HOTĂRÂRE nr. 1.613 din 23 decembrie 2009
privind aprobarea diferenţierii pe zone geografice şi localităţi a indemnizaţiei ce se acordă personalului didactic calificat de predare, potrivit prevederilor pct. 4 din anexa nr. II/1.4 la Legea-cadru nr. 330/2009 privind salarizarea unitară a personalului plătit din fonduri publice
EMITENT
  • GUVERNUL
  • Publicat în  MONITORUL OFICIAL nr. 923 din 30 decembrie 2009



    În temeiul art. 108 din Constituţia României, republicată, şi al pct. 4 din anexa nr. II/1.4 la Legea-cadru nr. 330/2009 privind salarizarea unitară a personalului plătit din fonduri publice,
    Guvernul României adoptă prezenta hotărâre.

    Articolul 1

    Se aprobă diferenţierea pe zone geografice şi localităţi a indemnizaţiei ce se acordă personalului didactic calificat de predare, în conformitate cu prevederile pct. 4 din anexa nr. II/1.4 la Legea-cadru nr. 330/2009 privind salarizarea unitară a personalului plătit din fonduri publice, potrivit anexei*) care face parte integrantă din prezenta hotărâre.
    ---------- Notă *) Anexa se publică în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 923 bis, care se poate achiziţiona de la Centrul pentru relaţii cu publicul al Regiei Autonome "Monitorul Oficial", Bucureşti, şos. Panduri nr. 1.


    Articolul 2

    Prezenta hotărâre intră în vigoare la data de 1 ianuarie 2010. Pe aceeaşi dată se abrogă Hotărârea Guvernului nr. 167/2002 privind aprobarea diferenţierii pe zone geografice şi localităţi a indemnizaţiei ce se acordă personalului didactic calificat, în conformitate cu prevederile art. 49 alin. (2) din Legea nr. 128/1997 privind Statutul personalului didactic, publicată în Monitorul Oficial al României, Partea I, nr. 153 din 1 martie 2002.
    PRIM-MINISTRU
    EMIL BOC
    Contrasemnează:
    ---------------
    Ministrul educaţiei,
    cercetării, tineretului şi sportului,
    Daniel Petru Funeriu
    Ministrul muncii,
    familiei şi protecţiei sociale,
    Mihai Constantin Şeitan
    Ministrul finanţelor publice,
    Sebastian Teodor Gheorghe Vlădescu
    Bucureşti, 23 decembrie 2009.
    Nr. 1.613.


    Anexa
    ZONELE GEOGRAFICE, LOCALITĂŢILE DIN MEDIUL RURAL SAU IZOLATE ŞI PROCENTELE DIFERENŢIATE ALE INDEMNIZAŢIILOR CARE SE ACORDĂ PERSONALULUI DIDACTIC CALIFICAT DE PREDARE


    ───────────────────┬───────────────────┬───────────────────┬───────────────────┬───────────────────┬───────────────────┬───────────────────
          ZONA I │ ZONA II │ ZONA III │ ZONA IV │ ZONA V │ ZONA VI │ ZONA VII
           20% │ 18% │ 15% │ 10% │ 8% │ 5% │ 3%
    ───────────────────┼───────────────────┼───────────────────┼───────────────────┼───────────────────┼───────────────────┼───────────────────
               1 │ 2 │ 3 │ 4 │ 5 │ 6 │ 7
    ───────────────────┴───────────────────┴───────────────────┴───────────────────┴───────────────────┴───────────────────┴───────────────────

      JUDEŢUL ALBA

    Arţi Acmariu Arieşeni Albac Almaşu Mare Balomir Benic
    Băleşti Almaşu de Mijloc Avram Iancu Bobăreşti/Vidra Ampoiţa Băcăinţi Bucerdea Vincasă
    Biharia Bîrleştii/Mogos Bărăşti Bogleşti Beldiu Băgău Cistei
    Birsana Buninginea Brădeşti Ciuldeşti Berghin Bălcaciu Cisteiu de Mureş
    Borleşti Cib Dealu Bajului Gîrda de Sus Beţa Biia Ciugud
    Bubeşti Feţeni Dealu Goieşti Glod Blandiana Bistra Ciumbrud
    Bucuru Lunca Ampoiţei Dealu Muntelui Goieşti Boz Bucerdea Grînoasă Cîlnic
    Casa de Piatră Mogoş Floreşti/Mihoieşti Horea Brăzeşti Căpâlna Coşlariu
    Certege Runc/ Scărişoara Ghioncani Întregalde Bucium Sat Cărpiniş Craiva
                                                                                                         (R. Montană)
    Cioneşti Stăuini Gîrde II Loman Bucium Şasa Cerbu Crăciunelu de Jos
    Coasta Viscului Valea Bistrii Inceşti Mătişeştii/ Căpăina de Jos Corna Cricău
                                                                 Ciuruleasa
    Cobleş Vîrtop Ivăniş Nădăştia Căpud Cunţa Daia Romănă
    Cojocani Mătişeşti/ Horea Scărişoara Cărpiniş(Gîrbova) Cut Decea
    Costeşti/Albac Ohaba Strungari Cenade Dumbrava/Unirea Draşov
    Costeşti/P. Vadului Poiana Vadului Tăuni Cergău Mare Feneş Drimbar
    Dealu Capsei Poşaga de Sus Trimpoiele Cergău Mic Galaţi Galda de Jos
    Dealu Frumos Potionci Valea Mică Ceru Băcăinţi Gîrbova de Sus Galtiu
    Dealu Geoagiului Rogoz Valea Morii Cetatea de Baltă Gura Cornei Gimbaş
    Dealu Lămăşoi Secăşel Vidra Cetea Gura Minei Gîrbova de Jos
    Deonceşti Tirsa Virtăneşti Cicău Gura Roşiei Hăpria
    Dosu Toni Cioara Iclod Ighiel
    După Deal Ciugudu de Jos Jidvei Ighiu
    Faţa Cristesei Ciugudu de Sus Laz Inoc
    Faţa Lăzeşti Ciuguzel Livezile Limba
    Făgetu de Sus Ciuruleasa Lopadea Nouă Măgina
    Fericet Colţeşti Lunca Mureş Mesentea
    Floreşti/Scărişoara Deal Lunca Tirnavei Meteş
    Geogel Dobra Mihoieşti Micoşlaca
    Gheţar Doştat Noşlac Mihalţ
    Giurgiuţ Dumbrava/Săsciori Obreja Mirăslău
    Gîrda Seacă Fărău Pănade Oiejdea
    Goasele Feisa Pătrîngeni Pianu de Jos
    Goseni Galda de Sus Poiana Aiudului Poiana Ampoiului
    Hudriceşti Găbud Roşia Montană Presaca Ampoiului
    Huzăreşti Gărde I Săliştea Răhău
    Inuri Geoagiu de Sus Sărăcsău Războieni
    Inuri Laz Geomal Săsciori Sibişeni
    Lazeşti Ghirbom Sebeşel Sincrai
    Lumineşti Gîrbova Sinmiclăuş Sîncel
    Morcăneşti Glogoveţ Şona Sîngmbru Fabrică
    Mugeşti Gura arieşului Tărtăria Sîntimbru
    Muntari Hădărău Tibru Spring
    Necrileşti Henig Totoi Stremţ
    Negeşti Heria Valea Lungă Şard
    Ocoale Hopîrta Vinerea Şeuşa
    Orăşti Izbita Virşi Şibot
    Păsteşti Izvorul Ampoiului Vurpăr Tăuţi
    Pătruşeşti Leorinţ Teleac
    Peleş Lodroman Ţelna
    Petreasa Lopadea Veche Unirea
    Plai Lunca Vinţu de Jos
    Pleşi Lunca Arieşului
    Ponor Lupşa
    Popeşti de Sus Lupu
    Purcăreţi Măhăcani
    Rîmeţ Mănăstire
    Runc/Ocoliş Mărtinie
    Săgagea Medveş
    Sălăgeşti Mereteu
    Sfircea Mescreac
    Sfoartea Muncel
    Sohodol(Albac) Muşca
    Suceşti Ocoliş
    Tecşeşti Ormeniş
    Tomuşeşti Pianu de Sus
    Tonea Pirita
    Trifeşti Poieni
    Valen Jos Ponorel
    Virşii Mari Poşaga de Jos
                                                                                    Rădeşe
                                                                                    Reciu
                                                                                    Rimetea
                                                                                    Roşia de Secaş
                                                                                    Sartăs
                                                                                    Sălciua
                                                                                    Sălciua de Jos
                                                                                    Săliştea Deal
                                                                                    Selişte/ Abrud
                                                                                    Silivaş
                                                                                    Sînbenedic
                                                                                    Sîntămărie
                                                                                    Soharu
                                                                                    Sohodol
                                                                                    Stâna de Mureş
                                                                                    Straja
                                                                                    Sub Piatră
                                                                                    Suseni
                                                                                    Şilea
                                                                                    Şpălnaca
                                                                                    Ştiuleţi
                                                                                    Şugag
                                                                                    Tătîrlaua
                                                                                    Tău/ Rosia de Secaş
                                                                                    Tăul Şugag
                                                                                    Turdaş
                                                                                    Ungurei
                                                                                    Vadu Moţilor
                                                                                    Valea Largă
                                                                                    Valea Lupşii
                                                                                    Valea Mănăstirii
                                                                                    Valea Vinţului
                                                                                    Vama Seacă
                                                                                    Văleni
                                                                                    Veseuş
                                                                                    Vingard

      JUDEŢUL ARAD

    Bărzeşti Agrişu Mic Adea Almaş Aldeşti Aluniş
    Brusturi Bodeşti Aciuţa Apateu Bărzava Andrei Şaguna
    Dulcele Boltei Agrişu Mare Archiş Bătuţa Baraţca
    Luncşoara de Jos Brazii Arăneag Avram Iancu/Cermel Beliu Bărsa
    Luncşoara de Sus Bruznic Avram Iancu/ Bacău de Mijloc Bodrogu Vechi Bocsig
                                                                  Vărfurile
    Pătârş Buceava Baia Bata Buhani Bodrogu Nou
                                            Buceava/Şoimuş Băneşti Berechiu Căpruţa Buteni
                                            Budeşti Belotinţ Berindia Cărand Carmei
                                            Ciunteşti Beneşti Birchiş Covăsănt Călugăreni
                                            Clit Bochia Bonţeşti Dezna Cicir
                                            Corbeşti Bulci Caporal Alexa Dohangia Conop
                                            Cristeşti Camna Căpălnaş Donceni Cuvin
                                            Crocna Căprioara Chelmac Iratoşu Fântânele
                                            Cuiaş Chisindia Chereluş Moneasa Felnac
                                            Cuveşdia Comăneşti Chesinţ Monoroştia Frumuşeni
                                            Debelagora Coroi Chier Neudort Galşa
                                            Groşi Cuied Chlşlaca Nicolae Bălcescu Ghioroc
                                            Groşii Noi Dieci Cil Odvoş Horia
                                            Hunedoara Timişană Drauţ Cintei Pilu Livada/Arad
                                            Iacobini Dud Cladova Rănuşa Macea
                                            Labaşinţ Dumbrava Craiva Săvărşin Macrea
                                            Lalaşinţ Feniş Cruceni Seliştea Măderat
                                            Laz Fiscut Dorgoş Socodor Măndruloc
                                            Lazuri Groşeni Dorobanţi Şepreuş Mănerău
                                            Leştioara Hălăliş Dumbrăviţa Şicula Mâsca/Şiria
                                            Mădrigeşti Hălmăgel Feldioara Şimand Scănteia Miniş
                                            Măgulicea Hăşmaş Firiteaz Tărnova Munar
                                            Mermeşti Hodiş Grăniceri Tisa nouă Nădab
                                            Musteşti Honţişor Gura Văii Toc Păuliş
                                            Nadăş Iercoşeni Gurahonţ UNiniş Prunişor
                                            Nădălbeşti Ioneşti Gurba Variaşu Mare Satu Mare
                                            Neagra Leasa Hălmagiu Variaşu Mic Sâmbăteni
                                            Obârşia Lermata Neagră Iernata Vărădia de Mureş Sâmpetru German
                                            Păiuşeni Losaş Igneşti Vărşand Sânleani
                                            Pârneşti Lupeşti Ilteu Voivodeni Sânmartin
                                            Peregu Mare Mailat Joia Mare Zăbrani Secusigiu
                                            Peregu Mic Mărăuş Juliţa Zerind Seleuş
                                            Poiana Minead Livada Buteni Semlac
                                            Poienari Minişel Luguzău Şagu
                                            Roşia Minişu de Sus Lunca Teuzului Şeitin
                                            Roşia Nouă Moţiori Mănăştur Şimand
                                            Sârbi Nermiş Milova Şiria
                                            Secaci Olari Mişca/ Criş Şofronea
                                            Secaş Pescari Moroda Şofronea Canton
                                            Slatina Petriş Ostrov Vinga
                                            Slatina de Criş Rădeşti Pleşcuţa Vladimi-rescu
                                            Staineşti Revetiş Răpsig Zădăreni
                                            Susag Rogoz de Beliu SaW Nou/Mişca Zimand Cuz
                                            Susani Rostoci Sălăjeni Zimandu Nou
                                            Tălmaci Satu Mic Sănpaul
                                            Tămăviţa Sederhat Sintea Mare
                                            Toneşti Selişte Stejar
                                            Troaş Sintea Mică Şiclău
                                            Urvişu de Beliu Şiad Şilindia
                                            Valea Mare/Gurahonţ Şiştarovăţ Şomoşcheş
                                            Vamiţa Tameşeşti Tauţ
                                            Vălani Tălagiu Tăgadău
                                            Văsoaia Tisa Tela
                                            Vidra Ţărmure Turnu
                                            Vozdoci Ţipar Ususău
                                            Zimbru Zbeg. Valea Mare/Săvărşin
                                            Zugău Zerindu Mic Vănători
                                                                                    Vârfurile
                                                                                    Virişmort
                                                                                    Zăbalţ
                                                                                    Zărand
       JUDEŢUL ARGEŞ
                                            Burdea Alunişu Arefu Anghineşti Albeşti de Muscel
                                            Ciocanu Bratia-Berevoieşti Badislava-Tigveni Babaroaga Albotele-Priboieni
                                            Dumireşti Bratia-Ciomăgeşti Bascovele-Cotrneana Bădeşti-Pietroşani Aninoasa
                                                                Brăfeşti-Albeşti Ag Bădeşti-Bărla Bărbăteşti-Cocu Argeşelu
                                                                Ciomăgeşti Bărăşti-Cicăneşti Budeasa Mica Băceşti-Drăganu
                                                                Coceneşti Mioarele Bărbălăteşti Bughiţa Bădeni-Stoeneşti
                                                                Cungrea Bărla Buneşti Bădiceni-Mălureni
                                                                Dămbovi-cioara Bărzeşti-Hărtieşti Burdeşti Băduleşti-Miceşti
                                                                Dogad Berindeşti Burluşi Băila-Leordani
                                                                Drăgoleşti Bocăniţa-Sălătruc Ceaureşti Băjeşti-Bălileşti
                                                                Glămbocelu - Deal Borovineşti Cepari Bălileşti
                                                                Goleasca - Recea Buta-Negraşi Chilii Bărlogu-Negraşi
                                                                Ianculeşti-Suici Căndeşti Cocu Bărseştii de Jos
                                                                Malu-Godeni Cărceşti-Cuca Costeşti-Vălsan Bătrăni-Moşoaia
                                                                Nucşoara Cărpeniş-Cepari CotuMalului Beleţi
                                                                PiaVa-Stoeneşti Cătunaşi Dinculeşti Berevoieşti
                                                                Topliţa-Mălureni Cerbureni-V.Iaşului Făfani Bilceşti
                                                                Tufanu-Mălureni Chiriteşti-Uda Filipeşti-Stălpeni Bogaţi
                                                                Turburea-Corbeni Ciobani-Hărseşti Furduieşti-Răteşti Bohari-Mălurani
                                                                Valea Calului-Suici Cioceşti-Băda Glodu-Călineşti Borieşti
                                                                Valea Măcelarului Cocu Deal-Cocu Golesti-Bălileşti Boteni
                                                                                    Coltu-Uda Gruiu-Căteasca Boteşti
                                                                                    Colţu-Ungheni Gura-pravaţ Brădet
                                                                                    Cristieni Hărseşti Brăduleţ
                                                                                    Crucişoara-Cocu Humele Broşteni-Aninoasa
                                                                                    Cuca-Cuca Izbăşeşti-Stolnici Bucşeneşti-Tiţeşti
                                                                                    Deagurile-Recea Martalogi-Hărseşti Budeasa Mare
                                                                                    Dealu Pădurii Mavrodolu Budişteni
                                                                                    Dealul Bradului Miroşi Bughea de Sus
                                                                                    Dealul/ Viilor Mişei-Mozăceni Bujoi-Bogaţi
                                                                                    Dincani-Vedea Mozăceni Buzoieşti
                                                                                    Faţa-Vedea Păuleasca-Miceşti Caloteşti-Budeasa
                                                                                    Gălăţeanu Piatra-Ciosângeni Capul Piscului
                                                                                    Gămăceşti Priboaia-Bălileşti Catanele- Căţeasca
                                                                                    Glavacioc Răncăciov-Călineşti Cateneşti
                                                                                    Goia-Ungheni Săpunari-Morăreşti Căldăraru
                                                                                    Govora-Uda Schitu Scoiceşti Călineşti
                                                                                    Groşani Siliştea-Căteasca Căpăţâneni
                                                                                    Groşi-Băbana Slobozia-Stoeneşti Căteasca
                                                                                    Huluba-Hărtieşti Stolnici - Stolnici Cătineşti Sat
                                                                                    Izvoru de Sus Troislav-Miceşti Cerbu-Albota
                                                                                    Izvoru-Vedea Ulita/Bălileşti Cerşani-Suseni
                                                                                    Jgheaburi Ungheni Cetăţeni
                                                                                    Jugur Ungureni-Berevoieşti Chiteşti-Bogaţi
                                                                                    Lăunele-Cuca Voroveni-Davideşti Cicăneşti
                                                                                    Lenţea Cieşti
                                                                                    Leşile-Teiu Ciofrângeni
                                                                                    Limpedea - Mihăeşti Cireşu-Cătească
                                                                                    Loaniceşti Ciulnip Leordeni
                                                                                    Luminilo-Morăreşti Ciupa Mănciulescu
                                                                                    Malu - Băria Ciupa Nejlovel
                                                                                    Malu Vânăt-Merişani Cochineşti
                                                                                    Maţau-Mioarele Conţesti
                                                                                    Măcăl-Cuca Corbi
                                                                                    Măncioiu-Morăreşti Corbşori-Corbi
                                                                                    Măndra-Bărla Corbu - Coşeşti
                                                                                    Mărgeşti-Hărtieşti Cornăţel-Buzoieşti
                                                                                    Mârghia de Sus Cortieni
                                                                                    Măzgana-Hărtieşti Coşeşti
                                                                                    Metof Coteşti-Gotieni
                                                                                    Moşteni-Greci Cotmeana
                                                                                    Mozacu-Negraşi Cotmeana- Stolniei
                                                                                    Mozăceni-Vale Dabreşti
                                                                                    Negreşti Datirotu
                                                                                    Nicoleşti-Cicăneşti Davideşti
                                                                                    Nigrişoara Dărmăneşti
                                                                                    Oieşti Rudărie Deduleşti
                                                                                    Orodel/ Recea Dobro-gostea
                                                                                    Palanga-Popeşti Domneşti
                                                                                    Părăieşti - Corbi Dragos-lavele
                                                                                    Pieleşti-Cotmeana Drăganu
                                                                                    Podişoru-Bârla Drăghiceşti -
                                                                                                                              Călineşti
                                                                                    Poienărei - Corbi Drăghici
                                                                                    Popeşti Dumtiră-veşti
                                                                                    Purcareni - Popeşe Fureşti-Dotireşti
                                                                                    Radu Negru Furnicoşi
                                                                                    Râca-Popeşti Galeş-Brăduleţ
                                                                                    Richiţele de Jos Găinuşa-Săpata
                                                                                    Richiţele de Sus Gălăşeşti- Budeasa
                                                                                    Satu Nou-Ungneni Găneşti-Pietroşani
                                                                                    Sălătruc Gărdineşti
                                                                                    Sălătrucu de Sus Găujani-Ungheni
                                                                                    Săliştea-Uda Glâmbocel Vale
                                                                                    Sătic -Rucăr Glămbucata
                                                                                    Slatina-Nucşoara Glămtioc-Bascov
                                                                                    Slobozia - Popeşti Gliganu de Jos
                                                                                    Slobozia - Slobozia Gliganu de Sus
                                                                                    Stefan cel Mare Godeni
                                                                                    Surduleşti-Miroşi Gorganu-Călineşti
                                                                                    Tomşanca Gruiu-Albeşti
                                                                                                                               Muscel
                                                                                    Tutana-Băiculeşti Hârtieşti
                                                                                    Uda de Jos Hinteşti-Moşdaia
                                                                                    Uda de Sus Hulubeşti
                                                                                    Urecheşti-Cicăneşti Izvoru
                                                                                    Uriuieşti-Cepari Izvoru de Jos
                                                                                    Urluieni - Bârla Jupăneşti-Coşeşe
                                                                                    Valea Bădenilor Lacuri- Ciofrângeni
                                                                                    Valea Corbului Lăicăi-Cetăţeni
                                                                                    Valea Faurului Lăngeşti
                                                                                    Valea Hotarului Lăpuşani-Coşeşti
                                                                                    Valea Itului Lăzăreşti-Moşoaia
                                                                                    Valea Îndărăt Leiceşti-Coşeşti
                                                                                    Valea lui Enache Leordeni
                                                                                    Valea lui Maldăr Livezeni - Stălpeni
                                                                                    Valea Mănăstirii Lucieni - Hărtieşti
                                                                                    Vaţa- Vedea Lunca Corbului
                                                                                    Văleni-Sălătruc Lunca-Boteni
                                                                                    Vărioveni-Cotmeana Mareş-Albota
                                                                                    Vărşeşti - Vedea Mălureni Sat
                                                                                    Vlăşcuţa-Stolnici Măniceşti
                                                                                    Zboghijesti Mărteşti
                                                                                    Ziduri/ Mozăceni Merişani
                                                                                                                            Mica- Bascov
                                                                                                                            Miceşti
                                                                                                                            Mihăeşti
                                                                                                                            Mlăci-Albeşti de
                                                                                                                              Muscel
                                                                                                                            Momaia-Tigveni
                                                                                                                            Morăreşti
                                                                                                                            Musfăţeşti- V.
                                                                                                                              Iaşului Iasului
                                                                                                                            Muşăteşti
                                                                                                                            Muşcel-Boteni
                                                                                                                            Nămăieşti
                                                                                                                            Negraşi
                                                                                                                            Negreni-Dărmaneşti
                                                                                                                            Odăieni
                                                                                                                            Oieşti -Corbeni
                                                                                                                            Olteanca
                                                                                                                            Opreşti
                                                                                                                            Paraschiveşti-
                                                                                                                              Pritioieni
                                                                                                                            Patuleni-Răteşti
                                                                                                                            Păcialu - Coşeşti
                                                                                                                            Pădureni-Suseni
                                                                                                                            Pădureţi
                                                                                                                            Păduroiu
                                                                                                                            Petreşti-Coşeşti
                                                                                                                            Pietroşani
                                                                                                                            Piscani
                                                                                                                            Podu Dâmboviţei
                                                                                                                            Poiana Lacului
                                                                                                                            Poienari de Arges
                                                                                                                            Poienari de Muşcel
                                                                                                                            Poienita -Bălileşti
                                                                                                                            Pojorâta-Lereşti
                                                                                                                            Popeşti - Săpata
                                                                                                                            Priboieni
                                                                                                                            Priseaca-Coşeşti
                                                                                                                            Prislop - Vlădeşti
                                                                                                                            Prislopu Mare
                                                                                                                            Prodani-Vedea
                                                                                                                            Purcăreni - Miceşti
                                                                                                                            Rădeşti-Stălpeni
                                                                                                                            Răteşti - Răteşti
                                                                                                                            Recea-Recea
                                                                                                                            Retevoieşti
                                                                                                                            Rociu
                                                                                                                            Rotunda - Corbeni
                                                                                                                            Rucăr
                                                                                                                            Rudărie- Schitu
                                                                                                                              Golesti
                                                                                                                            Rudeni-Suici
                                                                                                                            Sămara
                                                                                                                            Sămăila-Pribcieni
                                                                                                                            Săpata de Jos
                                                                                                                            Săpata de Sus
                                                                                                                            Scheau - Bascov
                                                                                                                            Schitu Matei
                                                                                                                            Selari
                                                                                                                            Serbănesti - Rociu
                                                                                                                            Silişteni-Lunca
                                                                                                                              Corbului
                                                                                                                            Slănic-Aninoasa
                                                                                                                            Stâlpani
                                                                                                                            Stăneşti-Corbi
                                                                                                                            Stârci - Costeşti
                                                                                                                            Stoeneşti
                                                                                                                            Strâmbeni-Căldăraru
                                                                                                                            Strâmbeni-Suseni
                                                                                                                            Stroieşti-Muşăteşti
                                                                                                                            Suici-Suici
                                                                                                                            Suseni
                                                                                                                            Suseni - Bogaţi
                                                                                                                            Suslăneşti-Mioarele
                                                                                                                            Teiu
                                                                                                                            Teleşti
                                                                                                                            Tigăneşti
                                                                                                                            Tigveni
                                                                                                                            Tigveni Rateşti
                                                                                                                            Tiţeşti
                                                                                                                            Tuţulesti-Suseni
                                                                                                                            Udeni
                                                                                                                            Ungureni-Cepari
                                                                                                                            Ursoaia-Cotmeana
                                                                                                                            Valea Brazilor
                                                                                                                            Valea Cetăţuii
                                                                                                                            Valea Mare -
                                                                                                                              Priboieni
                                                                                                                            Valea Nandrii
                                                                                                                            Valea Pechii
                                                                                                                            Valea Popii
                                                                                                                            Valea Popii-
                                                                                                                              Mihăeşti
                                                                                                                            Valea Stânii
                                                                                                                            Văcarea-Mihăesti
                                                                                                                            Vălcele-Merişani
                                                                                                                            Văleni-Călineşti
                                                                                                                            Vălsăneşti -
                                                                                                                              Muşăteşti
                                                                                                                            Vărzăroaia-
                                                                                                                              Pietroşani
                                                                                                                            Vedea
                                                                                                                            Vlădeşti
                                                                                                                            Vlădeştii de Sus
                                                                                                                            Vrăneşti
                                                                                                                            Vulpeşti -Buzoieşti
                                                                                                                            Vultureşti-HăNeşti
                                                                                                                            Zămeşti-Mălureni
      JUDEŢUL BACĂU

    Buruienis Albele Balca Agas Andriesesti
    Cosnea Antohesti Beresti Tulau Ardeoani Asau
    Rachitis Apa-Asau Bibiresti Bahna Barati
                                            Arini Boistea Balaneasa Blagesti
                                            Bacioiu Bosoteni Barsanesti Bogdan Votia
                                            Bahnaseni Bratesti Beresti-Bistrita Bogdanesti-
                                                                                                                              Traian
                                            Baimac Brusturoasa Bijghir Bucsesti
                                            Balanesti Capata Blidari Buda-Blagesti
                                            Balcani Cetatuia Boanta Buhoci
                                            Balciuneasa Chiticeni Bogata Casin
                                            Balotesti Ciucani Bogdana Cornatel
                                            Bama Climesti Bogdanesti Cornet
                                            Bamesti Cotofanesti Bolatau Crihan
                                            Banca Cuchinis Bratila Fantanele-Hemeiusi
                                            Barboasa Cucuieti-Dofteana Buchila Faraoani
                                            Barcana Damienesti Buciumi Filipesti
                                            Bartasesti Dragusani Buhocel Galbeni-Filipesti
                                            Barzulesti Dumbrava-Gura Vaii Caluti Galbeni-N. Balcescu
                                            Basesti Enachesti Caraclau Gheorghe Doja
                                            Bazga Floresti-Scorteni Cariigi Goioasa
                                            Benesti Fundeni Cernu Harlesti
                                            Beresti-Sascut Glodisoarele Chetris Hertioana De Jos
                                            Berzunti Grigoreni Ciobanus Holt
                                            Blaga Heltiu Cleja Letea veche
                                            Bodeasa Iaz Coteni Lilieci
                                            Bolovanis Iiliesti Cotumba Luizi Calugara
                                            Borsani Itesti Curita Luncani
                                            Botesti Larga Dofteana Magura
                                            Brad Marcesti Dumbrava-B.BisVita Margineni
                                            Buda-Berzunti Motoceşti Ferastrau-Oituz N.Balcescu
                                            Buda-Rachitoasa Nadisa Filipesti-Bogdanesti Negreni
                                            Budesti Negri Furnicari Hemeiuşi
                                            Burdusaci Odobesti Garleni Oniscani
                                            Cabesti Orbeni Garlenii De Sus Osebiti
                                            Calini Padureni- B. Geoseni Podis
                                                                  Bistrita
                                            Calugareni Paltinata Gura Vaii Poduri
                                            Camenca Pancesti Gura Vaii-Racova Prajesti-Traian
                                            Campeni Parava Gutinas Prohozesti
                                            Capotesti Petricica Haghiac Racova Ses
                                            Cauia Poiana Negri Harja Radomiresti
                                            Chetreni Prajesti-Magiresti Helegiu Rusi Ciutea
                                            Chicerea Pralea Larguta Sărată-N.Balcescu
                                            Chilia Benei Racova Leontinesti Satu Nou-Urechesti
                                            Cibota Sascut Lespezi Saucesti
                                            Ciughes Sascut Sat Livezi Schineni-Saucesti
                                            Ciumasi Schineni-Sascut Lunca Dochiei Serbesti
                                            Ciuturesti Scorteni Lunca-ASau Siretu-Letea Veche
                                            Cociu Scurta Lupesti Siretu-Saucesti
                                            Colonesti Scutaru M.Casin Sohodol-Magura
                                            Coman Secuieni Magiresti Stefan Cel Mare
                                            Contesti Sesuri Marginea Targu Trotusi
                                            Corbasca Soci Negoiesti Traian
                                            Cornatelu-Motoseni Somusca Nicoresti Trebes
                                            Cornii De Sus Stanesti Oituz Urechesti
                                            Craiesti Strugari Orasa Valea Budului
                                            Cucova Sulta Padureni-Margineni Valea Mare-Faraoani
                                            Cucuieti-Solont Teiusi Panulesti Valea Seaca-N.
                                                                                                                              Bălcescu
                                            Dadesti Temelia Parau Boghi Zapodia
                                            Dealu Morii Tescani Pargaresti Zemes
                                            Dealu Perjului Tisa Silvestri Peste Vale
                                            Deleni Ungureni Poiana Sărată
                                            Dienet Valea Arinilor Poiana-Livezi
                                            Dragesti-Damienesti Valea Mica-Cleja Poiana-Margineni
                                            Dragesti-Tatarasti Viforeni Popeni
                                            Dragomir 1 Viisoara-St. Prajoaia
                                                                 Cel Mare
                                            Dragomir 2 Vranceni Preluci
                                            Dragugesti Zlatari Răcăciuni
                                            Dumbrava-Rachitoasa Racauti
                                            Faget Radeana
                                            Fagetul De Sus Satu Nou-Pargaresti
                                            Fantanele-Motoseni Scariga
                                            Filipeni Seaca
                                            Floresti Slobozia-Urechesti
                                            Frumoasa Stefan Voda
                                            Frumuselu Straja
                                            Fruntesti Tamasi
                                            Fulgeris Tuta
                                            Fundatura Valea Lui Ion
                                            Fundoaia Valea Sosii
                                            Fundu Tutovei Viisoara-Tg.Trotusi
                                            Fundu Vaii
                                            Fwrdu Răcăciuni
                                            Gaiceana
                                            Garla Anei
                                            Gasteni
                                            Gherdana
                                            Ghilavesti
                                            Ghimes
                                            Giurgeni
                                            Glavanesti
                                            Godinestii De Sus
                                            Gorghesti
                                            Haineala
                                            Halmacioaia
                                            Horgesti
                                            Huruiesti
                                            Hutu
                                            Itcani
                                            Izv. Berheciului
                                            Izvoru Berheciului
                                            Lehancea
                                            Lichitiseni
                                            Lipova
                                            Ludasi
                                            Lunca-Palanca
                                            Magazia
                                            Malosu
                                            Marasti
                                            Marvila
                                            Medeleni
                                            Mileştii De Jos
                                            Motoseni
                                            Movilita
                                            Muncelu
                                            Nanesti
                                            Negulesti
                                            Obarsia
                                            Ocheni
                                            Oncesti
                                            Oprisesti
                                            Otelesti
                                            Padureni-
                                            Palanca
                                            Paltinis
                                            Pancesti-Sascut
                                            Parincea
                                            Parjol
                                            Perchiu
                                            Petresti
                                            Plopana
                                            Plopu-P. Turcului
                                            Podu Turcului
                                            Poiana Motoseni
                                            Poiana Negustorului
                                            Poieni - Rosiori
                                            Poieni-Paducea
                                            Popesti
                                            Popoiu
                                            Pradais
                                            Prisaca
                                            Pustiana
                                            Putini
                                            Putredeni
                                            Racatau-Razes
                                            Rachitisu-Strugari
                                            Rachitoasa
                                            Radoaia
                                            Razesu
                                            Recea
                                            Rogoaza
                                            Romanesti
                                            Rosiori
                                            Rotaria
                                            Ruseni Razesi
                                            Sanduleni
                                            Sărată-Solont
                                            Sarbi
                                            Satu Nou-Colonesti
                                            Satu Nou-Lipova
                                            Satu Nou-Oncesti
                                            Scarisoara
                                            Schitu Frumoasa
                                            Sendresti
                                            Sipote
                                            Slobozia De Jos
                                            Slobozia De Sus
                                            Slobozia Noua
                                            Slobozia-Filipeni
                                            Sohodor
                                            Solont
                                            Spria
                                            Stanisesti
                                            Straminoasa
                                            Stufu
                                            Tamasoaia
                                            Tardenii Mari
                                            Tarhausi
                                            Tarhausi 2
                                            Tarita
                                            Tarnita
                                            Tatarasti
                                            Tepoaia
                                            Tochitea
                                            Tomazia
                                            Turluianu
                                            Valcele
                                            Valea Botului
                                            Valea Caselor
                                            Valea Hogei
                                            Valea Mare-Rosiori
                                            Valea Seaca
                                            Valeni
                                            Versesti
                                            Vladnic
                                            Vultureni

      JUDEŢUL BIHOR

    Brusturi Finiş Coaste Damiş Cetea Ateiaş Almaşu Mare-Balc Abram
    Păiş Ponoară Codru Chraptin Bălnaca Groşi Almaşu Mic-Balc Abrămuţ
    Ponoară Dumbrăviţa Codru Cîmp Beiuşele Almaşu Mic-Sirbi Adoni
    Surd Ponoară Hodişel Cîmp Moţi Bilc Ant Albeşti
                                            Măguran Codrişoru Auşeu Bucuroaia Balc Albiş
                                            Mărceşti Codrişoru Şinteu Bulz Barmod Alparea
                                            Poiana Damiş Damiş Bulz Pustă Batăr Apateu
                                            Pojorîta Giuleşti Pietroasa Burzuc Batăr Sat Arpăşel
                                            Serani I Huta Voivozi Burzuc/ Tog Băiţa Plai Aştileu
                                            Serani II Lacu Sărat Caposeni Bălaia Auşeu
                                            Tomnatic Vad Lazuri Roşia Căbeşti Delureni Bălnaca Avram Iancu
                                            Zecehotare Pădurea Neagră Călăţea Berechiu Barcuri
                                            Zecehotare Cărmăzan Pocluşa Beiuş Cîmpani Pomezeu Bicaciu Băile 1 Mai
                                            Zecehotare Deal Poniţa Coleşti Bir6n Băile Feliz
                                                                Ruget Corbeşti Bistra Băita
                                                                Sacalasău Deal Coşdeni Deal Boianu Mare Băleni
                                                                Sacalasău Nou Cotiglet Boiu Belegeni
                                                                Secătură Cresuia Borod Belfir
                                                                Sitani Criştior de Sus Borozel Betfia
                                                                Socat Cutiş Borumlaca Bicăcel
                                                                Şinteu Delureni Borz Biharia
                                                                Tarina Delureni II Brataca Biharia IAS
                                                                Teiş Dernişoara Brădet Bogeiu
                                                                Termezeu Dijir Briheni Borş
                                                                Tomnatic Bulz Ferice Budoi Borşa
                                                                Valea Borod I Fiziş Budureasa Botean
                                                                Valea Borod II Fîşca Bunteşti Brăteşti
                                                                Valea Mieraie Gălăşeni Burda Brusturi
                                                                Valea Tirnei I Goila Căheşti Caşdeni Brusturi Fabrică
                                                                Valea Tirnei II Gugu Căbeşti Bucium
                                                                                    Huta Călacea Buduslău
                                                                                    Iteu Mare Călătani Butan
                                                                                    Iteu Nou Căpîlna Cacuciu Ncu
                                                                                    Izbuc Cărănzel Cacuciu Vechi
                                                                                    Lăzuti Cărăsău Cadea
                                                                                    Loranta Cărpinet Cadea Spital
                                                                                    Lorău Ceişoara Calea Mare
                                                                                    Măgura Cherechiu Cauaceu
                                                                                    Mişca Cheşa Cărăndeni
                                                                                    Moţeşti Cheşereu Căuaşd
                                                                                    Munteni Chioag Cefa
                                                                                    Peştera Chirănaş Ceica
                                                                                    Poiana Aştileu Chişcău Cenaloş
                                                                                    Poiana Remeţi Ciocaia Cetariu
                                                                                    Poiana Vaşcău Cociuba Mare Cheresig
                                                                                    Poieni de Jos Cociuba Mică Cheriu
                                                                                    Poieni de Sus Cohani Cheţ
                                                                                    Pusta Corboaia Chijic
                                                                                    Răcaş Cornişeşti Chiraleu
                                                                                    Remeti Corniţel Chiribiş
                                                                                    Rituri Crinceşti Chistag
                                                                                    Roşia Cubulcut Chişirid
                                                                                    Rugea Cuieşd Chişlaz
                                                                                    Satul Munteni Curăţele Cihei
                                                                                    Sălişte de Vaşcău Cuzap Cimpani
                                                                                    Săud Derna Ciuhoi
                                                                                    Sohodol Dobreşîi Ciuleşti
                                                                                    Şuşturogiu Drăgoteni Ciumegriu
                                                                                    Talpoş Dumbrăvani Ciutelec
                                                                                    Topa de Sus Făncica Cîmpani Jos
                                                                                    Tria Foglaş Copăcel
                                                                                    Ursad Fonău Copăceni
                                                                                    Valea Caselor Forău Cordău
                                                                                    Valea Crişului Forosig Crestur
                                                                                    Valea Lupului Gepiş Criştior de Jos
                                                                                    Valea Mare Criş Ghida Cucuceni
                                                                                    Vălani de Pomezeu Ghiorac Curtuişeni
                                                                                                        Ginta Cusuiuş
                                                                                                        Gola Tăşad Delani
                                                                                                        Grui Dicăneşti
                                                                                                        Gurani Diosig
                                                                                                        Gurbeşti Dobricioneşti
                                                                                                        Gurbeşti-Căbeşti Dolea
                                                                                                        Hidiş Drăgăneşti
                                                                                                        Hidişel-Dobreşti Drăgeşti
                                                                                                        Hinceşti Dumbrava
                                                                                                        Hinchiriş Dumtirăvip
                                                                                                        Hirseşti Duşeşti
                                                                                                        Hodiş Fegernic
                                                                                                        Hodoş Fegernicu Nou
                                                                                                        Hotar Felcheriu
                                                                                                        Ianca Mică Feneriş
                                                                                                        Ianoşda Finiş
                                                                                                        Inceşti Fînaţe
                                                                                                        Ioaniş Fughiu
                                                                                                        Izvoarele Galoşpetreu
                                                                                                        Josani Gepiu
                                                                                                        Leheceni Gheghie
                                                                                                        Leleşti Ghenetea
                                                                                                        Lunca Sprie Ghighişeni
                                                                                                        Luncşoara Girişu Negru
                                                                                                        Lupoaia Girişul de Criş
                                                                                                        Lupoaia Dumbravă Grădinari
                                                                                                        Marvhaz Groşi
                                                                                                        Meziad Gruilung
                                                                                                        Mierag Gurbediu
                                                                                                        Mihai Bravu Gurbeşti Spinuş
                                                                                                        Olcea Haieu
                                                                                                        Orvişels Hidişel de Jos
                                                                                                        Oşand Hidişel de Sus
                                                                                                        Parhida Holod
                                                                                                        Pădurea Neagră colo Homorog
                                                                                                        Păgaia Hotărel
                                                                                                        Păuşa Husasău de Criş
                                                                                                        Petid Husasău de Tinca
                                                                                                        Pietroasa Ianca
                                                                                                        Pociovelişte Inand
                                                                                                        Poiana Tăşad Ineu
                                                                                                        Pomezeu Josani- Măgeşti
                                                                                                        Ponoarele Lazuri de Beiuş
                                                                                                        Prisaca Lăzăreni
                                                                                                        Rohani Leş
                                                                                                        Roit Livada Bihor
                                                                                                        Saca Livada de Beiuş
                                                                                                        Sacalasău Lugaşu de Jos
                                                                                                        Săldăbagiu Balc Lugaşu de Sus
                                                                                                        Săldăbagiu Mic Lunca
                                                                                                        Sălişte Beiuş Margine
                                                                                                        Sărand Mădăras
                                                                                                        Seghiştel Măgeşti
                                                                                                        Sînicolau Beiuş Mierlău
                                                                                                        Sînicolau Munte Miersig
                                                                                                        Sînicolau Romăn Miheleu
                                                                                                        Sonceşti Mişca
                                                                                                        Spinuş de Pomezeu Mizieş
                                                                                                        Sritelec Nădar Spinuş
                                                                                                        Suiug Nimăieşti
                                                                                                        Supiatră Nimăieşti de Jos
                                                                                                        Suplac de Tinca Nojorid
                                                                                                        Suplacu de Barcău Nouved
                                                                                                        Surduc Ogeşti
                                                                                                        Şauaieu Oloalg
                                                                                                        Şerghiş Ortiteag
                                                                                                        Şişterea Oşorhei
                                                                                                        Şoimi Otomani
                                                                                                        Şoimuş Paleu
                                                                                                        Şumugiu Palota
                                                                                                        Şuncuiuş Palota Fabrica
                                                                                                        Şuncuiuş Finiş Păntăşeşti
                                                                                                        Tămaşda Păuleşti
                                                                                                        Tărcăiţa Peştiş
                                                                                                        Tăut Petreasa
                                                                                                        Teleac Petreu
                                                                                                        Tirguşor Petrileni
                                                                                                        Topa de Jos Picleu
                                                                                                        Ucuriş Pietrani
                                                                                                        Urviş Pocluşa de Barcău
                                                                                                        Vad Deal Pocola
                                                                                                        Vadu Crişului Poiana Tăuteu
                                                                                                        Vaida Poietari
                                                                                                        Valea Cerului Popeşti
                                                                                                        Valea de Jos Poşoloaca
                                                                                                        Valea de Sus Răbăgani
                                                                                                        Valea Mare de Codru Refractara-Aştileu
                                                                                                        Varviz Remetea
                                                                                                        Vălani Beiuş Rieni
                                                                                                        Vărăsău Rîpa
                                                                                                        Vărzari Rogoz
                                                                                                        Văşad Rontău
                                                                                                        Vîlcele Roşiori
                                                                                                        Vîrciorog Rotăreşti
                                                                                                        Voivozi Popeşti Santău Mare
                                                                                                        Voivozi Şimian Santău Mic
                                                                                                                            Sarcău
                                                                                                                            Satu Barbă
                                                                                                                            Satu Nou
                                                                                                                            Săbolciu
                                                                                                                            Săcădat
                                                                                                                            Sălacea
                                                                                                                            Sălard
                                                                                                                            Săldăbagiu Munte
                                                                                                                            Sălişte Pomezeu
                                                                                                                            Sălişte Spinuş
                                                                                                                            Sărsig
                                                                                                                            Săucani
                                                                                                                            Seghişte
                                                                                                                            Sfâmaş
                                                                                                                            Sâmbăta
                                                                                                                            Sîniob
                                                                                                                            Sînlazăr
                                                                                                                            Sînmartin
                                                                                                                            Sînmartin de Beiuş
                                                                                                                            Sîntandrei
                                                                                                                            Sîntelec
                                                                                                                            Sîntimreu
                                                                                                                            Sîntion
                                                                                                                            Sîrbeşti
                                                                                                                            Sîrbi
                                                                                                                            Spinuş
                                                                                                                            Stracoş
                                                                                                                            Sudrigiu
                                                                                                                            Şebiş
                                                                                                                            Şilindru
                                                                                                                            Şimian
                                                                                                                            Şimian Baranfău
                                                                                                                            Şimian Nou
                                                                                                                            Şuştiu
                                                                                                                            Talpe
                                                                                                                            Tarcea
                                                                                                                            Tămăşeu
                                                                                                                            Tărcaia
                                                                                                                            Tărian
                                                                                                                            Tăşad
                                                                                                                            Tăutelec
                                                                                                                            Tăuteu
                                                                                                                            Telechiu
                                                                                                                            Tetchea
                                                                                                                            Tileagd
                                                                                                                            Tileagd Fabrica
                                                                                                                            Tilecuş
                                                                                                                            Tinăud
                                                                                                                            Tinca
                                                                                                                            Toboliu
                                                                                                                            Topa de Criş
                                                                                                                            Topeşti
                                                                                                                            Totoreni
                                                                                                                            Tulca
                                                                                                                            Tulca IAS
                                                                                                                            Tulca Sat
                                                                                                                            Ţigăneşti Cătun
                                                                                                                            Ţigăneşti de Criş
                                                                                                                            Ţigăneşti Teiuş
                                                                                                                            Uileacu de Beiuş
                                                                                                                            Uileacu de Criş
                                                                                                                            Uileacu de Munte
                                                                                                                            Urvind
                                                                                                                            Vărăşeni
                                                                                                                            Vărzari de Jos
                                                                                                                            Vărzari de Sus
                                                                                                                            Viişoara
                                                                                                                            Vintere
                                                                                                                            Zăvoiu


       JUDEŢUL BISTRIŢA NĂSĂUD

    Aluniş Agrieş Agrişu de Jos Albeştii Bistr. Chiraleş Arcalia
    Ciosa 1 Agrieşel Agrişu de Sus Anieş Corvineşti Baţa
    Ciosa 2 Arşiţa Apatiu Beudiu Dorolea Bistriţa-Bărgăului
    Costeasa Bichigiu Archiud Bidiu Floreşti Blăjenii de Jos
    Dealul Vinului Borleasa Ardan Blajenii de Sus Lechinţa Budacu de Jos
    Gater Breaza Bretea Bozieş Maieru Buduş
    Oarzina Breaza Laz Budeşti Braniştea Matei Cepari
    Parva Lunci II Budeşti Fânaţe Cheţiu Budacu de Mititei Cetate
                                                                                    Sus-Cetate
    Parva-Dâmburi Buza Cătun Chiochiş Caianu Mic Mocod Chintelnic
    Parva-Izvor I Ciceu Corabia Cuşma Caila Mogoşeni Chiuza
    Parva-Izvor II Ciceu Poieni Dumbraviţa S Căianu Mare Monor Ciceu Mihăieşti
    Parva-Lunci Colibiţa Fântăniţa Ciceu Giurgeşti Nimigea de Jos Cociu
    Perişor Dealul Ştefăniţei Feleac Nuş. Cireşoaia Nimigea de Sus Crainimăt
    Poiana Cătun Delureni Fiad I Coasta Şieu Odorhei Nuşeni Cristeştii Ciceului
    Valea Babii Dobricel Fiad II Vale Cristur Şieu Poderei Feldru Dealul Cucului
    Valea Largă Dumbrăveni Hăşmaşu Ciceului Dobric Teaca Dipşa
    Valea Măgurii Fânaţe Urmeniş Ilva Mare Dumbrava Livezile Tiha Bârgăului Domneşti
    Valea Vinului Gersa Ilva Mica Enciu Vermeş Dumitra
    Vorişti Hălmăsău Leleşti Fântanei Matei Viile Tecii Dumitriţa
                                            Iedera Leşu Sat Gredin Feldru
                                            Ivăneasa Lunca Sorles Ilva Mica după Someş Galaţii Bistriţei
                                            Jimbor Malin Ilva Mica Plai George Coşbuc
                                            Jimbor Fânaţe Milaş Ilva Mică Herina
                                                                                    Faţa Dealului
                                            Lunca Ilvei Mireş Măgura Ilvei Ilişua
                                            Lunca Leşului Negrileşti Miceştii de Câmpie Ilva Mică
                                            Lunca Sătească Nireş Silivaşu C Mintiu Jelna
                                            Lunca Şieuţ Parva Moruţ Josenă Bârgăului
                                            Manic Parva Case Mureşenii Bârg Livezile
                                            Molişet Rebra Ocnila Măluţ
                                            Orosfaia Recele Pintic Mărişelu
                                            Păltineasa Romuli Pocerei Rebriş Mijlocenii
                                                                                                                            Bărgăului
                                            Piatra Fântânele Sebiş Poiana Ilvei Monariu
                                            Poienile Zăgrii Silivaşu de C Poieni Reteag Nepos
                                            Purcărete Strămba Ilva Mica Posmuş Orheiul Bistriţei
                                            Racateş Izvor Strâmba Josenii B Rodna Petriş
                                            Runcu Salvei Aluniş Strugureni Săngeorzu Nou Piatra
                                            Runcu SaNei Şanţ Sâniacob Podirei-Şieu M
                                            Ruşbor Tagu Sânmihaiul Podu Rebrii
                                                                                    de Câmpie
                                            Sânnicoară Tărlişua Spermezeu Preventoriu Ilişua
                                            Secături Tăure Şesuri Spermez Prundu Bărgăului
                                            Sita Tureac I Şoimuş Rebrişoara
                                            Strămbulici Ţăgşor Tarpiu Refeag
                                            Stupini Urmeniş Telciu Rusu Bârgăului
                                            Suplai Valea Anieşului Tonciu Rusu de Sus Nuşeni
                                            Şendroaia Valea Leşului Tunel Măg. Ilv Salva
                                            Şopteriu Valea Poieni Liv Tureac Satu Nou
                                            Telcişor Valea Poienii Rodna Ţigău Săneoana
                                            Tureac II Valea Vinului Rodna Valea Bicii Tur Sărăţel
                                            Valea lui Stan Zagra Visuia Săsarm
                                            Valea Mare Viţa Simioneşti
                                                                                    Zoreni Susenii Bârgăului
                                                                                                                            Şieu
                                                                                                                            Şieu Măgheruş
                                                                                                                            Şieu Odorhei
                                                                                                                            Şieu Sfîntu
                                                                                                                            Şieuţ
                                                                                                                            Şintereag
                                                                                                                            Uriu

      JUDEŢUL BOTOŞANI

                        Coştiugeni Avram Iancu Arborea Adăşeni Agafton
                        Cotu Miculinţi Baranca Cristineşti Băbiceni Alba Albeşti
                        Crasnaleuca Baranca Hudeşti Bărsăneşti Avrămeni Aurel Vlaicu
                        Ichimeni Berza Bivolari Balinţi Avrămeni
                        Unguroaia Brăteni Borolea Balta Arsă Baisa
                                            Caraiman Broşteni Bădărăi Bajura
                                            Călăraşi Burleşti Băluşeni Bădiuţi
                                            Cişmăneşti Burla Băluşenii Noi Băiceni
                                            Conceşti Corjăuţi Bătrâneşti Belcea
                                            Davidoaia Cuza Vodă Bobuleşti Blîndeşti
                                            Doina Dacia Bogdăneşti Bodeasa
                                            George Coşbuc Dealu Crucii Borzeşti Bohoghina
                                            Ghirerd Dîngeni Boşcoteni Bozieni
                                            Gorbăneşti Dobîrceni Buhăceni Brăeşti
                                            Hulubeşti Dragalina Hlipiceni Buzeni Brehuieşti
                                            Izvoare Fundu Herţii Carasa Broscăuţi
                                            Libertatea Galbeni Călineşti Mihăileni Bucecea
                                            Livada Gîrbeni Călugăreni Buda
                                            Lupăria Hilişeu-Crişan Călugărenii Noi Buimăceni
                                            Mihai Eminescu Horia Cerbu Călineşti Bucecea
                                            Mihălăşeni Hulub Chiţoveni Cătămăreşti
                                            Miletin Iacobeni Cîmpeni Cătămâreşti - Deal
                                            Movilani Ilişeni Codreni Cerchejeni
                                            Murguţa Mitoc Mitoc Corlăteni Cerneşti
                                            Năstase Moara Jorii Coşula Cerviceşti
                                            Negreşti Oroftiana Coşuleni Cheliş
                                            Păun Plevna Cuzlău Chişcăreni
                                            Pleşani Popeni/ Brăieşti Dămideni Cişmea
                                            Pogorăşti Rînghileşti Dimăcheni Cîndeşti
                                            Poiana-Brăeşe Sărată-Basarab Dimitrie Cantemir Copălău
                                            Poiana Cristineşti Seliştea Mileanca Dracini Cordăreni
                                            Popeni/ G. Enescu Serata Drăguşeni Dumaşti Santa Mare Corni
                                            Puţureni Slobozia Hăneşti Dumbrăviţa Costeşti
                                            Racovăţ Stâncă G. Enescu Durneşti Costineşti
                                            Sărată Mihălăşeni Strahotin Durneşti Ungureni Cotîrgaci
                                            Slobozia Silişcani Stroieşti Floreşti Cotu
                                            Sotoceni Viişoara Girbeşti Coţuşca
                                            Stolniceni Viişoara Mică Gorbăneşti Cristeşti
                                            T. Vladimirescu Griviţa Cristineşti
                                              Albeşti
                                            Vîlcele Havărna Cucorăni
                                                                                    Hăneşti Cucuteni
                                                                                    Hilişeu-Cloşca Curteşti
                                                                                    Ibăneasa Dealu Mare
                                                                                    Ibăneşti Dersca
                                                                                    Icuşeni Dolina
                                                                                    Ionăşeni Truşeşti Dorobanţi
                                                                                    Ionăşeni Dracşani
                                                                                      Vf. Câmpului
                                                                                    Iorga Dragalina
                                                                                                                              Cristineşti
                                                                                    Iureşti Drăguşeni
                                                                                    Joldeşti Drislea
                                                                                    Lişna Dumeni
                                                                                    Liveni Manaleasa Eşanca
                                                                                    Loturi Flăminzi
                                                                                    Mateeni Flondora
                                                                                    Mihai Viteazu Frumuşica
                                                                                    Mileanca Gorovei
                                                                                    Miorcani Guranda
                                                                                    Miron Costin Hilişeu-Horia
                                                                                    Mîndreşti Ungureni Hlipiceni
                                                                                    Mlenăuţi Horlăceni
                                                                                    Negreni Horodiştea
                                                                                    Niculcea Hrişcani
                                                                                    Oneaga Hudeşti
                                                                                    Panaitoaia Hudum
                                                                                    Pădureni Copălău Huţani
                                                                                    Pîrâu Negru Iezer
                                                                                    Plapenii Mici Ipoteşti
                                                                                    Podeni Jijia
                                                                                    Poiana Flăminzi Leorda
                                                                                    Prăjeni Lişmăniţa
                                                                                    Prisacani Liveni G. Enescu
                                                                                    Rădeni Loturi Enescu
                                                                                    Răuseni Lozna
                                                                                    Recia Verbia Lunca Lunca
                                                                                    Rediu Rădăuţi-Prut Lunca Vf. Câmpului
                                                                                    Rediu Răuseni Manoleasa
                                                                                    Rînghileşti-Deal Manoleasa-Prut
                                                                                    Rogojeşti Manoleşti
                                                                                    Romăneşti Mănăstirea Doamnei
                                                                                    Sadoveni Mănăstireni
                                                                                    Santa Mare Măşcăteni
                                                                                    Sărată Romaneşti Mesteacăn
                                                                                    Schit-Orăşeni Mihail Kogălniceanu
                                                                                    Scuîeri Mihăileni
                                                                                    Sirbi Mitoc Leorda
                                                                                    Slobozia Păltiniş Mîndreşti Vlădeni
                                                                                    Socrujeni Nichiteni
                                                                                    Stareşti Nicolae Bălcescu
                                                                                                                              Coţuşea
                                                                                    Stînca Ştefăneşti Nicolae Bălcescu
                                                                                                                              Flăminzi
                                                                                    Străteni Nicşeni
                                                                                    Suharău Orăşeni-Deal
                                                                                    Şendreni Orăşeni-Vale
                                                                                    Şoldăneşti Pădureni Şendriceni
                                                                                    Ştefăneşti-Sat Păltiniş
                                                                                    Şupitca Petricani
                                                                                    T. Vladimirescu Plopenii Mari
                                                                                    Tătărăşeni Podriga
                                                                                    Timuş Poiana Vorona
                                                                                    Tudora Pomirla
                                                                                    Vicoleni Răchiţi
                                                                                    Victoria Hlipiceni Rădăuţi-Prut
                                                                                    Viforeni Ripiceni
                                                                                    Viţcani Roma
                                                                                    Vlădeni Corlăteni Roşiori
                                                                                    Vlădeni-Deal Sarafineşti
                                                                                      Frumuşica
                                                                                    Vomiceni Sat Nou
                                                                                    Vorona-Teodoru Sauceniţa
                                                                                    Zahoreni Silişcani
                                                                                    Zlătunoaia Siliştea Stăuceni
                                                                                    Zoiţani Slobozia Broscăuţi
                                                                                                                            Smîrdan
                                                                                                                            Stăuceni
                                                                                                                            Stînceşti
                                                                                                                            Suliţa
                                                                                                                            Şendriceni
                                                                                                                            Ştefăneşti
                                                                                                                            Ştiubieni
                                                                                                                            Talpa
                                                                                                                            Teioasa
                                                                                                                            Tocileni
                                                                                                                            Todireni
                                                                                                                            Ţruşeşti
                                                                                                                            Ungureni
                                                                                                                            Unţeni
                                                                                                                            Valea Grajdului
                                                                                                                            Văculeşti
                                                                                                                            Victoria Stăceni
                                                                                                                            Vînători
                                                                                                                            Vîrfu Cîmpului
                                                                                                                            Vlădeni Vlădeni
                                                                                                                            Vlăsineşti
                                                                                                                            Vorona
                                                                                                                            Vorone Mare
                                                                                                                            Vultureni
                                                                                                                            Zăiceşti


      JUDEŢUL BRAŞOV

    Băieşi Beia Arini Acriş Apaţa Beclean
    Criţ Calbor Bărcuţ Bogata Augustin Bod Colonie
    Grânari Cobor Buneşti Breaza Berivoi Bod Sat
    Între Văi Drăuşeni Colonia 1 Mai Bucium Caţa Bran
    Măgura Holbav Deal Dăişoara Buzoiel I Cărpiniş Budila
    Mesendorf Lavnic Dopca Buzoiel II Cheia Cristian
    Paltin Mateiaş Felmer Comana De Jos Cincşor Dridif
    Peştera Toarcla Jibert Comana De Sus Cincu Dumbrăviţa
    Roadeş Văleni Racoş Copacel Crizbav Feldioam
    Selistat Sinca Crihalma Drăguş Hălchiu
    Viscri Şirnea Cuciulata Gura Văii Hărman
                                                                Şoarş Cutuş Hârseni Ileni
                                                                Ticuşu Vechi Dacia Hoghiz Lunca Câlnicului
                                                                                    Dejani Homorod Măieruş
                                                                                    Făntâna Hurez Mândra
                                                                                    Feldioara-Vict Iaşi Moeciu De Jos
                                                                                    Fundata Lisa Olteţ
                                                                                    Grid Ludişor Perşani
                                                                                    Hâlmeag Moeciu De Sus Poarta Bran
                                                                                    Holbav Ohaba Podu Olt
                                                                                    Jimbor Ormeniş Predeluţ
                                                                                    Lupşa Poiana Florilor Prejmer
                                                                                    Mărgineni Purcăreni Răuşor
                                                                                    Mercheaşa Recea Rotbav-Feld
                                                                                    Părău Reconstrucţia Sămbata De Jos
                                                                                    Poiana Mărului Rucăr Sânpetru
                                                                                    Pojorta Satu Nou Sohodol
                                                                                    Rodbav Sâmbăta De Sus Stupini Prejmer
                                                                                    Sebeş Săsciori Şercaia
                                                                                    Sinca Nouă Săvăstreni Şimon
                                                                                    Şercăiţa Şinca Veche Şona
                                                                                    Ticuşul Nou Târlungeni Teliu
                                                                                    Ucea De Sus Teliu Vale Viştea De Jos
                                                                                    Ungra Ucea De Jos Vlădeni
                                                                                    Vama De Sus Vad Voila
                                                                                    Veneţia De Jos Vama Buzăului Vulcan
                                                                                    Veneţia De Sus Vâlcea
                                                                                                        Viştea De Sus
                                                                                                        Voivodeni
                                                                                                        Zizin

      JUDEŢUL BRAILA

    Agaua Berlesti Baraganu Comaneasca Albina
    Bandoiu Chioibasesti Batogu Constantinesti Baldovinesti
    Frecatei Corbeni Bertestii De Jos Filipesti Cazasu
    Magureni Corbu Vechi Bertestii De Sus Gavani Chiscani
    Marasu Lacu Rezi Bordei Verde Gemenele Lacu Sarat
    Plopi M. Kogălniceanu Caineni Bai Gropeni Scortaru Vechi
    Salcia M. Kogălniceanu / Caldarusa Gulianca Tichilesti
                                                                  Rimnicelu
    Tacau Odaieni Chichinetu Gurguieti Traianu
    Titcov Tarlele Filiu Ciresu Jirlau Tudor Vladimirescu
                                                                                    Clocile Lanurile Vădeni
                                                                                    Coltea M.Kogălniceanu/Sute Valea Canepii
                                                                                    Corbu Nou Mircea Voda Varsatura
                                                                                    Cotu Lung Movila Miresii
                                                                                    Custura Muchea
                                                                                    Cuza Voda Olaneasca
                                                                                    Cuza Voda/Stancuta Oprisaneşti
                                                                                    Dedulesti Perisoru
                                                                                    Drogu Pietroiu
                                                                                    Dudescu Rimnicelu
                                                                                    Dudesti Romanu
                                                                                    Esna Scortaru Nou
                                                                                    Faurei Sat Sihleanu
                                                                                    Florica Silistea
                                                                                    Gabrielescu Silistraru
                                                                                    Galbenu Sufesti
                                                                                    Gradistea Surdila Gaiseanca
                                                                                    Gura Calmaţui Surdila Greci
                                                                                    Horia Tepes Voda
                                                                                    Ibrianu Tufesti
                                                                                    Jugureanu Unirea
                                                                                    Latinu/ Maxineni Viziru
                                                                                    Liscoteanca
                                                                                    Maralciu
                                                                                    Maru Rosu
                                                                                    Maxineni
                                                                                    Mihai Bravu
                                                                                    Oancea
                                                                                    Pitulati
                                                                                    Plasoiu
                                                                                    Plopu
                                                                                    Pribeagu
                                                                                    Racovita
                                                                                    Rosiori
                                                                                    Salcia Tudor
                                                                                    Salcia Tudor
                                                                                    Satuc
                                                                                    Scarlatesti
                                                                                    Spiru Haret
                                                                                    Stanca
                                                                                    Stancuta
                                                                                    Tataru
                                                                                    Ulmu
                                                                                    Urleasca
                                                                                    Victoria
                                                                                    Visani
                                                                                    Vultureni
                                                                                    Zamfiresti
                                                                                    Zavoaia

      JUDEŢUL BUZAU

    Aluniş Balta Tocila Arcanu Bâsca Chiojdului Amara Al. Odobescu Albeşti
    Buştea Beciu Băceni Begu Amaru Balta Albă Aldeni
    Cătiaşu Câmpu-lungeanca Brăgăreasa Beşlii Bălteni Baniţa Aliceni
    Cătun Cărătnău de Jos Brătileşti Bisoca Blăjani Bădeni Băbeni
    Cireşu Chiliile Buda Crăduneşti Brăeşti Bozioru Bădila Băjani
    Deleni Costomiru Budrea Căneşti Brădeanu Băile BenW
    Faţa Malului Grabicina de Jos Coca Antimireşti Cotorca Calvini Bălaia Berca
    Fişici Mănăstire Coltu Pietrii 2 Curmătura Caragele Bălăceanu Boboc Gară
    Fundata Muscel/ Finţeşti Dănuleşti Casota Bălăneşti Boldu
    Găvanele Nipereşti Floreşti Dulbanu Cătina Bâlhacu Borduşani
    Goicelu Plescioua Gura Bădicului Fântânele Chiojdu Bărăşti Breaza
    Goideşti Poiana Valcului Lopătareasa Furtuneşti Colţi Bărbunceşti Budişteni
    Golu Grabicina Poienile Lucieni Gura Teghii Colţii de Jos Băscenii de Jos Căldărăşti
    Jgheab Recea Pardoşi Ileana Corbu Băscenii de Sus Călţuna
    Lacurile Şindrila Pietraru Ionaşti Cotu Ciorii Beceni Cândeşti
    Modreni Valea Largă Pleşeşti Lacul Sinaia Florica Beilic Căpâţăneşti
    Negoşina Serg. I. Ştefan Lera Găgeni Boboc Cemăteşti
    Nucu Tega Lopătari Glodeanu Sărat Buda Cilibia
    Păcuri Trestioara Lunca Ganţei Glodeanu Siliştea CA. Rosetti Cilibia Gară
    Pinu Tulburea Lunca/ Amaru Gura Văii Căldăruşanca Ciocărlia
    Plaiu Nucului Valea Stânei Luncile Izvoarele Cărpiniştea Cioianca
    Plaiul Jgheabului Varlaam Malu Roşu Largu Ciolanu Clondiru
    Plavăţu Vineţişu Mânzăleşti Luciu Cislău Cochirleanca
    Pleşi Zahareşti Mărgăriteşti Lunca/C.A. Rosetti Ciuta Coconari
    Plopeasa de Sus Moşeşti Mărgineanu Cotatcu Colibaşi
    Ploştina Năeni Mitropolia Cozieni Colţul Pietrii 1
    Rudari Niculeşti Murgeşti Dimiana Costeşti
    Ruginoasa Odăile Muscel/Pătârlagele Dogari Costieni
    Satu Vechi Olari Padina Fundeni Cuculeasa
    Sările Păltiniş Păclele Găvăneşti Dâmbroca
    Scâieni Robeasca Pălici Ghergheasa Dăscăleşti
    Spidele Săruleşti Pănătău Grăjdana Dealul Viei
    Şuchea Scutelnici Petrişoru Gura Băscei Deduleşti
    Terca Trestia Pitulicea Heliade Rădulescu Fialeş
    Valea Cotoarei Tronari Podu Muncii Istriţa de Jos Focşănei
    Vârf Ursoaia Policiori Izvorul Dulce/ Fotin
                                                                                                         Beceni
                                                                Valea Fântânei Pruneni Joseni Fulga
                                                                Valea Salciei Racoviţeni Livada Gălbinaşi
                                                                Valea Verzei Ruşavăţ Manasia Gherăseni
                                                                Zeletin Ruşeţu Măcrina Gomoeşti
                                                                                    Sărbeşti Mănzu Grebănu
                                                                                    Scărişoara Mărgăriţi Greceanca
                                                                                    Scheiu Mihăileşti Gura Câlnău
                                                                                    Scorţoasa Movila Banului Hameşti
                                                                                    Sibiciu de Sus Movila Oii Izvoranu
                                                                                    Slobozia Muceşti Dănuleşti Izvoru Dulce/Merei
                                                                                    Smărdan Pădureni Lanurile
                                                                                    Soreşti Pietroiu Leiculeşti
                                                                                    Strezeni Pleşcoi Limpeziş
                                                                                    Târlele Poienile Lipia
                                                                                    Toropoleşti Răteşti Lunca Frumoasă
                                                                                    Valea Cătinei Roşioru Lunca Jariştei
                                                                                    Văcăreasca Săgeata Maxenu
                                                                                    Vălcele Sălcioara Măgura
                                                                                    Vintilă Vodă Sibiciul de Jos Mâlăieşti
                                                                                    Vintileanca Ungureni Mărăcineni
                                                                                                        Vadu Soreşti Măteşti
                                                                                                        Valea Lupului Merei
                                                                                                        Valea Nucului Miarea
                                                                                                        Valea Părului Moisica
                                                                                                        Valea Viei Monteoru
                                                                                                        Vipereşti Musceluşa
                                                                                                        Vizireni Nenciuleşti
                                                                                                        Zărneşti Nicoleşti
                                                                                                                            Nişcov
                                                                                                                            Ogrăzile
                                                                                                                            Oreavu
                                                                                                                            Părscov
                                                                                                                            Pietroasele
                                                                                                                            Pietrosu
                                                                                                                            Plevna
                                                                                                                            Podgoria
                                                                                                                            Pogonele
                                                                                                                            Poşta Câlnău
                                                                                                                            Poşta/ Topliceni
                                                                                                                            Poşta/ Cilibia
                                                                                                                            Potârnicheşti
                                                                                                                            Potoceni
                                                                                                                            Puieşti
                                                                                                                            Puieşti de Jos
                                                                                                                            Puieşti de Sus
                                                                                                                            Răduceşti
                                                                                                                            Rămnicelu
                                                                                                                            Robeşti
                                                                                                                            Rubla
                                                                                                                            Sat Nou
                                                                                                                            Săhăteni
                                                                                                                            Sălcioara
                                                                                                                            Săpoca
                                                                                                                            Săsenii Noi
                                                                                                                            Sătuc
                                                                                                                            Scurteşti
                                                                                                                            Smeeni
                                                                                                                            Spătaru
                                                                                                                            Stălpu
                                                                                                                            Stânceşti
                                                                                                                            Sudiţi/ Gherăseni
                                                                                                                            Sudiţi/Poşta Câlnău
                                                                                                                            Şarănga
                                                                                                                            Şubei
                                                                                                                            Tăbărăşti
                                                                                                                            Tinteşti
                                                                                                                            Tisău
                                                                                                                            Topliceni
                                                                                                                            Udaţi
                                                                                                                            Ulmeni
                                                                                                                            Unguriu
                                                                                                                            Vadu Paşii
                                                                                                                            Valea Puţului
                                                                                                                            Valea Rămnicului
                                                                                                                            Valea Sălciilor
                                                                                                                            Verneşti
                                                                                                                            Vispeşti
                                                                                                                            Zărneşti/ Cemăteşe
                                                                                                                            Zidud
                                                                                                                            Zilişteanca
                                                                                                                            Zoiţa
                                                                                                                            Zoreşti


      JUDEŢUL CARAŞ-SEVERIN

                        Dobraia Bigăr Bănia Apadia Băuţar 23 August/ Zăvoi
                        Dolina Cărşie Bogăltin Berlişte Bucoşniţa Armeniş
                        Ineleţ Cruşoviţa Boina Belobreşca Bucova Bârza
                        Valea Ravensca Gărâna Brădet Berzasca Ciuta Berzovia
                        Zănogi Odăi Calina Biniş Fizeş Brebu
                                            Ravensca Cărbunari Bogodinţ Iablaniţa Buchin
                                            Răchita Comereva Boivaşniţa Marga Constantin
                                                                                                                              Daicoviciu
                                            Sîancilova Copăcele Borlova Ocna De Fier Cornea
                                            Urzicari Cornişor Borlovenii Noi Plugova Domaşnea
                                            Valea Roşie Cozla Borlovenii Vechi Prisian Gârlişte
                                                                Delineşti Bozovici Tărnova Gherteniş
                                                                Dezeşti Brezon Ticvaniu Mic Giurgiova
                                                                Dognecea Caraşova Var Glimboca
                                                                Duleu Cămecea Goruia
                                                                Gărbovăţ Cămpia Grădinari
                                                                Gărnic Cănicea Greoni
                                                                Gruni Ciclova Româna Iaz
                                                                Ilidia Ciortea Lupac
                                                                Luncaviţa Ciuchici Măgura
                                                                Maciova Ciudanoviţa Măureni
                                                                Mâtnicu Mare Clocotici Mehadia
                                                                Mercina Comorâşte Obreja
                                                                Ohaba Mătnic Coranini Păltiniş
                                                                Ohabiţa Cornuţel Răcăşdia
                                                                Padina Matei Cruşovăţ Sacu
                                                                Părvova Cuptoare Slatina Timiş
                                                                Peştere Dalboşeţ Soceni
                                                                Putna Dalci Teregova
                                                                Ruginosu Divici Ticvaniu Mare
                                                                Ruschiţa Doclin Topleţ
                                                                Sadova Nouă Eftimie Murgu Valea Bistrei
                                                                Scăiuş Ezeriş Voislova
                                                                Sfânta Elena Fărliug Zavoi
                                                                Socolari Feneş
                                                                Şopotu Nou Forotic
                                                                Ştinăpari Globu Craiovei
                                                                Şumiţa Globurau
                                                                Valea Mare Goleţ
                                                                Valeapai Gornea
                                                                Verendin Iabalcea
                                                                Zorile Iam
                                                                Zorlencior Iersig
                                                                                    Iertof
                                                                                    Ilova
                                                                                    Izgar
                                                                                    Jitin
                                                                                    Lăpuşnicel
                                                                                    Lăpuşnicu Mare
                                                                                    Lescoviţa
                                                                                    Liubcova
                                                                                    Macovişte
                                                                                    Mehadica
                                                                                    Milcoveni
                                                                                    Moceriş
                                                                                    MSru
                                                                                    Naidăş
                                                                                    Nermed
                                                                                    Nicolinti
                                                                                    Pataş
                                                                                    Pdioc
                                                                                    Petnic
                                                                                    Petrilova
                                                                                    Petroşniţa
                                                                                    Poiana
                                                                                    Poiana Marului
                                                                                    Pojejena
                                                                                    Poneasca
                                                                                    Prigor
                                                                                    Prilipeţ
                                                                                    Prisaca
                                                                                    Radimna
                                                                                    Rafnic
                                                                                    Ramna
                                                                                    Remetea Pogonici
                                                                                    Rugi
                                                                                    Rusca Montană
                                                                                    Rusca/Teregova
                                                                                    Rusova Nouă
                                                                                    Sadova Veche
                                                                                    Sasca Montana
                                                                                    Sasca Româna
                                                                                    Sat Bătrân
                                                                                    Sălbăgelu Nou
                                                                                    Secaşeni
                                                                                    Sicheviţa
                                                                                    Slatina Nera
                                                                                    Socol
                                                                                    Submargine
                                                                                    Surduc
                                                                                    Şopotu Vechi
                                                                                    Şoşdea
                                                                                    Şuşca
                                                                                    Tincova
                                                                                    Tirol
                                                                                    Turnu Ruieni
                                                                                    Valea Bolvaşniţa
                                                                                    Valea Minişului
                                                                                    Valea Timişului
                                                                                    Valeadeni
                                                                                    Vama Marga
                                                                                    Varadia
                                                                                    Varciorova
                                                                                    Vălişoara
                                                                                    Văliug
                                                                                    Vermeş
                                                                                    Vodnic
                                                                                    Vrani
                                                                                    Vrăniuţ
                                                                                    Zagna
                                                                                    Zatiţa
                                                                                    Zăgujeni
                                                                                    Zerveşti
                                                                                    Zorlenţu Mare

      JUDEŢUL CĂLĂRAŞI

    Danesti Progresul Artari Bogdana Al. Odobescu
                                            Vlaiculesti Baraganu Boseangu Barzeni
                                                                Clatesti Coadele Belciugatele
                                                                Dorobantu Cocori Bogata
                                                                Plataresti Cojesti Borcea
                                                                Podul Pitarului C-ţin Brâncoveanu Calarasii Vechi
                                                                Renasterea Danesti Calareti
                                                                Solacolu Faurei Calnau
                                                                Zimbru Fîntana Domanei Cascioarele
                                                                                    Floroaica Ceacu
                                                                                    Frasinet Cetatea Veche
                                                                                    Frasinetul de Jos Chimogi
                                                                                    Ivanesti Chiselet
                                                                                    Lucia Ciocanesti
                                                                                    Luptatori Clinciu
                                                                                    Mariuta Coslogeni
                                                                                    Nana Cotofanca
                                                                                    Nuci Cucuieti
                                                                                    Orasti Cunesti
                                                                                    Padurisu Cunesti
                                                                                    Pasarea Curcani
                                                                                    Pitigaia Cuza Voda
                                                                                    Popesti Dichiseni
                                                                                    Postavaru Diga Gara
                                                                                    Prozanic Dilga Sat
                                                                                    Radovanu Dormarunt Sat
                                                                                    Sandulita Dorobantu
                                                                                    Silistea Draglina
                                                                                    Socoalele Dragos Voda
                                                                                    Sultana Drajna
                                                                                    T. Vladimirescu Dunarea
                                                                                    Ulmu Florica
                                                                                    Valea Popii Frumusani
                                                                                    Valea Stanii Fundeni
                                                                                    Vilcelele Galatui
                                                                                                        Galbinasi
                                                                                                        Galdau
                                                                                                        Gradistea
                                                                                                        Gurbanesti
                                                                                                        I.A.S Drumul Subtire
                                                                                                        I.A.S. Jegaia
                                                                                                        Ileana
                                                                                                        Independenta
                                                                                                        Infratirea
                                                                                                        Jegalia
                                                                                                        Lehliu Sat
                                                                                                        Lizerul
                                                                                                        Lupseanu
                                                                                                        Manastirea
                                                                                                        Marculesti
                                                                                                        Mibeni
                                                                                                        Mihai Viteazu
                                                                                                        Modelu
                                                                                                        N. Balcescu
                                                                                                        N. Balcescu (Preasna)
                                                                                                        Negoiesti
                                                                                                        Nucetu
                                                                                                        Ogoru
                                                                                                        Oltina
                                                                                                        Pelinu
                                                                                                        Perisoru
                                                                                                        Plataresti
                                                                                                        Plevna
                                                                                                        Plumbuifa
                                                                                                        Potcoava
                                                                                                        Radu Voda
                                                                                                        Rasa
                                                                                                        Roseti
                                                                                                        Sapunari
                                                                                                        Sarulesti
                                                                                                        Seinoiu
                                                                                                        Smirdan
                                                                                                        Soldanu
                                                                                                        Spantov
                                                                                                        Stancea
                                                                                                        Stefan cel Mare
                                                                                                        Stefan Voda
                                                                                                        Stefanesti
                                                                                                        Tamadau
                                                                                                        Tonea
                                                                                                        Ulmeni
                                                                                                        Unirea
                                                                                                        Valea Argovei
                                                                                                        Valea lui Soare
                                                                                                        Valea Presnei
                                                                                                        Valea Rosie
                                                                                                        Varasti
                                                                                                        Vasilati
                                                                                                        Visini
                                                                                                        Vlad Tepes

      JUDEŢUL CLUJ

                        Arsuri Agriş Agărbiciu Antăş Aghireş Fabrici Apahida
                        Bogomir Aluaş Aluniş/ Aluniş Aşchileul Mare Aghireş Sat Baciu
                        Ceaba Apa Caldă Bărlea Aşchileul Mic Aiton Bonţ
                        Cerc Arghiş Bedeciu Bădeni Băbuţiu Buneşti Cătun
                        Dadeşti Aruncuta Beliş Băgara Bogata/ Călăraşi Buneşti Sat
                        Dealu Răşinarilor Batin Berindu Băişoara Buru Căianu
                        Doda Pilil Batin Cătun Boian Bicălatu Călăraşi Căianu Vamă
                        Dosu Napului Băbciu Bolduţ Bobâlna Căpuşu Mic Călăraşi Gară
                        Ghermăneşti Bălceşti/Beliş Ceanu Mare Boju Ceanu Mic Câpuşu Mare
                        Giurcuţa de Jos Bărăi Corneni Boju Mic Crişeni Căşei
                        Huta Borcuţ Bercheşiu Cristorel Bologa Fundătura Căţcău
                        Iacobeni Bogata de Jos Dărja Bonţida Gărbău Cheia/M. Viteazu
                        Iuriu de Câmpie Bogata de Sus Făgădacă Borşa Ghiorgheni Chinteni
                        Lăpuşteşti Boteni Făureni Bucea Iclozel Cojocna
                        Lunca Vişagului Buza Frata Cara Jichişu de Jos Copăceni
                        Măguri Bogdăneşti Cacova Deal Ghirolt Căena Jucu de Mijloc Corneşti/M.Viteazu
                        Măguri Joseni Cacovalerii Gura Dreptului Călata Lita Corpadea
                        Măguri Suseni Calea Lată Hodiş Călăţele Liteni Coruşu
                        Muntele Bocului Calna Lacu Câmăraşu Nădăşel Cuzdrioara
                        Muntele Cacovei Călăţele Pădure Lujerdiu Cesariu Nireş Deuş/Vechea
                        Ocolişel Căşiel Maia Cetan Petreşti/Mintiu G Dezmir
                        Pădureni-Triteni Cătălina Măgoaia Chiueşti Salatiu Domoşu
                          de Jos
                        Păltinei Chesău Morlaca Cioara Săcălaia Feleacu
                        Petea Chidea Muntele Băişorii Ciucea Săliştea Baciu Fizeşul Gherlii
                        Pleş Chiriş Oşorhel Ciurgăoaş Sânmărghita Floreşti
                        Plopi Ciuhăncuţa Recea Cristur Ciurila Suarăş Gărbău/Căşei
                        Poiana Frăţi Ciumăfaia Sălişca Codor Şoimeni Ghiriş
                        Prelucele Coasta Sâmboleni Comşeşti Tăuţi Gilău
                        Prigoneşti Comeşti/Corneşti Scrind Dăbdca Zoreni Gligoreşti
                        Râşca Măguri Comeşti/Gărbău Straja/Căpuşu Deleni Iclod
                        Rogojel Copcea Sumurduc Diviciorii Mari Izvoru Crişului
                        Rogojel Câmin Copru Tritenii de Jos Dumbrava Jucu Herghelie
                        Rogojel Modoneşti Costeşti Tritenii de Sus Finişel Livada
                        Rotunda Cristeşti Valea Strâmbului Fodora Luna
                        Sava Cubleş Gădălin Luna de Sus
                        Strâmbu Cutca Geaca Luncani
                        Suliţa Dăngău Mare Guga Mănăstirea
                        Traniş II Dealu Mare Hăşdate Mănăşturel
                        Vănători Sat Dealu Negru Hodaie Mărtineşti
                        Vidreni Elciu Iara Mera
                        Vişagu Făget Inucu Mica
                                            Fânaţe Jichişu de Sus Mihai Viteazul
                                            Feiurdeni Jucu de Sus Mintiul Gherlii
                                            Feldicara Leghia Mociu
                                            Ferma Leurda Nicula
                                            Filea de Sus Luna de Jos Nima Cătun
                                            Finciu Macău Nima Sat
                                            Firea de Jos Măcicaşu Pata
                                            Floroiu Mănăstireni Păniceni
                                            Frăsinet Mărgău Popeşti
                                            Gărbău Oejului Mihăieşti Răscruci
                                            Giula Moldoveneşti Rugăşeşti
                                            Larga Morlaca/Carieră Sălătruc
                                            Legii Nadăşu Săncraiu
                                            Maşca Nearşova Sănduleşti
                                            Măguri/Răcătău Negreni Sânnicoară
                                            Mărceşti Negreni-Josani Săvădisla
                                            Mărişei/Stăneşti Pantceu Suceag
                                            Mărişel Petreştii de Jos Şaula
                                            Miceşti Plăieşti Şuncutu Mic
                                            Moara de Pădure Ploscoş Tureni
                                            Muncel Poieni Urişor
                                            Muntele Rece Răzbuneni Vălcele/Feleacu
                                            Năoiu Rediu Viişoara
                                            Năsal Sardu Vlaha
                                            Oaş Săcel
                                            Onman Sălicea/Ciurila
                                            Palatca Sânmărtin
                                            Pădureni/Ciurila Sânpaul
                                            Pietroasa/
                                              Moldoveneşti Sântejude-Sat
                                            Pintic Sântioana
                                            Podeni Sic
                                            Poiana Horii Someşu Rece
                                            Pruniş Someşu Rece Uzină
                                            Puini Soporu de Câmpie
                                            Pustuţa Stolna
                                            Răchitele Suatu
                                            Răşca/Răşca Sucutard
                                            Roşieni Tamiţa
                                            Ruseşti/Mărişel Topa Mică
                                            Săcuieu Triteni Colonie
                                            Sărată Ţaga
                                            Stoiana Unguraş
                                            Straja/Cojocna Urca
                                            Surduc Vad
                                            Şutu Vaida Cămăraş
                                            Ticu Colonie Valea Caldă
                                            Tioltur Valea Drăganului I, II
                                            Traniş Valea Florilor
                                            Triteni Hotar Valea Gugii
                                            Turea Viştea/Gărbău
                                            Vale Vultureni
                                            Valea Căşieului
                                            Valea Groşilor
                                            Valea Ierii
                                            Valea Ierii Caps
                                            Valea Unguraş
                                            Văleni/Călăţele
                                            Vânători Poic
                                            Vişea

      JUDEŢUL CONSTANŢA

    Abrud Cloşca Aliman Adamclisi Dorobanţu 2 Mai
    Brebeni Conacu Almalău Băraganu Faclia 23 August
    Bugeac Fântâna Mare Arsa Casian Galbiori Agigea
    Canlia Făurei Băltăgeşti Căscioarele General Albeşti
                                                                                                          Scărişoreanu
    Carvan Furnica Biruinţa Cerchezu Nicolae Bălcescu Amzacea
    Călugăreni Gura Dobrogei Capidava Cheia Nisipari Castelu
    Cetatea Măgura Casicea Chirnogeni Oituz Ciocârlia
    Coroana Rămnicu de Jos Ciobăniţa Ciobanu Palazu Mic Ciocârlia de Sus
    Coslugea Rămnicu de Sus Cochirieni Cogeatac Piatra Cobadin
    Crângu Tufani Crişan Cotu Văii Pietreni Comana
    Credinţa Vânatori Dobromir Crucea Saligny Corbu
    Cuigiuc Dulgheru Curcani Sibioara Costineşti
    Dobromir Deal Dumbrăveni Deleni Siliştea Cumpăna
    Esechioi Dunărea Dropia Ştefan Cel Mare Cuza Vodă
    Galiţa Dunăreni Dulceşu Ţepes Voda Lazu
    Giriiţa Floriile Fântânele Vadu Limanu
    Goruni Gădiciu Gherghina Lumina
    Izvoarele Ivrinezu Mare Ghindăreşti Mihail Kogălniceanu
    Lespezi Ivrinezu Mic Grădina Mircea Vodă
    Miorita Lipniţa Hagieni Moviliţa
    Nistoreşti Nunraşi Halapg Nazarcea
    Pantelimonu De Jos Olteni Horia Poarta Albă
    Pădureni Oltina Independenţa Potârnichea
    Rariştea Osmancea Ion Corvin Satu-Nou
                                                                                                                              (Mircea-Vodă)
    Satu-Nou (Oltina) Ostrov Istria Schitu
    Tibrinu Petroşani Izvoru Mare Topraisar
                                                                Rasova Lanurile Tortomanu
                                                                Răzoarele Luminiş Tuzla
                                                                Runcu Mereni Valu lui Traian
                                                                Saraiu Mihai Viteazu Viişoara
                                                                Seimeni Mireasa
                                                                Seimenii Mici Miriştea
                                                                Şiriu Moşneni
                                                                Tichileşti Movila Verde
                                                                Topalu Negreşti
                                                                Văleni Negureni
                                                                Viile Pantelimon
                                                                Vlahi Pecineaga
                                                                Vulturu Pelinu
                                                                Zorile Peştera
                                                                                    Plopeni
                                                                                    Săcele
                                                                                    Sinoe
                                                                                    Stejaru
                                                                                    Straja
                                                                                    Strunga
                                                                                    Stupina
                                                                                    Şipotele
                                                                                    Tariverde
                                                                                    Tărguşor
                                                                                    Tătaru
                                                                                    Traian
                                                                                    Urlula
                                                                                    Vama Veche
                                                                                    Vârtop
                                                                                    Veteranu
                                                                                    Viroaga

      JUDEŢUL COVASNA

    Alungeni Aita Seacă Ariuşd Albiş Aita Medie Aita Mare
    Comandău Belin Vale Casinul Mic Băcel Angheluş Araci
    Dobărlău Vale Herculian Dobolii de Sus Băţanii Mici Aninoasa Arcuş
    Hetea Lunca Ozunului Doboşeni Bita Bictalău Barcani
    Icafalău Saciova Hătuica Bodoş Brăduţ Băţanii Mari
    Lăcăuţi Sărămaş Hilib Boroşneu Mic Calnic Belani
    Lisnău Vale Iarăş Colonia Căpeni Comolău Belin
    Lunca Mărcuş Martineni Dalnic Dobărlău Biboneni
    Măgheruş Mârcuşa Filia Racoşul de Sus Bixad
    Oituz Peteni Fotoş Sâncrai Bodoc
    Scrădoasa Surcea Harale Valea Mare Boroşneu Mare
    Valea Zălanului Tamaşfalău Lisnău Valea Scurtă Brateş
                                                                                    Mărcuş Valea Seacă Brădet
                                                                                    Mărtănuş Zălan Breţcu
                                                                                    Ozunca Băi Catalina
                                                                                    Pădureni Căpeni
                                                                                    Petriceni Cernat
                                                                                    Telechia Chichiş
                                                                                    Zoltan Crasna
                                                                                                                            Dobolii de Jos
                                                                                                                            Eresteghin
                                                                                                                            Estelnic
                                                                                                                            Ghelinţa
                                                                                                                            Ghidfalău
                                                                                                                            Hăghig
                                                                                                                            Ilieni
                                                                                                                            Imeni
                                                                                                                            Lemnia
                                                                                                                            Leţ
                                                                                                                            Lutoasa
                                                                                                                            Malnaş Băi
                                                                                                                            Malnaş Sat
                                                                                                                            Mereni
                                                                                                                            Micfalău
                                                                                                                            Micloşoara
                                                                                                                            Moacşa
                                                                                                                            Ojdula
                                                                                                                            Olteni
                                                                                                                            Ozun
                                                                                                                            Pachia
                                                                                                                            Păpăuţi
                                                                                                                            Poian
                                                                                                                            Reci
                                                                                                                            Sântion-lunca
                                                                                                                            Sânzieni
                                                                                                                            Sita Buzăului
                                                                                                                            Tălişoara
                                                                                                                            Tufalău
                                                                                                                            Turia
                                                                                                                            Valea Crişului
                                                                                                                            Vâlcele
                                                                                                                            Vărghiş
                                                                                                                            Zagon
                                                                                                                            Zăbala
                                                                                                                            Zăbrătău

      JUDEŢUL DÂMBOVIŢA

    Muscel Brebu Alunişu Bălteni Adânca Aninoasa
                                            V. Mare (Cândeşti) Bărăceni Bechineşti Baleni Arsuri (Găeşti)
                                                                Bărbuleţu Bezdead Bădeni Băduleşti
                                                                Burduca Blidari Băjeşti (Văcăreşti) Berivoieşti
                                                                Butoiu de Sus Bolovani Băneşti Braniştea
                                                                Capu Coastei Brezoaele Bilciureşti Brăneşti
                                                                Cândeşti Deal Brezoaia Bildana Catanele
                                                                Cândeşti Vale Brâncoveanu Boteni Cojocaru
                                                                Cârlăneşti Broşteni Brăteştii de Jos Colanu
                                                                (Vârfuri) (Produleşti)
                                                                Cetăţuia Broşteni (Vişina) Brătuleşti Colibaşi
                                                                                                        (Voineşti)
                                                                Cojoiu (Vărfuri) Bujoreanca Buciumeni Comişani
                                                                Copăceni Bumbuia (Gura Foii) Bucşani Costeşti (Fieni)
                                                                Creţu Butoiu de Jos Bungetu Crângurile de Jos
                                                                Crivăţu Cămăraşu Butimanu Crăngurile de Sus
                                                                                    (Brezoaele)
                                                                Croitori Cămine (Odobeşti) Capu Plaiului Crevedia
                                                                                                        (Gura C)
                                                                Cucuteni Căprioru Cazaci Cricovul Dulce
                                                                                                                            (Iedera)
                                                                Dealu Frumos Cătunu (Corneşti) Căpşuna Cuza Vodă
                                                                Decindea Cătunu (Sălcioara) Chirca (Mogoşani) Dămbovicioara
                                                                Dragodăneşti Ciocănari Coada Izvorului Diaconeşti
                                                                                                                            (Pucioasa)
                                                                Drăghineasca Ciocăneşti Cobia Doiceşti
                                                                (Vişina)
                                                                După Deal Cojasca Cocani Dragodana
                                                                Fântânele Colacu Conteşti Dumbrava
                                                                Ferestre Comăţelu Corneşti Fusea
                                                                Fierbinţi Corbii Mari Costeşti Deal Gheboieni
                                                                                                        (Produ)
                                                                Florica (Morteni) FINTA Costeşti Vale Ghergheşti
                                                                Frasinu Frasin Deal (Cobia) Crângaşi Greci
                                                                Fundu Ocnei Geangoieşti Creţuleşti Gura Foii
                                                                (Ocniţa)
                                                                Ghimpaţi Gheboaia (Finta) Crovu Hagioaica (Titu)
                                                                Glogoveanu Ghineşti Dărmăneşti I Iedera de Jos
                                                                Gura Bărbuleţ Glodeni Dealu Mare Iedera de Sus
                                                                Hanu lui Pală Grozăveşti (Corbii Decindeni Ilfoveni
                                                                                    Mari)
                                                                Iazu Gulia (Tărtăşeşti) Dîrza (Crevedia) Ioneşti
                                                                Ibrianu Gura Şuţii Dobra Lazuri
                                                                Mănăstioara Hulubeşti Dragomireşti Lucieni
                                                                Meişoare Izvoru (Valea Drăgăieşti Matraca
                                                                                    Lungă) (Măneşti)
                                                                Mesteacăn Izvoru (Vişina) Drăgăieşti Mătăsaru
                                                                                                        (Ungureni)
                                                                Moara din Groapă Jugureni Frăsinei (Mogoşani) Meri (Mogoşani)
                                                                Moroieni Ludeşti Gemenea (Voineşti) Mircea Vodă
                                                                (Sanatoriu)
                                                                Pătroaia Deal Malu cu Flori Ghergani Moroieni
                                                                Pătroaia Vale Măgura (Bezdead) Gherghiţeşti Moţăieni
                                                                Petreşti (Corbii Măgura (Hulubeşti) Ghirdoveni Nisipurile
                                                                Mari)
                                                                Podu Corbencii Mărginenii De Sus Gîrleni Olteni (Lucieni)
                                                                Podu Cristinii Mărunţişu (Costeşti Glod Petreşti
                                                                                    Vale)
                                                                Potiogeni Vale Mereni (Conţeşti) GorgoW Picior de Munte
                                                                Potocelu Micloşanii Mici Gura Ocniţei Pietroşiţa
                                                                Priboiu (Tătărani) Miuleşti Gura Vulcănii Plopu (Titu)
                                                                Pucheni Morteni Hăbeni Priboiu (Brăneşti)
                                                                Răscăieţi Movila-Niculeşti I.L. Caragiale Priboiu (Glodeni)
                                                                Răteşti Neajlovu (Morteni) Izvoarele Priseaca
                                                                Râul Alb de Sus Niculeşti Lăculeţe Răzvad
                                                                Râul Alb de Jos Ocniţa Lucianca Săcuieni
                                                                Romăneşti Odaia Turcului Lunguleţu Sălcuţa
                                                                                    (Mătăsaru)
                                                                Satu Nou Pădureni Maluri (Pucioasa) Săteni
                                                                Sălcioara Pietrari Manga Străoşti
                                                                (Mătăsaru) (Dragodana)
                                                                Scheiu de Jos Poiana Mavrodin Şotănga
                                                                Scheiu de Sus Poieniţa Mănăstirea şti)
                                                                Schela (Glodeni) Porcinica Măneşti Şuţa Seacă
                                                                Sperieţeni Postîrnacu Mărceşti Tărtăşeşti
                                                                Stavropolia Potiogeni Deal Merişu (Costeşti Teiş
                                                                                                        Vale)
                                                                Sturzeni (Căndeşti) Priboiu Mija Ulmi
                                                                Sultanu Produleşti Mislea Valea Sasului
                                                                Şelaru Puntea de Greci Mogoşani Valea Voievozilor
                                                                Şipot Puţu cu Salcia Mogoşeşti Văcăreşti
                                                                Ştubee (Valea Ragu (Ulieşti) Movila (Sălcioara) Viforâta
                                                                Lungă)
                                                                Şuviţa (Vârfuri) Răţoaia (Bucşani) Nucet Viişoara
                                                                Ulmet (Vârfuri) Samurcaşi Ochiuri
                                                                Ungureni (Corneşti) Săbieşti (Răcari) Odobeşti
                                                                Urseiu Serdanu Onceşti
                                                                Urziceanca Siliştea (Lucieni) Păneşti (Mogoşani)
                                                                Vadu Stanchii Stăneşti (Răcari) Perşinari
                                                                Valea Bărbuleţu Tătărani Pitaru
                                                                Valea Largă Teleşti Podu Rizii
                                                                Valea Leurzii Tomşani Potlogi
                                                                Vârfureni Ulieşti Raciu
                                                                Vişineşti Ungureni (Corbii Racoviţa
                                                                                    Mari)
                                                                Vizureşti Valea Lungă-Cricov Rîncaciov
                                                                Vârfuri Valea Lungă-Ogrea Runcu
                                                                Vlăsceni (Potlogi) Valea Lungă-Gorgota Saru
                                                                Vultureanca Văleni Dămboviţa Sălcioara
                                                                                    Vişina Săveşti
                                                                                    Vlădeni Slobozia Moară
                                                                                    (Dărmăneşti)
                                                                                    Voia (Crânguri) Sterianu (Butimanu)
                                                                                    Vulcana de Sus Suduleni
                                                                                    Zăvoiu (Mogoşani) Teţcoiu
                                                                                    Zidurile (Odobeşti) Ungureni (Butimanu)
                                                                                                        Ungureni
                                                                                                        (Dragomireşti)
                                                                                                        Valea Caselor
                                                                                                        Valea Mare (Valea
                                                                                                        Lungă)
                                                                                                        Valea Mare (Valea
                                                                                                        Mare)
                                                                                                        Voineşti
                                                                                                        Vulcana Băi
                                                                                                        Vulcana Pandele

      JUDEŢUL DOLJ

                                                                                    Başcov Amărăşti Afumaţi
                                                                                    Bărboi Argetoaia Albeşti
                                                                                    Bechet-Orodel Balota de Jos Almăj
                                                                                    Belcinu Balota de Sus Amărăştii de Jos
                                                                                    Beneşti Bistreţ Amărăştii de Sus
                                                                                    Bogea Bistreţu Nou Apele Vii
                                                                                    Booveni Bodăieşti Balta Verde
                                                                                    Bucovicior Bodăieştii de Sus Bădoşi
                                                                                    Busu Bojoiu Bârca
                                                                                    Busuleţu Botoşeşti Paia Beharca
                                                                                    Buzduc Brabova Beloţ
                                                                                    Căciulatu Braloştiţa Boureni
                                                                                    Călugărei Brădeştii Bătrăni Brabeţi
                                                                                    Cămpeni Bulzeşti Branişte-Daneţi
                                                                                    Ciocanele Buşteni Branişte-Podari
                                                                                    Comănicea Caraula Bratovoeşti
                                                                                    Corlate Carpen Brădeşti
                                                                                    Cornu Călărăşi Breasta
                                                                                    Domnu Tudor Cernăteşti Bucovăţ
                                                                                    Drăgoaia Cetate Calopăr
                                                                                    Fântânele-Teslui Cetăţuia-Cioroiaşi Castranova
                                                                                    Foişor Ciocăneşti Castrele Traiane
                                                                                    Frăţila Cioroiaşi Catane
                                                                                    Gabru Cioroiu Nou Căciulăteşti
                                                                                    Georocu Mare Ciupercenii Noi Cărcea
                                                                                    Gogoşita Ciutura Cărna
                                                                                    Golumbu Cleanov Celaru
                                                                                    Gubaucea Covei Cerăt
                                                                                    Iordăcheşti Criva Comoşteni
                                                                                    Lăcriţa Mare Curmătura Coşoveni
                                                                                    Leordoasa Desa Coţofenii din Dos
                                                                                    Lipovu de Sus Dobromira Coţofenii din Faţă
                                                                                    Mălăeşti Gaia Crovna
                                                                                    Mofleşti Gărleşti Daneţi
                                                                                    Mosna Georocel Dioşti
                                                                                    Moşneni Ghindeni Dobreşti
                                                                                    Novac Gogoşu Dobridor
                                                                                    Ocolna Golfin Dobroteşti
                                                                                    Ohaba Gura Racului Drăgoteşti
                                                                                    Palilula Izvoare Drănic
                                                                                    Pietroaia Întorsura Dudoviceşti
                                                                                    Pioreşti Jiul Fărcaş
                                                                                    Piria Lipovu Galicea Mare
                                                                                    Pisculeţ Malaica Galiciuica
                                                                                    Ploştina Mărăcinele Găngiova
                                                                                    Popeasa Mărza Gherceşti
                                                                                    Prejoi Melineşti Ghidici
                                                                                    Racoviţa Milovan Ghizdăveşti
                                                                                    Rasnicu Bătrân Mlecăneşti Gighera
                                                                                    Rasnicu Oghian Mogoseşti Giubega
                                                                                    Sărbătoarea Moreni Giurgiţa
                                                                                    Sărsca Motoci Goicea
                                                                                    Schitu Muereni Goieşti
                                                                                    Seculeşti Muieruşu Greceşti
                                                                                    Sfărcea Negoieşti Gura Văii
                                                                                    Smadovicioara Nisipuri Horezu Poenari
                                                                                    de Secu
                                                                                    Spineni Orodel Hunia
                                                                                    Stoiceşti Ostroveni Işalniţa
                                                                                    Suharu Panaghia Izvor
                                                                                    Şitoaia Piscu Nou Lazu
                                                                                    Ştefănel Piscu Sadovei Leamna de Jos
                                                                                    Ştiubei Pleşoi Leamna de Sus
                                                                                    Taiu Plosca Leşile
                                                                                    Tencănău Preajba de Pădure Leu
                                                                                    Ţandăra Prunet Lişteava
                                                                                    Ungureni Răchita de Jos Livezi
                                                                                    Urdiniţa Răchita de Sus Locusteni
                                                                                    Valea Fântânilor Robăneştii de Jos Maglavit
                                                                                    Vela Robăneştii de Sus Malu Mare
                                                                                    Veleşti Sadova Marotinu de Jos
                                                                                    Verbicioara Sălcuţa Marotinu de Sus
                                                                                    Verbiţa Sălcuţa-Calopăr Măceşu de Jos
                                                                                    Viişoara Săpata Măceşu de Sus
                                                                                    Viişoara Moşneni Sărată Mârşani
                                                                                                        Seaca de Câmp Mihăiţa
                                                                                                        Secu Mileşti
                                                                                                        Smârdan Mischii
                                                                                                        Tatomireşti Moţăţei
                                                                                                        Tălpaş Moţăţei Gară
                                                                                                        Ţărţăl Murgaşi
                                                                                                        Ţiu Murta
                                                                                                        Vărvor Nedeia
                                                                                                        Vărvoru de Jos Negoi
                                                                                                        Veleni Obedin
                                                                                                        Zvorsca Padea
                                                                                                                            Perişor
                                                                                                                            Pieleşti
                                                                                                                            Piscu Vechi
                                                                                                                            Pleniţa
                                                                                                                            Plopşor
                                                                                                                            Podari
                                                                                                                            Poiana Mare
                                                                                                                            Popănzăleşti
                                                                                                                            Potmelţu
                                                                                                                            Prapor
                                                                                                                            Preajba
                                                                                                                            Predeşti
                                                                                                                            Puţuri
                                                                                                                            Radomir
                                                                                                                            Radovan
                                                                                                                            Rast
                                                                                                                            Răcarii de Jos
                                                                                                                            Rojişte
                                                                                                                            Salcia
                                                                                                                            Scăeşti
                                                                                                                            Seaca de Pădure
                                                                                                                            Secui
                                                                                                                            Siliştea Crucii
                                                                                                                            Sopot
                                                                                                                            Soreni
                                                                                                                            Şimnicu de Sus
                                                                                                                            Tămbureşti
                                                                                                                            Teasc
                                                                                                                            Terpeziţa
                                                                                                                            Teslui
                                                                                                                            Toceni
                                                                                                                            Tunarii Noi
                                                                                                                            Tunarii Vechi
                                                                                                                            Ţuglui
                                                                                                                            Unirea
                                                                                                                            Urzica Mare
                                                                                                                            Urzicuţa
                                                                                                                            Valea lui Pătru
                                                                                                                            Valea Lungului
                                                                                                                            Valea Stanciului
                                                                                                                            Vărtop
                                                                                                                            Zănoaga
                                                                                                                            Zăval



      JUDEŢUL GALAŢI


                                            Adam Bălăbăneşti Balinteşti Barcea Drăgăneşti
                                            Aldeşti Bălăşeşti Băneasa Berheci Sat Costi
                                            Cărlomăneşti Băleni Bereşti Meria Braniştea Vânători
                                            Căueşti Băltăreţ Chiraftei Buceşti
                                            Ceneşti Blănzi Cişmele Cosmeşti Deal
                                            Ciorăşti Brăhăşeşti Corod Frumuşiţa
                                            Ciureştii Noi Brăneşti Cuca Frunzeasca
                                            Ciureştii Vechi Brătuleşti Cuza Vodă Hanu Conachi
                                            Coasta Lupei Buciumeni Dobrineşti Ijdileni
                                            Comăneşti Bursucani Făntănele Independenţa
                                            Condrea C. Negri Fârţăneşti Iveşti
                                            Cosiţeni Cavadineşti Folteşti Lieşti
                                            Cotoroaia Călmăţui Furcenii Noi Malu Alb
                                            Cruceanu Cărăpceşti Furcenii Vechi Matca
                                            Fundeanu Coasta Văii M. Kogălniceanu Movileni-Sendreni
                                            Gărbovăţ Comi Movileni Munteni
                                            Gefu Nou Cosmeşti Vale Nicoreşti Odaia Manclache
                                            Gohor Crăieşti Pechea Podoleni
                                            Huleşti Cudalbi Piscu Smărdan
                                            Ionăşeşti Drăculeşti Scânteieşti Şendreni
                                            Ireasca Drăguşeni Schela Şerbeştii Vechi
                                            Lieşti-Priponeşti Făntăni Slobozia Blăneasa Şiviţa
                                            Lungeşti Fundeni Slobozia Conachi T. Vladimirescu
                                            Mălureni Găneşti Stoicani Tămăoani
                                            Nămoloasa Ghidigeni Ungureni Tătarca
                                            Nămoloasa sat Ghingheşti Vameş Traian
                                            Nicopole Griviţa Viile Tuluceşti
                                            Piscu Colbului Hânţeşti Ţigăneşti
                                            Pleşa Izvoarele Umbrăreşti - Deal
                                            Poiana Jorăşti Vasile Alecsandri
                                            Priponeştii de Jos Lunca
                                            Pupezeni Lungoci
                                            Puricani Măcişeni
                                            Roşcani Mândreşti
                                            Salcia Măstăcani
                                            Siliştea Nărteşti
                                            Ştieţeşti Negrea
                                            Toflea Negrileşti
                                            Torceşti Oancea
                                            Urleşti Plevna
                                            Vădeni Priponeşti
                                            Vişina Rădeşti
                                                                Rediu
                                                                Rogajeni
                                                                Slivna
                                                                Slobozia Corni
                                                                Slobozia Oancea
                                                                Smulţi
                                                                Suceveni
                                                                Suhurlui
                                                                Taplău
                                                                Tălpigi
                                                                Tecucal
                                                                Ţepu
                                                                Ţepu de Sus
                                                                Umbrăreşti
                                                                Valea Mărului
                                                                Vărlezi
                                                                Vizureşti
                                                                Vlădeşti
                                                                Zămeşti


      JUDEŢUL GIURGIU

                        Carapancea Angheleşti Bucşani Adunaţii Copăceni
                        Cucuruzu Banesti Cetăţuia Argeş
                        Letca Veche Bicu Cimpurelu Bălanu
                        Mironeşti Bila Ciocoveni Bălănoaia
                        Pădureni Budeni Clejani Băneasa
                        Puieni Bulbucata Colibaşi Bolintin Deal
                        Răsuceni Buturugeni Crevedia Mare Braniştari
                        Satu Nou Cartojani Crevedia Mică Braniştea
                        Tomuleşti Cămineasca Dărăşti Vlaşca Călugăreni
                                                                                    Cărpenişu Dealu Cetatea
                                                                                    Căscioarele Dimitrie Cantemir Comana
                                                                                    Chirculesti Dobreni Comasca
                                                                                    Chiriacu Falaştoaca Copaciu
                                                                                    Chiţa Floreşti Crivina
                                                                                    Cocioc Gogoşari Crovu
                                                                                    Corbeanca Gostinu Crucea de Piatră
                                                                                    Cosoba Grădinari Daia
                                                                                    Coteni Grădiştea Daiţa
                                                                                    Crânguri Greaca Drăgănescu
                                                                                    Cupele Herăşti Frasinu
                                                                                    Drăgăneasca Hobaia Frăteşti
                                                                                    Drăghiceanu Hodivoaia Găujani
                                                                                    Făcău Hotarele Ghimpaţi
                                                                                    Găiseanca Hotarele Deal Ghizdaru
                                                                                    Găiseni Hulubeşti Gorneni
                                                                                    Ghionea Iepureşti Malu
                                                                                    Goleasca Izvoarele Malu Spart
                                                                                    Gostinari Izvoru/Vânători Mihai Vodă
                                                                                    Icoana Joiţa Naipu
                                                                                    Izvoarele Letca Nouă Ogrezeni
                                                                                    Izvoru/Gogoşari Mârşa Oinacu
                                                                                    ianculeşti Meletie Plopşoru
                                                                                    Miloşeşti Mihai Bravu Remuş
                                                                                    Mirău Milcovăţu Slobozia
                                                                                    Neajlovu Mogoşeşti Stîlpu
                                                                                    Novaci Obedeni-Vărăşti Suseni
                                                                                    Obedeni Onceşti Tufa
                                                                                    Petru Rareş Palanca Uzunu
                                                                                    Pietrele Pietrişu Valea Plopilor
                                                                                    Podişor Prundu Vedea
                                                                                    Podu Popa Nae Putineiu Vieru
                                                                                    Podul Doamnei Radu Vodă
                                                                                    Podul Ilfovăţul Roata de Jos
                                                                                    Poenari Sadina
                                                                                    Poiana lui Stîngă Scărişoara
                                                                                    Popeşti Sfântu Gheorghe -
                                                                                                          Băneasa
                                                                                    Poşta Singureni
                                                                                    Priboiu Stăneşti
                                                                                    Prisăceni Stoieneşti-
                                                                                                          Floreşti
                                                                                    Puţu Greci Toporu
                                                                                    Răleşti Trestieni
                                                                                    Roata Mica Ulmi
                                                                                    Săbăreni Vadu Lat
                                                                                    Schitu Valea Dragului
                                                                                    Sfântul Gheorghe - Varlaam
                                                                                      Crevedia
                                                                                    Stejaru Vănătorii Mici
                                                                                    Sterea Vărăşti
                                                                                    Stoeneşti Vlad Ţepeş
                                                                                    Tangîru Zădăriciu
                                                                                    Tăntava
                                                                                    Teişori
                                                                                    Teiuşu
                                                                                    Uieşti
                                                                                    Valea Bujorului
                                                                                    Valter Mărăcineanu
                                                                                    Vânătorii Mari
                                                                                    Velea
                                                                                    Vîlcelele
                                                                                    Vlaşin
                                                                                    Zboiu
                                                                                    Zorile

      JUDEŢUL GORJ

    Cerna-Sat Artanu Arsuri Aluniş-Căpreni Albeni
                                                                Bădeşti Baloşani Blahniţa De Sus Alimpeşti
                                                                Băzăvani Baniu Brădet Andreeşti
                                                                Berleşti Băceşti Brădeţel Aninişul Din Deal
                                                                Birzeiu Bălăceşti Clnicu De Sus Aninişul Din Vale
                                                                Bulbuceni Bohorel Cocorova Aninoasa
                                                                Burlani Bolboceşti Colţesti Apa Neagră
                                                                Cojmăneşti Bolboşi Maghereşti Arcani
                                                                Covrigi Borăscu Măru-Cetate Arjoci
                                                                Croici Bucşana Mierea Baia De Fier
                                                                Danciuleşti Bustuchin Miericeaua Barza
                                                                Dealu-Viilor Buzeşti Mosteni-Logreşti Bălăneşti
                                                                Gura Menţii Calapăru Păişani Bălceşti
                                                                Hălăngesti Călugăreasa Pocruia Băleşti
                                                                Larga-Ţirioi Călugăreni Tg - Logreşti Bărbăteşti
                                                                Lihuleşti Chiciora Topeşti Bengeşti
                                                                Marineşti Chiliu Valea Mare Berceşti
                                                                Măiag Cîrciu Vînăta Bibeşti
                                                                Menţii Din Dos Cîrligei Vîrtopu Bircii
                                                                Miculeşti Cleşneşti Bîlta
                                                                Mieluşei Cloşani Bîlteni
                                                                Miluta Corobăi Bîltişoara
                                                                Namete Costeni Bobaia
                                                                Negoieşti Costesti Bobu
                                                                Negomir Creţeşti Boca
                                                                Obîrşia Curteana Boroşteni
                                                                Orzu Dobrana Botorogi
                                                                Piscoiu Drăgoteşti Brădiceni
                                                                Piscuri Dumbrăveni Brăneşti
                                                                Plopu Floresteni Brăteşti
                                                                Poieniţa Frasinu Brătuia
                                                                Pruneşti Gilortu Broşteni
                                                                Raci Gornăcel Bucureasa
                                                                Răchita Ilieşti Budieni
                                                                Rădineşti Ioneşti Buduhala
                                                                Roşia De Jos Izvarna Bumbeşti-Piţic
                                                                Ruget Mătăsari Busuioci
                                                                Schela Meri Capu Dealului
                                                                Scrada Motru-Sec Cartiu
                                                                Scurtu Murgileşti Câleşti
                                                                Slivileşti Ohaba-Jiu Cămuieşti
                                                                Sohodol Peşteana-Vulcan Căpreni
                                                                Stejeri Picu Căprenii De Sus
                                                                Strîmtu Pîriu De Vale Cărbuneşti-Sat
                                                                Şiacu Poiana Seciuri Cărpiniş
                                                                Ştiucani Pojaru Ceauru
                                                                Şura Popeşti-Stejari Celei
                                                                Tehomir Prigoria Cemădia
                                                                Totea-Licurici Purcaru Ceplea
                                                                Ursoaia Racoţi Cerăt
                                                                Valea Deşului Roşia De Amaradia Cilnic
                                                                Valea Pojarului Runcurel Ciocadia
                                                                Valea-Bolboşi Scoruşu Ciorari
                                                                Vladimir Seaca Citunele
                                                                Zeicoiu Seciurile Ciuperceni
                                                                                    Seuca Cîlceşti
                                                                                    Slămneşti Cîmpofeni
                                                                                    Slăvuţa Cîrbeşti
                                                                                    Stejari Cocoreni
                                                                                    Sterpoaia Cojani
                                                                                    Suseni Colibaşi
                                                                                    Şi foaia Comaneşti
                                                                                    Toiaga Copăcioasa
                                                                                    Totea-Hurezani Corneşti
                                                                                    Trestioara Corneşti-Satul Nou
                                                                                    Urda De Jos Crasna
                                                                                    Valea Motrului Crasna Din Deal
                                                                                    Vâgiuleşti Cruset
                                                                                    Văluţa Curpen
                                                                                    Vîlceaua Curtişoara
                                                                                    Zorleşti Dăneşti
                                                                                                                            Dobrita
                                                                                                                            Dolceşti
                                                                                                                            Drăgoieşti
                                                                                                                            Drăguţeşti
                                                                                                                            Duţeşti
                                                                                                                            Fărcăşeşti
                                                                                                                            Fîntînele
                                                                                                                            Floreşti
                                                                                                                            Frăteşti
                                                                                                                            Frînceşti
                                                                                                                            Frumuşei
                                                                                                                            Frunza
                                                                                                                            Galbenu
                                                                                                                            Găvăneşti
                                                                                                                            Gîrbov
                                                                                                                            Glodeni
                                                                                                                            Glogova
                                                                                                                            Godineşti
                                                                                                                            Groşerea
                                                                                                                            Grui
                                                                                                                            Gureni
                                                                                                                            Hăieşti
                                                                                                                            Hobiţa
                                                                                                                            Hodoreasca
                                                                                                                            Horăşti
                                                                                                                            Horezu
                                                                                                                            Hurezani
                                                                                                                            Iaşi
                                                                                                                            Iordăneşti
                                                                                                                            Jupîneşti
                                                                                                                            Larga-Muşeteşti
                                                                                                                            Lăzăreşti
                                                                                                                            Leleşti
                                                                                                                            Leurda
                                                                                                                            Licurici
                                                                                                                            Lupoaia
                                                                                                                            Lupoiţa
                                                                                                                            Măceşu
                                                                                                                            Merfuleşti
                                                                                                                            Moi
                                                                                                                            Murgeşti
                                                                                                                            Musculeşti
                                                                                                                            Muşeteşti
                                                                                                                            Negreni
                                                                                                                            Obreja
                                                                                                                            Ohaba-Bălăneşti
                                                                                                                            Olteanu
                                                                                                                            Padeş
                                                                                                                            Pegeni
                                                                                                                            Peşteana De Jos
                                                                                                                            Peşteana Jiu
                                                                                                                            Peştişani
                                                                                                                            Petreşti
                                                                                                                            Pinoasa
                                                                                                                            Pişteştii Din
                                                                                                                            Deal
                                                                                                                            Pîrîu Boia
                                                                                                                            Pîrîu De Pripor
                                                                                                                            Pleşa
                                                                                                                            Plopşoru
                                                                                                                            Poiana Turburea
                                                                                                                            Poienari
                                                                                                                            Pojogeni
                                                                                                                            Polovragi
                                                                                                                            Priporu
                                                                                                                            Rachiţi
                                                                                                                            Racoviţa
                                                                                                                            Radoşi
                                                                                                                            Rasova
                                                                                                                            Rasoviţa
                                                                                                                            Rîpa
                                                                                                                            Rogojel
                                                                                                                            Roşia Jiu
                                                                                                                            Rugi
                                                                                                                            Runcu
                                                                                                                            Samarineşti
                                                                                                                            Săcelu
                                                                                                                            Sănăteşti
                                                                                                                            Sărdăneşti
                                                                                                                            Săuleşti
                                                                                                                            Scoarţa
                                                                                                                            Sîmbotin
                                                                                                                            Sîrbeşti
                                                                                                                            Socu
                                                                                                                            Spahii
                                                                                                                            Stănceşti
                                                                                                                            Stăneşti
                                                                                                                            Stefăneşti
                                                                                                                            Steic
                                                                                                                            Stejerei
                                                                                                                            Stoina
                                                                                                                            Stolojani
                                                                                                                            Strîmba-Jiu
                                                                                                                            Strîmba-Vulcan
                                                                                                                            Stroieşti
                                                                                                                            Şasa
                                                                                                                            Şipotu
                                                                                                                            Şomăneşti
                                                                                                                            Tălpăşeşti
                                                                                                                            Tămăşeşti
                                                                                                                            Teleşti
                                                                                                                            Tetila
                                                                                                                            Tilveşti
                                                                                                                            Timişeni
                                                                                                                            Trocani
                                                                                                                            Turburea
                                                                                                                            Turcineşti
                                                                                                                            Ţînţăreni
                                                                                                                            Ungureni
                                                                                                                            Urdari
                                                                                                                            Urecheşti
                                                                                                                            Vaidei
                                                                                                                            Valea Cu Apa
                                                                                                                            Valea Mînăstirii
                                                                                                                            Valea Perilor
                                                                                                                            Văcarea
                                                                                                                            Văieni
                                                                                                                            Vălari
                                                                                                                            Văleni
                                                                                                                            Vidin
                                                                                                                            Vierşani
                                                                                                                            Vîrţ
                                                                                                                            Vlăduleni
                                                                                                                            Voinigeşti
                                                                                                                            Voiteşti Deal
                                                                                                                            Voiteşti Vale

      JUDEŢUL HARGHITA

    Aldea Atia Andreeni Armăşenii Noi Aluniş Băile-Homorod
    Alexandriţa Atid Armăşeni Arvăjeni Bodogaia Bărzava
    Baraţcos Bădeni Avrămeşti Bancu Izvoru-Mureşului Beteşti
    Băile Chirui Bentid Bălan Bucin-Praid Lunca de Jos Bisericăni
    Becaş Beta Borzont Bulgăreni Lunca de Sus Borsec
    Bucin Bilbor Capu Corbului Cărţa Lutiţa Brădeşti
    Ciaracio Calonda Carpituş Cefăţuia Remetea Căpălniţa
    Cinod Casinu Nou Cădaciu Mare Ciucsăngeorgiu Sânsimion Chileni
    Ciobăniş Câlnaci Cădaciu-Mic Ciumani Subcetate Mureş Ciceu
    Cireşeni Călugăreni Cecheşti Delniţa Corund
    Desag-If. Ceheţel Chinuşu Fitod Cozmeni
    Eghersec Chedia Mare Ciba Izvorul Trotuş Dăneşti
    Făgeţel-Remetea Chedia Mica Ciucani Lacu Rosu Dejuţiu
    Făntăna Brazi Comăneşti Cobăteşti Leliceni Ditrău
    Filpea Covacipeter Comiat Mihăileni Ciuc Feliceni
    Ghiurche Crişeni Corbu Misentea Filiaşi
    Hagota Cuşmed Cotormani Morăreni Frumoasa
    Hosasău Daia Crăciunel Ocna de Jos Gălăuţaş
    jengheler Dărjiu Dealu Păltiniş-Ciuc Hodoşa
    Pintic Dealu Armanului Eliseni Păuleni-Ciuc Joseni
    Poiana Tărnavei Desag Făncel Porumbenii Mici Lăzarea
    Puntea Lupului Dobeni Ghiduţ Rugăneşti Luncani
    Recea Doboi Girciu Săntimbru-Ciuc Lupeni
    Săncel Duda Goagiu Suseni Mădăraş
    Săntimbru-Băi Făgeţel Harghita Băi Toleseni Măgheruş
    Trei Făntăni Fântăna Mare Ineu Vigani Mugeni
    Valea lui Pavel Firtănuş Lăzăreşti Vrabia Nicoleşe-Ciuc
    Valea Uzului Firtuşu Locodeni Ocna de Sus
    Vărşag-P.Şoim. Forţeni Lueta Porumtienii Mari
                                            Fundoaia Matişeni Praid
                                            Gălăuţaş-Pârâu Mărtiniş Racu
                                            Ghipeş Mihăileni-Şimoneşti Satu Mare
                                            Hoghia Minele Lueta Săncrăieni
                                            Iacobeni Nădejdea Săndominic
                                            Iasu Nicoleni-Şimoneşti Sănmartin
                                            Ighiu Nicoleşti-Ulieş Sărmaş
                                            Imper Ocland Secuieni
                                            Inlăceni Orăşeni Siculeni
                                            Izvoare Oţeni Târnoviţa
                                            Jolotca Păltiniş Tăureni
                                            Laz-Firtănuş Petreni Tuşnad Nou
                                            Laz-Şoimuş Platoneşti Tuşnad Sat
                                            Liban Plopiş Valea Strâmbă
                                            Livezi Poloniţa Voşlobeni
                                            Martonca Preluca Zetea
                                            Medişoru Mare Rareş
                                            Medişoru Mic Remetea-Ciutac
                                            Mereşti Runc
                                            Mujna Sasvereş
                                            Obrăneşti Satu Mic
                                            P. Veche-Tulgheş Satu Nou
                                            Păuleni Săncrai
                                            Poiana Fagului Secu
                                            Petecu Sînpaul
                                            Plăieşii de Jos Subcetate-Zetea
                                            Plăieşii de Sus Şimoneşti
                                            Potiond Şoimeni
                                            Putna-Tulgheş Tamaşu
                                            Răchitiş Tibod
                                            Săcel Tomeşti
                                            Senetea Tulgheş
                                            Sineu Ulcani
                                            Şicasău Vargatac
                                            Şiclod Văcăreşti
                                            Şoimuşu Mare Văleni
                                            Şoimuşu Mic Visafolio
                                            Tăietura Voşlobeni-Heveder
                                            Tărceşti Zapodea
                                            Teleac
                                            Turdeni
                                            Uilac
                                            Ulieş
                                            Valea Boroş
                                            Valea Capelei
                                            Valea Frum.-Tulg
                                            Valea Gărbea
                                            Valea Întunecoasă
                                            Valea lui Anfaloc
                                            Valea Rece
                                            Valea Rotundă
                                            Valea Ugra
                                            Vasileni
                                            Vărşag
                                            Vărşag-Lăzurele
                                            Vidacut



      JUDEŢUL HUNEDOARA

    Almaş Sălişte Aninoasa Abucea Almaşu Mic Aurel Vlaicu
    Almaşu Mic de Munte Ardeu Almaşu Sec Baldovin Baia de Criş
    Almăşel Balşa Archia Bampotoc Balomir
    Alun/Bunila Băcâia Bacea Baraj Batiz
    Alunu/Boşorod Băniţa Barbura Baru Băcia
    Arănieş Băniţa Firma Basarabasa Barza Băieşti
    Bătrăna Blătinioara Baştea Băiţa Bălata
    Boia Bîrzii Boiu de Sus Bărăştii Iliei Bălanu Bărăştii Haţegului
    Brăşeu Brădăţel Birtin Bejan/Tîrnăviţa Băţălar
    Buneşti Bujoru Blăjeni Criş Berciu Bejan
    Bunila Buta Bobaia Blajeni Beriu
    Cerbăl Caraci Boiţa Bocşa Mică Bircea Mică
    Cerişor Căbeşti Boiu de Jos Boholt Birsău
    Cernişoara Florase Căzăneşti Boş Boiu Bîrcea Mare
    Cioclovina Cerbia Bretelin Boşorod Bobălna
    Ciulpăz Certeju de Jos Buceş Vulcan Bozeş Boş
    Ciungu Mare Cimpa Bujdulari Brazi Boz
    Ciuniţa Ciungani Bulzaştii de Jos Breazova Brănişca
    Curpenii Silvaşului Cîmpul lui Neag Bulzeştii de Sus Brofuna Bretea Mureşană
    Cutin Coaja Căoi Buceş Bretea Romănă
    Dăbăca Costeşti Deal Cărmăzăneşti Bucium Orăştioara Bretea Sbeiului
    Dănuleşti Criva Cigmau Bucureşci Brîznic
    Dealu Mic Crivadia Cîmpuri de Sus Burjuc Bucium Orlea
    Deleni Dălja Mare Coroieşti Căinelu de Sus Căinelul de Jos
    Dosul Alunului Dălja Mică Coseşti Chergheş Cărăstău
    Dudeşti Dealu Babii Crăciuneşti Chitid Cârjiţi
    Dumbrava de Sus Dobrot Crăguiş Cinciş Cerna Cărpiniş
    Faţa Roşie Dragu Brad Crivaia Ciula Mare Căstău
    Federi Dumbrava de Jos Cucuiş Clopotiva Certejul de Sus
    Feregi Dumbraviţa Ilia Cuieş Costeşti Chimindia
    Fizeşti 2 Dumeşti Curechiu Covragiu Chişcădaga
    Fîntîna Furcşoara Dăbica Cozia Ciopeea
    Frăsinei Gialacuţa Dealu Mare Crişan Cîmpuri Surduc
    Galbena Godineşti Dumbrava-Peştiş Densuş Cîrneşti
    Galeş Goteşti După Piatră Dîncu Mare Crişcior
    Giureşti Grădiştea de Munte Făgeţel Dîncu Mic Crişeni
    Grosuri/Blăjeni Greileşti Fintoag Fizeş Dobra
    Gura Bordului Iscroni Fizeşti 1 Folt Fornădia
    Lelese Izvoare Ghelari Galaţi Gothatea
    Lunca Cernii de Jos Jieţ Giugeşti Gelmar Gurasada
    Lunca Cernii de Sus Jiu Paroşeni Glodghileşti Geoagiu Băi Hărău
    Luncani livada Govojdia Geoagiu Sanator Hăşdat
    Luncşoara Ludeştii de Sus Grid Lăpugiu Gîntaga Ilia
    Mada Maleia Grohot Bulzeşti Grid Lăpuşnic
    Meria Măgura Topliţa Grohoţele Hăjăgel Leşnic
    Merişorul de Munte Măgureni Groş Hobip Grădişte Ludeştii de Jos
    Mermezeu Merişor Băniţa Hărţăgani Hobiţa Luncoiu de Jos
    Mosoru Merişor Bucureşci Hăşdău Hondol Măceu
    Muncelul Mare Mesteacăn Ilia Herepeia Josani Mănerău
    Negoiu Mesteacăn Richitova Holdea Lăpugiu de Jos Mărtineşti
    Oprişeşti Micăneşti Homorod Livadia Mintia
    Păuleşti Muncelu Mic Jeledinţi Lunca Băiţa Nalaţi
    Plai/Blăjeni Obirşa Lăpugiu de Sus Lunca Moţilor Ohaba de sub
                                                                                                                              Piatră
    Plop Peştera Petroşani Lăsiu Mălăieşti Orăştioara de Jos
    Poeniţa Peştera Sălaş Leauţ Mesteacăn Păclişa
    Poeniţa Tomii Petreşti Luncoiu de Sus Mihăileni Păuliş
    Poeniţa Voinii Petrila Mălăeşti Nandru Peşteana
    Pogăneşti Răscoala Nucşoara Nădăştia de Jos Peştişu Mic
    Poiana Runcşor Vica Ocolişul Mic Nădăştia de Sus Petros
    Poiana Răchiţelii Sălciva Ohaba Sibişel Nojag Plopi
    Prihodişte Bosorod Stoeneasa Panc Ocişor Podele
    Răchiţaua Surduc Paroş Ociu Poieni
    Reţi Blăjeni Tarniţa Peşteniţa Ocolişu Mare Pricaz
    Ribicioara Topliţa Mureşului Peştera/Băiţa Ohaba Rapoltu Mare
    Roşia Uricani Poieni Ohaba Ponor Răcăştia
    Rudeşti Valea Babii Pojoga Ohaba Strei Reea
    Runcu Mare Valea Dâljii Popeşti Orăştioara de Sus Ribiţa
    Runcu Mic Valea de Brazi Popeşti Cărjiţi Ormindea Romos
    Sălătruc Valea Poenii Prăvăleni Ostrov Ruşi
    Socet Valea Zam Prihodişte Vaţa Ostrovel Ruşor
    Sohodol Visca Răchitova Ostrovu Mic Sarmisegetusa
    Stănculeşti Răduleşti Păucineşti Săcămaş
    Străuni Răscoala Peşteana Săcel
    Techereu Renghet Peşteniţa Săliştioara
    Ticera Rovina Bucureşci Petreni Săuleşti
    Tirici Ruda Ghelari Pişchinţi Simeria Veche
    Tirsa Ruseşti Ponor Sâmpetru
    Tomnatec Săcărămb Prislop Sîntămăria Orlea
    Ulm Săntămăria Piatră Pui Spini
    Ursici Serel Răpolţel Strei
    Vadul Dobrii Sirbi Rişca Subcetate
    Valari Sîretea Rişculila Şoimuş
    Valea Arsului Stănceşti Riu Bărbat Tărăţel
    Văleni Stei Rîpaş Teliucul Inferior
    Vălişoara Balşa Sulighete Rîu de Mori Tîmava de Criş
    Voia Suseni Homorod Râul Alb Tîmpa
    Vulcan/Blăjeni Şesuri Romoşel Toteşti
                                                                Tămăşeşti Roşcani Totia
                                                                Tătărăşti Criş Rovina Brănişca Turdaş
                                                                Teiu Ruda Brad Ţebea
                                                                Tisa Sălaşul de Jos Unirea
                                                                Tiuleşti Sălaşul de Sus Uroi
                                                                Tomeşti Sălişte/Băiţa Valea Bradului
                                                                Topliţa Săncrai Valea
                                                                                                                              Săngiorzului
                                                                Tudorăneşti Sereca Vaţa de Jos
                                                                Uiieş Sibişel/Beriu Văleni Baia
                                                                                                                              de Criş
                                                                Uric Sibişel/Ohaba Vălişoara
                                                                Valea Mare de Criş Silvaşul de Jos Veţel
                                                                Vaţa de Sus Silvaşul de Sus Zdrapţi
                                                                Vălioara Steia Zeicani
                                                                Vărmaga Stejerel Zlaşti
                                                                Vorţa Stinija
                                                                Zam Sat Strei Săngiorgiu
                                                                                    Suseni
                                                                                    Tămăşasa
                                                                                    Tărnava Brănişca
                                                                                    Tătărăşti Burjuc
                                                                                    Teliuc hont II sup
                                                                                    Tîrnăviţa
                                                                                    Trestia
                                                                                    Turmaş
                                                                                    Tuştea
                                                                                    Unciuc
                                                                                    Vaidei
                                                                                    Valea Lungă
                                                                                    Valea Lupului
                                                                                    Valea Nandrului
                                                                                    Vîlcele Bune
                                                                                    Vîlcele Rele
                                                                                    Vîlceluţa
                                                                                    Zam
                                                                                    Zăvoi


      JUDEŢUL IALOMIŢA

                                                                Axintele Albeşti Adancata Alexeni
                                                                Borduselu Armasesti Balaciu Andrasesti
                                                                Bratia Barcanesti Barbuleşti Brosteni
                                                                Brazii Bitina Butciu Bucu
                                                                Cegani Dunăre Boranesti Ciocarlia Ciulniţa
                                                                Copuzu Bordusani Dridu Clochina
                                                                Crasani Bucsa Fierbinţii De Jos Cosambesti
                                                                Dragoesti Buiesti Fundata Coşereni
                                                                Frumuşica Cegani Garbovi Gimbasani
                                                                Maia Cocora Gheorghe Doja Ion Roată
                                                                Noria Colelia Gheorghe Lazăr Maltezi
                                                                Orezu Condeesti Griviţa Manasia
                                                                Patru Fraţi Cotarca Gura Văii Misleanu
                                                                Rasimnicea Crunti Iazu Ograda
                                                                                    Dridu Snagov Jilavele Orboesti
                                                                                    Facaeni Lacusteni Perieti
                                                                                    Fierbintii De Sus Marculesti Stejaru
                                                                                    Fratilesti Mihail Kogălniceanu Stelnica
                                                                                    Ghimpaţi Milosesti
                                                                                    Giurgeni Movila
                                                                                    Grandasi Movilita
                                                                                    Grecii De Jos Munteni Buzau
                                                                                    Grindu Nicoleşti
                                                                                    Gura Ialomiţei Platonesti
                                                                                    Ion Ghica Reviga
                                                                                    Ivanesti Saveni
                                                                                    Lilieci Scanteia
                                                                                    Luciu Sfântu Gheorghe
                                                                                    Malu Rosu Suditi
                                                                                    Marsilieni Tovarasia
                                                                                    Moldoveni
                                                                                    Murgeanca
                                                                                    Poiana
                                                                                    Rasi
                                                                                    Rosiori
                                                                                    Rovine
                                                                                    Salcioara
                                                                                    Sarateni
                                                                                    Sinesti
                                                                                    Sintesti
                                                                                    Slatioarele
                                                                                    Smirna
                                                                                    Traian
                                                                                    Valea Ciorii
                                                                                    Valea Macrisului
                                                                                    Vladeni


      JUDEŢUL IAŞI

                                                                Arama Albeşti Balş Aroneanu
                                                                Băcu Alexandru cel Bun Bălţaţi Banu
                                                                Berezlogi Alexandru Ioan Cuza Bosia Bădeni
                                                                Boatca Alexeni Brăieşti-Brăieşti Bărnova
                                                                Bocniţa Andrieşeni Brăteşti-Stolniceni Bogonos
                                                                Bojila Avîntu Budăi Boureni-Tg. Frumos
                                                                Borosoaia Bahluiu Cărniceni Breazu
                                                                Brădiceşti Bazga Chipereşti Buznea
                                                                Chişcăreni Băiceni-Cucuteni Ciurea Cărlig
                                                                Cioca-Boca Băiceni-Todireşti Coada Stâncii Cercu
                                                                Colţu Cornii Bâlteni Conţeşti Chicerea
                                                                Cozmeşti -COZmeşti Băluşeşti Costeşti Cotu Morii
                                                                CuzaVodă-Ipatele Bărbăteşti Cozmeşti-Stolniceni Dădeşti
                                                                Dolheşti Bărieşti Cristeşti-Brăieşti Deleni-Deleni
                                                                Doroşcani Belceşti Cristeşti-Cristeşti Dorobanţ
                                                                Fântănele-Focuri Bivolari Cristeşti-Holboca Dumbrava-Ciurea
                                                                Focuri Blaga Găneşti Holboca
                                                                Frumuşica Bodeşti Găureni Horpaz
                                                                Grozeşti Bogdăneşti Giurgeşti Leţcani
                                                                Hadămbu Bohotin Goruni Maxut
                                                                Hăndreşti Boldeşti Grajduri Moimeşti
                                                                Hărpăşeşti Boroseşti Heci Păun
                                                                Humosu Borşa Hereşti Pietrăria
                                                                Iazu Nou Boureni-Moţca Horleşti-Rediu Popricani
                                                                Iazu Vechi Brătuleni Larga Jijia Războieni -
                                                                                                                              Tg. Frumos
                                                                Ipatele Brătuleşti Mădârjeşti Scobinţi
                                                                Măcăreşti Broşteni Mânzăteşti Stolniceni Prăjescu
                                                                Mădărjac Buda-Brăieşti Miroslava Tomeşti
                                                                Mănăstirea Buda-Lespezi Osoi-Comarna Ungheni
                                                                Mironeasa Budeşti Picioru Lupului Valea Adăncă
                                                                Moşna Buhalniţa Prăjescu Valea Lupului
                                                                Osoi-Sineşti Buhăeni Prăjescu Valea Seacă
                                                                Oţeleni Bursuc-Deal Prigoreni Valea Ursului
                                                                Pădureni-Popeşti Bursuc-Vale Proselnici Vănători-Popricani
                                                                Petroşica Buruieneşti Rediu Aldei
                                                                Pietriş Butea Rediu-Rediu
                                                                Plugari Buzdug Ruginoasa
                                                                Podolenii de Jos Cărbunari Rusenii Vechi
                                                                Podolenii de Sus Cărjoaia Sărca
                                                                Podu Hagiului Căueşti Strunga
                                                                Poiana cu Cetate Cepleniţa Todirel
                                                                Poiana Şcheii Chilişoaia Topile
                                                                Poienile Cilibiu Vişan
                                                                Roşcani Ciocărleşti Vlădiceni
                                                                Roşu Ciohorăni Voineşti
                                                                Runcu Ciorteşti
                                                                Satu Nou-Sireţel Ciurbeşti
                                                                Sălăgeni Coarnele Caprei
                                                                Săngeri Coasta Măgurii
                                                                Săveni Cogeasca
                                                                Scopoşeni Comarna
                                                                Slobozia-Şireţel Corneşti
                                                                Stejari Coropceni
                                                                Storneşti Cositeni
                                                                Trestiana Costuleni
                                                                Tungujei Cotnari
                                                                Urşiţa Cotu lui Ivan
                                                                Valea Racului Covasna
                                                                Vama Cozia
                                                                Vlădnicuţ Criveşti
                                                                Zbereni Crucea
                                                                Zberoaia Cucova
                                                                Zmeu Cucuteni-Cucuteni
                                                                                    Cucuteni-Leţcani
                                                                                    Curagău
                                                                                    Curături
                                                                                    Cuza Vodă-Popricani
                                                                                    Dagâţa
                                                                                    Dancaş
                                                                                    Deleni-Cioneşti
                                                                                    Dobrovăţ
                                                                                    Domniţa
                                                                                    Drăgăneşti
                                                                                    Drăguşeni
                                                                                    Dumbrava-Lespezi
                                                                                    Dumbrăviţa
                                                                                    Dumeşti
                                                                                    Dumitreştii Galaţii
                                                                                    Epureni
                                                                                    Erbiceni
                                                                                    Fântănele-Andrieşeni
                                                                                    Fărcăşeni
                                                                                    Fedeleşeni
                                                                                    Feredeni
                                                                                    Forăşti
                                                                                    Frăsuleni
                                                                                    Frenciugi
                                                                                    Gărbeşti
                                                                                    Glăvăneşti
                                                                                    Glodenii GănduIGi
                                                                                    Goeşti
                                                                                    Golăieşti
                                                                                    Gorban
                                                                                    Grădinari
                                                                                    Grieşti
                                                                                    Gropniţa
                                                                                    Gura Bidiliţei
                                                                                    Gura Bohotin
                                                                                    Hăbăşeşti
                                                                                    Hălăuceşti
                                                                                    Hălceni
                                                                                    Hărmăneştii Noi
                                                                                    Hărmăneştii Vechi
                                                                                    Hârtoape
                                                                                    Heleşteni
                                                                                    Henci
                                                                                    Hiliţa
                                                                                    Hlincea
                                                                                    Hodora
                                                                                    Hoiseşti
                                                                                    Holm
                                                                                    Horieşti-Horieşti
                                                                                    Horniţa
                                                                                    Horodiştea
                                                                                    Iacobeni
                                                                                    Icuşeni
                                                                                    Iorcani
                                                                                    Isaiia
                                                                                    Iugani
                                                                                    Izvoarele
                                                                                    Jigoreni
                                                                                    Leahu-Nacu
                                                                                    Lespezi
                                                                                    Liteni
                                                                                    Luceni
                                                                                    Lunca Prutului
                                                                                    Lunca Rateş
                                                                                    Luncaşi
                                                                                    Lungani-Lungani
                                                                                    Lungani-Voineşti
                                                                                    Lupăria
                                                                                    Mălăeşti
                                                                                    Mănjeşti
                                                                                    Medeleni
                                                                                    Miclăuşeni
                                                                                    Mihail Kogălniceanu
                                                                                    Mirceşti
                                                                                    Mirosloveşti
                                                                                    Miteşti
                                                                                    Mitoc
                                                                                    Moara Ciornei
                                                                                    Mogoşeşti Iaşi
                                                                                    Mogoşeşti Siret
                                                                                    Moreni
                                                                                    Moţca
                                                                                    Movileni
                                                                                    Movileni
                                                                                    Muncelu de Sus
                                                                                    Munteni
                                                                                    Oboroceni
                                                                                    Obrijeni
                                                                                    Oprişeni
                                                                                    Oproaia
                                                                                    Orzeni
                                                                                    Pădureni-Grajduri
                                                                                    Păuşeşti
                                                                                    Perieni
                                                                                    Petreşti
                                                                                    Pietrosu
                                                                                    Piscu Rusului
                                                                                    Pocreaca
                                                                                    Podişu
                                                                                    Podu Jijiei
                                                                                    Poiana de Sus
                                                                                    Poiana Mănăstirii
                                                                                    Poiana Mărului
                                                                                    Poiana-Deleni
                                                                                    Poiana-Schitu Duca
                                                                                    Poieni
                                                                                    Popeşti
                                                                                    Potăngeni
                                                                                    Prisăcani
                                                                                    Probota
                                                                                    Răchiteni
                                                                                    Rădeni
                                                                                    Răducăneni
                                                                                    Războieni-Tăbăneşti
                                                                                    Rediu-Brăieşti
                                                                                    Rediu-Ruginoasa
                                                                                    Rediu-Scănteia
                                                                                    Romăneşti
                                                                                    Rotăria
                                                                                    Rusenii Noi
                                                                                    Ruşi
                                                                                    Satu Nou-Belceşti
                                                                                    Satu Nou-Prisăcani
                                                                                    Satu Nou-Schitu Duca
                                                                                    Satu Nou-Şcheia
                                                                                    Săcăreşti
                                                                                    Scănteia
                                                                                    Schitu Duca
                                                                                    Schitu Stavnic
                                                                                    Scobălţeni
                                                                                    Scoposeni
                                                                                    Sculeni
                                                                                    Sineşti
                                                                                    Sireţel
                                                                                    Slobozia-Ciurea
                                                                                    Slobozia-Deleni
                                                                                    Slobozia-Schitu Duca
                                                                                    Slobozia-Voineşti
                                                                                    Soci
                                                                                    Soloneţ
                                                                                    Spineni
                                                                                    Spinoasa
                                                                                    Sprânceana
                                                                                    Stânca
                                                                                    Stănca-Comarna
                                                                                    Sticlăria
                                                                                    Stroeşti
                                                                                    Suhuleţ
                                                                                    Şcheia-
                                                                                    Alexandru Ioan Cuza
                                                                                    Şcheia-Şcheia
                                                                                    Şendreni
                                                                                    Şerbeşti
                                                                                    Şipotei
                                                                                    Tabăra
                                                                                    Tamiţa
                                                                                    Tansa
                                                                                    Tansa-Belceşti
                                                                                    Tătăruşi
                                                                                    Tăuteşti
                                                                                    Tibăneşti
                                                                                    Todireşti
                                                                                    Totoeşti
                                                                                    Traian
                                                                                    Trifeşti
                                                                                    Tudor Vladimirescu
                                                                                    Tufeştii de Sus
                                                                                    Ţibana
                                                                                    Ţigănaşi
                                                                                    Ţipileşti
                                                                                    Ţuţora
                                                                                    Uda
                                                                                    Ulmi
                                                                                    Uricani
                                                                                    Ursăreşti
                                                                                    Ursoaia
                                                                                    Vadu Vejei
                                                                                    Valea Lungă
                                                                                    Valea Oilor
                                                                                    Valea Satului
                                                                                    Valintireşti
                                                                                    Vaşcani
                                                                                    Vălcelele
                                                                                    Văleni
                                                                                    Vănători-Vănători
                                                                                    Verşeni
                                                                                    Victoria
                                                                                    Vladomira
                                                                                    Vlădeni
                                                                                    Vocoteşti
                                                                                    Voroveşti
                                                                                    Zabaloteni
                                                                                    Zagavia
                                                                                    Zece Prăjini
                                                                                    Zlodica

      JUDEŢUL ILFOV

                                                                                    Balta Neagră Bălănceanca 1 Decembrie
                                                                                    Bojdani Bălteni Afumaţi
                                                                                    Coadele Brătuleşti Aluniş
                                                                                    Grădiştea Buriaş Baloteşti
                                                                                    Gruiu Căciulati Berceni
                                                                                    Lipia Căldăraru Bobeşti
                                                                                    Merii Petchii Ciofliceni Brăneşti
                                                                                    Micşuneşti Moară Ciolpani Buda
                                                                                    Micşuneştii Mari Ciorogărla Căţelu
                                                                                    Netezeşti Clinceni Cernica
                                                                                    Nuci Cocioc Chiajna
                                                                                    Siliştea Corbeanca Copăceni
                                                                                    Sitaru Cozieni Cornetu
                                                                                                        Creaţa Creţeşti
                                                                                                        Dascălu Creţulesca
                                                                                                        Dărăsti Dobroeşti
                                                                                                        Dărvari Domneşti
                                                                                                        Gagu Dragomireşti-Deal
                                                                                                        Găneasa Dragomireşti-Vale
                                                                                                        Ghermăneşti Dumbrăveni
                                                                                                        Izvorani Dumitrana
                                                                                                        Măineasa Fundeni
                                                                                                        Moara Domnească Glina
                                                                                                        Moara Vlăsiei Islaz
                                                                                                        Olteni Jilava
                                                                                                        Ordoreanu Leordeni
                                                                                                        Ostratu Manolache
                                                                                                        Periş Mogoşoaia
                                                                                                        Petrăchioaia Odăi
                                                                                                        Petreşti Pasărea
                                                                                                        Pisc Pipera
                                                                                                        Piteasca Pruni
                                                                                                        Poşta Roşu
                                                                                                        Runcu Rudeni
                                                                                                        Snagov Săftica
                                                                                                        Surlari Sinteşti
                                                                                                        Şindriliţa Ştefăneştii de Jos
                                                                                                        Tamaşi Tunari
                                                                                                        Tăncăbeşti Ţegheş
                                                                                                        Tănganu Vărteju
                                                                                                        Ţigăneşti Vidra
                                                                                                        Vănători Zurbaua

      JUDEŢUL MARAMUREŞ

                        Aspra Arduzel Ardusat Bertiesti
                        Bardi Arieşu de Câmp Ariniş Buşag
                        Buteasa Rău Arieşu de Pădure Arşita IV Cătălina
                        Ciolar Arşiţa I Baba Dămăcuşeni
                        Cometea Arşiţa II Băiţa II Făntăna
                        Cvasniţa Arşiţa III Bărgău Groşi
                        Dealu Corbului Asuaju de Jos Bărsana Lăpuşel
                        Hlebochei Asuaju de Sus Berchez Mocira
                        Hovdea Babici Berinţa Ocoliş
                        Luheii de Jos Baraneţ Bobeica Răzoare
                        Luheii de Sus Băiţa de sub Codru Bocicoiu Mare Recea
                        Pentaia II Băiţa I Bogdan Vodă Rogoz
                        Pentaia i Băiut Borcut Sarasău
                        Ponorăta Băseşti Botoaia Satu Nou de Jos
                        Preluca Nouă Berchezoaia Bozânta Mare Săbişa
                        Preluca Veche Bicaz Bozănta Mică Săcălăşeni
                        Scorodnei Bileac Buciumi Săsar
                        Sehelbe Bilei Buzeşti Tăuţii Măgherăuş
                        Soloteanei Biserica Catul Birt Vadu Izei
                        Uloha Bistra Catul Răuri Viile Apei
                        Valea Arinului Blidari Câmpulung la Tisa Vişeu de Jos
                                                                                    Bocicoiel Cărbunar Zugău
                                                                                    Boiu Mare Cercănel
                                                                                    Bontăieni Cerneşti
                                                                                    Botiza Chechiş
                                                                                    Bradova Chiuzbaia Unirii
                                                                                    Breb Cicărlău
                                                                                    Brebeni Coaş
                                                                                    Budeşti Coltău
                                                                                    Bulbuc Colţirea
                                                                                    Buleasa I Copalnic
                                                                                    Buleasa II Copalnic Mănăştur
                                                                                    Buleni Coroieni
                                                                                    Buteasa Coruia
                                                                                    Calăi Craciuneşti
                                                                                    Calineşti Culcea
                                                                                    Candela Culoaia
                                                                                    Canton Danova I
                                                                                    Cartier Chelinţa Danova II
                                                                                    Cartier Sălsig Dăneşti
                                                                                    Cartier Şomcuta Dăneştii Chioarului
                                                                                    Cărpiniş Deal Răuri
                                                                                    Cătun Deseşti
                                                                                    Ceretiv Dobric
                                                                                    Cetăţele Dragomireşti
                                                                                    Chelinţa Drăghia
                                                                                    Chicera Drăguiasa
                                                                                    Ciocotiş Dumbrava
                                                                                    Ciolt Dumbrăviţa
                                                                                    Ciuta După Rău
                                                                                    Codru Butesii Făntânele
                                                                                    Copalnic Deal Fărcaşa
                                                                                    Copăcişa Făureşti
                                                                                    Corneşti Fereşti
                                                                                    Corni Fersig
                                                                                    Costeni Fijne
                                                                                    Coştiui Finteuşu Mare
                                                                                    Crasna Vişeului Firiza
                                                                                    Cupşeni Frăsinel
                                                                                    Curtuiuşu Mare Gara
                                                                                    Curtuiuşu Mic Gară
                                                                                    Curţi Gărdani
                                                                                    Dealu Jurchii Gărlea
                                                                                    Dealu Mare Giuleşti
                                                                                    Deluţ Grui
                                                                                    Dragomirov Gura Văii
                                                                                    Drăguiasa Harb
                                                                                    Dubrova Hărniceşti
                                                                                    Dubrugi Hera
                                                                                    Fănaţe Hideaga
                                                                                    Fericea Hosteze
                                                                                    Finteuşu Mic Ilba
                                                                                    Frasinului Joseni
                                                                                    Fundac Lăschia
                                                                                    Gărbova I Leordina
                                                                                    Gărbova II Lucăceşti
                                                                                    Glod Mara
                                                                                    Glodu Merişor
                                                                                    Greble Mesteacăn
                                                                                    Groape Mireşu Mare
                                                                                    Groşii Ţibleşului Mociarnăi
                                                                                    Gura Strîmbului Mociarschi
                                                                                    Gurguiata Mogoşeşti
                                                                                    Handal Moisei
                                                                                    Handalul Ilbei Năneşti
                                                                                    Hărb Negoiescu
                                                                                    Hecica Nistru
                                                                                    Hlenescia Obreja
                                                                                    Horb I Ocna Şugatag
                                                                                    Horb II Onceşti
                                                                                    Hoteni Petrova
                                                                                    Hovrila Pribileşti
                                                                                    Hrihoretu de Jos Remetea Chioarului
                                                                                    Hrihoretu de Sus Remeti
                                                                                    Huta Roata
                                                                                    Iadăra Rodina
                                                                                    Ieud Rohia
                                                                                    Ieudişor Rona de Jos
                                                                                    Inău Rona de Sus
                                                                                    Intersecţie Rozavlea
                                                                                    Între Văi Runc
                                                                                    Între Răuri Rus
                                                                                    Ivancicov Ruşor
                                                                                    Iza Izvor Satşugatag
                                                                                    Izvoare Satulung
                                                                                    Jidicea Săcel
                                                                                    Jolob Săliştea de Sus
                                                                                    Josani Sălsig
                                                                                    Larga Săpânţa
                                                                                    Lăpuş Sărbi
                                                                                    Lespedea de Jos Sârca
                                                                                    Lespedea de Sus Sihei
                                                                                    Leurda Sopota
                                                                                    Libotin Strămtura
                                                                                    Lilea Sub Turu
                                                                                    Lontroasa Surdic
                                                                                    Luh Susani I
                                                                                    Lujana Susani II
                                                                                    Lujana I Susani II1
                                                                                    Lujana II Şes II
                                                                                    Lunca de Sus Şieu
                                                                                    Lunca la Tisa Şindreşti
                                                                                    Lunci Şişeşti
                                                                                    Maidan Şomcuta Mare
                                                                                    Măgureni Şugău
                                                                                    Mănăstire I Şurdeşti
                                                                                    Mănăstirea II Tămaia
                                                                                    Mănău Tămăşeşti
                                                                                    Micluşa Teceu Mic
                                                                                    Misica Tisa
                                                                                    Morar Tohat
                                                                                    Negreia Ulmeni
                                                                                    Nejnei Crai I Unguraş
                                                                                    Nejnei Crai II Vad
                                                                                    Noşa Valcineţ
                                                                                    Oarţa de Jos Valea Birtului
                                                                                    Oarţa de Sus Valea Chioarului
                                                                                    Odeşti Valea Chiuzbăii
                                                                                    Pasiscinei Valea Florilor
                                                                                    Pedolena Valea Hotarului
                                                                                    Periac Valea Peştilor
                                                                                    Peste Vale Valea Poienilor
                                                                                    Peteritea Valea tisei
                                                                                    Piatra I Vălenii Lăpuşului
                                                                                    Piatra II Zaselo
                                                                                    Piatra III
                                                                                    Pitpoghir
                                                                                    Plaic
                                                                                    Plapiş
                                                                                    Plopişor
                                                                                    Poderei
                                                                                    Podu Mănăstirii
                                                                                    Poduri
                                                                                    Poenile Izei
                                                                                    Poiana Botizii
                                                                                    Poiana Izvor
                                                                                    Poieni
                                                                                    Poienile de Sub Munte
                                                                                    Pojorniţa
                                                                                    Posta
                                                                                    Potocina
                                                                                    Preslup
                                                                                    Prislop
                                                                                    Putuc Puluschi
                                                                                    Remecioara
                                                                                    Remeţi pe Someş
                                                                                    Repedea
                                                                                    Romăneşti
                                                                                    Ruscova
                                                                                    Sălişte
                                                                                    Sălniţa
                                                                                    Sâlţa
                                                                                    Sârbi
                                                                                    Sfanai
                                                                                    Slătioara
                                                                                    Solişte
                                                                                    Solonet
                                                                                    Soloşteanu
                                                                                    Someş Uileac
                                                                                    Stejera
                                                                                    Strămba
                                                                                    Stremţ
                                                                                    Strîmbu Băiuţ
                                                                                    Suciu de Jos
                                                                                    Suciu de Sus
                                                                                    Suhorca
                                                                                    Susani
                                                                                    Susani Sârbi
                                                                                    Şalău
                                                                                    Şes I
                                                                                    Şesu Mănăstirii
                                                                                    Şieuţ
                                                                                    Trestia
                                                                                    Tulgheş
                                                                                    Ţicău
                                                                                    Ţuidic
                                                                                    Ulmoasa
                                                                                    Ungureni
                                                                                    Ungurenii de Sus
                                                                                    Urmeniş
                                                                                    Valea Bistrei
                                                                                    Valea Caselor
                                                                                    Valea Greblei
                                                                                    Valea Lazului
                                                                                    Valea Lihetească
                                                                                    Valea Luncii
                                                                                    Valea Mijlociei
                                                                                    Valea Morii
                                                                                    Valea Muntelui
                                                                                    Valea Neagră
                                                                                    Valea Porcului
                                                                                    Valea Porosii
                                                                                    Valea Sasului
                                                                                    Valea Săcelului
                                                                                    Valea Secăturii I
                                                                                    Valea Secăturii II
                                                                                    Valea Spinului I
                                                                                    Valea Spinului II
                                                                                    Valea Spinului III
                                                                                    Valea Stejarului
                                                                                    Valea Stejarului
                                                                                    Valea Stîrcului
                                                                                    Valea Vinului
                                                                                    Valea Vişeului
                                                                                    Vazoc
                                                                                    Văleni
                                                                                    Vălenii Şomcutei
                                                                                    Vărai
                                                                                    Vicea
                                                                                    Vima Mare
                                                                                    Vima Mică
                                                                                    Voronici
                                                                                    Zacvasniţa I
                                                                                    Zacvasniţa II
                                                                                    Zapoderei
                                                                                    Zarica
                                                                                    Zarica I
                                                                                    Zarica II
                                                                                    Zavesiva
      JUDEŢUL MEHEDINŢI

    Baia Nouă Bădiţeşti Balta Adunaţii Teiului Arginesti 23 August
    Băluţa Bâlvăneştii de Jos Cârceni Albuleşti Aurora Baloteşti
    Bărăiac Bunoaica Coşovăţ Almăjel Bala Bistriţa
    Brânzeni Cireşu Deleni Bahna Bala de Sus Brezniţa Ocol
    Buseşti Costesti Dubova Băcleş Balta Verde Cerneţi
    Ceptureni Gărbovăţul de Sus Grozesti Băivăneşti Batoţi Colibasi
    Cerna Vârf Godeanu-Godeanu Studina Bârda Bălăciţa Dedoviţa Nouă
    Coada Cornetului Isverna Şovarna Băriogeni Băltanele Dudaşu
    Dălma Jupăneşti Şuşiţa-Grozeşti Bistreţi Braniştea Ghelmegioaia
    Delureni Malarişca Blidarele Broşteni Halanga
    Drăgheşti Moiseşti Bobaiţa Buiceşti Hinova
    Eibenthal Nadanova Boceni Burila Mare Izvorul Bărzii
    Gărdăneasa Negruşa Brateş Burila Mică Jidoştiţa
    Giurgiani Obărşia Cloşani Brativoieşti Butoieşti Magheru
    Godeanu-Obârşia Părlagele Brezniţa Motru Căzăneşti Malovăţ
      Cloşani
    Gornaviţa Păuneşti Budăneşti Cearăna Ostrovu Corbului
    Gornenţi Podeni Cerveniţa Cernaia Prunişor
    Ludu Prejna Colaret Cioroboreni Scănteieş
    Runcuşor Roşia Corzu Ciovărnaşani Şimian
    Sfodea Rudina Cotoroaia Cocorova
    Şipotu-Ponoarele Seliştea Cracu Muntelui Comăneşti
                                            Şiroca Crivina Copacioasa
                                            Şviniţa Dărvari Corcova
                                            Turtaba Dumbrava de Jos Cordun
                                            Vidimireşti Dumbrava de Sus Corlăţel
                                                                                    Făntănile Negre Cozia
                                                                                    Gărbovătul de Jos Crainici
                                                                                    Gemeni Crăguieşti
                                                                                    Govodarva Cujmir
                                                                                    Gremenea Cujmiru Mic
                                                                                    Gura Motrului Danceu
                                                                                    Higiu Dălbociţa
                                                                                    Husnicioara Devesel
                                                                                    Iablaniţa Dobra
                                                                                    Iloviţa Drincea
                                                                                    Ilov-Suharu Ercea-Poiană
                                                                                    Imoasa Erghevita
                                                                                    Izvorălu Faţa Cremenii
                                                                                    Izvorălul de Jos Făntăna Domnească
                                                                                    Izvorul Frumos Floreşti
                                                                                    Jiana Veche Gârdoaia
                                                                                    Lac Gărla Mare
                                                                                    Lumnic Gheorghieşti
                                                                                    Lupşa de Jos Goanţa
                                                                                    Lupşa de Sus Gogoşu
                                                                                    Negreşti Greci
                                                                                    Noapteşa Gruia
                                                                                    Ohaba Gutu
                                                                                    Olteanca Gvardeniţa
                                                                                    Opraneşti Hotărani
                                                                                    Oprişor Ieşelniţa
                                                                                    Pavaţ Ilovă
                                                                                    Pădina Mare Iupca
                                                                                    Pădina Mică Izimşa
                                                                                    Peri Izvoarele
                                                                                    Peştenuja Izvorul Aneştilor
                                                                                    Petra Jiana
                                                                                    Plai Jiana Mare
                                                                                    Plopi Jirov
                                                                                    Pluta Jugastru
                                                                                    Podu Grosu Livezile
                                                                                    Poiana Gruii Luncşoara
                                                                                    Poroina Mare Măru Roşu
                                                                                    Prisăceaua Meriş
                                                                                    Proiteşti Obărşia de Câmp
                                                                                    Racova Ostrovu Mare
                                                                                    Răduţeşti Pătulele
                                                                                    Rocşoreni Ponoarele
                                                                                    Ruptura Poroiniţa
                                                                                    Satu Mare Pristol
                                                                                    Sălătruc Punghina
                                                                                    Scorila Recea
                                                                                    Seleştiuţa Rogova
                                                                                    Slaşoma Roşiori
                                                                                    Smadoviţa Salcia
                                                                                    Stigniţa Sărdăneşti
                                                                                    Şipot-Poroina Mare Scăpău
                                                                                    Ştircoviţa Severineşti
                                                                                    Târşa Stăngăceaua
                                                                                    Ţânţaru Stejaru
                                                                                    Valea Marcului Stroieşti
                                                                                    Vlădaia Şişeşti
                                                                                    Vlădăşeşti Şuşiţa
                                                                                    Vrancea Tămna
                                                                                    Zegujani Ţigănaşi
                                                                                                        Valea Anilor
                                                                                                        Valea Bună
                                                                                                        Valea Copcii
                                                                                                        Valea Coşuştei
                                                                                                        Valea Ursului
                                                                                                        Vănători
                                                                                                        Vănjuleţ
                                                                                                        Viaşu
                                                                                                        Voloiac
                                                                                                        Vrata
                                                                                                        Zegaia
      JUDEŢUL MUREŞ

                        Căpuşului Archita Adrianu Mare Abud Abuş
                        Fănajele Băra Agrişteu Adrian Acăţari
                        Fănaţe-Şincai Bărboşi Arşiţa Bahnea Adămuş
                        Idiciu Beu Băiţa Băgaciu Albeşti
                        Vaideiu Boteii Băla Beica de sus Aluniş
                        Valea Mare-Band Ceia Bănibaş Bernadea Apold
                                                                Ciretea Bedeni Bobohalma Aţintiş
                                                                Cund Bereni Bolintineni Band
                                                                Daia-Bahnea Bichiş Borzia Batoş
                                                                Drojdii Boiu Budiu Mic Bălăuşeri
                                                                Ercea Bord Caşva Bărdeşti
                                                                Eremieni Bordoşiu Căcuciu Beica de Jos
                                                                Fănaţele Botez Călugăreni Berghia
                                                                Mădăraşului
                                                                Feleag Bozed Căluşeri Bistra Mureşului
                                                                Fiţcău Bozeni Căpâlna de Sus Bogata
                                                                Idicel Pădure Câmpu Cetăţii Căpuşu de Câmpie Brăncoveneşti
                                                                Lăscud Căndu Ceuaş-Mica Breaza
                                                                Lefaia Cecălaca Chiheru de Jos Călimăneşti
                                                                Logig Cibu Chiheru de Sus Cămpeniţa
                                                                Negreni Cinla Chirileu Ceuaşu de Cămpie
                                                                Pusta-Şincai Cipăieni Ciobotani Chendu
                                                                Săcalu de Pădure Cloaşterf Coasta Mare Cheţani
                                                                Solocma Comeşti-Crăciuneşti Comori Chibad
                                                                Şeuliţa Corbeşti Coroi Chinari
                                                                Tonciu Cozma Coroisânmărtin Cipău
                                                                Ursoaia Criş Cotuş Corneşti-Adămuş
                                                                                    Culpiu Crăieşti Corunca
                                                                                    Daia-Apold Cuieşd Crăciuneşti
                                                                                    Dătăşeni Cuştelnic Crăieşti-Adămuş
                                                                                    Deleni-Băgaciu Dămbu Cristeşti
                                                                                    Deleni-Ideciu Dămieni Cucerdea
                                                                                    de Jos
                                                                                    Dubişta de Pădure Deag Cuci
                                                                                    Dulcea Deaj Curteni
                                                                                    Dumbrava Dileu Vechi Daneş
                                                                                    Dumitreni Dileul Nou Dâmbău
                                                                                    Fănaţe-Band Drăculea Deda
                                                                                    Filea Eremitu Dedrad
                                                                                    Filitelnic Fărăgău Dumbrăvioara
                                                                                    Frunzeni Ferma Beng-Breaz Ernei
                                                                                    Gămbuţ Filpişu Mare Făntănele
                                                                                    Gogan Filpişu Mic Găleşti
                                                                                    Grădini Gălăţeni Găleşti
                                                                                    Gruişor Gheorghe Doja Găneşti
                                                                                    Hodoşa Ghinesti Ghindari
                                                                                    Ibăneşti Pădure Giuluş Glodeni
                                                                                    Idicel Glăjărie Goreni
                                                                                    Isla Grăuşoru Gorneşti
                                                                                    Istihaza Grindeni Grebenişu
                                                                                                                             de Câmpie
                                                                                    Jacodu Habic Gurghiu
                                                                                    Leordeni Hărănglab Hădăreni
                                                                                    Lepindea Hărţău Hetiur
                                                                                    Maia Herghelia Ideciu de Jos
                                                                                    Mădăraş Hodac Ideciu de Sus
                                                                                    Măgherani Iara de Mureş Ivăneşti
                                                                                    Măgheruş Ibăneşti Jabeniţa
                                                                                    Măid Icland-Emei Livezeni
                                                                                    Mărăşeşti Iclandu Mare Lunca Mureşului
                                                                                    Mărculeni Iclănzel Mica
                                                                                    Merişoru-Glodeni Idrifaia Miercurea
                                                                                                                              Nirajului
                                                                                    Milăşel Iernut Murgeşti
                                                                                    Moişa Ilioara Nadeş
                                                                                    Nandra Iod Nazna
                                                                                    Neaua Isla Ogra
                                                                                    Nima Răciului Larga-Gurghiu Pănet
                                                                                    Oarba de Mureş Laslău Mare Păsăreni
                                                                                    Ormeniş Laslău Mic Periş
                                                                                    Oroiu Lechincioara Petelea
                                                                                    Ozd Lechinţa Răciu
                                                                                    Păcureni Luieriu Săbed
                                                                                    Pârâu Crucii
                                                                                    Pogăceaua Lunca Săncrăiu de Mureş
                                                                                    Păucişoara Lunca Bradului Săntana de Mureş
                                                                                    Petea Maioreşti Săngeorgiu de
                                                                                                                            Mureş
                                                                                    Petrilaca-Cuci Mătrici Săngeorgiu de
                                                                                                                            Pădure
                                                                                    Pietriş Meştera Sănişor
                                                                                    Poarta Mihai Viteazul Sânpaul
                                                                                    Poieniţa Miheşu de Câmpie Solovăstru
                                                                                    Ranta Mitreşti Suseni
                                                                                    Răpa de Jos Morăreni Şaeş
                                                                                    Răzoare Mureni Şapartoc
                                                                                    Rigmani Nadăşa Şăulia
                                                                                    Roteni Neagra Tigmandru
                                                                                    Roua Odrihei Trei Sate
                                                                                    Satu Nou-Ghe. Doja Orosia Văleni-Acăţari
                                                                                    Sălaşuri Orşova Vălenii de Mureş
                                                                                    Sămbriaş Orşova Pădure Vănători
                                                                                    Săndoana-Viişoara Papiu Ilarian Viforoasa
                                                                                    Săngeorgiu de
                                                                                     Câmpie Pădureni Voiniceni
                                                                                    Sănmărghita Păingeni
                                                                                    Sănmihaiu de Pădure Părău Crucii-Râciu
                                                                                    Sănsimion Păuloaia
                                                                                    Săntu Petrilaca de Mureş
                                                                                    Seleuş-Zagăr Pogăceaua
                                                                                    Senereuş Porumbeni
                                                                                    Stejeriş Răstoliţa
                                                                                    Suveica Ruşii Munţi
                                                                                    Şeulia de Mureş Sanmărtinu de Câmpie
                                                                                    Şilea Nirajului Saschiz
                                                                                    Şoimuş Satu Nou-Sâmpetru
                                                                                                        de Cămpie
                                                                                    Şomoştelnic Săcăreni
                                                                                    Tirimia Sălcud
                                                                                    Tirimioara Sănger
                                                                                    Toaca Săngiorgiu de Pădure
                                                                                    Toldal Sânpetru de Câmpie
                                                                                    Troiţa Săntioana de Mureş
                                                                                    Tuşinu Sebeş
                                                                                    Ţiptelnic Seleuş-Daneş
                                                                                    Uila Sfântu Gheorghe
                                                                                    Ulieş Stănceni
                                                                                    Urisiu de Jos Stejereni
                                                                                    Urisiu de Sus Suplac
                                                                                    Valea Frăţii Şerbeni
                                                                                    Valea Glodului Şincai
                                                                                    Valea Pădurii Şoard
                                                                                    Valea Rece Tăureni
                                                                                    Valea Sănpetrului Teleac
                                                                                    Valea Şurii Ţopa
                                                                                    Vădaş Vadu
                                                                                    Vătava Valea
                                                                                    Veţca Valea Izvoarelor
                                                                                    Vulcan Valea Largă
                                                                                                        Valea Sânpetrului
                                                                                                        Văleni-Pogăceaua
                                                                                                        Vălureni
                                                                                                        Vărgata
                                                                                                        Viişoara
                                                                                                        Voivodeni
                                                                                                        Zagăr
                                                                                                        Zau de Câmpie
                                                                                                        Zăpodea
      JUDEŢUL NEAMŢ

    Băneasa Audia Bahna Bărjoveni Adjudeni Bisericani
    Bărnadu Boboieşti Băhnişoara Bicaz-Chei Agapia Bistriţa
    Izvoru Alb Borca Băluşeşti Bilăneşti Agărcia Scăricica
    Nistria Bradu Bărcăneşti Bistra Almaş
    Poiana Humei Chicerea Bătrâneşti Boghicea Avereşti
    Secu Chilia Beţeşti Boiştea Barticeşti
    Trei-Fântâni Gorun Bistricioara Buhalniţa Başta
                                            Holm Boboteni Butnăreşti Bălţăteşti
                                            Huisurez Bomiş Cazaci Băra
                                            Iucşa Borşeni Cărlig Bârgăoani
                                            Mădei Bozieni Cărligi Bicazu Ardelean
                                            Mitocu Bălan Brateş Certieni Bodeştii de Jos
                                            Muncel Breaza Chiriţeni Bodeştii de Sus
                                            Muncelu de Jos Broşteni Climeşti Borleşti
                                            Părăul Cărjei Bucium Corhana Boteşti
                                            Părăul Păntei Buhonca Costişa Boţeşti
                                            Poienile Oancei Căndeşti Cracăul Negru Bozienii de Sus
                                            Sabasa Căuşeni Cuejdiu Brăşăuţi
                                            Săcăleni Ceahlău Curechiştea Brusturi
                                            Soci/Borca Chilii Davideni Budeşti
                                            Solca Ciurea Dolheşti Buruieneşti
                                            Tălpălăi Crăieşti Dragomireşti Căciuleşti
                                                                Cuci Drăgăneşti Chintinici
                                                                Dămuc Ghigoieşti Cordun
                                                                Dărloaia Ghindăoani Cotu-Vameş
                                                                Dragova Giuleşti Crăcăoani
                                                                Dreptu Grozăveşti Cut
                                                                Farcaşa Hărtop Dăneşti
                                                                Frumosu Icuşeşti Dobreni
                                                                Frunzeni Luminiş Dochia
                                                                Galu Magazia Doina
                                                                Ghidion Mastacăn/ Borleşti Doljeşti
                                                                Giurgeni Mănoaia Drăgăneşti.
                                                                Goşmani Mărgineni Dulceşti
                                                                Grintieş Moldoveni Dumbrava
                                                                Grinţieşu Mare Negreşti Dumbrava Deal
                                                                Groşi Oanţu Dumbrava Roşie
                                                                Hangu Păngărăcior Dumbrava Vale
                                                                Hârţeşti Pârâul Caprei Făurei
                                                                Hlăpeşti Păstrăveni Filioara
                                                                Hociungi Piatra Şoimului Gâdinţi
                                                                Hoiseşti Poiana/Brusturi- Gărcina
                                                                Itrineştii Poiana/Dobreni Gherăieşti
                                                                Ivaneş Poiana/Păngăraţi Gherăieştii-Noi
                                                                Izvoare/Bahna Poienari Girov
                                                                Lunca Moldovei Poieniţa Grumăzeşti
                                                                Lunca Vânători
                                                                Neamţ Războieni Gura Văii
                                                                Lunca/Oniceni Rediu Horia
                                                                Mastacăn/
                                                                Dragomireşti Rotunda Ingăreşti
                                                                Mănăstirea Neamţ Rugineşti Ion Creangă
                                                                Mărmureni Ruginoasa Izvoare/Dumbrava
                                                                Mesteacăn Săveşti Izvor
                                                                Moreni Slobozia/Băra Izvoru Muntelui
                                                                Munteni Tărpeşti Leghin
                                                                Nechit Tărzia Luţca
                                                                Negriteşti Traian/ Zăneşti Miron Costin
                                                                Neguleşti Ungheni Neagra
                                                                Nemţişor Vad Negreşti
                                                                Oniceni Nisiporeşti
                                                                Orţăşti Oglinzi
                                                                Pădureni Oşlobeni
                                                                Pănceşti Păngăraţi
                                                                Petru Vodă Petricani
                                                                Pietrosu Pildeşti
                                                                Pipirig Plăieşu
                                                                Pluton Podoleni
                                                                Poiana Largului Potoci
                                                                Poieni Răuceşti
                                                                Poloboc Recea
                                                                Popeşti Roşie
                                                                Preuţeşti Roşiori
                                                                Rădeni Roznov
                                                                Rediu/Bâra Ruseni
                                                                Rocna Sagna
                                                                Români Săbăoani
                                                                Săvineşti/Poiana
                                                                Teiului Săcăluşeşti
                                                                Siliştea Săvineşti-Colonie
                                                                Socea Săvineşti-Sat
                                                                Soci/ Ştefan cel Mare Secuieni
                                                                Spiridoneşti Secuienii Noi
                                                                Stăniţa Simioneşti
                                                                Stejaru/Farcaşa Slobozia/ Roznov
                                                                Şoimăreşti Stănca
                                                                Şovoaia Stejaru/Ion Creangă
                                                                Tabăra Stejarul/Pângăraţi
                                                                Talpa Straja
                                                                Tazlău Ştefan cel Mare
                                                                Tărdenii Mici Tarcău
                                                                Telec Taşca
                                                                Todireni Tămăşeni
                                                                Topoliceni Tepeşeni
                                                                Toşorog Tetcani
                                                                Totoeşti Ticoş
                                                                Tupilaţi Timişeşti
                                                                Tuţcanii din Vale Topoliţa
                                                                Ţibucani Traian/Săbăoani
                                                                Ţibucanii de Jos Trifeşti
                                                                Ţolici Turtureşti
                                                                Urecheni Vaduri
                                                                Valea Albă Valea Arini
                                                                Valea Enei Valea Seacă
                                                                Valea Ursului Vânâtori-Neamţ
                                                                Vădurele Văratic
                                                                Văleni Viişoara
                                                                Veja Vulpăşeşti
                                                                Vlădiceni Zăneşti
                                                                Zvorăneşti
      JUDEŢUL OLT

                        Blaj Bărăşti Bătseşti Albeşti Deal Brastavăţu Arceşti
                        Bondrea Berindei Cezieni Albeşti Vale Cilieni Arceşti-Cot
                        Chilii Câmpu Părului Frunzaru Alimăneşti Cruşovu Băbiciu
                        Corlăteşti Cândeleşti Greci/Schitu Alunişu Doanca Bălăneşti
                        Dulap Chinteşti Olari Arpadia Fărcaşul de Jos Bălteni
                        Floru Cioroiu Popeşti/Cungrea Bacea Fărcaşul de Sus Bătăreni
                        Lisa Coteni Preoţeşti Baldovineşti Hotărani Bistriţa
                        Mărgăriteşti Ghioşani Rudari/Iancu Jianu Barbălăi Jieni Bobiceşti
                        Ostrov Gojgărei Sprâncenata Băleasa Potlogeni Bobu
                        Racoviţă Ianca Nouă Stănuleasa Bălţaţi Priseaca/Vulpeni Braneţ
                        Rudari/Fălcoiu Malu Roşu Ursoaia Bărăşti de Cepturi Rusăneşti Brâncoveni
                        Tomeni Măndineşti Valea Soarelui Bărăşti de Vede Tia Mare Brebeni
                        Voineasa Mieşti Viespesti Bărcăneşti Vulpeni Brebeni Români
                                            Moruneşti Zănoaga Bârseşti Brebeni Sârbi
                                            Poiana Mare Bărza Bucinişu
                                            Redişoara Beria Bucinişu Mic
                                            Roşieni Bircii Buşca
                                            Seaca Bistriţa Nouă Buta
                                            Spătaru Branişte Căzăneşti
                                            Ştefan cel Mare Brezuica Ciocăneşti
                                            Tabonu Broscari Cioflanu
                                            Ungureni Broşteni Cocorăşti
                                                                                    Buiceşti Colibaşi
                                                                                    Bulimanu Coloneşti
                                                                                    Buzeşti Comănca
                                                                                    Călineşti Coteana
                                                                                    Cămpu Mare Crămpoia
                                                                                    Cherleşti din Deal Curtişoara
                                                                                    Chilia Dăneasa
                                                                                    Chiţeasca Deveselu
                                                                                    Comăniţa Doba
                                                                                    Constantineşti Dobrosloveni
                                                                                    Crăciunei Dobrotinet
                                                                                    Creţi Drăghiceni
                                                                                    Cucuieţi Enoşeşti
                                                                                    Dejeşti Fălcoiu
                                                                                    Deleni Fântânele
                                                                                    Dienci Falcoieni
                                                                                    Dobreţu Frăsinet
                                                                                    Dobroteasa Găneasa
                                                                                    Dobroteasa Mică Gărcov
                                                                                    Dobrun Giuvărăşti
                                                                                    Doneşti Gostavăţu
                                                                                    Dranovăţ Grădinari
                                                                                    Dumitreşti Gropşani
                                                                                    Făgeţelu Grozăveşti
                                                                                    Fripţi Gura Văii
                                                                                    Găvăneşti Iancu Jianu
                                                                                    Ghimpeteni Izbiceni
                                                                                    Ghimpeţeni Noi Jitaru
                                                                                    Golmee Leoteşti
                                                                                    Grădinile Liiceni
                                                                                    Grădiştea Mărgineni
                                                                                    Greci/Osica de Sus Mărunţei
                                                                                    Grojdibadu Mihăeşti
                                                                                    Gubandru Milcov
                                                                                    Gura Călui Milcov Deal
                                                                                    Gura Padinii Morunglav
                                                                                    Horezu Negreni
                                                                                    Hotaru Oltişoru
                                                                                    Ianca Optaşi
                                                                                    Ibăneşti Orlea
                                                                                    Icoana Orlea Nouă
                                                                                    Ipoteşti Osica de Jos
                                                                                    Isaci Osica de Sus
                                                                                    Izvoarele Părşcoveni
                                                                                    Izvorul Perieţi
                                                                                    Leleasca Pestra
                                                                                    Liiceşti Petculeşti
                                                                                    Linia din Vale Piatra Sat
                                                                                    Mandra Pleşoiu
                                                                                    Măgura Plopşorelu
                                                                                    Mărgheni Poganu
                                                                                    Mărunţei/Coloneşti Potopin
                                                                                    Mereni Priseaca
                                                                                    Mierceşti Proaspeţi
                                                                                    Mierleşti Redea
                                                                                    Milcaveni Reşca
                                                                                    Milcov Vale Rotunda
                                                                                    Mogoşeşti Salcia
                                                                                    Moşteni Scărişoara
                                                                                    Movileni Segarcea
                                                                                    Nicolae Titulescu Slăboara
                                                                                    Obărşia Nouă Slăveni
                                                                                    Oboga Stoeneşti
                                                                                    Oboga de Jos Strejeşti de Jos
                                                                                    Oboga de Mijloc Strejeşti de Sus
                                                                                    Onceşti Studina
                                                                                    Oporelu Studiniţa
                                                                                    Oteştii de Jos Şopârliţa
                                                                                    Oteştii de Sus Teiş
                                                                                    Pietriş/Baldovineşti Teslui
                                                                                    Pietriş/Curtişoara Trufineşti
                                                                                    Plapcea Ulmi
                                                                                    Plăviceni Valea Mare
                                                                                    Poboru Văleni
                                                                                    Poiana Văleni/Olari
                                                                                    Popeşti/Bărăşti Verguleasa
                                                                                    Potelu Vişina Nouă
                                                                                    Profa Vlădila
                                                                                    Radomireşti Vlădila Nouă
                                                                                    Satu Nou/Grădinari Vlăduleni
                                                                                    Satu Nou/Orlea
                                                                                    Satu Nou/Vădăstriţa
                                                                                    Săltăneşti
                                                                                    Sămbureşti
                                                                                    Schitu
                                                                                    Schitu/Pleşoiu
                                                                                    Seaca/Poboru
                                                                                    Sineşti
                                                                                    Spineni
                                                                                    Stăvaru
                                                                                    Stoborăşti
                                                                                    Stoicăneşti
                                                                                    Şerbănesti
                                                                                    Şerbăneşti de Sus
                                                                                    Şotani
                                                                                    Şotănga
                                                                                    Şuica
                                                                                    Tătuleşti