ANEXE din 24 august 2021privind actualizarea pentru anul 2021 a numărului posturilor de notar public destinate notarilor stagiari care vor promova examenul de definitivat
EMITENT
  • MINISTERUL JUSTIȚIEI
  • Publicată în  MONITORUL OFICIAL nr. 852 bis din 7 septembrie 2021 Notă
    Aprobate prin ORDINUL nr. 4.302/C din 24 august 2021, publicat în Monitorul Oficial, Partea I, nr. 852 din 7 septembrie 2021.


    Anexa nr. 1
    I. Camera Notarilor Publici Alba Iulia

    Nr.
    Crt.

    Județul

    Circumscripția
    Judecătoriei

    Localitatea

    Numărul posturilor actualizate în anul 2021

    Numărul posturilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2021

    Numărul posturilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ 2021*a)

    Numărul posturilor vacante destinate examenului de definitivat 2020*b)

    Numărul posturilor vacante destinate examenului de definitivat pentru anul 2021

    Numărul
    notarilor
    publici
    suspendați

    1.

    Alba

    Alba Iulia

    Alba Iulia

    16

    16

    -

    -

    -

    -




    Cugir

    2

    2

    -

    -

    -

    -




    Zlatna

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Aiud

    Aiud

    4(*1)

    3(*2)

    -

    -

    -

    1. Minciunescu Roxana Mana




    Ocna Mureș

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Teius

    1

    1

    -

    -

    -

    -



    Blaj

    Blaj

    4

    3(*2)

    -

    1

    -

    -




    Jidvei

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Câmpeni

    Câmpeni

    4(*1)

    3

    -

    -

    -

    1. Trifa Ancuta



    Sebeș

    Sebeș

    7(*1)

    6(*2)

    -

    -

    -

    1. Brînzaș Elena Mihaela




    Săsciori

    1

    -

    -

    -

    1

    -


    Total județ



    40(*1)

    35(*2)

    -

    1

    1

    3

    2.

    Hunedoara

    Hunedoara

    Hunedoara

    7

    7

    -

    -

    -

    -




    Călan

    1

    1

    -

    -

    -

    -



    Brad

    Brad

    3(*1)

    2(*2)

    -

    -

    -

    1. Pădurariu Ioana Teodora



    Deva

    Deva

    15

    15

    -

    -

    -

    -




    Dobra

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    llia

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Simeria

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Orăștie

    Orăștie

    3

    3

    -

    -

    -

    -




    Geoagiu

    1

    1

    -

    -

    -

    -



    Petroșani

    Petroșani

    7(*1)

    5(*2)

    -

    -

    1

    1. Buzincu Oana Elena




    Petri la

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Lupeni

    1

    -(*2)

    -

    1

    -

    -




    Uricani

    1

    -

    -

    -

    1

    -




    Vulcan

    1

    1

    -

    -

    -

    -



    Hațeg

    Hațeg

    3

    3

    -

    -

    -

    -


    Total județ



    44(*1)

    39(*2)

    -

    1

    2

    2

    3.

    Sibiu

    Sibiu

    Sibiu

    50(*1)

    48(*2)

    -

    -

    '

    1. Leș Ioan
    2. Sima Raluca- Cătălina




    Cisnădie

    2

    2

    -

    -

    -

    -




    Ocna Sibiului

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Agnita

    Agnita

    2

    2

    -

    -

    -




    Avrig

    Avrig

    2

    2(*2)

    -

    -

    -

    -




    Tălmaciu

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Medias

    Mediaș

    8

    8

    -

    -

    -

    -




    Laslea

    1

    -

    -

    1

    -

    -



    Săliște

    Săliște

    3

    3

    -

    -

    -

    -




    Miercurea
    Sibiului

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -


    Total județ



    68(*1)

    65(*2)

    -

    1

    -

    2


    TOTAL
    CAMERĂ



    152(*1)

    139(*2)

    -

    3

    3

    7

    *a) Aprobate prin OMJ nr. 3727/C/06.07.2021 pentru care nu au fost emise ordine de numire în funcția de notar public
    *b) Aprobate prin OMJ nr. 1848/C/23.03.2021, modificat prin OMJ nr. 3726/C/06.07.2021, pentru ocuparea cărora examenul de definitivat se organizează în zilele de 6 și 8 septembrie 2021
    (*1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați
    (*2)
    1 notar public numit în Zlatna și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca, Camera Notarilor Publici Cluj: Fornade Teodora Maria din 21.01.2015
    1 notar public numit în Zlatna și asociat pe durată nedeterminată în Alba Iulia: Enăchescu Mihai din 08.05.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Alba Iulia nr. 13/05.03.2015
    1 notar public numit în Ocna Sibiului și asociat pe durată nedeterminată în Sebeș: Beldean Violeta din 15.03.2021
    1 notar public numit în Ocna Sibiului și asociat pe durată nedeterminată în Sibiu: Bexa Mircea din 24.11.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Alba Iulia nr. 86/10.10.2014
    1 notar public numit în Ocna Sibiului și asociat pe durată nedeterminată în Sibiu: Drăghici Flaviu-Silviu din 18.09.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Alba Iulia nr. 61/18.07.2019
    1 notar public numit în Miercurea Sibiului și asociat pe durată nedeterminată în Sibiu: Crăciun Mihaela din 28.10.2020
    1 notar public numit în Miercurea Sibiului și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca, Camera Notarilor Publici Cluj: Cărunta Simina Iustina din 06.07.2018
    1 notar public numit în Aiud și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca, Camera Notarilor Publici Cluj: Nyari Faur Andreea Mihaela din 08.07.2016
    1 notar public numit în Simeria și asociat pe durată nedeterminată în Deva: Adam-Hotoiu Alexandra din 13.10.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Alba Iulia nr. 71/05.09.2014
    1 notar public numit în Sebeș și asociat pe durată nedeterminată în Alba Iulia: Teodorescu Dan din 07.04.2015
    1 notar public numit în Blaj și asociat pe durată nedeterminată în Alba Iulia: Teodorescu Răzvan din 07.04.2015
    1 notar public numit în Avrig și asociat, pe durată nedeterminată, în Sibiu: Toma Ionela Laura din 29.05.2018
    1 notar public numit în Sibiu și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Toma Mihai din 20.09.2019
    1 notar public numit în Ilia și asociat pe durată nedeterminată în Petroșani: Daj Larisa Maria din 07.06.2016
    1 notar public numit în Lupeni și asociat pe durată nedeterminată în Sibiu: Mărgineanu Grigore Adrian din 19.10.2017
    1 notar public numit în Cornea, Camera Notarilor Publici Timișoara, și asociat pe durată nedeterminată în Sibiu: Budescu Eveline Carmen din 05.04.2018
    1 notar public numit în Borlești, Camera Notarilor Publici Bacău, și asociat pe durată nedeterminată în Sibiu: Alexandru Marina Lavinia din 08.03.2018
    1 notar public numit în Șeica Mare și asociat pe durată nedeterminată în Florești, Camera Notarilor Publici Cluj: Dan Alexandra Maria din 04.09.2019
    1 notar public numit în Brad și asociat pe durată nedeterminată în Deva: Petruica Maria Cristina din 23.03.2020
    1 notar public numit în Dobra și asociat pe durată nedeterminată în Timișoara, Camera Notarilor Publici Timișoara: Sicoie Vlad-Ovidiu din 25.03.2021
    1 notar public numit în Tălmaciu și asociat pe durată nedeterminată în Sebeș: Oana Claudiu-Olivian din 15.03.2021
    1 notar public numit în Jidvei și asociat pe durată nedeterminată în București, Camera Notarilor Publici București: Bălășoiu Denisa din 14.04.2021


    Anexa nr. 2
    II. Camera Notarilor Publici Bacău

    Nr.
    crt

    Județul

    Circumscripția
    Judecătoriei

    Localitatea

    Numărul posturilor actualizate în anul 2021

    Numărul posturilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2021

    Numărul posturilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ 2021*a)

    Numărul posturilor vacante destinate examenului de definitivat 2020*b)

    Numărul posturilor vacante destinate examenului de definitivat 2021

    Numărul notarilor publici suspendați

    1.

    Bacău

    Bacău

    Bacău

    38(*1)

    34(*2)

    -

    -

    -

    1. Ionescu Mircea
    2. Blăgan Alexandru Iosif
    3. Hodorogea Cristina Emilia
    4. Umbrărescu Raluca




    Nicolae
    Bălcescu

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Răcăciuni

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Sascut

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Buhusi

    Buhusi

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Filipești

    1

    -

    -

    1

    -

    -



    Moinești

    Moinești

    4

    4

    -

    -

    -

    -




    Balcani

    1(*1)

    -(*2)

    -

    -

    -

    1. Spiridon Cristina




    Comănești

    2

    2

    -

    -

    -

    -




    Dărmănești

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Onești

    Onești

    11 (*1)

    8

    -

    -

    1

    1. Blăgan Iosif 2.Vrânceanu Bogdan




    Târgu Ocna

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Slănic-
    Moldova

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Podu Turcului

    Podu Turcului

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Răchitoasa

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -


    Total
    județ



    62(*1)

    53(*2)

    -

    1

    1

    7

    2.

    Neamț

    Bicaz

    Bicaz

    3

    2

    -

    -

    1

    -




    Bicazu
    Ardelean

    1

    -

    -

    1

    -

    -




    Poiana Teiului

    1

    1

    -

    -

    -

    -



    Piatra-Neamț

    Piatra-Neamț

    22(*1)

    20(*2)

    -

    -

    -

    1. Harbuz Irina 2. Casapu Alexandru




    Borlești

    1(*1)

    -(*2)

    -

    -

    -

    1. Grigoraș Mihaela




    Roznov

    2

    2

    -

    -

    -

    -



    Roman

    Roman

    13(*1)

    12(*2)

    -

    -

    -

    1. Grigoraș Ioan Nicolae



    Târgu Neamț

    Drăgănești

    1

    -

    -

    1

    -

    -




    Târgu Neamț

    3

    3

    -

    -

    -

    -


    Total
    județ



    47(*1)

    40(*2)

    -

    2

    1

    4


    TOTAL
    CAMERĂ



    109(*1)

    93(*2)

    -

    3

    2

    11

    *a) Aprobate prin OMJ nr. 3727/C/06.07.2021 pentru care nu au fost emise ordine de numire în funcția de notar public
    *b) Aprobate prin OMJ nr. 1848/C/23.03.2021, modificat prin OMJ nr. 3726/C/06.07.2021, pentru ocuparea cărora examenul de definitivat se organizează în zilele de 6 și 8 septembrie 2021
    (*1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați
    (*2)
    1 notar public numit în Piatra Neamț și asociat pe durată nedeterminată în Târgu Neamț: David Radu Constantin din 28.03.2016
    1 notar public numit în Roman și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Vlad Cerasela din 23.03.2021
    1 notar public numit în Bacău și asociat pe durată nedeterminată în Buzău, Camera Notarilor Publici Ploiești: Ioniță Gheorghe din 04.03.2020
    1 notar public numit în Bacău și asociat pe durată nedeterminată în București: Filip Ana Maria Cristina din 12.04.2017
    1 notar public numit în Dărmănești și asociat pe durată nedeterminată în Bacău: Bîrgăoanu Adina Beatrice din 28.03.2014
    1 notar public numit în Bacău și asociat pe durată nedeterminată în București: Cristudor Ligia Oana din 27.04.2017
    1 notar public numit în Bacău și asociat pe durată nedeterminată în București: Tonea Laura Andreea din 06.04.2020
    1 notar public numit în Bacău și asociat pe 3 ani în București: Nica Emanuel din 09.04.2020
    1 notar public numit în Bacău și asociat pe 3 ani în București: Ionică Diana Andreea din 09.04.2020
    1 notar public numit în Răchitoasa și asociat pe 5 ani în Bacău: Zaharia Ciorcilă Mircea din 31.01.2018
    1 notar public numit în Borlești și asociat pe durată nedeterminată în Sibiu, Camera Notarilor Publici Alba Iulia: Alexandru Mariana Lavinia din 08.03.2018
    1 notar public numit în Piatra Neamț și asociat pe 5 ani în Buzău, Camera Notarilor Publici Ploiești: Manole Andra-Elena din 10.04.2019
    1 notar public numit în Sascut și asociat pe durată nedeterminată în București: Huștiu Andreea Alexandra din 10.06.2021
    1 notar public numit în Roman și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Vlad Cerasela din 23.03.2021
    1 notar public numit în Balcani și asociat pe durată nedeterminată în Bacău: Mazureac Roxana din 01.02.2021


    Anexa nr. 3
    III. Camera Notarilor Publici Brașov

    Nr.
    crt

    Județul

    Circumscripția
    Judecătoriei

    Localitatea

    Numărul posturilor actualizate în anul 2021

    Numărul posturilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2021

    Numărul posturilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ 2021*a)

    Numărul posturilor vacante destinate examenului de definitivat 2020*b)

    Numărul posturilor vacante destinate examenului de definitivat pentru anul 2021

    Numărul notarilor publici suspendați

    1.

    Brașov

    Brașov

    Brașov

    73(*1)

    72

    -

    -

    -

    1. Popa Ruxandra Elena




    Budila

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Codlea

    3

    3

    -

    -

    -

    -




    Cristian

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Feldioara

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Ghimbav

    1

    1(*2)

    -

    -

    -

    -




    Hălchiu

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Hărman

    1

    1(*2)

    -

    -

    -

    -




    Prejmer

    3(*1)

    -

    -

    -

    -

    1. Bobb Camelia
    2. Dobrescu Iulia Nicoleta
    3. Ciuciu Lorena




    Predeal

    2

    2(*2)


    -

    -

    -




    Săcele

    3

    3(*2)

    -

    -

    -

    -




    Sânpetru

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Tărlungeni

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Teliu

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Vama
    Buzăului

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Făgăraș

    Făgăraș

    8(*1)

    7

    -

    -

    -

    1. Gabor Constantin Aurelian




    Beclean

    1(*1)

    -

    -

    -

    -

    1. Gyergyai Siana- Andreea




    Șinca Veche

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Șercaia

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Ucea

    1

    -(*2)

    -

    1

    -

    -




    Victoria

    2

    2

    -

    -

    -

    -




    Voila

    1

    -

    -

    -

    1

    -



    Rupea

    Rupea

    2

    2 (*2)

    -

    -

    -

    -




    Comana

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Ticusu

    1

    1(*2)

    -

    -

    -

    -



    Zărnești

    Râșnov

    2

    1

    -

    -

    1

    -




    Bran

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Holbav

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Fundata

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Moieciu

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Poiana
    Mărului

    1

    -

    -

    1

    -

    -




    Zărnești

    2

    2(*2)

    -

    -

    -

    -




    Vulcan

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -


    Total
    județ



    110(*1)

    100(*2)

    -

    2

    2

    6

    2.

    Covasna

    întorsura
    Buzăului

    întorsura
    Buzăului

    3(*1)

    2(*2)

    -

    -

    -

    1. Barbu Silviu Gabriel




    Covasna

    2(*1)

    1(*2)


    -

    -

    1. Pal Katalin




    Sita Buzăului

    2(*1)

    -

    -

    1

    -

    1. Tamas Alina




    Zagon

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Sf. Gheorghe

    Sf. Gheorghe

    8(*1)


    7(*2)

    -

    -

    -

    1. Olariu Gyongyike




    Baraolt


    3(*1)

    2

    -

    -

    -

    1. Filip Alitha Sorana




    Ozun

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Tg. Secuiesc

    Tg. Secuiesc

    4

    4

    -

    -

    -

    -




    Bretcu

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -


    Total
    județ



    22(*1)

    16(*2)

    -

    1

    -

    5


    TOTAL
    CAMERĂ



    132(*1)

    116(*2)

    -

    3

    2

    11

    *a) Aprobate prin OMJ nr. 3727/C/06.07.2021 pentru care nu au fost emise ordine de numire în funcția de notar public
    *b) Aprobate prin OMJ nr. 1848/C/23.03.2021, modificat prin OMJ nr. 3726/C/06.07.2021, pentru ocuparea cărora examenul de definitivat se organizează în zilele de 6 și 8 septembrie 2021
    (*1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați
    (*2)
    1 notar public numit în Predeal și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Marina George din 05.01.2017 conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 41/22.11.2016
    1 notar public numit în Săcele și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Cosma Laura Ioana din 13.03.2015
    1 notar public numit în Ghimbav și asociat până la 01.08.2023 în Brașov: Gonțea Ionuț Dan Mircea din 29.11.2018 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 20/26.11.2018
    1 notar public numit în Covasna și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Burlan Silviu Cristian din 12.04.2013
    1 notar public numit în Covasna și asociat pe durată nedeterminată în București: Rizea Bianca Gabriela din 17.03.2014
    1 notar public numit în Brețcu și asociat până la 30.10.2024 în întorsura Buzăului: Badiu Mihaela din 26.04.2021
    1 notar public numit în Brețcu și asociat pe 7 ani în Brașov: Roth Jeno din 16.10.2019
    1 notar public numit în Teliu și asociat pe 7 ani în Brașov: Csorik Ioan Christian din 16.10.2019
    1 notar public numit în Zărnești și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Bejan Cristina din 02.07.2013
    1 notar public numit în Hărman și asociat până la 31.12.2023 în Brașov: Bălan Mihai din 11.11.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 38/06.11.2019
    1 notar public numit în Rupea și asociat până la 31.12.2025 în Brașov: Oancea Răzvan din 09.12.2015
    1 notar public numit în Ozun și asociat până la 31.12.2025 în Brașov: Ungureanu Bogdan Ilie din 09.12.2015
    1 notar public numit în Fundata și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Vlăsceanu Horia din 15.02.2013
    1 notar public numit în Cristian și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Petrescu Manuela Ada din 03.01.2018 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 37/22.12.2017
    1 notar public numit în Feldioara și asociat pe 3 ani în Brașov: Ion Cătălin din 04.04.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 5/06.03.2019
    1 notar public numit în Ticuș și asociat pe 15 ani în Brașov: Hotăran Violeta din 01.08.2014
    1 notar public numit în Budila și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Stuparu Alexandra din 12.04.2019
    1 notar public numit în Zagon și asociat pe durată nedeterminată în Târgu Secuiesc: Papp Reka din 13.05.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 12/02.03.2015
    1 notar public numit în Ozun și asociat, pe durată nedeterminată, în Sfântu Gheorghe: Profiroiu Toth Anca din 25.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 8/20.02.2013
    1 notar public numit în Vulcan și asociat pe 49 ani în Brașov: Mija Cătălina din 23.03.2016
    1 notar public numit în Vama Buzăului și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Cobelschi Ana Mihaela din 01.03.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 47/14.12.2016
    1 notar public numit în Sfântu Gheorghe și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Mușina Iulia din 26.11.2013
    1 notar public numit în Șercaia și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Aioanei Genoveva din 19.12.2016
    1 notar public numit în Întorsura Buzăului și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Duțu Carmen Anca din 02.04.2019
    1 notar public numit în Moeciu și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Burlan Ioana Suzana din 12.04.2013
    1 notar public numit în Ucea și asociat până la 17.04.2023 în Brașov: Radu Răzvan din 05.05.2021
    1 notar public numit în Comăna și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Ionaș Diana Geanina din 21.02.2019
    1 notar public numit în Nistorești, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Burete Diana Tabita din 12.04.2019
    1 notar public numit în Predeal și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Isbășoiu Daniela-Florentina din 22.05.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 29/19.05.2015
    1 notar public numit în Ghimbav și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Breazu Marius Sθbastian din 26.11.2019
    1 notar public numit în Hălchiu și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Roșu Ramona Elena din 22.02.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 8/15.02.2017
    1 notar public numit în Zagon și asociat pe durată de 3 ani în Brașov: Sabău Carmen din 16.12.2020
    1 notar public numit în Teliu și asociat pe durată nedeterminată în Făgăraș: Sima Sabina-Doina din 16.02.2021
    1 notar public numit în Tărlungeni și asociat pe 1 an în Brașov: Albu Florin-Alexandru din 25.03.2021 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 4/04.02.2021
    1 notar public numit în Holbav și asociat pe 2 ani în București, Camera Notarilor Publici București: Negoiță Andreea Daniela din 19.04.2021


    Anexa nr. 4
    IV. Camera Notarilor Publici București

    Nr.
    crt

    Județul

    Circumscripția
    Judecătoriei

    Localitatea

    Numărul posturilor actualizate în anul 2021

    Numărul posturilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2021

    Numărul posturilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ 2021*a)

    Numărul
    posturilor
    vacante
    destinate
    examenului
    de
    definitivat
    2020*b)

    Numărul
    posturilor
    vacante
    destinate
    examenului
    de
    definitivat pentru anul 2021

    Numărul notarilor publici suspendați

    1.

    București

    București

    București

    601(*1)

    568(*2)

    2

    1

    -

    1. Mateescu Adelaide Nicoleta
    2. Teodorescu Margareta
    3. Popa Alina Felicia
    4. Jidovu Nicu
    5. Buta Gheorghe
    6. Popa Octavian
    7. Pușcatu Ion Leonard
    8. Galperin Șaimovici Marínela Natalia
    9. Dănilă Alexandra Irina 10. Iancu Ana Hermina
    11. Grecu Dana Elena
    12. Sîrbu Carmen
    13. Glodean Florica
    14. Aron Bucurel Mircea
    15. Iordache Magdalena
    16. Floarea Elena
    17. Dragne Angela
    18. Marin Eugenia
    19. Susanu Rodica
    20. Becheru Răsvan Cezar
    21. Vlasov Ana Maria Vanda
    22. Moldovan Mihaela
    23. Gheorghe Alina
    24. Grigoraș Nina Ecaterina
    25. Cerbu Silvia
    26. Țăndăreanu Nicoleta
    27. Mera Luciana
    28. Vartires Dana Iarina
    29. Irimia Ianina 30. Rusu Aurelia


    Total



    601(*1)

    568(*2)

    2

    1

    -

    30

    2.

    Călărași

    Călărași

    Călărași

    9(*1)

    7(*2)

    -

    -

    1

    1. Bucovineanu Alina Denisa




    Alexandru
    Odobescu

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Dorobantu

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Dragalina

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Jegălia

    1

    -

    -

    1

    -

    -




    Ștefan cel Mare

    4(*1)

    1


    1


    1. Boroș Alexandra
    2. Gheorghe Ioana Andreea




    Ulmu

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Vlad Țepeș

    1(*1)

    -

    -

    -

    -

    1. Marcu Manuela




    Vâlcelele

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Lehliu-Gară

    Lehliu-Gară


    3(*1)

    1



    -

    -



    -

    1. Ivănică Magdalena
    2. Neamtiu Stefan




    Belciugatele

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Dor Mărunt

    1

    1(*2)

    -

    -

    -

    -




    Dragoș Vodă

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Frăsinet

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Fundulea

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Gurbănești

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Ileana

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Nicolae
    Bălcescu

    1(*1)

    -(*2)

    -

    -

    -

    1. Trăilă Victoria Alina




    Săru Iești

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Oltenița

    Oltenița


    6(*1)

    5(*2)

    -

    -

    -

    1. Manolache Ioana




    Căscioarele

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Frumusani

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Nana

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Ulmeni

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Radovanu

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -


    Total județ



    27(*1)

    16(*2)

    -

    2

    1

    8

    3.

    Giurgiu

    Bolintin Vale

    Bolintin Vale

    4

    4

    -

    -

    -

    -




    Găiseni

    1(*1)

    -(*2)

    -

    -

    -

    1. Mihalache Cristina Mihaela




    Letca Nouă

    1(*1)

    -(*2)

    -

    -

    -

    1. Dobre Elisa-Maria




    Mihăilesti

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Roata de Jos

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Ulmi

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Vânătorii
    Mici

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Giurgiu

    Giurgiu

    11(*1)

    9(*2)

    -

    1

    -

    1. Costan Irina




    Băneasa

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Călugăreni

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Colibași

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Comana

    1(*1)

    -(*2)

    -

    -

    -

    1. Nechifor Ana- Maria




    Găujani

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Ghimpați

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Gostinu

    1(*1)

    -(*2)

    -

    -

    -

    1. Kernveisz Mădălina




    Hotarele

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Iepurești

    2(*1)

    -

    -

    -

    -

    1. Chivorchian María Arșaluis
    2. Iosif Anca Liliana




    Toporu

    1(*1)

    -(*2)

    -

    -

    -

    1. Tonceanu Diana- Alina




    Vedea

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -


    Total județ



    24(*1)

    15(*2)

    -

    1

    -

    8

    4.

    Ialomița

    Fetești

    Fetești

    3

    3(*2)

    -

    -

    -

    -




    Bordusani

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Făcăeni

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Giurgeni

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Mihail
    Kogălniceanu

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Tăndărei

    1

    1(*2)

    -

    -

    -

    -




    Săveni

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Slobozia

    Slobozia

    7

    6(*2)

    -

    -

    1

    -




    Amara

    1

    1(*2)

    -

    -

    -

    -




    Ciulnița

    1(*1)

    -

    -

    -

    -

    1. Zamfir Caria Elena




    Ciochina

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Căzănești

    1(*1)

    -(*2)

    -

    -

    -

    1. Ianovici Sorigren Luminița




    Colelia

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Traian

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Urziceni

    Urziceni

    5

    4(*2)

    -

    1

    -

    -




    Axintele

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Coșereni

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Fierbinți-
    Târg

    1

    1(*2)

    -

    -

    -

    -




    Movilita

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -


    Total județ



    20(*1)

    16(*2)

    -

    1

    1

    2

    5.

    Ilfov

    Buftea

    Buftea

    6

    6

    -

    -

    -

    -




    Afumați

    2

    1(*2)

    -

    -

    1

    -




    Balotesti

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Chiajna

    2

    2(*2)

    -

    -

    -

    -




    Chitila

    3

    3

    -

    -

    -

    -




    Corbeanca

    3(*1)

    2(*2)

    -

    -

    -

    1. Minculescu Ioana Mădălina




    Gruiu

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Moara Vlăsiei

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Mogoșoaia

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Nuci

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Otopeni

    3

    3(*2)

    -

    -

    -

    -




    Peris

    2

    2

    -

    -

    -

    -




    Petrăchioaia

    2(*1)

    -

    -

    -

    -

    1. Trifoi Aranca Arabela 2.Cichirdan Alexandra




    Snagov

    2

    2

    -

    -

    -

    -




    Ștefăneștii de Jos

    3

    3

    -

    -

    -

    -




    Tunari

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Voluntari

    9

    9

    -

    -

    -

    -



    Cornetu

    Cornetu

    1

    1(*2)

    -

    -

    -

    -




    1 Decembrie

    4(*1)

    2(*2)

    -

    -

    1

    1. Constantinescu Liliana




    Berceni

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Bragadiru

    2

    2

    -

    -

    -

    -




    Brănesti

    2

    2

    -

    -

    -

    -




    Cernica

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Ciorogârla

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Clinceni

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Dărăsti-llfov

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Domnești

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Glina

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Jilava

    4(*1)

    2

    -

    1

    -

    1. Florea Brîndușa Zoica




    Măgurele

    3

    3

    -

    -

    -

    -




    Pantelimon

    2

    2

    -

    -

    -

    -




    Popești- Leordeni

    6

    6(*2)

    -

    -

    -

    -




    Vidra

    1

    1

    -

    -

    -

    -


    Total județ



    70(*1)

    62(*2)

    -

    1

    2

    5

    6.

    Teleorman

    Alexandria

    Alexandria

    8

    8

    -

    -

    -

    -




    Nanov

    1

    1(*2)

    -

    -

    -

    -




    Orbeasca

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Roșiori de Vede

    Roșiori de Vede

    3

    3(*2)

    -

    -

    -

    -




    Balaci

    1

    -

    -

    -

    1

    -




    Dobrotești

    1

    -(*2)

    -

    -

    1

    -



    Turnu Măgurele

    Turnu
    Măgurele

    2

    2

    -

    -

    -

    -




    Islaz

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Salcia

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Videle

    Videle

    4(*1)

    3(*2)

    -

    -

    -

    1. Istvan Roxana




    Botoroaga

    1

    -

    -

    1

    -

    -




    Drăgănești
    Vlasca

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Poeni

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Zimnicea

    Zimnicea

    2

    2(*2)

    -

    -

    -

    -




    Pietroșani

    1(*1)

    -

    -

    -

    -

    1. Crângureanu Steriana Stefania




    Smârdioasa

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -


    Total județ



    24(*1)

    19(*2)

    -

    1

    2

    2


    TOTAL
    CAMERĂ



    766(*1)

    696(*2)

    2

    7

    6

    55

    *a) Aprobate prin OMJ nr. 3727/C/06.07.2021 pentru care nu au fost emise ordine de numire în funcția de notar public
    *b) Aprobate prin OMJ nr. 1848/C/23.03.2021, modificat prin OMJ nr. 3726/C/06.07.2021, pentru ocuparea cărora examenul de definitivat se organizează în zilele de 6 și 8 septembrie 2021
    (*1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați
    (*2)
    1 notar public numit în Adamclisi, Camera Notarilor Publici Constanța, și asociat pe durată nedeterminată în București: Babu Anamaria din 12.04.2021
    1 notar public numit în Adjud, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în Popești Leordeni: Nițu Ecaterina Alina din 12.04.2021
    1 notar public numit în Afumați și asociat pe durată nedeterminată în București: Aron Mihai Florin din 10.07.2017
    1 notar public numit în Afumați și asociat pe durată nedeterminată în Botoșani, Camera Notarilor Publici Suceava: Stanciu-Șfaițer Ecaterina-Roxana din 15.11.2019
    1 notar public numit în Afumați și asociat pe durată nedeterminată în București: Andrei Alina Francesca din 17.02.2021
    1 notar public numit în Afumați și asociat până la 01.02.2022 în București: Mălureanu Doru din 01.04.2021
    1 notar public numit în Alexandru Odobescu și asociat pe durată nedeterminată în București: Dobre Virginia Steluța din 04.03.2014
    1 notar public numit în Alexandru Odobescu și asociat pe 2 ani în București: Nicolae Leonardo Gabriel din 17.02.2021
    1 notar public numit în Amara asociat pe durată nedeterminată în București: Mihalache Cristina din 27.03.2013
    1 notar public numit în Amara și asociat până la 31.12.2023 în București: Richițeanu Roxana Camelia din 26.07.2018
    1 notar public numit în Axintele și asociat pe 5 ani în București: Popa Alexandru din 23.07.2019
    1 notar public numit în Azuga, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat pe durată nedeterminată în București: Polihovici Daniela din 29.06.2016
    1 notar public numit în Azuga, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat până la 17.04.2023 în Măgurele: Ciuhan Anca Alexandra din 24.06.2020
    1 notar public numit în Bacău, Camera Notarilor Publici Bacău, și asociat pe 3 ani în București: Nica Emanuel din 09.04.2020
    1 notar public numit în Bacău, Camera Notarilor Publici Bacău, și asociat pe 3 ani în București: Ionică Diana Andreea din 09.04.2020
    1 notar public numit în Bacău, Camera Notarilor Publici Bacău, și asociat pe durată nedeterminată în București: Filip Ana Maria Cristina din 12.04.2017
    1 notar public numit în Bacău, Camera Notarilor Publici Bacău, și asociat pe durată nedeterminată în București: Cristudor Ligia Oana din 27.04.2017
    1 notar public numit în Bacău, Camera Notarilor Publici Bacău, și asociat pe durată nedeterminată în București: Tonea Laura Andreea din 06.04.2020
    1 notar public numit în Baia de Aramă, Camera Notarilor Publici Craiova, și asociat pe durată nedeterminată în București: Gherghinoiu Emanoil Theodor din 25.08.2014
    1 notar public numit în Baia de Aramă, Camera Notarilor Publici Craiova, și asociat pe durată nedeterminată în București: Mărăcine Ramona Poliana din 26.04.2017
    1 notar public numit în Băicoi, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat pe durată nedeterminată în București: Dejanu Alexandru Nicolae din 05.04.2018
    1 notar public numit în Bălțești și asociat pe durată nedeterminată în București: Bratu-Gheorghe Cătălina-Mihaela din 19.11.2020
    1 notar public numit în Băneasa și asociat pe durată nedeterminată în Buftea: Coadă Florin Adrian din 25.03.2014
    1 notar public numit în Băneasa și asociat pe durată nedeterminată în București: Schally Mubera Valentine Elena din 20.09.2013
    1 notar public numit în Bârlad, Camera Notarilor Publici Iași, și asociat pe durată nedeterminată în București: Fînaru Lulu din 02.05.2017
    1 notar public numit în Belciugatele și asociat pe durată nedeterminată în București: ianachievici Andra Mihaela din 08.04.2015
    1 notar public numit în Beliu, Camera Notarilor Publici Timișoara și asociat pe durată nedeterminată în Fetești: Donose-Enescu Andreea-Raluca din 06.04.2021
    2 notari publici numiți în Berceni și asociați pe durată nedeterminată în București: Șulea Alexandru din 03.11.2015 și Grigore Marius din 22.01.2016
    1 notar public numit în Berești, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat pe durată nedeterminată în București: Diaconu Ioana din 04.06.2020
    1 notar public numit în Breaza, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat pe durată nedeterminată în București: Harasciuc Cecilia din 14.03.2019
    1 notar public numit în Bordușani și asociat pe durată nedeterminată în București: Ion Adrian Alin din 20.12.2019
    1 notar public numit în Borsec, Camera Notarilor Publici Tg. Mureș, și asociat pe 25 ani în Voluntari: Munteanu Ovidiu Lazăr din 28.01.2013
    1 notar public numit în Borșa, Camera Notarilor Publici Cluj, și asociat pe durată nedeterminată în București: Balaci Mihai Alexandru din 19.02.2019
    1 notar public numit în București și asociat pe durată nedeterminată în Buftea: Dan Georgeta din 03.02.2016
    1 notar public numit în București și asociat pe durată nedeterminată în Otopeni: Moise Alin Adrian din 07.05.2020
    1 notar public numit în București și asociat pe durată nedeterminată în Oltenița: Bucur Veronica din 14.04.2015
    2 notari publici numiți în Călărași și asociați pe durată nedeterminată în București: Ion Marian din 20.12.2019, Ciobanu Alin Constantin din 13.08.2019
    1 notar public numit în Călugăreni și asociat pe durată nedeterminată în București: Teșu Simona Diana din 19.05.2016
    1 notar public numit în Călugăreni și asociat pe durată nedeterminată în București: Mihail Cristian din 27.05.2020
    1 notar public numit în Călugăreni și asociat pe durată nedeterminată în București: Manole Paul-Alexandru din 01.10.2020
    1 notar public numit în Căzănești și asociat pe durată nedeterminată în București: Topalu Victor Emilian din 19.02.2019
    1 notar public numit în Căzănești și asociat pe 2 ani în București: Popovici Corina Daniela din 03.03.2020
    1 notar public numit în Căscioarele și asociat pe 2 ani în București: Lixandru Iulian Tiberiu Eugen din 27.03.2020
    1 notar public numit în Câmpulung, Camera Notarilor Publici Pitești, și asociat pe durată nedeterminată în București: Miliari Mihai Alexandru din 17.05.2019
    1 notar public numit în Chiajna și asociat pe durată nedeterminată în București: Cojocaru Diana din 09.03.2020
    1 notar public numit în Ciochina și asociat pe durată nedeterminată în București: Buje Alexandru din 24.11.2020
    1 notar public numit în Cochirleanca, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat pe durată nedeterminată în București: Stoica Ana Maria din 09.10.2019
    1 notar public numit în Cojasca, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat pe durată nedeterminată în București: Melciu Cristina-Janina din 12.04.2021
    1 notar public numit în Colelia și asociat pe durată nedeterminată în București: Potra Bianca Florica din 04.07.2018
    1 notar public numit în Colibași și asociat pe durată nedeterminată în București: Nica Oana Raluca din 05.03.2013
    1 notar public numit în Colibași și asociat până la data de 31.12.2023 în București: Panțuroiu Radu Ionuț din 09.03.2021
    1 notar public numit în Comana și asociat pe 1 an în București: Bârlădeanu Alexandru din 28.04.2021
    1 notar public numit în Comana și asociat pe durată nedeterminată în București: Voronca Iris Victoria din 05.12.2019
    1 notar public numit în Comana și asociat pe durată nedeterminată în București: Aprodu Andreea din 01.09.2020
    1 notar public numit în Corabia, Camera Notarilor Publici Craiova, și asociat pe durată nedeterminată în București: Țintă Alina Mihaela din 12.02.2021
    1 notar public numit în Corbeanca și asociat pe durată nedeterminată în București: Popescu Daniela din 11.03.2021
    1 notar public numit în Cornetu și asociat pe 5 ani în București: Dragomir Ioana-Cristina din 03.02.2021
    1 notar public numit în Cornetu și asociat până la data de 31.12.2023 în București: Boboc Andreea Laura din 09.03.2021
    1 notar public numit în Cornetu și asociat pe durată nedeterminată în București: Bănuță Bianca Aurelia din 15.02.2021
    1 notar public numit în Coșereni și asociat pe durată nedeterminată în București: Miclescu Bogdan Constantin din 27.10.2017
    1 notar public numit în Covasna, Camera Notarilor Publici Brașov, și asociat pe durată nedeterminată în București: Rizea Bianca Gabriela din 17.03.2014
    1 notar public numit în Darabani, Camera Notarilor Publici Suceava și asociat pe durată nedeterminată în București: Costache-Ivanov Andrei din 07.04.2021
    1 notar public numit în Dăbuleni, Camera Notarilor Publici Craiova, și asociat pe durată nedeterminată în București: Mocanu Ilinca din 12.04.2021
    1 notar public numit în Deleni, Camera Notarilor Publici Iași, și asociat pe durată nedeterminată în București: Marinescu Florentina din 04.02.2016
    1 notar public numit în Dobrotești și asociat pe 5 ani în București: Chirpisizu Nicoleta din 17.02.2017
    1 notar public numit în Dobrotești și asociați pe durată nedeterminată în București: Ștefănescu Alina Rozalia din 26.11.2013
    1 notar public numit în Dobrotești și asociat pe durată nedeterminată în Periș: Drăghici Elena Marylen din 05.03.2015
    1 notar public numit în Domnești și asociat pe durată nedeterminată în București: Chiuzbaian Maria Luiza din 22.11.2013
    1 notar public numit în Dor Mărunt și asociat pe durată nedeterminată în București: Totorean Bogdan Claudiu Constantin din 14.01.2015
    1 notar public numit în Dor Mărunt și asociat până la 31.12.2023 în București: Cristea Dragoș Cristian din 01.04.2021
    1 notar public numit în Dor Mărunt și asociat până la 31.12.2022 în Voluntari: Aron Daniel Ionel din 31.12.2019
    1 notar public numit în Dorobanțu și asociat pe 4 ani în București: Neagu Dana Andreea din 17.04.2018
    1 notar public numit în Dragalina și asociat pe durată nedeterminată în București: Stan Mirela din 21.03.2016
    1 notar public numit în Dragalina și asociat până la data de 31.12.2023 în București: Cocea Stila din 09.03.2021
    1 notar public numit în Dragalina și asociat pe durată nedeterminată în București: Bălan Diana Iulia din 20.05.2020
    1 notar public numit în Dragoș Vodă și asociat pe durată nedeterminată în București: Niculescu Andreea Maria din 30.10.2020
    1 notar public numit în Dragoș Vodă și asociat pe 1 an în București: Ion Andrei Răzvan din 01.10.2020
    1 notar public numit în Drăgănești Olt, Camera Notarilor Publici Craiova, și asociat pe 5 ani în București: Gheorghe Elena Daniela din 21.05.2019
    1 notar public numit în Drăgănești Vlașca și asociat până la 26.01.2024 în Jilava: Mocanu Ștefan Călin din 08.01.2014
    1 notar public numit în Drăgănești Vlașca și asociat până la 31.12.2024 în București: Costache Mihaela Camelia din 24.12.2019
    1 notar public numit în Drobeta Turnu Severin, Camera Notarilor Publici Craiova, și asociat pe durată nedeterminată în București: Gheorghe Alisa Anda din 27.11.2017
    1 notar public numit în Făcăeni și asociat pe 2 ani în București: Cîrjan Tudor-Dorin din 27.03.2020
    1 notar public numit în Fetești și asociat pe durată nedeterminată în București: Niculae Cristina Mihaela din 14.11.2017
    1 notar public numit în Fierbinți-Târg și asociat pe durată nedeterminată în București: Leonte Alexandru din 29.04.2013
    1 notar public numit în Fitionești, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat pe durată nedeterminată în București: Totis Eduard Anton din 08.01.2014
    1 notar public numit în Focșani, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat pe 3 ani în București: Ionescu Cristi Ștefania din 09.04.2020
    1 notar public numit în Frăsinet și asociat pe durată nedeterminată în București: Trăistaru Andreea din 23.12.2013
    1 notar public numit în Frumușani și asociat pe durată nedeterminată în București: Dumitrescu Luminița din 16.05.2017
    1 notar public numit în Galați, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat pe durată nedeterminată în București: Mocanu Laura Daniela din 07.06.2019
    1 notar public numit în Galați, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat pe durată nedeterminată în București: Năzare Violeta din 14.04.2021
    1 notar public numit în Găești, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat pe durată nedeterminată în București: Dincă Andreia Georgiana din 29.05.2013
    1 notar public numit în Găiseni, Camera Notarilor Publici București, și asociat pe durată nedeterminată în București: Budeci Ariadna Iulia din 17.03.2014
    1 notar public numit în Găujani, Camera Notarilor Publici București, și asociat pe 10 ani în București: Ionescu Ovidia Janina din 10.04.2019
    1 notar public numit în Ghimpați și asociat pe 3 ani în București: Boșca Oana Teodora din 15.11.2019
    3 notari publici numiți în Ghimpați și asociați pe durată nedeterminată în București: Teodosiu Ana din 08.01.2014, Cosma Aurel din 04.11.2014 și Stanciu Alina Mihaela din 04.02.2016
    1 notar public numit în Ghimpați și asociat până la 08.06.2023 în București: Morcov Alexandru din 28.10.2013
    1 notar public numit în Ghimpați și asociat pe durată nedeterminată în București: Mihail Ioana Roxana din 27.05.2020
    1 notar public numit în Giurgeni și asociat pe 5 ani în București: Caragea Nicolae din 11.07.2016
    1 notar public numit în Giurgeni și asociat pe durată nedeterminată în București: Pelizaru Elisabeta Alexandra din 24.03.2014
    1 notar public numit în Giurgiu și asociat pe durată nedeterminată în București: Ivănescu Adina din 08.01.2014
    1 notar public numit în Glina și asociat pe 2 ani în București: Simionescu Iuliana din 21.01.2021
    1 notar public numit în Glina și asociat pe durată nedeterminată în București: Nistor Ruxandra din 12.04.2021
    1 notar public numit în Glina și asociat pe durată nedeterminată în București: Prăjanu Ioan Claudiu din 08.04.2015
    1 notar public numit în Goștinu și asociat pe durată nedeterminată în București: Bivol George Cosmin din 06.05.2020
    1 notar public numit în Gropeni, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat pe 3 ani în Brănești: Brumaru Ruxandra Iulia din 14.06.2018
    1 notar public numit în Gropeni, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat pe durată nedeterminată în București: Doloiu Maria Roberta din 18.05.2021
    1 notar public numit în Gruiu și asociat până la 31.12.2022 în Voluntari: Dăescu Andrei Radu din 31.12.2019
    1 notar public numit în Gruiu și asociat pe durată nedeterminată în București: Lazăr Daniela din 10.04.2019
    1 notar public numit în Gurbănești și asociat pe durată nedeterminată ani în București: Rădulescu Dumitru Octavian din 08.12.2016
    1 notar public numit în Holbav, Camera Notarilor Publici Brașov, și asociat pe 2 ani în București: Negoiță Andreea Daniela din 19.04.2021
    1 notar public numit în Ianca, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat pe 7 ani în București: Cloșcă Aurelian Daniel din 23.05.2016
    1 notar public numit în Iași, Camera Notarilor Publici Iași, și asociat pe 5 ani în București: Turcu Doina din 23.07.2019
    1 notar public numit în Ileana și asociat până la 01.10.2024 în București: Ionescu Olivia din 02.09.2019
    1 notar public numit în Ileana și asociat pe durată nedeterminată în București: Haranguș Bianca Teodora Ștefania din 05.09.2016
    1 notar public numit în Independența, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat pe durată nedeterminată în Otopeni: Șerbănescu Simona din 07.05.2020
    1 notar public numit în Islaz și asociat pe 1 an în București: Cobăsneanu Olga din 07.04.2021
    1 notar public numit în Jidvei, camera Notarilor Publici Alba Iulia, și asociat pe durată nedeterminată în București: Bălășoiu Denisa din 14.04.2021
    1 notar public numit în Jimbolia, Camera Notarilor Publici Timișoara, și asociat pe durată nedeterminată în București: Mânicuță Ioana-Lorena din 12.04.2021
    1 notar public numit în Leordeni, Camera Notarilor Publici Pitești, și asociat pe durată nedeterminată în București: Duminică Radu Mihai din 10.06.2021
    1 notar public numit în Letca Nouă și asociat pe durată nedeterminată în București: Agavriloaei Damira Ioana din 02.08.2013
    1 notar public numit în Letca Nouă și asociat pe 2 ani în București: Nica Sanda din 17.02.2021
    1 notar public numit în Liești, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat pe durată nedeterminată în București: Munteanu Laura Mirela din 04.06.2013
    1 notar public numit în Matca, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat pe 2 ani în București: Luca Viorel din 11.05.2021
    1 notar public numit în Mărăcineni, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat pe durată nedeterminată în București: Vișinoiu Bogdan din 16.05.2017
    1 notar public numit în Mărăcineni, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat pe durată nedeterminată în București: Horgea Cristian Octavian din 15.06.2021
    1 notar public numit în Măxineni, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat pe durată nedeterminată în București: Nămoloșanu Mihaela din 27.03.2013
    1 notar public numit în Mera, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat pe durată nedeterminată în Giurgiu: Durbac Marius Laurențiu din 05.04.2018
    1 notar public numit în Mihail Kogălniceanu și asociat pe durată nedeterminată în București: Năstase Ana Maria din 19.02.2015
    1 notar public numit în Mizil, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat pe durată nedeterminată în București: Terzea Matei Tiberiu din 12.04.2021
    1 notar public numit în Movilița și asociat pe 10 ani în București: Dumitrache Gabriela din 04.11.2019
    1 notar public numit în Nana și asociat pe durată nedeterminată în București: Moldoveanu Bogdan din 08.01.2014
    1 notar public numit în Nana și asociat pe durată nedeterminată în Oltenița: Căuș Mălina Veronica din 14.04.2015
    1 notar public numit în Nanov și asociat pe durată nedeterminată în Alexandria: Todireanu Mircea din 21.02.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici București nr. 36/12.02.2014
    1 notar public numit în Nanov și asociat pe durată nedeterminată în Zimnicea: Chiriță Alin Claudiu din 04.11.2014
    1 notar public numit în Nanov și asociat pe durată nedeterminată în București: Ștefan Ana Maria Cristina din 14.06.2018
    1 notar public numit în Nanov și asociat pe 5 ani în București: Slănină Nicoleta Mariana din 17.01.2020
    1 notar public numit în Nicolae Bălcescu și asociat pe durată nedeterminată în București: Mermeze Speranța Catrinel din 27.03.2013
    1 notar public numit în Negrilești, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat pe durată nedeterminată în București: Micu Andrei din 29.06.2021
    1 notar public numit în Nuci și asociat pe durată nedeterminată în București: Anghelache Geanina Mădălina din 27.03.2019
    1 notar public numit în Nuci și asociat pe durată nedeterminată în București: Diaconescu Remus Ștefan din 04.07.2017
    1 notar public numit în Ocnița, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat pe durată nedeterminată în București: Miclescu Răzvan Cristian din 09.03.2020
    1 notar public numit în Odorheiu Secuiesc, Camera Notarilor Publici Târgu Mureș, și asociat pe durată nedeterminată în București: Udrescu Corina Maria din 18.03.2020
    1 notar public numit în Ogra, Camera Notarilor Publici Târgu Mureș, și asociat pe 5 ani în București: Piper Alexandra din 07.04.2021
    2 notari publici numiți în Oltenița și asociați pe durată nedeterminată în București: Grădinaru Carmen și Ionescu Simona Aurora din 28.01.2013
    1 notar public numit în Orbeasca și asociat pe durată nedeterminată în București: Ogrezeanu Costescu Andra Maria din 24.03.2014
    1 notar public numit în Ostrov, Camera Notarilor Publici Constanța, și asociat pe 5 ani în București: Stan Daniel Costin din 07.06.2019
    1 notar public numit în Otopeni și asociat pe durată nedeterminată în București: Ghiran Ana-Maria din 11.03.2021
    1 notar public numit în Panciu, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat pe 5 ani în București: Chiparcă Francesca Beatrice din 24.02.2020
    1 notar public numit în Panciu, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat pe durată nedeterminată în București: Blăgan Andra din 11.05.2021
    1 notar public numit în Păunești, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat până la 01.10.2024 în București: Lina Daniela din 02.09.2019
    1 notar public numit în Peceneaga, Camera Notarilor Publici Constanța, și asociat pe 5 ani în București: Cipu Alexandru din 07.06.2019
    1 notar public numit în Pitești, Camera Notarilor Publici Pitești, și asociat pe durată nedeterminată în București: Stănișor Dumitru Emilian din 07.10.2019
    1 notar public numit în Ploiești, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat pe 3 ani în București: Feig Salișen din 09.04.2020
    1 notar public numit în Ploiești, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat pe durată nedeterminată în București: Cosma Andreea din 06.04.2021
    1 notar public numit în Poeni și asociat pe durată nedeterminată în București: Mihai Cristina din 15.06.2015
    1 notar public numit în Pogoanele, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat pe 5 ani în București: Ghinea Ana-Maria-Katharina din 12.04.2021
    1 notar public numit în Popești Leordeni și asociat pe durată nedeterminată în București: Sassu Raluca Iulia din 07.10.2014
    1 notar public numit în Popești Leordeni și asociat pe durată nedeterminată în București: Paveliu Ileana din 26.04.2017
    1 notar public numit în Potlogi, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat pe 5 ani în București: Trifu Larisa Luciana 21.09.2020
    1 notar public numit în Radovanu și asociat pe 5 ani în București: Solacolu Raluca Ioana 21.09.2020
    2 notari publici numiți în Roata de Jos și asociați pe durată nedeterminată în București: Ștefan Iulia Silvia din 17.05.2019 și Bunda Andrei din 13.03.2015
    1 notar public numit în Roata de Jos și asociat până la data de 01.01.2025 în București: Gurău Adriana Lucia din 21.08.2020
    1 notar public numit în Roata de Jos și asociat pe 2 ani în București: Haraga Cristina din 21.01.2021
    1 notar public numit în Roșiori de Vede și asociat pe 5 ani în București: Cărbunaru Andreea Daniela din 13.02.2020
    3 notari publici numiți în Roșiori de Vede și asociați pe durată nedeterminată în București: Boroi Maria din 08.01.2013, Melente Adrian din 23.03.2020 și Grigore Cristian din 29.11.2016
    1 notar public numit în Roșiori de Vede și asociat pe 10 ani în București: Chiriță Daniela Florentina din 04.01.2019
    1 notar public numit în Roșiori de Vede și asociat pe durată nedeterminată în Chitila: Zamfir Mihail din 04.01.2019
    1 notar public numit în Roșiori de Vede și asociat până la 25.07.2022 în București: Trăistaru Ionel din 09.08.2017
    1 notar public numit în Roșiori de Vede și asociat pe 5 ani în București: Popovici Alexandra din 21.09.2020
    1 notar public numit în Salcia și asociat pe 25 ani în Urziceni: Dan George din 07.03.2014
    1 notar public numit în Sascut, Camera Notarilor Publici Bacău, și asociat pe durată nedeterminată în București: Huștiu Andreea Alexandra din 10.06.2021
    1 notar public numit în Sărulești, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat pe 10 ani în București: Nicolae Balaș Didina din 11.08.2016
    1 notar public numit în Sărulești și asociat pe 2 ani în București: Nistor Florian din 05.05.2021
    1 notar public numit în Săveni și asociat pe durată nedeterminată în Bolintin Vale: Mitescu Simona Elena din 25.04.2017
    1 notar public numit în Scornicești, Camera Notarilor Publici Craiova, și asociat pe 5 ani în București: Trofin Iulia din 01.10.2020
    1 notar public numit în Scornicești, Camera Notarilor Publici Craiova, și asociat până la data de 01.02.2022 în București: Preda Diana Georgiana din 01.04.2021
    1 notar public numit în Scornicești, Camera Notarilor Publici Craiova, și asociat pe durată nedeterminată în București: Lungu Sorin Mihail din 07.04.2021
    1 notar public numit în Slatina, Camera Notarilor Publici Craiova, și asociat pe durată nedeterminată în București: Murugă Denisa Maria din 03.02.2020
    1 notar public numit în Slobozia și asociat pe durată nedeterminată în București: Chatzifilippidis Ioana Ruxandra Victoria din 10.11.2017
    1 notar public numit în Slobozia și asociat pe durată nedeterminată în București: Tatu Vasile Daniel din 24.03.2014
    1 notar public numit în Slobozia și asociat pe durată nedeterminată în Giurgiu: Naidin Ana Maria din 20.04.2016
    1 notar public numit în Slobozia, Camera Notarilor Publici Pitești, și asociat pe durată nedeterminată în București: Costache Oana Cristina din 17.03.2014
    1 notar public numit în Smârdioasa și asociat pe durată nedeterminată în București: Lăncrănjan Mihail Marius din 03.03.2016
    1 notar public numit în Smârdioasa și asociat pe durată nedeterminată în București: Albu Răzvan Marian din 05.12.2019
    1 notar public numit în Șirna, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat pe durată nedeterminată în București: Dinu Vlad Alexandru din 30.01.2020
    1 notar public numit în Ștefănești, Camera Notarilor Publici Pitești, și asociat până la data de 17.01.2023 în București: Vorniceanu-Vidrașcu Cristina din 21.11.2017
    1 notar public numit în Tâmboiești, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat pe durată nedeterminată în București: Popescu Laura Cristina din 07.06.2019
    1 notar public numit în Târgoviște, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat pe durată nedeterminată în București: Nițu Cristina Georgeta din 29.07.2014
    1 notar public numit în Târgu Jiu, Camera Notarilor Publici Craiova, și asociat pe 4 ani în București: Cercel Cosmin Sebastian din 17.04.2018
    1 notar public numit în Târgu Jiu, Camera Notarilor Publici Craiova, și asociat pe 3 ani în București: Volintiru Daniela Claudia din 18.05.2021
    1 notar public numit în Tisău, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat pe durată nedeterminată în București: Cătălin Alexandru din 12.04.2021
    1 notar public numit în Toplița, Camera Notarilor Publici Târgu Mureș, și asociat pe durată nedeterminată în București: Popescu Ana Maria din 12.07.2016
    1 notar public numit în Toporu și asociat pe 5 ani în București: Stănilă Liliana Ioana din 10.06.2020
    1 notar public numit în Traian și asociat pe 2 ani în București: Dragomir Tudor Radu din 03.03.2020
    1 notar public numit în Trușești, Camera Notarilor Publici Suceava, și asociat până la 31.12.2024 în București: Aristotel Ștefania Georgia din 24.12.2019
    1 notar public numit în Tulcea, Camera Notarilor Publici Constanța, și asociat pe 3 ani în București: Paris Alexandru din 22.01.2021
    1 notar public numit în Tulcea, Camera Notarilor Publici Constanța, și asociat pe durată nedeterminată în București: Ene Frosina din 12.04.2021
    1 notar public numit în Țăndărei și asociat până la 01.10.2024 în București: Voicu Andreea Elena din 02.09.2019
    1 notar public numit în Țăndărei și asociat pe durată nedeterminată în Roșiori de Vede: Barbu Mircea Răzvan din 04.11.2014
    1 notar public numit în Ulmi și asociat pe durată nedeterminată în București: Florovici Maria Magdalena din 29.09.2015
    1 notar public numit în Ulmi și asociat pe durată nedeterminată în București: Mirea Dragoș-lulian din 10.07.2017
    1 notar public numit în Ulmeni și asociat pe durată nedeterminată în București: Chiraș Bianca Octavia din 27.05.2014
    1 notar public numit în Ulmu și asociat până la 31.12.2021 în București: Duminică Aniela din 06.12.2018
    1 notar public numit în Ulmu și asociat pe durată nedeterminată în București: Schuster Cristina Hanelore din 24.03.2016
    1 notar public numit în Ulmu și asociat pe durată nedeterminată în București: Ungureanu Ana-Daniela din 13.08.2019
    1 notar public numit în Urziceni și asociat pe durată nedeterminată în București: Barbu Alina Andreea din 31.01.2018
    1 notar public numit în Valea Călugărească, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat pe durată nedeterminată în București: Ciuhan Tudor Lucian din 15.06.2016
    1 notar public numit în Valea lui Mihai, Camera Notarilor Publici Oradea, și asociat pe durată nedeterminată în București: Peneș Ioana Cristina din 12.04.2021
    1 notar public numit în Vatra Dornei, Camera Notarilor Publici Suceava, și asociat pe durată nedeterminată în București: Ștefan Loredana Anca din 23.09.2020
    1 notar public numit în Vatra Dornei, Camera Notarilor Publici Suceava, și asociat pe durată nedeterminată în București: Popescu Cornelia din 23.03.2020
    1 notar public numit în Vatra Dornei, Camera Notarilor Publici Suceava, și asociat pe durată nedeterminată în București: Nechifor Nadina din 12.04.2021
    1 notar public numit în Vâlcelele și asociat pe durată nedeterminată în București: Șurlea Alexandru Valeriu din 13.08.2018
    1 notar public numit în Vâlcănești, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat pe durată nedeterminată în Voluntari: Stratan Ioana Teodora din 17.04.2018
    1 notar public numit în Vânătorii Mici și asociat pe durată nedeterminată în București: Radu Ioana din 22.01.2016
    1 notar public numit în Vedea și asociat pe durată nedeterminată în București: Răuță Alina Ruxanda din 16.04.2015
    1 notar public numit în Vedea și asociat pe durată nedeterminată în București: Marinca Alexandra Magdalena din 04.03.2014
    1 notar public numit în Videle și asociat pe durată nedeterminată în București: Bivolaru Florin din 08.12.2016
    1 notar public numit în Videle și asociat pe durată nedeterminată în București: Rasovan Ivana din 22.03.2016
    1 notar public numit în Vintileasca, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat pe durată nedeterminată în București: Gurău Laura Adriana din 12.04.2021
    1 notar public numit în Zimnicea și asociat pe durată nedeterminată în București: Mălăianu Ana Teodora din 04.11.2014
    1 notar public numit în 1 Decembrie și asociat pe durată nedeterminată în Buftea: Dobrican Oana Maria din 03.02.2016.


    Anexa nr. 5
    V. Camera Notarilor Publici Cluj

    Nr.
    crt

    Județul

    Circumscripția
    Judecătoriei

    Localitatea

    Numărul posturilor actualizate în anul 2021

    Numărul posturilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2021

    Numărul posturilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ 2021*a)

    Numărul
    posturilor
    vacante
    destinate
    examenului
    de
    definitivat
    2020*b)

    Numărul posturilor vacante destinate examenului de definitivat pentru anul 2021

    Numărul
    notarilor
    publici
    suspendați

    1.

    Cluj

    Cluj Napoca

    Cluj Napoca

    101(*1)

    99(*2)

    1

    -

    -

    1. Dorca Patricia Gilda




    Apahida

    3

    3

    -

    -

    -

    -




    Baciu

    1

    1 (*2)

    -

    -

    -

    -




    Chinteni

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Florești

    5

    5(*2)

    -

    -

    -

    -



    Dej

    Dej

    6

    6(*2)

    -

    -

    -

    -



    Gherla

    Gherla

    5

    4(*2)

    -

    1

    -

    -



    Huedin

    Huedin

    4

    4(*2)

    -

    -

    -

    -




    Gilău

    2

    1

    -

    -

    1

    -



    Turda

    Câmpia Turzii

    2

    2

    -

    -

    -

    -




    Mihai Viteazu

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Turda

    6

    6

    -

    -

    -

    -


    Total județ



    137(*1)

    133(*2)

    1

    1

    1

    1

    2.

    Bistrița
    Năsăud

    Bistrița

    Bistrița

    14

    14(*2)

    -

    -

    -

    -




    Josenii Bârgăului

    1

    1

    -

    -

    -

    -



    Năsăud

    Năsăud

    5

    5

    -

    -

    -

    -




    Sângeorz Băi

    1

    -(*2)

    -

    1

    -

    -



    Beclean

    Beclean

    3

    3(*2)

    -

    -

    -

    -


    Total județ



    24(*1)

    23(*2)

    -

    1

    -

    -

    3.

    Maramureș

    Baia Mare

    Baia Mare

    25(*1)

    24(*2)

    -

    -

    -

    1. Țicudean- Suliman Nawal




    Baia Sprie

    1

    -

    -

    1

    -

    -




    Seini

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Șomcuta Mare

    2

    2

    -

    -

    -

    -




    Tăuții Măgherăuș

    1

    -

    -

    1

    -

    -




    Ulmeni

    1

    -

    -

    -

    1

    -



    Sighetu
    Marmatiei

    Sighetu
    Marmatiei

    6(*1)

    5(*2)

    -

    -

    -

    1. Bizău Iolanda Gabriela



    Târgu Lăpuș

    Târgu Lăpuș

    3

    3

    -

    -

    -

    -




    Cavnic

    1

    -

    -

    -

    1

    -



    Vișeu de Sus

    Vișeu de Sus

    3

    2

    -

    1

    -

    -




    Borsa

    2

    1(*2)

    -

    1

    -

    -



    Dragomirești

    Dragomirești

    1

    1(*2)

    -

    -

    -

    -


    Total județ



    47(*1)

    39(*2)

    -

    4

    2

    2

    4.

    Sălaj

    Zalău

    Zalău

    10

    10

    -

    -

    -

    -



    Jibou

    Jibou

    2

    2(*2)

    -

    -

    -

    -




    Cehu Silvaniei

    1

    -(*2)

    -

    1

    -

    -



    Șimleu Silvaniei

    Șimleu Silvaniei

    4


    3(*2)

    -

    1

    -

    -


    Total județ



    17

    15(*2)

    -

    2

    -

    -


    TOTAL
    CAMERĂ



    225(*1)

    210(*2)

    1

    8

    3

    3

    *a) Aprobate prin OMJ nr. 3727/C/06.07.2021 pentru care nu au fost emise ordine de numire în funcția de notar public
    *b) Aprobate prin OMJ nr. 1848/C/23.03.2021, modificat prin OMJ nr. 3726/C/06.07.2021, pentru ocuparea cărora examenul de definitivat se organizează în zilele de 6 și 8 septembrie 2021
    (*1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați
    (*2)
    1 notar public numit în Săcele, Camera Notarilor Publici Brașov, este asociat pe durată nedeterminata în Cluj-Napoca: Cosma Laura Ioana din 13.03.2015
    1 notar public numit în Beclean și asociat pe durată nedeterminata în Baia Mare: Cardoș Bogdan din 04.05.2016
    1 notar public numit în Cluj-Napoca și asociat pe durată nedeterminata în Turda: Vasilescu Paul Dinu din 27.05.2014
    1 notar public numit în Cluj-Napoca și asociat pe durată nedeterminata în Baia Mare: Măgurean Ecaterina Andreea din 16.12.2014
    1 notar public numit în Zlatna, Camera Notarilor Publici Alba Iulia, asociat pe durată nedeterminata în Cluj-Napoca: Fornade Teodora Maria din 21.10.2015
    1 notar public numit în Cehu Silvaniei și asociat pe durată nedeterminată în Baia Mare: Stoica Ioan Alin din 07.02.2017
    1 notar public numit în Șimleu Silvaniei și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Dorobanțu Simona Iustina din 18.09.2012
    1 notar public numit în Olcea, Camera Notarilor Publici Oradea, și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Pop Smaranda Ramona din 27.03.2019
    1 notar public numit în Vadu Crișului, Camera Notarilor Publici Oradea, și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Pădurean Călin Cristian din 12.04.2013
    1 notar public numit în Liești, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat pe nedeterminată în Turda: Oneț Ion Angheluș din 24.03.2014
    1 notar public numit în Zărnești, Camera Notarilor Publici Brașov, și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Bejan Cristina din 02.07.2013
    1 notar public numit în Dragomirești, și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Buda Liliana din 12.04.2013
    1 notar public numit în Șimleu Silvaniei și asociat până la 01.06.2021 în Cluj-Napoca: Mureșan Corneliu Lucian din 10.05.2016
    1 notar public numit în Jibou, și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Handra Călugăr Diana din 02.07.2013
    1 notar public numit în Aiud, Camera Notarilor Publici Alba Iulia, și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Nyari Faur Andreea Mihaela din 08.07.2016
    1 notari publici numiți în Huedin și asociați pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Oprea Simona din 02.07.2013
    1 notar public numit în Sângeorz Băi și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Budiu Alina Dorina din 02.07.2013
    1 notar public numit în Glodeni, Camera Notarilor Publici Târgu Mureș, și asociat pe durată nedeterminată Cluj Napoca: Ilcaș Laura Mihaela din 02.07.2013
    1 notar public numit în Bistrița și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Tofeni Alina Teodora din 27.03.2013
    1 notar public numit în Baciu și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Pop Gabriela din 10.04.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Cluj nr. 74/16.03.2013
    1 notar public numit în Dej și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Mesaroș Raluca Ileana din 28.05.2013
    1 notar public numit în Sânsimion, Camera Notarilor Publici Târgu Mureș, și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Buteanu Andra Ioana din 02.07.2013
    1 notar public numit în Borșa, și asociat pe durată nedeterminată în București: Balaci Mihai Alexandru din 19.02.2019
    1 notar public numit în Borșa și asociat pe durată nedeterminată în Zalău: Buran Mihai Ovidiu din 09.06.2016
    1 notar public numit în Baia Mare și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Roman Anca Ioana din 30.03.2018
    1 notar public numit în Gherla și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Petcu Andreea Ștefania din 02.03.2018
    1 notar public numit în Șuletea, Camera Notarilor Publici Iași, și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Ielciu Doina Alexandrina din 02.03.2018
    1 notar public numit în Cluj Napoca și asociat pe durată nedeterminată în Baia Mare: Cardoș Laura Codruța din 04.07.2018
    1 notar public numit în Bistrița și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Tătar Alina Sabina din 26.07.2018
    1 notar public numit în Miercurea Sibiului, Camera Notarilor Publici Alba Iulia, și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Cărunta Simina Iustina din 06.07.2018
    1 notar public numit în Beclean și asociat pe durată nedeterminată în Baia Mare: Mihali Alexandra Maria din 30.08.2018
    1 notar public numit în Sighetu Marmației și asociat pe durată nedeterminată în Baia Mare: Mureșan Georgeta Marcela din 30.08.2018
    1 notar public numit în Huedin și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Fornade Alin Corneliu din 12.12.2018
    1 notar public numit în Cehu Silvaniei și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Bodea Diana din 14.03.2019
    1 notar public numit în Vadu Crișului, Camera Notarilor Publici Oradea, și asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Lucaciu Mihai din 10.04.2019
    1 notar public numit în Șeica Mare, Camera Notarilor Publici Alba Iulia, și asociat pe durată nedeterminată în Florești: Dan Alexandra Maria din 04.09.2019
    1 notar public numit în Cavnic și asociat pe durată nedeterminată în Dej: Tolan Anamaria-Mădălina din 05.12.2019
    1 notar public numit în Nămoloasa, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Pop Tudor Bogdan din 07.10.2019
    1 notar public numit în Jibou și asociat pe durată nedeterminată în Apahida: Bolduț David Domițian din 12.04.2021
    1 notar public numit în Florești și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Godorogea Maria Diana din 13.02.2020 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Cluj nr. 39/13.03.2020
    1 notar public numit în Bozovici, Camera Notarilor Publici Timișoara, și asociat pe 7 ani în Cluj-Napoca: Diaconu Tudor-Daniel din 27.10.2020
    1 notar public numit în Baia Mare și asociat pe durată nedeterminată în Cluj Napoca: Ciugudean George Maximilian din 16.12.2020
    1 notar public numit în Șimleu Silvaniei și asociat pe durată nedeterminată în Florești: Mureșan Raluca din 03.03.2021
    1 notar public numit în Brăila, Camera Notarilor Publici Galați, și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Chiș Mihaela Liliana din 09.03.2021
    1 notar public numit în Ciuchici, Camera Notarilor Publici Timișoara, și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Harosa Romana din 19.04.2021
    1 notar public numit în Cehu Silvaniei și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Zereș Ramona Maria din 12.04.2021
    1 notar public numit în Bârsău, Camera Notarilor Publici Oradea, și asociat pe durată nedeterminată în Apahida: Al-Kassas Aziza-Raida din 12.04.2021


    Anexa nr. 6
    VI. Camera Notarilor Publici Constanța

    Nr.
    crt

    Județul

    Circumscripția
    Judecătoriei

    Localitatea

    Numărul posturilor actualizate în anul 2021

    Numărul posturilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2021

    Numărul posturilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ 2021*a)

    Numărul
    posturilor
    vacante
    destinate
    examenului
    de
    definitivat
    2020*b)

    Numărul posturilor vacante destinate examenului de definitivat pentru anul 2021

    Numărul
    notarilor
    publici
    suspendați

    1.

    Constanța

    Constanța

    Constanța

    78(*1)

    75(*2)

    -

    -


    1. Iordan Gheorghe
    2. Tatu Elena
    3. Lazăr Oana- Laura




    Agigea

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Cogealac

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Corbu

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Cumpăna

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Eforie

    2

    2

    -

    -

    -

    -




    Istria

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Lumina

    3

    3

    -

    -

    -

    -




    Mihai Viteazu

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Mihail
    Kogălniceanu

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Murfatlar

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Năvodari

    5

    5

    -

    -

    -

    -




    Nicolae Bălcescu

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Ovidiu

    4

    4(*2)

    -

    -

    -

    -




    Săcele

    1

    1(*2)

    -

    -

    -

    -




    Techirghiol

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Valu lui Traian

    3

    3

    -

    -

    -

    -



    Mangalia

    Mangalia

    10(*1)

    9

    -

    -

    -

    1. Vonica Adrian




    Albești

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Amzacea

    2(*1)

    -

    -

    -

    1

    1.Vasiliev Mircea Andrei




    Costinești

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Chirnogeni

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Independența

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Mereni

    -

    -

    -

    -

    -

    -




    Negru Vodă

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Tuzla

    1

    1

    -

    -

    -

    -



    Medgidia

    Medgidia

    6

    6

    -

    -

    -

    -




    Adamclisi

    1(*1)

    -(*2)

    -

    -

    -

    1. Marin Camelia




    Băneasa

    1

    -(*2)

    -

    1

    -

    -




    Castelu

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Cobadin

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Cernavodă

    2

    2

    -

    -

    -

    -




    Ciocârlia

    2(*1)

    -

    -

    -

    1

    1.Pilici Irina- Maria




    Mircea Vodă

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Oltina

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Ostrov

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Poarta Albă

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Topraisar

    1

    1(*2)

    -

    -

    -

    -



    Hârsova

    Hârsova

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Crucea

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Topalu

    1

    1

    -

    -

    -

    -


    Total
    județ



    136(*1)

    126(*2)

    -

    1

    2

    7

    2.

    Tulcea

    Tulcea

    Tulcea

    11

    11(*2)

    -

    -

    -

    -




    Chilia Veche

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Isaccea

    1

    -

    -

    1

    -

    -




    Murighiol

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Babadag

    Babadag

    3

    3

    -

    -

    -

    -




    Topolog

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Măcin

    Măcin

    3

    3

    -

    -

    -

    -




    Peceneaga

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -


    Total
    județ



    18

    17(*2)

    -

    1

    -

    -


    TOTAL
    CAMERĂ



    154(*1)

    143(*2)

    -

    2

    2

    7

    *a) Aprobate prin OMJ nr. 3727/C/06.07.2021 pentru care nu au fost emise ordine de numire în funcția de notar public
    *b) Aprobate prin OMJ nr. 1848/C/23.03.2021, modificat prin OMJ nr. 3726/C/06.07.2021, pentru ocuparea cărora examenul de definitivat se organizează în zilele de 6 și 8 septembrie 2021
    (*1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați
    (*2)
    1 notar public numit în Ovidiu și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Crișan Carastoian Delia din 05.11.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 62/24.10.2014
    1 notar public numit în Băneasa și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Manea Magdalena din 07.08.2014
    1 notar public numit în Constanța și asociat pe durată nedeterminată în Năvodari: Haralambie Georgiana din 11.02.2020 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 1/31.01.2020
    1 notar public numit în Mircea Vodă și asociat pe durată nedeterminată în Ovidiu: Ioniță Mihai din 22.01.2013
    1 notar public numit în Tulcea și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Bogdan Mihaela din 21.02.2017
    1 notar public numit în Tulcea și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Petrescu Traian din 21.04.2017
    1 notar public numit în Tulcea și asociat pe 3 ani în București: Paris Alexandru din 22.01.2021
    1 notar public numit în Mihai Viteazu și asociat pe durată nedeterminată în Năvodari: Săcăleanu Alexandru din 13.01.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 60/06.12.2013
    1 notar public numit în Mihai Viteazu și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Dragomir Laura din 19.05.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 27/17.04.2015
    1 notar public numit în Istria și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Andrei Lavinia Antoaneta din 16.03.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 21/06.03.2015
    1 notar public numit în Istria și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Roman Petre Cristian din 19.11.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 56/10.10.2014
    1 notar public numit în Cogealac și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Băniță Luana din 13.01.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 59/06.12.2013
    1 notar public numit în Topolog și asociat până la 19.09.2022 în Constanța: Deliorga Maria Cristina din 21.09.2020
    1 notar public numit în Adamclisi și asociat pe durată nedeterminată în București: Babu Anamaria din 12.04.2021
    1 notar public numit în Beceni, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Dimancea Anda Denisa din 19.09.2016
    1 notar public numit în Oltina și asociat pe durată nedeterminată în Lumina: Frangu Monica Gabriela din 05.04.2018
    1 notar public numit în Topraisar și asociat până la data de 07.08.2024 în Constanța: Manțu Laura din 28.08.2019
    1 notar public numit în Săcele și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Badea Roxana-Daniela din 13.01.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 58/06.12.2013
    1 notar public numit în Castelu și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Nurciu Elena Raluca din 21.03.2019
    1 notar public numit în Chilia Veche și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Stan-Soare Corina din 14.03.2019
    1 notar public numit în Ostrov și asociat pe 5 ani în București: Stan Daniel Costin din 07.06.2019
    1 notar public numit în Peceneaga și asociat pe 5 ani în București: Cipu Alexandru din 07.06.2019
    1 notar public numit în Chirnogeni și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Mazilu Lavinia din 23.08.2019
    1 notar public numit în Albești și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Niculescu Bogdan-Alexandru din 24.03.2015
    1 notar public numit în Sânmihaiu Român, Camera Notarilor Publici Timișoara, și asociat pe durată nedeterminată în Valu lui Traian: Mitroi Cristina din 04.03.2020
    1 notar public numit în Murighiol și asociat pe 1 an în Constanța: Nedelcu Maria-Cătălina din 27.11.2020
    1 notar public numit în Bilciurești, Camera Notarilor Publici Ploiești, și asociat pe 5 ani în Constanța: Goșu Tania din 04.03.2020
    1 notar public numit în Nicolae Bălcescu și asociat pe nedeterminată în Constanța: Petrescu Sorin-Mihai din 26.02.2021
    1 notar public numit în Tulcea și asociat pe durată nedeterminată în București, Camera Notarilor Publici București: Ene Frosina din 12.04.2021


    Anexa nr. 7
    VII. Camera Notarilor Publici Craiova

    Nr.
    crt.

    Județul

    Circumscripția
    Judecătoriei

    Localitatea

    Numărul posturilor actualizate în anul 2021

    Numărul posturilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2021

    Numărul posturilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ 2021*a)

    Numărul posturilor vacante destinate examenului de definitivat 2020*b)

    Numărul posturilor vacante destinate examenului de definitivat pentru anul 2021

    Numărul notarilor publici suspendați

    1.

    Dolj

    Băilești

    Băilești

    4(*1)

    3(*2)

    -

    -

    -

    l. Iftimie Denisa



    Calafat

    Calafat

    4

    3(*2)

    -

    1

    -

    -



    Craiova

    Bechet

    1

    1(*2)

    -

    -

    -

    -




    Craiova

    60(*1)

    59

    -

    -

    -

    1. Ivanovici Laura Mihaela




    Dăbuleni

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Segarcea

    Segarcea

    3

    3(*2)

    -

    -

    -

    -



    Filiasi

    Filiasi

    3

    2(*2)

    -

    -

    1

    -


    Total județ



    75(*1)

    71 (*2)

    -

    1

    1

    2

    2.

    Gorj

    Novaci

    Novaci

    3

    2

    -

    1

    -

    -



    Tg. Cărbunești

    Tg.
    Cărbunești

    2

    2(*2)

    -

    -

    -

    -



    Motru

    Motru

    3

    3

    -

    -

    -

    -



    Târgu Jiu

    Târgu Jiu

    17

    17(*2)


    -

    -

    -




    Ro vinari

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Turceni

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -


    Total județ



    26

    25(*2)

    -

    1

    -

    -

    3.

    Mehedinți

    Dr. Tr. Severin

    Dr. Tr.
    Severin

    17

    16(*2)

    -

    1

    -

    -



    Orșova

    Orșova

    3

    2(*2)

    -

    -

    1

    -



    Strehaia

    Strehaia

    3

    2(*2)

    -

    -

    1

    -



    Baia de Aramă

    Baia de Aramă

    1

    -(*2)

    -

    1

    -

    -



    Vânju Mare

    Vânju Mare

    3

    1

    -

    1

    1

    -


    Total județ



    27

    21(*2)

    -

    3

    3

    -

    4.

    Olt

    Bals

    Bals

    3

    3(*2)

    -

    -

    -

    -




    Piatra Olt

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Caracal

    Caracal

    6

    6

    -

    -

    -

    -




    Drăgănești-
    Olt

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Corabia

    Corabia

    2

    2(*2)

    -

    -

    -

    -



    Slatina

    Slatina

    13

    13(*2)

    -

    -

    -

    -




    Scornicești

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -


    Total județ



    24

    24(*2)

    -

    -

    -

    -


    TOTAL
    CAMERĂ



    152(*1)

    141(*2)

    -

    5

    4

    2

    *a) Aprobate prin OMJ nr. 3727/C/06.07.2021 pentru care nu au fost emise ordine de numire în funcția de notar public
    *b) Aprobate prin OMJ nr. 1848/C/23.03.2021, modificat prin OMJ nr. 3726/C/06.07.2021, pentru ocuparea cărora examenul de definitivat se organizează în zilele de 6 și 8 septembrie 2021
    (*1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați
    (*2)
    1 notar public numit în Calafat și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Florescu Maria Magdalena din 15.04.2014
    1 notar public numit în Calafat și asociat pe durată nedeterminată în Slatina: Nicolescu Oana Luiza din 12.08.2014
    1 notar public numit în Băilești și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Gașpar Monica Ortansa din 14.07.2014
    1 notar public numit în Bechet și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Tone Gabriela din 27.05.2015
    1 notar public numit în Segarcea și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Diaconu Laura din 16.11.2015
    1 notar public numit în Târgu Cărbunești și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Cârstea Caba Mihai Dan din 20.05.2016
    1 notar public numit în Orșova și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Dincă Flavius din 26.01.2016
    1 notar public numit în Piatra Olt și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Defta Florentin Leonard din 17.12.2014
    1 notar public numit în Dăbuleni și asociat pe durată nedeterminată în București, Camera Notarilor Publici București: Mocanu Ilinca din 12.04.2021
    1 notar public numit în Dăbuleni și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Curea Ionel din 17.12.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Craiova nr. 68/05.12.2015
    1 notar public numit în Dăbuleni și asociat pe 5 ani în Craiova: Ungureanu Duval Anamaria Andra din 23.06.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Craiova nr. 26/29.04.2021
    1 notar public numit în Baia de Aramă și asociat pe durată nedeterminată în București, Camera Notarilor Publici București: Gherghinoiu Emanuel Theodor din 25.08.2014
    1 notar public numit în Baia de Aramă și asociat pe durată nedeterminată în București, Camera Notarilor Publici București: Mărăcine Ramona Poliana din 26.04.2017
    1 notar public numit în Scornicești și asociat pe 5 ani în București, Camera Notarilor Publici București: Trofin Iulia din 01.10.2020
    2 notari publici numiți în Strehaia și asociați pe durată nedeterminată în Craiova: Găgeatu Ileana Mădălina din 28.03.2016 și Făurar Virgil Claudiu din 15.04.2014
    1 notar public numit în Strehaia și asociat pe durată nedeterminată în Târgu Jiu: Nistorescu Constantin cu 12.03.2015
    1 notar public numit în Balș și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Tomiță Sebastian Dan din 17.12.2014
    1 notar public numit în Corabia și asociat pe durată nedeterminată în București, Camera Notarilor Publici București: Țintă Alina Mihaela din 12.02.2021
    1 notar public numit în Drobeta Turnu Severin și asociat pe durată nedeterminată în București, Camera Notarilor Publici București: Gheorghe Alisa Anda din 27.11.2017
    1 notar public numit în Piatra Olt și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Mladin Preoteasa Alina Corina 06.07.2017
    1 notar public numit în Târgu Jiu și asociat pe 4 ani în București, Camera Notarilor Publici București: Cercel Cosmin Sebastian din 17.04.2018
    1 notar public numit în Scornicești și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Dincă Alina Camelia din 22.10.2018
    1 notar public numit în Scornicești și asociat până la data de 01.02.2022 în București, Camera Notarilor Publici București: Preda Diana Georgiana din 01.04.2021
    1 notar public numit în Balș și asociat pe durată nedeterminată în Slatina: Voicu Iuliana din 05.02.2019
    1 notar public numit în Piatra Olt și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Răgușilă Simona Daniela din 29.12.2020
    1 notar public numit în Filiași și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Ghighiu Irina Nicoleta din 08.04.2020
    1 notar public numit în Drăgănești Olt și asociat pe 5 ani în București, Camera Notarilor Publici București: Gheorghe Elena Daniela din 21.05.2019
    1 notar public numit în Corabia și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Popa Daniela Maria din 08.03.2018
    1 notar public numit în Slatina și asociat pe durată nedeterminată în București, Camera Notarilor Publici București: Murugă Denisa Maria din 03.02.2020
    1 notar public numit în Băilești și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Gligă Laura din 27.05.2015
    1 notar public numit în Turceni și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Gherghe Anca Costina din 10.03.2020
    1 notar public numit în Drobeta Turnu Severin și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Udriștoiu Ioana Mirela din 01.07.2020
    1 notar public numit în Scornicești și asociat pe durată nedeterminată în București, Camera Notarilor Publici București: Lungu Sorin Mihail din 07.04.2021
    1 notar public numit în Dăbuleni și asociat pe 5 ani în Craiova: Ungureanu Duval Anamaria Andra din 10.05.2021 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Craiova nr. 26/29.04.2021
    1 notar public numit în Târgu Jiu și asociat pe 3 ani în București, Camera Notarilor Publici București: Volintiru Daniela-Claudia din 18.05.2021


    Anexa nr. 8
    VIII. Camera Notarilor Publici Galați

    Nr.
    crt.

    Județul

    Circumscripția
    Judecătoriei

    Localitatea

    Numărul posturilor actualizate în anul 2021

    Numărul posturilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2021

    Numărul posturilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ 2021*a)

    Numărul posturilor vacante destinate examenului de definitivat 2020*b)

    Numărul posturilor vacante destinate examenului de definitivat pentru anul 2021

    Numărul notarilor publici suspendați

    1.

    Galați

    Galați

    Galați

    45(*1)

    44(*2)

    -

    -

    -

    1. Potîrniche Alina




    Pechea

    2

    2

    -

    -

    -

    -




    Slobozia
    Conachii

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Tu lucești

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Tecuci

    Tecuci

    6

    6

    -

    -

    -

    -




    Cudalbi

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Corod

    1(*1)

    -

    -

    -

    -

    1. Popper Monica




    Matca

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Priponești

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Liești

    Liești

    5(*1)

    3(*2)


    -

    -

    1.Nicoară Mircea Cristian
    2. Gorgos Elena- Alexandra




    Independența

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Nămoloasa

    2(*1)

    -(*2)

    -

    1

    -

    1. Tudorie Anca Georgeta



    Tg. Bujor

    Tg. Bujor

    3

    2(*2)

    -

    1

    -

    -




    Beresti

    2

    1 (*2)

    -

    -

    1

    -




    Frumușița

    1 (*1)

    -

    -

    -

    -

    1. Irimia Petrișor Gabriel


    Total
    județ



    68(*1)

    59(*2)

    -

    2

    1

    6

    2.

    Brăila

    Brăila

    Brăila

    27(*1)

    24(*2)

    -

    1

    -

    1. Vlad Bianca Ramona
    2. Popa Andra Astrid




    Gropeni

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    însurăței

    2

    2

    -

    -

    -

    -




    Mă ras u

    1

    -

    -

    1

    -

    -




    Măxineni

    1

    -(*2)

    -

    1

    -

    -




    Movila Miresii

    1


    -(*2)

    -

    1

    -

    -




    Viziru

    1

    1

    -

    -

    -

    -



    Făurei

    Făurei

    2(*1)

    1

    -

    -

    -

    1. Gâdea Clitemnestra




    lanca

    2

    2(*2)

    -

    -

    -

    -


    Total
    județ



    37(*1)

    30(*2)

    -

    4

    -

    3

    3.

    Vrancea

    Focșani

    Focșani

    25(*1)

    24(*2)

    -

    -

    -

    1. Manolescu Luciana




    Dumbrăveni

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Dumitrești

    1(*1)

    -

    -

    -

    -

    1. Barbu Cătălina




    Gugești

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Mera

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Negrilești

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Nistorești

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Odobești

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Paltin

    1

    -

    -

    1

    -

    -




    Slobozia
    Bradului

    1

    -

    -

    1

    -

    -




    Spulber

    1

    -

    -

    1

    -

    -




    Suraia

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Tâmboești

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Tulnici

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Vidra

    -

    -

    -

    -

    -

    -




    Vintileasca

    1

    -(*2)

    -

    1

    -

    -




    Vulturu

    1

    -(*2)

    -

    -

    1

    -



    Adj ud

    Adj ud


    7(*1)

    5(*2)

    -

    -

    1

    1.Lupu Iuliana Silvia




    Homocea

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Păunești

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -



    Panciu

    Panciu

    2

    2(*2)

    -

    -

    -

    -




    Fitionești

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -




    Mărăsești

    1

    1

    -

    -

    -

    -




    Soveja

    -

    -

    -

    -

    -

    -


    Total
    județ



    44(*1)

    35(*2)

    -

    4

    2

    3


    TOTAL
    CAMERĂ



    149(*1)

    124(*2)

    -

    10

    3

    12

    *a) Aprobate prin OMJ nr. 3727/C/06.07.2021 pentru care nu au fost emise ordine de numire în funcția de notar public
    *b) Aprobate prin OMJ nr. 1848/C/23.03.2021, modificat prin OMJ nr. 3726/C/06.07.2021, pentru ocuparea cărora examenul de definitivat se organizează în zilele de 6 și 8 septembrie 2021
    (*1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați
    (*2)
    1 notar public numit în Fitionești și asociat pe durată nedeterminată în București, Camera Notarilor Publici București: Totis Eduard Anton din 08.01.2014
    1 notar public numit în Vintileasca și asociat pe durată nedeterminată în București, Camera Notarilor Publici București: Gurău Laura Adriana din 12.04.2021
    1 notar public numit în Vintileasca și asociat pe durată nedeterminată în Galați: de Smet Crina Alina din 07.06.2016
    1 notar public numit în Liești și asociat pe durată nedeterminată în București, Camera Notarilor Publici București: Munteanu Laura Mirela din 04.06.2013
    1 notar public numit în Liești și asociat pe durată nedeterminată în Turda, Camera Notarilor Publici Cluj: Oneț Ion Angheluș din 24.03.2014
    1 notar public numit în Focșani și asociat pe 3 ani în București, Camera Notarilor Publici București: Ionescu Cristi Ștefania din 09.04.2020
    1 notar public numit în Focșani și asociat pe durată nedeterminată în Panciu: Nica Nicolae Ciprian din 07.04.2021
    1 notar public numit în Gropeni și asociat pe durată nedeterminată în Brăila: Loi Paul Mircea din 18.02.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galați nr. 1/04.01.2016
    1 notar public numit în Măxineni și asociat pe durată nedeterminată în București, Camera Notarilor Publici București: Nămoloșanu Mihaela din 27.03.2013
    1 notar public numit în Măxineni și asociat pe durată nedeterminată în Brăila: Istrate Viorica din 01.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galați nr. 1/15.02.2013
    1 notar public numit în Brăila și asociat pe durată nedeterminată în Galați: Toderașcu Dan din 24.04.2019
    1 notar public numit în Brăila și asociat pe durată nedeterminată în București, Camera Notarilor Publici București: Popa Andra Astrid din 09.04.2020
    1 notar public numit în Ianca și asociat pe 7 ani în București, Camera Notarilor Publici București: Cloșcă Aurelian Daniel din 23.05.2016
    1 notar public numit în Homocea și asociat pe durată nedeterminată în Brăila: Pană Cosmin din 07.11.2016
    1 notar public numit în Panciu și asociat pe durată nedeterminată în Focșani: Dragomir Maria Daniela din 05.09.2016
    1 notar public numit în Panciu și asociat pe 5 ani în București, Camera Notarilor Publici București: Chiparcă Francesca Beatrice din 24.02.2020
    1 notar public numit în Panciu și asociat pe durată nedeterminată în București, Camera Notarilor Publici București: Blăgan Andra din 11.05.2021
    1 notar public numit în Păunești și asociat până la 01.10.2024 în București, Camera Notarilor Publici București: Lina Daniela din 02.09.2019
    1 notar public numit în Priponești și asociat pe durată nedeterminată în Brăila: Vlăsceanu Cristea Carmen Ionela din 21.11.2017
    1 notar public numit în Berești și asociat pe durată nedeterminată în Galați: Grădinaru Oana-Andreea din 24.04.2019
    1 notar public numit în Gropeni și asociat pe 3 ani în București, Camera Notarilor Publici București: Brumaru Ruxandra Iulia din 14.06.2018
    1 notar public numit în Matca și asociat pe 2 ani în București, Camera Notarilor Publici București: Luca Viorel din 11.05.2021
    1 notar public numit în Movila Miresii și asociat pe durată nedeterminată în Iași, Camera Notarilor Publici Iași: Ciolpan Doru Constantin din 02.12.2014
    1 notar public numit în Tulnici și asociat pe durată nedeterminată în Focșani: Ivan Ana Maria din 19.05.2015- conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galați nr. 17/11.05.2015
    1 notar public numit în Suraia și asociat până la 01.01.2031, în Focșani: Pleșcan Florin Ciprian din 21.03.2016- conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galați nr. 17/14.03.2016
    1 notar public numit în Galați și asociat pe durată nedeterminată în București, Camera Notarilor Publici București: Năzare Violeta din 14.04.2021
    1 notar public numit în Galați și asociat pe durată nedeterminată în București, Camera Notarilor Publici București: Mocanu Laura Daniela din 07.06.2019
    1 notar public numit în Tulucești și asociat pe durată nedeterminată în Galați: Urs Flavia Andreea din 20.02.2018 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galați nr. 23/12.12.2017
    1 notar public numit în Mera și asociat pe durată nedeterminată în Giurgiu, Camera Notarilor Publici București: Durbac Marius Laurențiu din 05.04.2018
    1 notar public numit în Negrilești și asociat pe durată nedeterminată în București, Camera Notarilor Publici București: Micu Andrei din 29.06.2021
    1 notar public numit în Independența și asociat pe durată nedeterminată în Otopeni, Camera Notarilor Publici București: Șerbănescu Simona din 07.05.2020
    1 notar public numit în Ianca și asociat pe durată nedeterminată în Galați: Crăciun Răzvan din 13.07.2018
    1 notar public numit în Panciu și asociat pe durată nedeterminată în Galați: Stoica Luana Irina din 06.11.2018
    1 notar public numit în Focșani și asociat pe durată nedeterminată în Galați: Popescu Alexandra din 24.04.2019
    1 notar public numit în Nistorești și asociat pe durată nedeterminată în Brașov, Camera Notarilor Publici Brașov: Burete Diana Tabita din 12.04.2019
    1 notar public numit în Movila Miresii și asociat pe durată nedeterminată în Târgoviște, Camera Notarilor Publici Ploiești: Genoiu Ilioara din 24.04.2019
    1 notar public numit în Gropeni și asociat pe 5 ani în Vălenii de Munte, Camera Notarilor Publici Ploiești: Constantin Aida din 18.06.2020
    1 notar public numit în Tâmboiești și asociat pe durată nedeterminată în București, Camera Notarilor Publici București: Popescu Laura Cristina din 07.06.2019
    1 notar public numit în Suraia și asociat pe durată nedeterminată în Focșani: Haret Mihaela din 22.08.2019- conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galați nr. 16/15.04.2019
    1 notar public numit în Nămoloasa și asociat pe durată nedeterminată Cluj-Napoca, Camera Notarilor Publici Cluj: Pop Tudor Bogdan din 05.12.2019
    1 notar public numit în Berești și asociat pe durată nedeterminată în București, Camera Notarilor Publici București: Diaconu Ioana din 04.06.2020
    1 notar public numit în Târgu Bujor și asociat pe 2 ani în Galați: Șofronea Ionuț-Cosmin din 16.12.2020
    1 notar public numit în Slobozia Conachi și asociat pe durată nedeterminată în Arad, Camera Notarilor Publici Timișoara: Tulcan Mădălina din 04.12.2020
    1 notar public numit în Brăila și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca, Camera Notarilor Publici Cluj: Chiș Mihaela Liliana din 22.02.2021
    1 notar public numit în Vulturu și asociat pe 1 an în Focșani: Ilie Cristian din 19.03.2021 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galați nr. 6/26.02.2021
    1 notar public numit în Adjud și asociat pe durată nedeterminată în Popești Leordeni: Nițu Ecaterina Alina din 12.04.2021
    1 notar public numit în Gropeni și asociat pe durată nedeterminată în București, Camera Notarilor Publici București: Doloiu Maria Roberta din 18.05.2021


    Anexa nr. 9
    IX. Camera Notarilor Publici Iași<

    Nr.
    crt.

    Județul

    Circumscripția
    Judecătoriei

    Localitatea

    Numărul posturilor actualizate în anul 2021

    Numărul posturilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2021

    Numărul posturilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ 2021*a)

    Numărul posturilor vacante destinate examenului de definitivat 2020*b)

    Numărul posturilor vacante destinate examenului de definitivat pentru anul 2021

    Numărul notarilor publici suspendați

    1.

    Iași

    Iași

    Iași

    68(*1)

    66(*2)

    -

    -

    -

    1. Bălan Simona Ștefania
    2. Toader Tudorel

     

     

     

    Andrieseni

    -

    -

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Aroneanu

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Bârnova

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Bivolari

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Bosia (în
    prezent
    Ungheni)

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Dagâța

    -

    -

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Dobrovăt

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Holboca

    1

    1

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Horlești

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Letcani

    1

    1

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Lunca Cetățuii- Ciurea (în prezent Ciurea)

    2

    2

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Miroslava

    1

    1

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Mogoșești

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Podu lloaiei

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Popricani

    1

    1

    -

    -

    -

    -

     

     

     

    Popești

    -

    -(*2)

    -

    -

    -

    -