București
    80Școala Gimnazială Nr. 165Sector 4București
    81Școala Gimnazială Nr. 189Sector 4București
    82Școala Gimnazială KIDS PLACESector 4București
    83Liceul Tehnologic de Metrologie TRAIAN VUIASector 4București
    84Școala Gimnazială MIRCEA SÂNTIMBREANUSector 5București
    85Școala Gimnazială LUCEAFĂRULSector 5București
    86Școala Gimnazială Nr. 103Sector 5București
    87Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară DUMITRU MOȚOCSector 5București
    88Colegiul Economic VIILORSector 5București
    89Colegiul Național GRIGORE MOISILSector 6București
    90Colegiul Național ELENA CUZASector 6București
    91Colegiul Economic COSTIN KIRIȚESCUSector 6București
    92Liceul Tehnic IULIU MANIUSector 6București
    93Școala Gimnazială ADRIAN PĂUNESCUSector 6București
    94Școala Gimnazială REGINA MARIASector 6București
    95Școala Gimnazială SFÂNTUL CALINIC DE LA CERNICASector 6București
    96Școala Gimnazială SFÂNTA TREIMESector 6București
    97Școala Gimnazială REGELE MIHAI ISector 6București
    98Școala Gimnazială ORIZONTSector 6București
    99Școala Gimnazială CONSTANTIN BRÂNCUȘISector 6București
    100Școala Gimnazială SFÂNTUL ANDREISector 6București
    101Școala Gimnazială Nr. 59Sector 6București
    102Școala Gimnazială Nr. 117Sector 6București
    103Școala Gimnazială Nr. 153Sector 6București
    104Școala Gimnazială Nr. 156Sector 6București
    105Școala Gimnazială Nr. 167Sector 6București
    106Școala Gimnazială Nr. 168Sector 6București
    107Școala Gimnazială Nr. 197Sector 6București
    108Școala Gimnazială Nr. 206Sector 6București
    109Școala Gimnazială Nr. 279Sector 6București
    110Școala Gimnazială Nr. 311Sector 6București
    111Școala Profesională Specială pentru Deficienți de Auz SFÂNTA MARIASector 6București
    112Liceul Tehnologic SF. ANTIM IVIREANULSector 6București
    113Colegiul Tehnic GHEORGHE ASACHISector 6București
    114Liceul Româno-FinlandezSector 6București
    115Liceul cu Program Sportiv MIRCEA ELIADESector 6București
    116Școala Gimnazială DR. ALEXANDRU M. POPESCUPonoareleMehedinți
    117Școala Profesională CorlățelCorlățelMehedinți
    118Liceul Teoretic GHEORGHE IONESCU SisestiȘișești ,Mehedinți
    119Colegiul Național TRAIANDrobeta Turnu SeverinMehedinți
    120Școala Gimnazială REGELE MIHAI IDrobeta Turnu SeverinMehedinți
    121Liceul Pedagogic BENEDEK ELEKOdorheiu SecuiescHarghita
    122Liceul Teologic Unitarian BERDE MOZESCristuru SecuiescHarghita
    123Școala Gimnazială TEODOR CHINDEAVoșlăbeniHarghita
    124Liceul Tehnologic JOHANNES KAJONIMiercurea CiucHarghita
    125Colegiul Național MARTON ARONMiercurea CiucHarghita
    126Liceul Teoretic O. C. TĂSLĂUANUToplițaHarghita
    127Liceul MARIN PREDAOdorheiu SecuiescHarghita
    128Școala Gimnazială GEO BOGZABălanHarghita
    129Școala Gimnazială FULOP ARONFeliceniHarghita
    130Școala Gimnazială KANYADI SANDORPorumbenii MariHarghita
    131Școala GimnazialăTulgheșHarghita
    132Școala Gimnazială MIRON CRISTEAToplițaHarghita
    133Liceul Tehnologic TIVAI NAGY IMRESânmartinHarghita
    134Liceul Teoretic TATA OANCEABocșaCaraș-Severin
    135Colegiul Național C. D. LOGACaransebeșCaraș-Severin
    136Colegiul Național TRAIAN DODACaransebeșCaraș-Severin
    137Școala Gimnazială CONSTANTIN DAICOVICIUCăvăranCaraș-Severin
    138Școala Gimnazială DomașneaDomașneaCaraș-Severin
    139Școala Gimnazială GHEORGHE FRĂȚILĂGlimbocaCaraș-Severin
    140Liceul Tehnologic CLISURA DUNĂRIIMoldova NouăCaraș-Severin
    141Liceul Teoretic GENERAL DRAGALINAOravițaCaraș-Severin
    142Liceul BĂNĂȚEANOțelu RoșuCaraș-Severin
    143Școala Gimnazială Nr. 3Oțelu RoșuCaraș-Severin
    144Colegiul Național TRAIAN LALESCUReșițaCaraș-Severin
    145Școala Gimnazială ROMULUS FABIANVărădiaCaraș-Severin
    146Colegiul Economic NICOLAE TITULESCUBaia MareMaramureș
    147Colegiul Național MIHAI EMINESCUBaia MareMaramureș
    148Colegiul Național VASILE LUCACIUBaia MareMaramureș
    149Colegiul Național GHEORGHE ȘINCAIBaia MareMaramureș
    150Liceul Tehnic GEORGE BARIȚIUBaia MareMaramureș
    151Liceul Teoretic EMIL RACOVIȚĂBaia MareMaramureș
    152Școala Gimnazială DR. VICTOR BABEȘBaia MareMaramureș
    153Școala Gimnazială EP. DR. ALEXANDRU RUSUBaia MareMaramureș
    154Școala Gimnazială GEORGE COȘBUCBaia MareMaramureș
    155Colegiul Economic PINTEA VITEAZULCavnicMaramureș
    156Școala Gimnazială GHEORGHE LUPANGroșiMaramureș
    157Liceul Tehnologic Agricol ALEXIU BERINDESeiniMaramureș
    158Colegiul Național Pedagogic REGELE FERDINANDSighetu MarmațieiMaramureș
    159Școala Gimnazială GEORGE COȘBUCSighetu MarmațieiMaramureș
    160Școala Gimnazială DR. IOAN MIHALYI DE APȘASighetu MarmațieiMaramureș
    161Școala Gimnazială CONSTANTIN ȘTEFANAlbeștiIalomița
    162Școala Gimnazială SFÂNTUL IERARH NICOLAEBucuIalomița
    163Școala Gimnazială CiulnițaCiulnițaIalomița
    164Școala Gimnazială CONSTANTIN GURGU Nr. 1Gura IalomițeiIalomița
    165Școala Profesională ARETA TEODORESCUGrivițaIalomița
    166Școala Gimnazială AUREL VLAICUFeteștiIalomița
    167Școala Gimnazială FăcăeniFăcăeniIalomița
    168Liceul Tehnologic de Industrie AlimentarăFeteștiIalomița
    169Liceul Teoretic CAROL IFeteștiIalomița
    170Liceul Pedagogic MATEI BASARABSloboziaIalomița
    171Colegiul Național MIHAI VITEAZULSloboziaIalomița
    172Școala Gimnazială Nr. 3SloboziaIalomița
    173Liceul de Arte IONEL PERLEASloboziaIalomița
    174Liceul Tehnologic AL. IOAN CUZASloboziaIalomița
    175Școala Gimnazială ION HELIADE RĂDULESCUUrziceniIalomița
    176Școala Gimnazială IONEL PERLEAOgradaIalomița
    177Școala Gimnazială PlatoneștiPlatoneștiIalomița
    178Școala Gimnazială FERDINAND IMovilaIalomița
    179Liceul Tehnologic ȚăndăreiȚăndăreiIalomița
    180Liceul Teoretic PAUL GEORGESCUȚăndăreiIalomița
    181Școala Gimnazială VlădeniVlădeniIalomița
    182Școala Gimnazială ȘTEFAN COPOIUAndrășeștiIalomița
    183Liceul Tehnologic ÎNĂLȚAREA DOMNULUISloboziaIalomița
    184Școala Gimnazială CoșereniCoșereniIalomița
    185Liceul Teoretic OVIDIUSConstanțaConstanța
    186Liceul Teoretic TRAIANConstanțaConstanța
    187Liceul EnergeticConstanțaConstanța
    188Colegiul Național MIRCEA CEL BĂTRÂNConstanțaConstanța
    189Liceul Economic VIRGIL MADGEARUConstanțaConstanța
    190Liceul Teoretic LUCIAN BLAGAConstanțaConstanța
    191Școala Gimnazială Nr. 30 GHEORGHE ȚIȚEICAConstanțaConstanța
    192Școala Gimnazială Nr. 37ConstanțaConstanța
    193Școala Gimnazială Nr. 40 AUREL VLAICUConstanțaConstanța
    194Școala Gimnazială Nr. 43 FERDINANDConstanțaConstanța
    195Școala Gimnazială Nr. 17 ION MINULESCUConstanțaConstanța
    196Școala Gimnazială Nr. 24 ION JALEAConstanțaConstanța
    197Școala Gimnazială Nr. 16 MARIN IONESCU DOBROGIANUConstanțaConstanța
    198Școala Gimnazială Nr. 10 MIHAIL KOICIUConstanțaConstanța
    199Școala Gimnazială Nr. 6 NICOLAE TITULESCUConstanțaConstanța
    200Școala Gimnazială Nr. 8ConstanțaConstanța
    201Școala Gimnazială Nr. 12 B. P. HAȘDEUConstanțaConstanța
    202Liceul Teoretic Internațional de InformaticăConstanțaConstanța
    203Școala Gimnazială PETRE ISPIRESCUConstanțaConstanța
    204Școala Primară NOUA GENERAȚIEConstanțaConstanța
    205Școala Gimnazială SCHOOL OF LONDONConstanțaConstanța
    207Liceul Teoretic PONTUS EUXINUSLuminaConstanța
    208Școala Gimnazială Nr. 1Valu lui TraianConstanța
    209Școala Gimnazială VICEAMIRAL ION MURGESCUValu lui TraianConstanța
    210Școala Gimnazială LUCIAN GRIGORESCUMedgidiaConstanța
    211Școala Gimnazială I. L. CARAGIALEMedgidiaConstanța
    212Școala Gimnazială CONSTANTIN BRÂNCUȘIMedgidiaConstanța
    213Liceul Teoretic NICOLAE BĂLCESCUMedgidiaConstanța
    214Școala Gimnazială MIRCEA ELIADECernavodăConstanța
    215Liceul Teoretic ANGHEL SALIGNYCernavodăConstanța
    216Liceul Teoretic CARMEN SYLVAEforie SudConstanța
    217Școala Gimnazială Nr. 1SeimeniConstanța
    218Școala Gimnazială TUDOR ARGHEZINăvodariConstanța
    219Școala Gimnazială GEORGE ENESCUNăvodariConstanța
    220Liceul Teoretic Negru VodăNegru VodăConstanța
    221Liceul Tehnologic I. C. BRĂTIANUNicolae BălcescuConstanța
    222Școala Gimnazială IOAN ATANASIULipnițaConstanța
    223Școala Gimnazială Nr. 1HoriaConstanța
    224Liceul Tehnologic RADU PRIȘCUDobromirConstanța
    225Școala Gimnazială Nr. 1TopaluConstanța
    226Liceul Teoretic IOAN COTOVUHârșovaConstanța
    227Școala Gimnazială Nr. 1SilișteaConstanța
    228Liceul Tehnologic TopraisarTopraisarConstanța
    229Școala Gimnazială Nr. 2CernavodăConstanța
    230Liceul Teoretic AUREL LAZĂROradeaBihor
    231Școala Gimnazială Nr. 11OradeaBihor
    232Școala Gimnazială SZACSVAY IMREOradeaBihor
    233Școala Gimnazială LUCREȚIA SUCIUOradeaBihor
    234Școala Gimnazială DACIAOradeaBihor
    235Școala Gimnazială Nr. 1CiumeghiuBihor
    236Școala Gimnazială Nr. 1FinișBihor
    237Liceul Teoretic JOSEF KOZACEKBudoiBihor
    238Școala Gimnazială Nr. 1CefaBihor
    239Liceul Teoretic CONSTANTIN ȘERBANAleșdBihor
    240Școala Gimnazială ZELK ZOLTANValea lui MihaiBihor
    241Colegiul Național SAMUIL VULCANBeiușBihor
    242Liceul Tehnologic HOREAMarghitaBihor
    243Școala Primară Nr. 1PaleuBihor
    244Școala Gimnazială Nr. 1DernaBihor
    245Școala Gimnazială Nr. 1CheresigBihor
    246Liceul Teoretic FRIEDRICH SCHILLEROradeaBihor
    247Liceul Teoretic AVRAM IANCUBradHunedoara
    248Școala Gimnazială MIRCEA SÎNTIMBREANUBradHunedoara
    249Colegiul Național Pedagogic REGINA MARIADevaHunedoara
    250Liceul cu Program Sportiv CETATEDevaHunedoara
    251Școala Gimnazială ANDREI ȘAGUNADevaHunedoara
    252Liceul Teoretic I.C. BRĂTIANUHațegHunedoara
    253Colegiul Național de Informatică CARMEN SYLVAPetroșaniHunedoara
    254Colegiul Național MIHAI EMINESCUPetroșaniHunedoara
    255Școala Gimnazială Nr. 7PetroșaniHunedoara
    256Liceul Tehnologic de Transport Feroviar ANGHEL SALIGNYSimeriaHunedoara
    257Școala Gimnazială Vața de JosVața de JosHunedoara
    258Liceul Tehnologic TRANSILVANIADevaHunedoara
    259Școala Gimnazială VălișoaraVălișoaraHunedoara
    260Școala Gimnazială Sântămăria-OrleaSântămăria-Orle aHunedoara
    261Școala Gimnazială I.G. DUCAPetroșaniHunedoara
    262Liceul PROF. BORA TIT LUVIUBaruHunedoara
    263Liceul Teoretic MIRCEA ELIADELupeniHunedoara
    264Liceul Tehnologic MIHAI VITEAZUVulcanHunedoara
    265Școala Gimnazială AVRAM IANCUBaia de CrișHunedoara
    266Liceul Tehnologic Agricol ALEXANDRU BORZAGeoagiuHunedoara
    267Colegiul Național CONSTANTIN DIACONOVICI LOGATimișoaraTimiș
    268Colegiul Național BĂNĂȚEANTimișoaraTimiș
    269Colegiul Național Pedagogic CARMEN SYLVATimișoaraTimiș
    270Colegiul Tehnic EMANUIL UNGUREANUTimișoaraTimiș
    271Colegiul Tehnic HENRI COANDĂTimișoaraTimiș
    272Liceul cu Program Sportiv BANATULTimișoaraTimiș
    273Liceul Tehnologic AZURTimișoaraTimiș
    274Liceul Tehnologic SFÂNTU NICOLAEDetaTimiș
    275Liceul Tehnologic VALERIU BRANIȘTELugojTimiș
    276Liceul Tehnologic ELECTROTIMIȘTimișoaraTimiș
    277Liceul Tehnologic de Industrie Alimentară TimișoaraTimișoaraTimiș
    278Liceul Tehnologic Energetic REGELE FERDINAND ITimișoaraTimiș
    279Liceul Teologic Ortodox SFÂNTUL ANTIM IVIREANULTimișoaraTimiș
    280Liceul Teoretic BARTOK BELATimișoaraTimiș
    281Liceul Teoretic GRIGORE MOISILTimișoaraTimiș
    282Liceul de Arte Plastice TimișoaraTimișoaraTimiș
    283Liceul Teoretic HARULLugojTimiș
    284Liceul Teoretic IULIA HAȘDEULugojTimiș
    285Liceul Teoretic RecașRecașTimiș
    286Școala Gimnazială ANIȘOARA ODEANULugojTimiș
    287Școala Gimnazială MARTIN ȘUBONIJebelTimiș
    288Școala Gimnazială NESTOR OPREAN Nr. 2Sânnicolau MareTimiș
    289Școala Gimnazială NICOLAE GROZAFibișTimiș
    290Școala Gimnazială THEODOR BUCURESCU Nr.1Sânnicolau MareTimiș
    291Școala Gimnazială DOMINO SERVITEVoitegTimiș
    292Școala Gimnazială Dudeștii NoiDudeștii NoiTimiș
    293Școala Gimnazială DumbrăvițaDumbrăvițaTimiș
    294Școala Gimnazială GiarmataGiarmataTimiș
    295Școala Gimnazială MașlocMașlocTimiș
    296Școala Gimnazială Nr. 19 AVRAM IANCUTimișoaraTimiș
    297Școala Gimnazială Nr. 2TimișoaraTimiș
    298Școala Gimnazială Nr. 25TimișoaraTimiș
    299Școala Gimnazială Nr. 27TimișoaraTimiș
    300Școala Gimnazială Nr. 4LugojTimiș
    301Școala Gimnazială Nr. 6TimișoaraTimiș
    302Școala Gimnazială Nr. 7 SFÂNTA MARIATimișoaraTimiș
    303Școala Gimnazială SatchinezSatchinezTimiș
    304Școala Gimnazială SăcălazSăcălazTimiș
    305Școala Gimnazială VoitegVoitegTimiș
    306Liceul Tehnologic Nr. 1SurducSălaj
    307Liceul Agricol TRAIAN SĂVULESCUTg. MureșMureș
    308Colegiul Național MIRCEA ELIADESighișoaraMureș
    309Liceul Tehnologic GHEORGHE ȘINCAITg. MureșMureș
    310Liceul Tehnologic DOMOKOS KAZMERSovataMureș
    311Liceul Teoretic ANDREI BÂRSEANUTârnăveniMureș
    312Liceul Teoretic BOLYAI FARKASTg. MureșMureș
    313Liceul Teoretic DR. LINDCâmpenițaMureș
    314Liceul Vocațional ReformatTg. MureșMureș
    315Școala Gimnazială ALEXANDRU IOAN CUZATg. MureșMureș
    316Școala Gimnazială DACIATg. MureșMureș
    317Școala Gimnazială DR BERNADY GYORGYTg. MureșMureș
    318Școala Gimnazială IULIU GRAMAChiheru de JosMureș
    319Școala Gimnazială NICOLAE BĂLCESCUTg. MureșMureș
    320Școala Gimnazială OMEGATg. MureșMureș
    321Școala Gimnazială PETRES KALMANSâmbriașMureș
    322Școala Gimnazială TOROK JANOSBălăușeriMureș
    323Școala Gimnazială AlbeștiAlbeștiMureș
    324Școala Gimnazială BatoșBatoșMureș
    325Școala Gimnazială IbăneștiIbăneștiMureș
    326Școala Gimnazială PeteleaPeteleaMureș
    327Școala Gimnazială Sâncraiu de MureșSâncraiu de MureșMureș
    328Școala Gimnazială ViișoaraViișoaraMureș
    329Colegiul Național TUDOR VLADIMIRESCUTg. JiuGorj
    330Colegiul Național ECATERINA TEODOROIUTg. JiuGorj
    331Școala Gimnazială SFÂNTUL NICOLAETg. JiuGorj
    332Colegiul Tehnic GENERAL GHEORGHE MAGHERUTg. JiuGorj
    333Colegiul Econimic VIRGIL MADGEARUTg. JiuGorj
    334Școala Gimnazială Nr. 1 PolovragiPolovragiGorj
    335Școala Gimnazială CărpinișCrasnaGorj
    336Școala Gimnazială Bumbești-JiuBumbești-JiuGorj
    337Școala Gimnazială NICOLAE COSTESCUBolboșiGorj
    338Școala Gimnazială IUSTIN ILIEȘIUAnieșBistrița-Năsăud
    339Colegiul Național PETRU RAREȘBecleanBistrița-Năsăud
    340Colegiul Tehnologic Agricol BecleanBecleanBistrița-Năsăud
    341Școala Gimnazială GRIGORE SILAȘIBecleanBistrița-Năsăud
    342Colegiul Național ANDREI MUREȘANUBistrițaBistrița-Năsăud
    343Colegiul Național LIVIU REBREANUBistrițaBistrița-Năsăud
    344Colegiul Tehnic INFOELBistrițaBistrița-Năsăud
    345Liceul Creștin LOGOSBistrițaBistrița-Năsăud
    346Liceul de Arte CORNELIU BABABistrițaBistrița-Năsăud
    347Liceul de Muzică TUDOR JARDABistrițaBistrița-Năsăud
    348Liceul Tehnologic GRIGORE MOISILBistrițaBistrița-Năsăud
    349Liceul Tehnologic Agricol BistrițaBistrițaBistrița-Năsăud
    350Liceul Tehnologic de Servicii BistrițaBistrițaBistrița-Năsăud
    351Liceul Teoretic Sanitar BistrițaBistrițaBistrița-Năsăud
    352Școala Gimnazială AVRAM IANCUBistrițaBistrița-Năsăud
    353Școala Gimnazială LUCIAN BLAGABistrițaBistrița-Năsăud
    354Școala Gimnazială ȘTEFAN CEL MAREBistrițaBistrița-Năsăud
    355Școala Gimnazială Nr. 1BistrițaBistrița-Năsăud
    356Școala Gimnazială Nr. 4BistrițaBistrița-Năsăud
    357Liceul Tehnologic ION CĂIAN ROMÂNULCăianu MicBistrița-Năsăud
    358Școala Gimnazială DumitraDumitraBistrița-Năsăud
    359Școala Gimnazială GRIGORE HERINEANGalații BistrițeiBistrița-Năsăud
    360Școala Gimnazială Ilva MareIlva MareBistrița-Năsăud
    361Școala Gimnazială DEMIAN NECHITIIlva MicăBistrița-Năsăud
    362Școala Gimnazială Nr. 1LeșuBistrița-Năsăud
    363Școala Gimnazială DARIU POPMăgura IlveiBistrița-Năsăud
    364Liceul Tehnologic LIVIU REBREANUMaieruBistrița-Năsăud
    365Școala Gimnazială PAUL TANCOMonorBistrița-Năsăud
    366Colegiul Național GEORGE COȘBUCNăsăudBistrița-Năsăud
    367Liceul Economic NăsăudNăsăudBistrița-Năsăud
    368Liceul Silvic TRANSILVANIANăsăudBistrița-Năsăud
    369Școala Gimnazială IACOB ȘI IOACHIM MUREȘANURebrișoaraBistrița-Năsăud
    370Liceul Tehnologic FLORIAN PORCIUSRodnaBistrița-Năsăud
    371Liceul Teoretic SOLOMON HALIȚĂSângeorz-BăiBistrița-Năsăud
    372Școala Gimnazială ȘieuȘieuBistrița-Năsăud
    373Școala Gimnazială Șieu-MăgherușȘieu-MăgherușBistrița-Năsăud
    374Școala Gimnazială ȘieuțȘieuțBistrița-Năsăud
    375Liceul Teoretic CONSTANTIN ROMANU VIVUTeacaBistrița-Năsăud
    376Școala Gimnazială ȘTEFAN PASCUApahidaCluj
    377Școala Profesională RăscruciBonțidaCluj
    378Școala Gimnazială BuzaBuzaCluj
    379Școala Gimnazială CămărașuCămărașuCluj
    380Școala Gimnazială Ceanu MareCeanu MareCluj
    381Școala Gimnazială OCTAVIAN GOGACiuceaCluj
    382Școala Gimnazială CiurilaCiurilaCluj
    383Colegiul de Muzică SIGISMUND TODUȚĂCluj-NapocaCluj
    384Colegiul de Servicii în Turism NAPOCACluj-NapocaCluj
    385Colegiul Economic IULIAN POPCluj-NapocaCluj
    386Colegiul Național GEORGE BARIȚIUCluj-NapocaCluj
    387Colegiul Național GEORGE COȘBUCCluj-NapocaCluj
    388Colegiul Național GHEORGHE ȘINCAICluj-NapocaCluj
    389Colegiul Național Pedagogic GHEORGHE LAZĂRCluj-NapocaCluj
    390Colegiul Tehnic ANA ASLANCluj-NapocaCluj
    391Colegiul Tehnic ANGHEL SALIGNYCluj-NapocaCluj
    392Colegiul Tehnic RALUCA RIPANCluj-NapocaCluj
    393Colegiul Tehnic de Comunicații AUGUSTIN MAIORCluj-NapocaCluj
    394Colegiul Tehnic Energetic Cluj-NapocaCluj-NapocaCluj
    395Liceul cu Program Sportiv Cluj-NapocaCluj-NapocaCluj
    396Liceul de Arte Vizuale ROMULUS LADEACluj-NapocaCluj
    397Liceul de Informatică TIBERIU POPOVICIUCluj-NapocaCluj
    398Liceul Greco-Catolic INOCHENTIE MICUCluj-NapocaCluj
    399Liceul Tehnologic ALEXANDRU BORZACluj-NapocaCluj
    400Liceul Tehnologic AUREL VLAICUCluj-NapocaCluj
    401Liceul Teologic Baptist EMANUELCluj-NapocaCluj
    402Liceul Teologic Reformat Cluj-NapocaCluj-NapocaCluj
    403Liceul Teoretic APACZAI CSERE JANOSCluj-NapocaCluj
    404Liceul Teoretic BATHORY ISTVANCluj-NapocaCluj
    405Liceul Teoretic BRASSAI SAMUELCluj-NapocaCluj
    406Liceul Teoretic ELFCluj-NapocaCluj
    407Liceul Teoretic MIHAI EMINESCUCluj-NapocaCluj
    408Liceul Teoretic NICOLAE BĂLCESCUCluj-NapocaCluj
    409Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBUCluj-NapocaCluj
    410Liceul Unitarian JANOS ZSIGMONDCluj-NapocaCluj
    411Școala Gimnazială ALEXANDRU VAIDA VOEVODCluj-NapocaCluj
    412Școala Gimnazială CONSTANTIN BRÂNCUȘICluj-NapocaCluj
    413Școala Gimnazială IACOB BOBCluj-NapocaCluj
    414Școala Gimnazială ION AGÂRBICEANUCluj-NapocaCluj
    415Școala Gimnazială ION CREANGĂCluj-NapocaCluj
    416Școala Gimnazială IULIU HAȚIEGANUCluj-NapocaCluj
    417Școala Gimnazială LIVIU REBREANUCluj-NapocaCluj
    418Școala Gimnazială NICOLAE IORGACluj-NapocaCluj
    419Școala Gimnazială NICOLAE TITULESCUCluj-NapocaCluj
    420Școala Gimnazială OCTOFUNCluj-NapocaCluj
    421Școala Gimnazială Internațională SPECTRUMCluj-NapocaCluj
    422TRANSYLVANIA COLLEGECluj-NapocaCluj
    423Colegiul Național ANDREI MUREȘANUDejCluj
    424Liceul Teoretic ALEXANDRU PAPIU ILARIANDejCluj
    425Școala Gimnazială Nr. 1DejCluj
    426Liceul Teoretic DUMITRU TĂUȚANFloreștiCluj
    427Școala Gimnazială GHEORGHE ȘINCAIFloreștiCluj
    428Școala Gimnazială GeacaGeacaCluj
    429Liceul Teoretic KEMENY ZSIGMONDGherlaCluj
    430Liceul Teoretic GELU VOIEVODGilăuCluj
    431Liceul Tehnologic VLĂDEASAHuedinCluj
    432Liceul Teoretic OCTAVIAN GOGAHuedinCluj
    433Școala Gimnazială IaraIaraCluj
    434Școala Gimnazială IclodIclodCluj
    435Școala Gimnazială GEORGE BARIȚIUJucuCluj
    436Școala Gimnazială BORBELY JOZSEFSăvădislaCluj
    437Școala Gimnazială TEODOR MURĂȘANUTurdaCluj
    438Școala Gimnazială ȚagaȚagaCluj
    439Colegiul Național ALEXANDRU ODOBESCUPiteștiArgeș
    440Colegiul Național ZINCA GOLESCUPiteștiArgeș
    441Colegiul Național ION.C. BRĂTIANUPiteștiArgeș
    442Colegiul Economic MARIA TEIULEANUPiteștiArgeș
    443Școala Gimnazială TUDOR VLADIMIRESCUPiteștiArgeș
    444Școala Gimnazială I.L. CARAGIALEPiteștiArgeș
    445Școala Gimnazială NICOLAE BĂLCESCUPiteștiArgeș
    446Școala Gimnazială ION MINULESCUPiteștiArgeș
    447Școala Gimnazială NEGRU VODĂPiteștiArgeș
    448Liceul Teoretic ION BARBUPiteștiArgeș
    449Școala Gimnazială Nr. 1CosteștiArgeș
    450Liceul Tehnologic FERDINAND ICurtea de ArgeșArgeș
    451Liceul Teoretic IULIA ZAMFIRESCUMioveniArgeș
    452Școala Gimnazială LIVIU REBREANUMioveniArgeș
    453Școala Gimnazială GEORGE TOPÎRCEANUMioveniArgeș
    454Școala Gimnazială BălileștiBălileștiArgeș
    455Liceul Tehnologic TopoloveniTopoloveniArgeș
    456Școala Gimnazială ȘTEFAN CEL MAREȘtefan cel MareArgeș
    457Școala Gimnazială Nr. 1StoeneștiArgeș
    458Școala Gimnazială HârseștiHârseștiArgeș
    459Școala Gimnazială Nr. 1PrunduGiurgiu
    460Liceul Tehnologic Nr. 1PrunduGiurgiu
    461Liceul Tehnologic MIHAI VITEAZULCălugăreniGiurgiu
    462Școala Gimnazială GăiseniGăiseniGiurgiu
    463Școala Gimnazială ELINA BASARABHerăștiGiurgiu
    464Școala Gimnazială STOLNICUL CONSTANTIN CANTACUZINOIsvoareleGiurgiu
    465Școala Gimnazială AVRAM IANCUAbrudAlba
    466Colegiul Național TITU MAIORESCUAiudAlba
    467Colegiul Național BETHLEN GABORAiudAlba
    468Școala Gimnazială AXENTE SEVERAiudAlba
    469Școala Gimnazială OVIDIU HULEAAiudAlba
    470Școala Gimnazială MIHAI EMINESCUAlba IuliaAlba
    471Școala Primară 1 DECEMBRIE 1918Alba IuliaAlba
    472Colegiul Național HOREA, CLOȘCA ȘI CRIȘANAlba IuliaAlba
    473Colegiul Tehnic APULUMAlba IuliaAlba
    474Școala Gimnazială ION AGÂRBICEANUAlba IuliaAlba
    475Colegiul Economic DIONISIE POP MARȚIANAlba IuliaAlba
    476Liceul cu Program Sportiv Alba IuliaAlba IuliaAlba
    477Colegiul Național I. M. CLAINBlajAlba
    478Liceul Teologic Greco-Catolic SFÂNTUL VASILE CEL MAREBlajAlba
    479Școala Gimnazială BlandianaBlandianaAlba
    480Colegiul Național AVRAM IANCUCâmpeniAlba
    481Școala Gimnazială ȘTEFAN CEL MARECetatea de BaltăAlba
    482Școala Gimnazială CiugudCiugudAlba
    483Școala Gimnazială DECEBALCricăuAlba
    484Școala Gimnazială SINGIDAVACugirAlba
    485Școala Gimnazială IOSIF PERVAINCugirAlba
    486Colegiul Tehnic I. D. LĂZĂRESCUCugirAlba
    487Școala Gimnazială Nr. 3CugirAlba
    488Colegiul Național DAVID PRODANCugirAlba
    489Școala Gimnazială Daia RomânăDaia RomânăAlba
    490Școala Gimnazială MIHAI EMINESCUIghiuAlba
    491Liceul Tehnologic JidveiJidveiAlba
    492Colegiul Național LUCIAN BLAGASebeșAlba
    493Liceul cu Program Sportiv FLORIN FLEȘERIUSebeșAlba
    494Liceul Teoretic TeiușTeiușAlba
    495Școala Gimnazială IULIU MANIUVințu de JosAlba
    496Colegiul de Artă CARMEN SYLVAPloieștiPrahova
    497Liceul Tehnologic TOMA SOCOLESCUPloieștiPrahova
    498Liceul Tehnologic de TransporturiPloieștiPrahova
    499Liceul Tehnologic Energetic ELIE RADUPloieștiPrahova
    500Școala Gimnazială EXCELSISPloieștiPrahova
    501Școala Gimnazială MIHAI EMINESCUPloieștiPrahova
    502Școala Gimnazială RADU STANIANPloieștiPrahova
    503Școala Gimnazială Ariceștii RahtivaniAriceștii RahtivaniPrahova
    504Școala Gimnazială, sat Nedelea, comuna Ariceștii RahtivaniAriceștii RahtivaniPrahova
    505Școala Gimnazială BerceniBerceniPrahova
    506Școala Gimnazială RADU TODORANBlejoiPrahova
    507Liceul Tehnologic TEODOR DIAMANTBoldești ScăieniPrahova
    508Școala Gimnazială BraziBraziPrahova
    509Colegiul Național Militar DIMITRIE CANTEMIRBreazaPrahova
    510Liceul Teoretic AUREL VLAICUBreazaPrahova
    511Colegiul ION KALINDERUBușteniPrahova
    512Colegiul Național NICOLAE GRIGORESCUCâmpinaPrahova
    513Liceul Tehnologic Energetic CâmpinaCâmpinaPrahova
    514Școala Gimnazială ALEXANDRU IOAN CUZACâmpinaPrahova
    515Școala Gimnazială Cocorăștii MisliiCocorăștii MisliiPrahova
    516Școala Gimnazială ColceagColceagPrahova
    517Școala Gimnazială DrăgăneștiDrăgăneștiPrahova
    518Liceul Teoretic Filipeștii de PădureFilipeștii de PădurePrahova
    519Școala Gimnazială FloreștiFloreștiPrahova
    520Școala Gimnazială LapoșLapoșPrahova
    521Școala Gimnazială TOMA T. SOCOLESCUPăuleștiPrahova
    522Școala Gimnazială Poienarii BurchiiPoienarii BurchiiPrahova
    523Școala Gimnazială TaleaTaleaPrahova
    524Școala Gimnazială Târgșoru VechiTârgșoru VechiPrahova
    525Școala Gimnazială, sat Strejnicu, comuna Târgșoru VechiTârgșoru VechiPrahova
    526Liceul Tehnologic GHEORGHE IONESCU-SISEȘTIValea CălugăreascăPrahova
    527Școala Gimnazială MIHAI DRĂGANBacăuBacău
    528Liceul Tehnologic GRIGORE ANTIPABacăuBacău
    529Școala Gimnazială ALEXANDRU IOAN CUZABacăuBacău
    530Școala Gimnazială Nr. 1OrbeniBacău
    531Școala Gimnazială PârjolPârjolBacău
    532Colegiul N. V. KARPENBacăuBacău
    533Școala Gimnazială GEORGE APOSTUStăneștiBacău
    534Școala Gimnazială ION CREANGĂBacăuBacău
    535Școala Gimnazială NICU ENEABacăuBacău
    536Școala Gimnazială Nr. 2Târgu OcnaBacău
    537Școala Gimnazială Nr. 1Târgu OcnaBacău
    538Colegiul Național GRIGORE MOISILOneștiBacău
    539Școala Gimnazială EXPLORATOR TEODOR GHEORGHE NEGOIȚĂSascutBacău
    540Școala Gimnazială Nr. 1PînceștiBacău
    541Școala Gimnazială GRIGORE TABACARUHemeiușBacău
    542Școala Gimnazială ScorțeniScorțeniBacău
    543Colegiul Național DIMITRIE CANTEMIROneștiBacău
    544Școala Gimnazială PlopanaPlopanaBacău
    545Școala Gimnazială ELIAS PodișMărgineniBacău
    546Colegiul Național FERDINAND IBacăuBacău
    547Colegiul Național Pedagogic ȘTEFAN CEL MAREBacăuBacău
    548Școala Gimnazială Nr. 1BalcaniBacău
    549Colegiul Național COSTACHE NEGRITârgu OcnaBacău
    550Școala Gimnazială SCARLAT LONGHINDofteanaBacău
    551Colegiul Național VASILE ALECSANDRIBacăuBacău
    552Colegiul MIHAI EMINESCUBacăuBacău
    553Școala Gimnazială NEGOIȚĂ DĂNĂILĂBucești (Ivești)Galați
    554Școala Gimnazială Nr. 1CavadineștiGalați
    555Școala Gimnazială Nr. 1FolteștiGalați
    556Colegiul de Industrie Alimentară ELENA DOAMNAGalațiGalați
    557Colegiul Economic VIRGIL MADGEARUGalațiGalați
    558Colegiul Național ALEXANDRU IOAN CUZAGalațiGalați
    559Colegiul Național COSTACHE NEGRIGalațiGalați
    560Colegiul Național MIHAIL KOGĂLNICEANUGalațiGalați
    561Colegiul Național VASILE ALECSANDRIGalațiGalați
    562Liceul cu Program Sportiv GalațiGalațiGalați
    563Liceul de Arte DIMITRIE CUCLINGalațiGalați
    564Liceul de Transporturi Auto TRAIAN VUIAGalațiGalați
    565Liceul de Turism și Alimentație DUMITRU MOȚOCGalațiGalați
    566Liceul Tehnologic CAROL IGalațiGalați
    567Liceul Tehnologic PAUL DIMOGalațiGalați
    568Liceul Tehnologic SIMION MEHEDINȚIGalațiGalați
    569Liceul Teoretic DUNĂREAGalațiGalați
    570Liceul Teoretic EMIL RACOVIȚĂGalațiGalați
    571Liceul Teoretic MIRCEA ELIADEGalațiGalați
    572Seminarul Teologic Ortodox SF. ANDREIGalațiGalați
    573Școala Gimnazială CONSTANTIN GH. MARINESCUGalațiGalați
    574Școala Gimnazială GRIGORE MOISILGalațiGalați
    575Școala Gimnazială MIHAIL SADOVEANUGalațiGalați
    576Școala Gimnazială MIRON COSTINGalațiGalați
    577Școala Gimnazială SFÂNTUL GRIGORE TEOLOGULGalațiGalați
    578Școala Gimnazială ȘTEFAN CEL MAREGalațiGalați
    579Școala Gimnazială Nr. 16GalațiGalați
    580Școala Gimnazială Nr. 17GalațiGalați
    581Școala Gimnazială Nr. 22GalațiGalați
    582Școala Gimnazială Nr. 25GalațiGalați
    583Școala Gimnazială Nr. 26GalațiGalați
    584Școala Gimnazială Nr. 28GalațiGalați
    585Școala Gimnazială Nr. 29GalațiGalați
    586Școala Gimnazială Nr. 33GalațiGalați
    587Școala Gimnazială Nr. 5 și structura sa, Școala Gimnazială Nr. 9GalațiGalați
    588Școala Gimnazială Nr. 7GalațiGalați
    589Școala Primară NANNYGalațiGalați
    590Școala Gimnazială Nr. 1IndependențaGalați
    591Școala Gimnazială Nr. 1LieștiGalați
    592Școala Gimnazială Nr. 1RădeștiGalați
    593Școala Gimnazială Nr. 1RediuGalați
    594Școala Gimnazială Nr. 1SlivnaGalați
    595Școala Gimnazială DIMITRIE STURDZATecuciGalați
    596Școala Gimnazială ELENA DOAMNATecuciGalați
    597Școala Gimnazială DOAMNA NICAValea MăruluiGalați
    598Școala Gimnazială SFĂNTUL IERARH NICOLAEVlădeștiGalați
    599Școala Gimnazială GRIGORE RĂDULESCUBezdeadDâmbovița
    600Școala Gimnazială Corbii MariCorbii MariDâmbovița
    601Școala Gimnazială DragomireștiDragomireștiDâmbovița
    602Școala Gimnazială RADU CEL MAREGăeștiDâmbovița
    603Școala Gimnazială Nr. 1Ion Luca CaragialeDâmbovița
    604Școala Gimnazială Nr. 2LungulețuDâmbovița
    605Școala Gimnazială ION CIORĂNESCUMoroeniDâmbovița
    606Școala Gimnazială NucetNucetDâmbovița
    607Școala Gimnazială OcnițaOcnițaDâmbovița
    608Școala Gimnazială PietrariPietrariDâmbovița
    609Colegiul Național NICOLAE TITULESCUPucioasaDâmbovița
    610Școala Gimnazială MIHAI VITEAZULPucioasaDâmbovița
    611Școala Gimnazială Nr. 4 ELENA DONICI CANTACUZINOPucioasaDâmbovița
    612Liceul Teoretic ION GHICARăcariDâmbovița
    613Colegiul Național CONSTANTIN CARABELLATârgovișteDâmbovița
    614Colegiul Național Pedagogic CONSTANTIN CANTACUZINOTârgovișteDâmbovița
    615Liceul de Arte BĂLAȘA DOAMNATârgovișteDâmbovița
    616Liceul Tehnologic SPIRU HARETTârgovișteDâmbovița
    617Liceul Teoretic PETRU CERCELTârgovișteDâmbovița
    618Școala Gimnazială CORESITârgovișteDâmbovița
    619Școala Gimnazială TărtășeștiTărtășeștiDâmbovița
    620Școala Gimnazială PICTOR NICOLAE GRIGORESCUTituDâmbovița
    621Școala Gimnazială Cricov Valea LungăValea LungăDâmbovița
    622Colegiul Național DOAMNA STANCASatu MareSatu Mare
    623Liceul Reformat Satu MareSatu MareSatu Mare
    624Liceul Teoretic German JOHANN ETTINGERSatu MareSatu Mare
    625Colegiul Național KOLCSEY FERENCSatu MareSatu Mare
    626Colegiul Național MIHAI EMINESCUSatu MareSatu Mare
    627Liceul Teologic Romano-Catolic HAM JANOSSatu MareSatu Mare
    628Colegiul Național IOAN SLAVICISatu MareSatu Mare
    629Liceul de Arte AUREL POPPSatu MareSatu Mare
    630Școala Gimnazială DR. VASILE LUCACIUSatu MareSatu Mare
    631Școala Gimnazială AVRAM IANCUSatu MareSatu Mare
    632Școala Gimnazială BĂLCESCU - PETOFISatu MareSatu Mare
    633Școala Gimnazială RAKOCZI FERENCSatu MareSatu Mare
    634Școala Gimnazială ION CREANGĂSatu MareSatu Mare
    635Liceul Romano-Catolic JOSEPHUS CALASANTIUSCareiSatu Mare
    636Școala Gimnazială Nr. 1CareiSatu Mare
    637Școala Gimnazială Nr. 1Negrești OașSatu Mare
    638Școala Gimnazială DR. JOSEPH SZOLOMAYERCăminSatu Mare
    639Școala Profesională GEORGE COȘBUCMedieșu AuritSatu Mare
    640Liceul Teoretic ION CREANGĂTulceaTulcea
    641Liceul Teoretic JEAN BARTSulinaTulcea
    642Școala Gimnazială BeidaudBeidaudTulcea
    643Școala Gimnazială NIFON BĂLĂȘESCUTulceaTulcea
    644Colegiul Dobrogean SPIRU HARETTulceaTulcea
    645Școala Gimnazială BeștepeBeștepeTulcea
    646Școala Gimnazială Nr. 12TulceaTulcea
    647Școala Gimnazială DorobanțuDorobanțuTulcea
    648Școala Gimnazială Sfântu GheorgheSfântu GheorgheTulcea
    649Școala Gimnazială DOBRE VLĂDESCUTurcoaiaTulcea
    650Liceul Tehnologic HENRI COANDĂTulceaTulcea
    651Liceul Teoretic GHEORGHE MUNTEANU MURGOCIMăcinTulcea
    652Liceul Teoretic GRIGORE MOISILTulceaTulcea
    653Școala Gimnazială CONSTANTIN GĂVENEATulceaTulcea
    654Liceul de Arte GEORGE GEORGESCUTulceaTulcea
    655Școala Gimnazială ION CREANGĂI.C. BrătianuTulcea
    656Liceul Tehnologic ANGHEL SALIGNYTulceaTulcea
    657Liceul Tehnologic Agricol NICOLAE CORNĂȚEANUTulceaTulcea
    658Școala Gimnazială Imihai BravuMihai BravuTulcea
    659Colegiul Național ELENA CUZACraiovaDolj
    660Liceul Teoretic HENRI COANDĂCraiovaDolj
    661Școala Gimnazială MIHAI VITEAZULCraiovaDolj
    662Colegiul Național FRAȚII BUZEȘTICraiovaDolj
    663Colegiul Național CAROL ICraiovaDolj
    664Liceul VOLTAIRECraiovaDolj
    665Școala Gimnazială NICOLAE ROMANESCUCraiovaDolj
    666Liceul TRAIAN VUIACraiovaDolj
    667Școala Gimnazială TRAIANCraiovaDolj
    668Școala Gimnazială CosoveniCosoveniDolj
    669Școala Gimnazială CONSTANTIN GHEORGHITĂPodariDolj
    670Liceul Teoretic BechetBechetDolj
    671Școala Gimnazială GaliciucaGaliciucaDolj
    672Școala Gimnazială ELENA FARAGOCraiovaDolj
    673Liceul de Industrie Alimentară CraiovaCraiovaDolj
    674Școala Gimnazială IzvoareIzvoareDolj
    675Școala Gimnazială HENRI COANDĂPerisorDolj
    676Școala Gimnazială MIRCEA ELIADECraiovaDolj
    677Școala Gimnazială CONSTANTIN GEROTĂCalafatDolj
    678Colegiul ȘTEFAN ODOBLEJACraiovaDolj
    679Școala Gimnazială Coțofenii din FațăCoțofenii din FațăDolj
    680Școala Gimnazială SF. GHEORGHECraiovaDolj
    681Liceul Tehnologic COSTIN D. NENIȚESCUCraiovaDolj
    682Școala Gimnazială Galicea MareGalicea MareDolj
    683Seminarul Teologic Ortodox SFÂNTUL GRIGORIE TEOLOGULCraiovaDolj
    684Liceul Tehnologic DIMITRIE FILIȘANUFilIașiDolj
    685Colegiul Național ALEXANRU IOAN CUZAAlexandriaTeleorman
    686Liceul Teoretic ALEXANDRU GHICAAlexandriaTeleorman
    687Școala Gimnazială MIHAI EMINESCUAlexandriaTeleorman
    688Școala Gimnazială Nr. 7AlexandriaTeleorman
    689Liceul Tehnologic VIRGIL MADGEARURoșiorii de VedeTeleorman
    690Școala Gimnazială ZAHARIA STANCURoșiorii de VedeTeleorman
    691Școala Gimnazială Nr. 4Turnu MăgureleTeleorman
    692Școala Gimnazială Drăgănesti-VlașcaDrăgănești-VlașcaTeleorman
    693Liceul Tehnologic Drăgănesti-VlașcaDrăgănești-VlașcaTeleorman
    694Școala Gimnazială Tătărăștii de JosTătărăștii de JosTeleorman
    695Școala Gimnazială Trivalea MoșteniTrivalea MoșteniTeleorman
    696Școala Gimnazială ION PREOTUTroianulTeleorman
    697Școala Gimnazială BodBodBrasov
    698Colegiul de Științe ale Naturii EMIL RACOVIȚĂBrașovBrașov
    699Liceul ANDREI MUREȘANUBrașovBrasov
    700Colegiul Național de Informatică GR. MOISILBrașovBrasov
    701Școala Gimnazială Nr. 6 IACOB MUREȘIANUBrașovBrasov
    702Liceul Vocațional de Arte Plastice HANS MATTIS TEUTSCHBrașovBrasov
    703Școala Gimnazială Nr. 19BrașovBrasov
    704Școala Gimnazială Nr. 27 ANATOL GHERMANSCHIBrașovBrașov
    705Școala Gimnazială Nr. 2 DIACONUL CORESIBrașovBrașov
    706Școala Gimnazială Nr. 8BrașovBrașov
    707Școala Gimnazială Nr. 9 NICOLAE ORGHIDANBrașovBrașov
    708Școala Gimnazială Nr. 5BrașovBrașov
    709Școala Gimnazială Nr. 25BrașovBrașov
    710Colegiul Național APRILY LAJOSBrașovBrașov
    711Colegiul Național ANDREI ȘAGUNABrașovBrașov
    712Colegiul Național JOHANNES HONTERUSBrașovBrașov
    713Colegiul Tehnic de Transporturi BrașovBrașovBrașov
    714Colegiul Național UNIREABrașovBrașov
    715Liceul Teoretic IOAN PASCUCodleaBrașov
    716Școala Gimnazială CristianCristianBrașov
    717Școala Gimnazială CrizbavCrizbavBrașov
    718Școala Gimnazială Nr. 2 OVID DENSUȘIANUFăgărașBrașov
    719Liceul PETRU RAREȘFeldioaraBrașov
    720Școala Gimnazială HălchiuHălchiuBrașov
    721Școala Gimnazială HolbavHolbavBrașov
    722Colegiul pentru Agricultură și Industrie Alimentară TARA BÂRSEIPrejmerBrașov
    723Școala Gimnazială Nr. 5SăceleBrașov
    724Liceul Tehnologic VICTOR JINGASăceleBrașov
    725Școala Gimnazială TărlungeniTărlungeniBrașov
    726Școala Gimnazială VulcanVulcanBrașov
    727Liceul Teoretic ION CODRU DRĂGĂȘANUVictoriaBrașov
    728Școala Gimnazială Nr. 3 POMPILIU DANZărneștiBrașov
    729Școala Gimnazială Nr. 2 ACAD. NICOLAE ZAMFIRZărneștiBrașov
    730Colegiul Național ȘTEFAN CEL MARESuceavaSuceava
    731Școala Gimnazială CruceaCruceaSuceava
    732Școala Gimnazială GăineștiGăineștiSuceava
    733Școala Gimnazială IOAN CIUREAFălticeniSuceava
    734Școala Gimnazială IULIAN VESPERHorodnic de SusSuceava
    735Școala Gimnazială BOGDAN VODĂRădăuțiSuceava
    736Școala Gimnazială DIMITRIE PĂCURARIUȘcheiaSuceava
    737Școala Gimnazială JEAN BARTSuceavaSuceava
    738Școala Gimnazială BOGDAN VODĂCâmpulung MoldovenescSuceava
    739Școala Gimnazială Nr. 4SuceavaSuceava
    740Școala Gimnazială ALEXANDRU IOAN CUZAFălticeniSuceava
    741Școala Gimnazială Nr. 1BogdăneștiSuceava
    742Școala Gimnazială MITROPOLIT IACOB PUTNEANULPutnaSuceava
    743Școala Gimnazială DIMITRIE CANTEMIRRădăuțiSuceava
    744Colegiul Tehnic SAMUIL ISOPESCUSuceavaSuceava
    745Colegiul Național PETRU RAREȘSuceavaSuceava
    746Colegiul Național EDOXIU HURMUZACHIRădăuțiSuceava
    747Școala Gimnazială Neagra ȘaruluiȘaru DorneiSuceava
    748Colegiul de Artă CIPRIAN PORUMBESCUSuceavaSuceava
    749Colegiul Economic DIMITRIE CANTEMIRSuceavaSuceava
    750Școala Gimnazială ION IRIMESCUFălticeniSuceava
    751Școala Gimnazială Dorna AriniDorna AriniSuceava
    752Școala Gimnazială ALEXANDRU LĂPUȘNEANUSlatinaSuceava
    753Școala Gimnazială PanaciPanaciSuceava
    754Școala Gimnazială DR. SIMION ȘI METZIA HÎJVolovățSuceava
    755Colegiul Național DRAGOȘ VODĂCâmpulung MoldovenescSuceava
    756Școala Gimnazială MIHAI EMINESCURădăuțiSuceava
    757Liceul cu Program Sportiv SuceavaSuceavaSuceava
    758Centrul Școlar de Educație Incluzivă SF. ANDREIGura HumoruluiSuceava
    759Școala Gimnazială I.G. SBIERAHorodnic de JosSuceava
    760Școala Gimnazială Nr. 2MargineaSuceava
    761Școala Gimnazială Nr. 8SuceavaSuceava
    762Colegiul Tehnic MIHAI BĂCESCUFălticeniSuceava
    763Colegiul Național NICU GANEFălticeniSuceava
    764Liceul Tehnologic Nr. 1Câmpulung MoldovenescSuceava
    765Școala Gimnazială CONSTANTIN BLĂNARUCornu LunciiSuceava
    766Colegiul Silvic BUCOVINACâmpulung MoldovenescSuceava
    767Școala Gimnazială GEORGE VOEVIDCACâmpulung MoldovenescSuceava
    768Școala Gimnazială Nr. 10SuceavaSuceava
    769Școala Gimnazială MIRON COSTINSuceavaSuceava
    770Școala Gimnazială MARIA CANTACUZINOHorodniceniSuceava
    771Școala Gimnazială SiminiceaSiminiceaSuceava
    772Școala Gimnazială BurlaBurlaSuceava
    773Liceul Tehnologic NICOLAI NANUBrosteniSuceava
    774Liceul Tehnologic Dorna CandrenilorDorna CandrenilorSuceava
    775Colegiul Tehnic ALEXANDRU IOAN CUZASuceavaSuceava
    776Colegiul VASILE LOVINESCUFălticeniSuceava
    777Colegiul Tehnic RădăuțiRădăuțiSuceava
    778Școala Gimnazială LUCA GAVRILDrăgușeniSuceava
    779Liceul Tehnologic MIHAI EMINESCUDumbrăveniSuceava
    780Școala Gimnazială GRIGORE GHICA VOIEVODSuceavaSuceava
    781Școala Gimnazială OniceniForăștiSuceava
    782Liceul Teoretic FILADELFIASuceavaSuceava
    783Colegiul National de Informatică SPIRU HARETSuceavaSuceava
    784Școala Gimnazială Nr. 3MargineaSuceava
    785Colegiul Tehnic PETRU MUȘATSuceavaSuceava
    786Seminarul Teologic Liceal Ortodox MITROPOLITUL DOSOFTEISuceavaSuceava
    787Școala Gimnazială NICOLAE STOLERUBaiaSuceava
    788Școala Postliceală Sanitară SuceavaSuceavaSuceava
    789Școala Gimnazială SIMION FLOREA MARIANIlișeștiSuceava
    790Școala Gimnazială REGINA ELISABETARădăuțiSuceava
    791Liceul Tehnologic ȘTEFAN CEL MARECajvanaSuceava
    792Colegiul National MIHAI EMINESCUSuceavaSuceava
    793Centrul Școlar de Educație Incluzivă SuceavaSuceavaSuceava
    794Școala Gimnazială MIHAIL SADOVEANUFălticeniSuceava
    795Școala Gimnazială CiocăneștiCiocăneștiSuceava
    796Școala Gimnazială Nr. 3SuceavaSuceava
    797Școala Gimnazială IRACLIE PORUMBESCUFrătăutii NoiSuceava
    798Liceul Tehnologic ION NISTORVicovu de SusSuceava
    799Școala Gimnazială DIMITRIE VATAMANIUCSucevițaSuceava
    800Școala Gimnazială SFÂNTUL IOAN CEL NOU DE LA SUCEAVASuceavaSuceava
    801Școala Gimnazială CONSTANTIN MORARIUPătrăutiSuceava
    802Școala Gimnazială SadovaSadovaSuceava
    803Școala Gimnazială ACADEMICIAN H. MIHĂESCUUdeștiSuceava
    804Școala Gimnazială Nr. 4Vatra DorneiSuceava
    805Școala Gimnazială IORGU G. TOMAVamaSuceava
    806Școala Gimnazială PAHOMIE C. VASILIUGrămeștiSuceava
    807Colegiul ANDRONIC MOTRESCURădăuțiSuceava
    808Colegiul RICHARD WURMBRANDIașiIași
    809Colegiul Economic VIRGIL MADGEARUIașiIași
    810Colegiul Econimic Administrativ IașiIașiIași
    811Colegiul Național EMIL RACOVIȚĂIașiIași
    812Colegiul Național GARABET IBRĂILEANUIașiIași
    813Colegiul Național MIHAI EMINESCUIașiIași
    814Colegiul Național VASILE ALECSANDRIIașiIași
    815Colegiul Național de Artă OCTAV BĂNCILĂIașiIași
    816Colegiul Național Pedagogic VASILE LUPUIașiIași
    817Colegiul Național IașiIașiIași
    818Colegiul Tehnic GHEORGHE ASACHIIașiIași
    819Colegiul Tehnic HARALAMB VASILIUPodu IloaieiIași
    820Colegiul Tehnic ION HOLBANIașiIași
    821Colegiul Tehnic de Căi Ferate UNIREAPașcaniIași
    822Liceul cu Program Sportiv IașiIașiIași
    823Liceul Special MOLDOVATârgu FrumosIași
    824Liceul Tehnologic Economic de Turism IașiIașiIași
    825Liceul Teoretic DIMITRIE CANTEMIRIașiIași
    826Liceul Univerității ALEXANDRU IOAN CUZAIașiIași
    827Liceul Teoretic EVISSValea AdâncăIași
    828Liceul Teoretic VARLAAM MITROPOLITULIașiIași
    829Liceul Teoretic de Informatică GRIGORE MOISILIașiIași
    830Seminarul Teologic Ortodox SF. VASILE CEL MAREIașiIași
    831Școala Gimnazială ALECU RUSSOIașiIași
    832Școala Gimnazială ALEXANDRU CEL BUNIașiIași
    833Școala Gimnazială ARON VODĂAroneanuIași
    834Școala Gimnazială AXINTE URICARIULScânteiaIași
    835Școala Gimnazială BOGDAN PETRICEICU HAȘDEUIașiIași
    836Școala Gimnazială COMANDOR ALEXANDRU CĂTUNEANULunca CetățuiiIași
    837Școala Gimnazială DIMITRIE A. STURDZAIașiIași
    838Școala Gimnazială ELENA CUZAIașiIași
    839Școala Gimnazială EUROEDIașiIași
    840Școala Gimnazială GHEORGHE I. BRĂTIANUIașiIași
    841Școala Gimnazială IOANID ROMANESCUVoineștiIași
    842Școala Gimnazială ION CREANGĂIașiIași
    843Școala Gimnazială ION GHICAIașiIași
    844Școala Gimnazială ION NECULCEIașiIași
    845Școala Gimnazială ION SIMIONESCUIașiIași
    846Școala Gimnazială IONEL TEODOREANUIașiIași
    847Școala Gimnazială NICOLAE IORGABuhalnițaIași
    848Școala Gimnazială OTILIA CAZIMIRIașiIași
    849Școala Gimnazială PARADISIașiIași
    850Școala Gimnazială PROFESOR MIHAI DUMITRIUValea LupuluiIași
    851Școala Gimnazială ȘTEFAN BÂRSĂNESCUIașiIași
    852Școala Gimnazială ȘTEFAN CEL MAREDancuIași
    853Școala Gimnazială TITU MAIORESCUIașiIași
    854Școala Gimnazială VASILE ALECSANDRIMirceștiIași
    855Școala Gimnazială VASILE CONTAIașiIași
    856Școala Gimnazială VENIAMIN COSTACHISinestiIași
    857Școala Gimnazială Internațională SPECTRUMIașiIași
    858Școala Gimnazială Nr. 1TodirestiIași
    859Școala Gimnazială ButeaButeaIași
    860Școala Gimnazială ChicereaChicereaIași
    861Școala Gimnazială CiorteștiCiortestiIași
    862Școala Gimnazială OțeleniOțeleniIași
    863Școala Gimnazială RediuRediuIași
    864Școala Gimnazială ScobințiScobințiIași
    865Școala Gimnazială SticlăriaSticlăriaIași
    866Școala Primară EURO KIDIașiIași
    867Școala Primară EUROEDIașiIași
    868Școala Primară GHEORGHE ASACHIIașiIași
    869Școala Primară HANSEL UND GRETELIașiIași
    870Școala Profesională GropnițaGropnițaIași
    871Colegiul Național GHEORGHE MUNTEANU MURGOCIBrăilaBrăila
    872Colegiul Național ANA ASLANBrăilaBrăila
    873Liceul Teoretic CONSTANTIN ANGELESCUIancaBrăila
    874Liceul cu Program Sportiv BrăilaBrăilaBrăila
    875Liceul Tehnologic MATEI BASARABMăxineniBrăila
    876Școala Gimnazială ChiscaniChișcaniBrăila
    877Școala Gimnazială COSTACHE GRIGORE ȘUTUȘuțestiBrăila
    878Școala Gimnazială DR. LUCABrăilaBrăila
    879Școala Gimnazială RomanuRomanuBrăila
    880Școala Gimnazială Salcia TudorSalcia TudorBrăila
    881Școala Gimnazială SilișteaSilisteaBrăila
    882Colegiul Național NICOLAE BĂLCESCUBrăilaBrăila
    883Școala Gimnazială GENERAL STAN POETAȘUlmuBrăila
    884Liceul Teoretic NICOLAE IORGABrăilaBrăila
    885Școala Gimnazială MIRCEA VODĂMircea VodăBrăila
    886Liceul Tehnologic NICOLAE ONCESCUIancaBrăila
    887Școala Gimnazială TraianTraianBrăila
    888Școala Gimnazială ALEXANDRU IOAN CUZABrăilaBrăila
    889Liceul Tehnologic GRIGORE MOISILBrăilaBrăila
    890Liceul Tehnologic PANAIT ISTRATIBrăilaBrăila
    891Școala Gimnazială AUREL HORNETTudor VladimirescuBrăila
    892Liceul Teologic Ortodox CUVIOASA PARASCHEVAAgapiaNeamț
    893Școala Gimnazială BălțătestiBălțătestiNeamț
    894Școala Gimnazială GHEORGHE SĂVINESCUCrăcăoaniNeamț
    895Școala Gimnazială Pr. GHEORGHE SĂNDULESCUDragomireștiNeamț
    896Școala Gimnazială Nr. 1Dumbrava RoșieNeamț
    897Școala Gimnazială EPISCOP MELCHISEDEC ȘTEFĂNESCUGărcinaNeamț
    898Școala Gimnazială CARMEN SYLVAHoriaNeamț
    899Școala Gimnazială Ion CreangăIon CreangăNeamț
    900Seminarul Teologic Ortodox VENIAMIN COSTACHIMânăstirea NeamțNeamț
    901Colegiul Național CALISTRAT HOGAȘPiatra NeamțNeamț
    902Colegiul Național de Informatică Piatra NeamțPiatra NeamțNeamț
    903Colegiul Național Pedagogic GHEORGHE ASACHIPiatra NeamțNeamț
    904Colegiul Tehnic Forestier Piatra NeamțPiatra NeamțNeamț
    905Colegiul Tehnologic SPIRU HARETPiatra NeamțNeamț
    906Liceul de Arte VICTOR BRAUNERPiatra NeamțNeamț
    907Liceul Economic AL. I. CUZAPiatra NeamțNeamț
    908Școala de Artă SERGIU CELIBIDACHERomanNeamț
    909Școala Gimnazială I. GERVESCUSăvineștiNeamț
    910Școala Gimnazială VASILE MITRUTașcaNeamț
    911Colegiul Național ȘTEFAN CEL MARETârgu NeamțNeamț
    912Liceul VASILE CONTATârgu NeamțNeamț
    913Școala Gimnazială Nr. 2Piatra NeamțNeamț
    914Liceul Teoretic TRAIAN LALESCUBrăneștiIlfov
    915Școala Gimnazială Nr. 1BrăneștiIlfov
    916Școala Gimnazială PROF. ION VIȘOIUChitilaIlfov
    917Școala Gimnazială Nr. 1CiolpaniIlfov
    918Școala Gimnazială Nr. 1CiorogârlaIlfov
    919Școala Gimnazială Nr. 2 TamasiCorbeancaIlfov
    920Școala Gimnazială Nr. 1DascăluIlfov
    921Școala Gimnazială Nr. 1DobroeștiIlfov
    922Școala Gimnazială Nr. 2 FundeniDobroeștiIlfov
    923Școala Gimnazială Nr. 2 CățeluGlinaIlfov
    924Școala Gimnazială Nr. 1GrădișteaIlfov
    925Școala Gimnazială Nr. 1NuciIlfov
    926Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă PerișPerișIlfov
    927Școala Gimnazială IOAN BĂDESCUPopești LeordeniIlfov
    928Școala Gimnazială Nr. 1Ștefăneștii de JosIlfov
    929Liceul Tehnologic NICOLAE BĂLCESCUVoluntariIlfov
    930Școala Gimnazială ANTON PANNVoluntariIlfov
    931Școala Gimnazială Nr. 3VoluntariIlfov
    932Școala Gimnazială PRO INGENIOBragadiruIlfov
    933Liceul MAARIF - INTERNATIONAL SCHOOL OF BUCHARESTVoluntariIlfov
    934Liceul bilingv OLGA GUDYNNVoluntariIlfov
    935Școala Gimnazială MIRCEA VODĂCălărasiCălărași
    936Școala Gimnazială Nr. 1Dragoș VodăCălărași
    937Liceul Pedagogic ȘTEFAN BĂNULESCUCălărașiCălărași
    938Liceul Tehnologic Transporturi Auto CălărașiCălărașiCălărași
    939Școala Gimnazială Nr. 1UnireaCălărași
    940Școala Gimnazială Nr. 1CurcaniCălărași
    941Școala Gimnazială Nr. 1RăzvaniCălărași
    942Școala Gimnazială Nr. 1Ștefan VodăCălărași
    943Școala Gimnazială DRAGOȘ MARINȘtefan cel MareCălărași
    944Școala Gimnazială CONSTANTIN BRÂNCOVEANUVasilațiCălărași
    945Școala Gimnazială Nr. 1DichiseniCălărași
    946Școala Gimnazială MIRCEA NEDELCIUFunduleaCălărași
    947Liceul Tehnologic Nr. 1 FunduleaFunduleaCălărași
    948Colegiul Național EMIL BOTTAAdjudVrancea
    949Colegiul Tehnic GHEORGHE BALȘAdjudVrancea
    950Școala Gimnazială CâmpuriCâmpuriVrancea
    951Colegiul Național UNIREAFocsaniVrancea
    952Colegiul Național Pedagogic SPIRU HARETFocsaniVrancea
    953Colegiul Tehnic EDMOND NICOLAUFocșaniVrancea
    954Colegiul de Artă GHEORGHE TĂTTĂRESCUFocsaniVrancea
    955Școala Gimnazială ADRIAN PĂUNESCUFocșaniVrancea
    956Școala Gimnazială ALEXANDRU VLAHUȚĂFocșaniVrancea
    957Școala Gimnazială ION BASGANFocșaniVrancea
    958Școala Gimnazială NICOLAE IORGAFocșaniVrancea
    959Școala Gimnazială JarișteaJarișteaVrancea
    960Liceul Teoretic IOAN SLAVICIPanciuVrancea
    961Școala Gimnazială RugineștiRugineștiVrancea
    962Școala Gimnazială PRINCIPELE ȘERBAN GHICA ȘI PRINCIPESA A. GHICASihleaVrancea
    963Școala Gimnazială TâmboeștiTâmboeștiVrancea
    964Liceul Tehnologic Nr. 1BalșOlt
    965Liceul Teoretic PETRE PANDREABalșOlt
    966Școala Gimnazială MIHAIL DRUMEȘBalșOlt
    967Școala Gimnazială Nr. 1BalșOlt
    968Școala Gimnazială ION I. GRAUREBălteniOlt
    969Școala Gimnazială BirciiBircii-ScorniceștiOlt
    970Școala Gimnazială BrebeniBrebeniOlt
    971Liceul Teoretic IONIȚA ASANCaracalOlt
    972Școala Gimnazială GHEORGHE MAGHERUCaracalOlt
    973Școala Gimnazială NICOLAE TITULESCUCaracalOlt
    974Liceul Teoretic ALEXANDRU IOAN CUZACorabiaOlt
    975Școala Gimnazială ION CONEACoteanaOlt
    976Școala Gimnazială DeveseluDeveseluOlt
    977Școala Gimnazială DobrunDobrunOlt
    978Liceul Tehnologic Drăgănești-OltDrăgănesti-OltOlt
    979Școala Gimnazială GrădinariGrădinariOlt
    980Liceul Tehnologic TĂNASE CONSTANTINIzvoareleOlt
    981Școala Gimnazială PeriețiPeriețiOlt
    982Liceul Tehnologic Piatra-OltPiatra-OltOlt
    983Colegiul Național ION MINULESCUSlatinaOlt
    984Colegiul Național RADU GRECEANUSlatinaOlt
    985Liceul cu Program Sportiv SlatinaSlatinaOlt
    986Liceul Teoretic NICOLAE TITULESCUSlatinaOlt
    987Școala Gimnazială EUGEN IONESCUSlatinaOlt
    988Școala Gimnazială ȘTEFAN PROTOPOPESCUSlatinaOlt
    989Școala Gimnazială CONSTANTIN BRÂNCOVEANUSlatinaOlt
    990Școala Gimnazială NICOLAE IORGASlatinaOlt
    991Școala Gimnazială VLAICU VODĂSlatinaOlt
    992Școala Gimnazială Nr. 1SlatinaOlt
    993Școala Gimnazială StoicăneștiStoicăneștiOlt
    994Școala Gimnazială VădăstrițaVădăstrițaOlt
    995Liceul Tehnologic VăleniVăleniOlt
    996Școala Gimnazială PoganuVerguleasaOlt
    997Școala Gimnazială VisinaVisinaOlt
    998Liceul Tehnologic VitomireștiVitomirestiOlt
    999Școala Gimnazială Andrei ȘagunaAndrei ȘagunaArad
    1000Școala Gimnazială GHEORGHE POPOVICIApateuArad
    1001Școala Gimnazială JOHN HUENERGARDIAradArad
    1002Colegiul Național VASILE GOLDIȘAradArad
    1003Colegiul Național CSIKY GERGELYAradArad
    1004Colegiul Național MOISE NICOARĂAradArad
    1005Colegiul Național PREPARANDIA - DIMITRIE TICHINDEALAradArad
    1006Liceul Teoretic ADAM MULLER GUTTENBRUNNAradArad
    1007Liceul Teoretic CermeiCermeiArad
    1008Școala Gimnazială GroșeniGroseniArad
    1009Școala Gimnazială HășmașHăsmasArad
    1010Liceul SEVER BOCULipovaArad
    1011Școala SPERANȚAMaceaArad
    1012Liceul Tehnologic VASILE JUNCUMinișArad
    1013Liceul Teoretic JOSEF GREGOR TAJOVSKYNădlacArad
    1014Liceul Tehnologic REGELE MIHAI ISăvârsinArad
    1015Liceul Teoretic SebișSebișArad
    1016Școala Gimnazială VIRGIL IOVĂNAȘSofroneaArad
    1017Școala Gimnazială ZădăreniZădăreniArad
    1018Colegiul Național A.T. LAURIANBotoșaniBotoșani
    1019Colegiul Național MIHAI EMINESCUBotoșaniBotoșani
    1020Colegiul Național GRIGORE GHICADorohoiBotoșani
    1021Liceul Pedagogic NICOLAE IORGABotoșaniBotoșani
    1022Liceul ALEXANDRU CEL BUNBotoșaniBotoșani
    1023Liceul DIMITRIE CANTEMIRDărăbaniBotoșani
    1024Liceul REGINA MARIADorohoiBotoșani
    1025Școala Gimnazială Nr. 7BotoșaniBotoșani
    1026Școala Gimnazială Nr. 11BotoșaniBotoșani
    1027Școala Gimnazială ALEXANDRU IOAN CUZADorohoiBotoșani
    1028Școala Gimnazială Nr. 1LuncaBotoșani
    1029Școala Gimnazială ION CERNATHavârnaBotoșani
    1030Școala Gimnazială DAN IORDĂCHESCUHlipiceniBotoșani
    1031Școala Profesională de Cooperație BotoșaniBotoșaniBotoșani
    1032Școala Gimnazială VIOREL CUCU PALTINArpașu de JosSibiu
    1033Școala Gimnazială AțelAțelSibiu
    1034Școala Gimnazială AvrigAvrigSibiu
    1035Liceul Teoretic GHEORGHE LAZĂRAvrigSibiu
    1036Școala Gimnazială BiertanBiertanSibiu
    1037Școala Gimnazială BrateiuBrateiuSibiu
    1038Liceul Tehnologic CisnădieCisnădieSibiu
    1039Școala Gimnazială Nr. 3CisnădieSibiu
    1040Liceul Tehnologic NICOLAE TECLUCopșa MicăSibiu
    1041Liceul TIMOTEI CIPARIUDumbrăveniSibiu
    1042Școala Gimnazială AUREL DECEIGura RâuluiSibiu
    1043Școala Gimnazială HoghilagHoghilagSibiu
    1044Școala Gimnazială LasleaLasleaSibiu
    1045Liceul Tehnologic Mârșa-AvrigMârșa-AvrigSibiu
    1046Liceul Teoretic ROTH-OBERTHMediașSibiu
    1047Școala Gimnazială GHEORGHE POPAMediașSibiu
    1048Școala Postliceală AUXILAMediașSibiu
    1049Școala Gimnazială CIREȘARIIMediașSibiu
    1050Școala Gimnazială Nr. 4MediașSibiu
    1051Școala Gimnazială MIHAI EMINESCUMediașSibiu
    1052Școala Gimnazială Nr. 7MediașSibiu
    1053Colegiul ȘCOALA NAȚIONALĂ DE GAZMediașSibiu
    1054Liceul Teoretic AXENTE SEVERMediașSibiu
    1055Școala Gimnazială CONSTANTIN MOTAȘMediașSibiu
    1056Liceul Tehnologic ILIE MĂCELARIUMiercurea SibiuluiSibiu
    1057Școala Gimnazială STEPHAN LUDWIG ROTHMoșnaSibiu
    1058Școala Gimnazială Ocna SibiuluiOcna SibiuluiSibiu
    1059Școala Gimnazială IOAN BAN DASCĂLUPoiana SibiuluiSibiu
    1060Școala Gimnazială PoplacaPoplacaSibiu
    1061Școala Gimnazială SAMUIL MICUSaduSibiu
    1062Colegiul Național OCTAVIAN GOGASibiuSibiu
    1063Școala Gimnazială Nr. 23SibiuSibiu
    1064Școala Gimnazială ION LUCA CARAGIALESibiuSibiu
    1065Școala Gimnazială Nr. 13SibiuSibiu
    1066Școala Gimnazială REGINA MARIASibiuSibiu
    1067Școala Gimnazială Nr. 8SibiuSibiu
    1068Școala Gimnazială RADU SELEJANSibiuSibiu
    1069Liceul Tehnologic AVRAM IANCUSibiuSibiu
    1070Liceul Teoretic CONSTANTIN NOICASibiuSibiu
    1071Liceul de Artă SibiuSibiuSibiu
    1072Colegiul Național Pedagogic ANDREI ȘAGUNASibiuSibiu
    1073Colegiul Economic GEORGE BARIȚIUSibiuSibiu
    1074Școala Primară FRAMSibiuSibiu
    1075Colegiul Național GHEORGHE LAZĂRSibiuSibiu
    1076Școala Gimnazială Româno-FinlandezăSibiuSibiu
    1077Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBUSibiuSibiu
    1078Școala Gimnazială REGELE FERDINANDSibiuSibiu
    1079Școala Gimnazială Nr. 18SibiuSibiu
    1080Școala Gimnazială IOAN SLAVICISibiuSibiu
    1081Școala Gimnazială NICOLAE IORGASibiuSibiu
    1082Liceul Tehnologic INDEPENDENTASibiuSibiu
    1083Școala Gimnazială Șeica MareȘeica MareSibiu
    1084Școala Gimnazială Șeica MicăȘeica MicăSibiu
    1085Școala Gimnazială Șura MicăȘura MicăSibiu
    1086Școala Gimnazială VurpărVurpărSibiu
    1087Școala Gimnazială MerghindealMerghindealSibiu
    1088Școala Gimnazială Porumbacu de JosPorumbacu de JosSibiu
    1089Școala Gimnazială BADEA CÎRTANCârțisoaraSibiu
    1090Școala Gimnazială OCTAVIAN GOGARășinariSibiu
    1091Școala Gimnazială SAVA POPOVICI BARCIANURășinariSibiu
    1092Colegiul Național SZEKELY MIKOSfântu GheorgheCovasna
    1093Liceul Teologic Reformat Sfântu GheorgheSfântu GheorgheCovasna
    1094Liceul de Arte PLUGOR SANDORSfântu GheorgheCovasna
    1095Liceul Tehnologic CONSTANTIN BRÂNCUȘISfântu GheorgheCovasna
    1096Liceul Economic BERDE ARONSfântu GheorgheCovasna
    1097Liceul Tehnologic PUSKAS TIVADARSfântu GheorgheCovasna
    1098Școala Gimnazială GODRI FERENCSfântu GheorgheCovasna
    1099Școala Gimnazială VARADI JOZSEFSfântu GheorgheCovasna
    1100Liceul KOROSI CSOMA SANDORCovasnaCovasna
    1101Școala Gimnazială ROMULUS CIOFLECVâlceleCovasna
    1102Școala Gimnazială TATRANGI SANDOROzunCovasna
    1103Colegiul Național MIHAI VITEAZULSfântu GheorgheCovasna
    1104Liceul Teoretic MIKES KELEMENSfântu GheorgheCovasna
    1105Școala Gimnazială ADY ENDRESfântu GheorgheCovasna
    1106Școala Gimnazială SmeeniSmeeniBuzău
    1107Școala Gimnazială Nr. 11BuzăuBuzău
    1108Școala Gimnazială AmaruAmaruBuzău
    1109Liceul Tehnic BuzăuBuzăuBuzău
    1110Liceul cu Program Sportiv IOLANDA BALAȘ SOTERBuzăuBuzău
    1111Liceul Teoretic ȘTEFAN CEL MARERm. SăratBuzău
    1112Colegiul Național SPIRU C. HARETBuzăuBuzău
    1113Colegiul Economic BuzăuBuzăuBuzău
    1114Școala Gimnazială GEORGE EMIL PALADEBuzăuBuzău
    1115Liceul Teoretic ALEXANDRU MARGHILOMANBuzăuBuzău
    1116Școala Gimnazială GHEORGHE VERNESCURm. SăratBuzău
    1117Liceul Special pentru deficienți de vedere BuzăuBuzăuBuzău
    1118Școala Gimnazială CONSTANTIN IVĂNESCUPoșta CâlnăuBuzău
    1119Colegiul Național ALEXANDRU VLAHUTĂRm. SăratBuzău
    1120Școala Gimnazială Comuna MereiMereiBuzău
    1121Colegiul Național B. P. HAȘDEUBuzăuBuzău
    1122Liceul de Arte MARGARETA STERIANBuzăuBuzău
    1123Liceul Tehnologic Meserii și Servicii BuzăuBuzăuBuzău
    1124Liceul Tehnologic Economic ELINA MATEI BASARABRm. SăratBuzău
    1125Școala Gimnazială NICOLAE TITULESCUBuzăuBuzău
    1126Școala Gimnazială CĂPITAN AVIATOR MIRCEA T. BĂDULESCUBuzăuBuzău
    1127Școala Gimnazială Nr. 7BuzăuBuzău
    1128Școala Gimnazială GălbinașiGălbinașiBuzău
    1129Școala Gimnazială BrădeanuBrădeanuBuzău
    1130Școala Gimnazială BudaBudaBuzău
    1131Școala Gimnazială ION CREANGĂBuzăuBuzău
    1132Școala Gimnazială CONSTANTIN BRÂNCOVEANURm. SăratBuzău
    1133Școala Gimnazială MihăileștiMihăileștiBuzău
    1134Școala Gimnazială SăgeataSăgeataBuzău
    1135Liceul Tehnologic PETRACHE POENARUBălceștiVâlcea
    1136Școala Gimnazială RusăneștiFărtățeștiVâlcea
    1137Școala Gimnazială Bungețani-FăureștiFăureștiVâlcea
    1138Liceul CONSTANTIN BRÂNCOVEANUHorezuVâlcea
    1139Școala Gimnazială LăpușataLăpușataVâlcea
    1140Școala Gimnazială Păușești-OtăsăuPăușestiVâlcea
    1141Școala Gimnazială PietrariPietrariVâlcea
    1142Colegiul Național de Informatică MATEI BASARABRm. VâlceaVâlcea
    1143Școala Gimnazială DISCOVERY KIDS - GrădinițaRm. VâlceaVâlcea
    1144Școala Gimnazială ION C. CONSTANTINESCURoeștiVâlcea
    1145Școala Gimnazială MIHAI EMINESCUVasluiVaslui
    1146Colegiul Agricol DIMITRIE CANTEMIRHușiVaslui
    1147Școala Gimnazială EPISCOP IACOV ANTONOVICIBârladVaslui
    1148Școala Gimnazială ȘTEFAN CEL MAREVasluiVaslui
    1149Liceul Pedagogic IOAN POPESCUBârladVaslui
    1150Școala Gimnazială ION MURGEANUZorleniVaslui
    1151Liceul Tehnologic AL. I. CUZABârladVaslui
    1152Școala Gimnazială DIMITRIE CANTEMIRVasluiVaslui
    1153Școala Gimnazială CONSTANTIN ASIMINEIDuda-EpureniVaslui
    1154Școala Gimnazială ANASTASIE FĂTUBerezeniVaslui
    1155Școala Gimnazială DIMITRIE NEGRUTUIPogoneștiVaslui
    1156Colegiul Național SPIRU HARETTg. JiuGorj
    1157Colegiul Național CUZA VODĂHușiVaslui
    1158Liceul Teoretic CosteștiCostestiArges
    1159Colegiul Național DINICU GOLESCUCâmpulungArges
    1160Școala Gimnazială CONSTANTIN BĂLĂCEANUStolniciArges
    1161Școala Gimnazială AVRAM IANCUAlba IuliaAlba
    1162Școala Gimnazială ALEXANDRU CEUȘIANUReghinMures
    1163Liceul Tehnologic DUILIU ZAMFIRESCUDragalinaCălărasi
    1164Liceul Teoretic NaționalSector 1București
    (la 15-03-2024, Tabelul din Anexă a fost modificat de RECTIFICAREA nr. 6.435 din 28 septembrie 2023, publicată în MONITORUL OFICIAL nr. 221 din 15 martie 2024 )
    -----