ANEXE din 11 iulie 2019privind actualizarea numărului posturilor de notar public destinate judecătorilor de la Înalta Curte de Casație și Justiție și judecătorilor de la Curtea Constituțională pentru anul 2019
EMITENT
  • MINISTERUL JUSTIȚIEI
  • Publicată în  MONITORUL OFICIAL nr. 642 bis din 2 august 2019



    Notă
    Conținute de ORDINUL nr. 2.875/C din 11 iulie 2019, publicat în Monitorul Oficial, Partea I, nr. 642 din 2 august 2019.
     +  Anexa nr. 1I. Camera Notarilor Publici Alba Iulia
    Nr.crt.Județul Circumscripția Judecătoriei Localitatea Numărul locurilor actualizate în anul 2019 Numărul locurilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2019 Numărul locurilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ și judecătorilor CC pentru anul 2019 Numărul notarilor publici suspendați
    1. Alba Alba Iulia Alba Iulia 17*(1) 16 - 1. Puiu Maria Delia
    Zlatna - -*(2) - -
    Cugir 2 2 - -
    Aiud Aiud 4*(1) 3*(2) - 1. Minciunescu Roxana Maria
    Ocna Mureș 1 1 - -
    Teiuș 1 1 - -
    Blaj Blaj 3 3*(2) - -
    Jidvei - - - -
    Câmpeni Câmpeni 4 4 - -
    Sebeș Sebeș 6*(1) 5*(2) - 1. Brînzaș Elena Mihaela
    Săsciori 1 1 - -
    Total județ 39*(1) 36*(2) - 3
    2. Hunedoara Hunedoara Hunedoara 7 7 -
    Călan 1 1 - -
    Brad Brad 3 3*(2) - -
    Deva Deva 15 15 - -
    Dobra - - - -
    Ilia - -*(2) - -
    Simeria - -*(2) - -
    Orăștie Orăștie 3 3 - -
    Geoagiu 1 1 - -
    Petroșani Petroșani 7*(1) 6 - 1. Buzincu Oana-Elena
    Petrila 1 1 - -
    Lupeni - -*(2) - -
    Uricani - - - -
    Vulcan 1 1 - -
    Hațeg Hațeg 3 3 - -
    Total județ 42*(1) 41*(2) - 1
    3. Sibiu Sibiu Sibiu 49*(1) 47*(2) - 1. Leș Ioan 2. Veștemean Alina
    Cisnădie 2 2 - -
    Ocna Sibiului 1 1*(2) - -
    Agnita Agnita 2 2 - -
    Avrig Avrig 2 2*(2) - -
    Tălmaciu - - - -
    Mediaș Mediaș 8 8 - -
    Șeica Mare 1 1 - -
    Săliște Săliște 3 3 - -
    Miercurea Sibiului - -*(2) - -
    Total județ 68*(1) 66*(2) - 2
    TOTAL CAMERĂ 149*(1) 143*(2) - 6
    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați*(2) 1 notar public numit în Zlatna și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Cluj: Fornade Teodora Maria din 21.01.20151 notar public numit în Zlatna și asociat pe durată nedeterminată în Alba Iulia: Enăchescu Mihai din 08.05.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Alba Iulia nr. 13/05.03.20151 notar public numit în Ocna Sibiului și asociat pe durată nedeterminată în Sebeș: Beldean Violeta din 27.05.20141 notar public numit în Ocna Sibiului și asociat pe durată nedeterminată în Sibiu: Bexa Mircea din 24.11.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Alba Iulia nr. 86/10.10.20141 notar public numit în Miercurea Sibiului și asociat pe 5 ani în Sibiu: Crăciun Mihaela din 13.10.20141 notar public numit în Miercurea Sibiului și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Cluj: Cărunta Simina Iustina din 06.07.20181 notar public numit în Aiud și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Cluj: Nyari Faur Andreea Mihaela din 08.07.20161 notar public numit în Simeria și asociat pe durată nedeterminată în Deva: Adam-Hotoiu Alexandra din 13.10.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Alba Iulia nr. 71/05.09.20141 notar public numit în Brad și asociat pe durată nedeterminată în Deva: Petruica Maria Cristina din 12.12.20141 notar public numit în Sebeș și asociat pe durată nedeterminată în Alba Iulia: Teodorescu Dan din 07.04.20151 notar public numit în Blaj și asociat pe durată nedeterminată în Alba Iulia: Teodorescu Răzvan din 07.04.20151 notar public numit în Avrig și asociat, pe durată nedeterminată, în Sibiu: Toma Ionela Laura din 29.05.20181 notar public numit în Sibiu și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Toma Mihai din 18.02.20161 notar public numit în Ilia și asociat pe durată nedeterminată în Petroșani: Daj Larisa Maria din 07.06.20161 notar public numit în Lupeni și asociat pe durată nedeterminată în Sibiu: Mărgineanu Grigore Adrian din 19.10.20171 notar public numit în Cornea, Camera Notarilor Publici Timișoara și asociat pe durată nedeterminată în Sibiu: Budescu Eveline Carmen din 05.04.20181 notar public numit în Borlești, Camera Notarilor Publici Bacău și asociat pe durată nedeterminată în Sibiu: Alexandru Marina Lavinia din 08.03.2018
     +  Anexa nr. 2II. Camera Notarilor Publici Bacău
    Nr.crt.Județul Circumscripția Judecătoriei Localitatea Numărul locurilor actualizate în anul 2019 Numărul locurilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2019 Numărul locurilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ și judecătorilor CC pentru anul 2019 Numărul notarilor publici suspendați
    1. Bacău Bacău Bacău 39*(1) 34*(2) - 1. Ionescu Mircea 2. Blăgan Alexandru Iosif 3. Hodorogea Cristina Emilia 4. Umbrărescu Raluca 5. Bărbieru Carmen-Nicoleta
    Nicolae Bălcescu 1*(1) - - 1. Coman Marius
    Răcăciuni 1 1 - -
    Sascut - - - -
    Buhuși Buhuși 1 1 - -
    Filipești 1 1 - -
    Moinești Moinești 4 4 - -
    Balcani 1*(1) - - 1. Spiridon Cristina
    Comănești 2 2 - -
    Dărmănești - -*(2) - -
    Onești Onești 10*(1) 9 - 1. Blăgan Iosif
    Târgu Ocna 1 1 - -
    Slănic Moldova 1 1 - -
    Podu Turcului Podu Turcului 1 1 - -
    Răchitoasa - -*(2) - -
    Total județ 63*(1) 55*(2) - 8
    2. Neamț Bicaz Bicaz 2 2 - -
    Bicazu Ardelean - - - -
    Poiana Teiului 1 1 - -
    Piatra Neamț Piatra Neamț 23*(1) 22*(2) - 1. Harbuz Irina
    Borlești 1*(1) -*(2) - 1. Grigoraș Mihaela
    Roznov 2 2 - -
    Roman Roman 12*(1) 11*(2) - 1. Tănase Claudia
    Târgu Neamț Târgu Neamț 5*(1) 4 - 1. Grigoraș Ioan Nicolae
    Drăgănești - - - -
    Total județ 46*(1) 42*(2) - 4
    TOTAL CAMERĂ 109*(1) 97*(2) - 12
    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați*(2) 1 notar public numit în Piatra Neamț și asociat pe durată nedeterminată în Tg. Neamț: David Radu Constantin din 28.03.20161 notar public numit în Roman și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Iași: Vlad Cerasela din 12.12.20141 notar public numit în Bacău și asociat pe 5 ani în Camera Notarilor Publici Ploiești: Ioniță Gheorghe din 19.02.20151 notar public numit în Bacău și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Filip Ana Maria Cristina din 12.04.20171 notar public numit în Dărmănești și asociat pe durată nedeterminată în Bacău: Bîrgăoanu Adina Beatrice din 28.03.20141 notar public numit în Bacău și asociat pe durată nedeterminată în București: Cristudor Ligia Oana din 27.04.20171 notar public numit în Bacău și asociat pe 2 ani în București: Tonea Laura Andreea din 21.05.20181 notar public numit în Răchitoasa și asociat pe 5 ani în Bacău: Zaharia Ciorcilă Mircea din 31.01.20181 notar public numit în Borlești și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Alba: Alexandru Mariana Lavinia din 08.03.2018
     +  Anexa nr. 3III. Camera Notarilor Publici Brașov
    Nr. crt.Județul Circumscripția Judecătoriei Localitatea Numărul locurilor actualizate în anul 2019 Numărul locurilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2019 Numărul locurilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ și judecătorilor CC pentru anul 2019 Numărul notarilor publici suspendați
    1. Brașov Brașov Brașov 70*(1) 68 1 1. Popa Ruxandra Elena
    Budila - -*(2) - -
    Codlea 3 3 - -
    Cristian - -*(2) - -
    Feldioara - -*(2) - -
    Săcele 3 3*(2) - -
    Tărlungeni 1 1 - -
    Teliu - -*(2) - -
    Prejmer 3*(1) - - 1. Bobb Camelia 2. Dobrescu Iulia Nicoleta 3. Ciuciu Lorena
    Predeal 3*(1) 2*(2) - 1. Isbășoiu Daniela-Florentina
    Sânpetru 1 1 - -
    Ghimbav 1 1*(2) - -
    Hălchiu - -*(2) - -
    Hărman 1 1*(2) - -
    Vama Buzăului - -*(2) - -
    Făgăraș Făgăraș 7 7 - -
    Beclean 1*(1) - - 1. Gyergyai Siana-Andreea
    Șinca Veche 1 1 - -
    Șercaia - -*(2) - -
    Ucea - -*(2) - -
    Victoria 2 2 - -
    Voila 1 1 - -
    Rupea Rupea 2 2*(2) - -
    Comăna - -*(2) - -
    Ticuș - -*(2) - -
    Zărnești Râșnov 1 1*(2) - -
    Holbav 1 1 - -
    Fundata - -*(2) - -
    Moeciu - -*(2) - -
    Poiana Mărului - - - -
    Zărnești 2 2*(2) - -
    Vulcan - -*(2) - -
    Bran 1 1 - -
    Total județ 105*(1) 98*(2) 1 6
    2. Covasna Întorsura Buzăului Întorsura Buzăului 3*(1) 2 - 1. Barbu Silviu Gabriel
    Sita Buzăului 1*(1) - - 1. Tamaș Alina
    Sf. Gheorghe Sf. Gheorghe 8*(1) 7*(2) - 1. Olariu Gyongyvike
    Bixad - -*(2) - -
    Ozun - -*(2) - -
    Baraolt 3*(1) 2 - 1. Filip Alitha Sorana
    Tg. Secuiesc Tg. Secuiesc 4 4 - -
    Brețcu 1 1*(2) - -
    Covasna 2 2*(2) - -
    Zagon 1 1*(2) - -
    Total județ 23*(1) 19*(2) - 4
    TOTAL CAMERĂ 128*(1) 117*(2) 1 10
    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați*(2) 1 notar public numit în Predeal și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Marina George din 05.01.2017 conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 41/22.11.20161 notar public numit în Săcele și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Cluj: Cosma Laura Ioana din 13.03.20151 notar public numit în Ghimbav și asociat până la 01.08.2023 în Brașov: Gonțea Ionuț Dan Mircea din 29.11.2018 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 20/26.11.20181 notar public numit în Covasna și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Burlan Silviu Cristian din 12.04.20131 notar public numit în Covasna și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Rizea Bianca Gabriela din 17.03.20141 notar public numit în Brețcu și asociat până la 27.03.2021 în Întorsura Buzăului: Iagăr Mihaela din 12.03.20151 notar public numit în Brețcu și asociat pe 5 ani în Brașov: Roth Jeno din 03.11.20141 notar public numit în Teliu și asociat pe 5 ani în Brașov: Csorik Ioan Christian din 03.11.20141 notar public numit în Zărnești și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Cluj: Bejan Cristina din 02.07.20131 notar public numit în Hărman și asociat pe 7 ani în Brașov: Bălan Mihai din 08.01.20131 notar public numit în Rupea și asociat până la 31.12.2025 în Brașov: Oancea Răzvan din 09.12.20151 notar public numit în Ozun și asociat până la 31.12.2025 în Brașov: Ungureanu Bogdan Ilie din 09.12.20151 notar public numit în Rupea și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Vrabie Mircea din 23.09.20141 notar public numit în Fundata și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Vlăsceanu Horia din 15.02.20131 notar public numit în Cristian și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Petrescu Manuela Ada din 03.01.2018 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 37/22.12.20171 notar public numit în Feldioara și asociat pe 3 ani în Brașov: Ion Cătălin din 04.04.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 5/06.03.20191 notar public numit în Ticuș și asociat pe 15 ani în Brașov: Hotăran Violeta din 01.08.20141 notar public numit în Budila și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Stuparu Alexandra din 15.05.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 23/28.04.20151 notar public numit în Zagon și asociat pe durată nedeterminată în Târgu Secuiesc: Papp Reka din 13.05.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 12/02.03.20151 notar public numit în Râșnov și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Bârlădeanu Adriana din 29.04.20151 notar public numit în Ozun și asociat, pe durată nedeterminată, în Sfântu Gheorghe: Profiroiu Toth Anca din 25.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 8/20.02.20131 notar public numit în Vulcan și asociat pe 49 ani în Brașov: Mija Cătălina din 23.03.20161 notar public numit în Vama Buzăului și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Cobelschi Ana Mihaela din 01.03.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 47/14.12.20161 notar public numit în Hălchiu și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Roșu Ramona Elena - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Brașov nr. 8/15.02.20171 notar public numit în Brăila, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Breazu Marius Sebastian din 16.06.20171 notar public numit în Sfântu Gheorghe și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Mușina Iulia din 26.11.20131 notar public numit în Șercaia și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Aioanei Genoveva din 19.12.20161 notar public numit în Bixad și asociat pe 1 an în Camera Notarilor Publici București: Harasciuc Cecilia din 08.03.20181 notar public numit în Întorsura Buzăului și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Duțu Carmen Anca din 02.04.20191 notar public numit în Moeciu și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Burlan Ioana Suzana din 12.04.20131 notar public numit în Ucea și asociat pe 2 ani în Brașov: Radu Răzvan din 26.02.20191 notar public numit în Comăna și asociat pe durată nedeterminată în Brașov: Ionaș Diana Geanina din 28.12.2018
     +  Anexa nr. 4IV. Camera Notarilor Publici București
    Nr. crt.Județul Circumscripția Judecătoriei Localitatea Numărul locurilor actualizate în anul 2019 Numărul locurilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2019 Numărul locurilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ și judecătorilor CC pentru anul 2019 Numărul notarilor publici suspendați
    1. București București București 556*(1) 522*(2) 11 1. Mateescu Adelaide Nicolet 2. Teodorescu Margareta 3. Popa Alina Felicia 4. Jidovu Nicu 5. Buta Gheorghe 6. Trestianu Viorica 7. Popa Octavian 8. Pușcatu Ion Leonard 9. Galperin Șaimovici Marinela Natalia 10. Dănilă Alexandra Irina 11. Iancu Ana Hermina 12. Grecu Dana Elena 13. Sîrbu Carmen 14. Glodean Florica 15. Aron Bucurel Mircea 16. Zarafiu Iuliana Alexandra 17. Iordache Magdalena 18. Petrișor Nela 19. Ciorgodă Petronela 20. Bărbulescu Andreea 21. Chiriță Angela Roxana 22. Șerban Minola Alexandra 23. Mușat Manuela Antonia
    Total 556*(1) 522*(2) 11 23
    2. Călărași Călărași Călărași 8 7*(2) - 1. Bucovineanu Alina Denisa
    Alexandru Odobescu - -*(2) - -
    Dorobanțu - -*(2) -
    Dragalina - -*(2) - -
    Independența - -*(2) - -
    Jegălia - - -
    Ștefan cel Mare 2*(1) - - 1. Boroș Alexandra 2. Gheorghe Ioana Andreea
    Ulmu 1 1*(2) - -
    Vlad Țepeș 1*(1) - - 1. Marcu Manuela
    Vâlcelele - -*(2) - -
    Lehliu Gară Lehliu Gară 2*(1) 1 - 1. Ivănică Magdalena
    Belciugatele - -*(2) - -
    Dor Mărunt 1 1*(2) - -
    Dragoș Vodă 1 1*(2) - -
    Frăsinet - -*(2) - -
    Fundulea 1 1 - -
    Gurbănești - -*(2) - -
    Ileana - -*(2) - -
    Nicolae Bălcescu 1*(1) -*(2) - 1. Trăilă Victoria Alina
    Sărulești 1 1 - -
    Oltenița Oltenița 6 6*(2) - -
    Budești - -*(2) - -
    Căscioarele - -*(2) - -
    Frumușani - -*(2) - -
    Nana - -*(2) - -
    Ulmeni - -*(2) - -
    Radovanu - -*(2) - -
    Total județ 25*(1) 19*(2) - 6
    3. Giurgiu Bolintin Vale Bolintin Vale 4 4 - -
    Găiseni 1*(1) -*(2) - 1. Mihalache Cristina Mihaela
    Letca Nouă - -*(2) - -
    Mihăilești 1 1 - -
    Roata de Jos - -*(2) - -
    Ulmi - -*(2) - -
    Vânătorii Mici - -*(2) - -
    Giurgiu Giurgiu 10*(1) 9*(2) - 1. Costan Irina
    Băneasa - -*(2) - -
    Călugăreni 1 1*(2) - -
    Colibași - -*(2) - -
    Comana 3 2*(2) - 1. Nechifor Ana-Maria
    Găujani - -*(2) - -
    Ghimpați - -*(2) - -
    Goștinu 2*(1) 1 - 1. Kernveisz Mădălina
    Greaca - -*(2) - -
    Hotarele 1 1 - -
    Iepurești 2*(1) - - 1. Chivorchian Maria Arșaluis 2. Iosif Anca Liliana
    Toporu 1 1*(2) - -
    Vedea - -*(2) - -
    Total județ 26*(1) 20*(2) - 6
    4. Ialomița Fetești Fetești 3 3*(2) - -
    Bordușani - -*(2) - -
    Făcăeni 1 1 - -
    Giurgeni - -*(2) - -
    Țăndărei 1 1*(2) - -
    Mihail Kogălniceanu - -*(2) - -
    Săveni - -*(2) - -
    Slobozia Slobozia 6 6*(2) - -
    Amara 1 1*(2) - -
    Ciulnița - -*(2) - -
    Ciochina - -*(2) - -
    Căzănești 1*(1) -*(2) - 1. Ianovici Sorigren Luminița
    Colelia - -*(2) - -
    Traian - -*(2) - -
    Urziceni Urziceni 4 4*(2) - -
    Axintele 1 1 - -
    Coșereni - -*(2) - -
    Fierbinți 1 1*(2) - -
    Movilița 1 1 - -
    Total județ 20*(1) 19*(2) - 1
    5. Ilfov Buftea Afumați 1 1*(2) - -
    Balotești 1 1 - -
    Buftea 5 5 - -
    Chiajna 2 2*(2) - -
    Chitila 4 4 - -
    Corbeanca 2*(2) 1*(2) - 1. Minculescu Ioana Mădălina
    Gruiu - -*(2) - -
    Moara Vlăsiei 1 1 - -
    Mogoșoaia 2 2 - -
    Nuci - -*(2) - -
    Otopeni 2 2 - -
    Periș 2 2 - -
    Petrăchioaia 1*(1) -*(2) - 1. Trifoi Aranca Arabela
    Snagov 2 2 - -
    Ștefăneștii de Jos 2 2 - -
    Tunari 1 1 - -
    Voluntari 10 10 - -
    Cornetu 1 Decembrie 4*(1) 2 - 1. Constantinescu Liliana 2. Dobrican Oana Maria
    Berceni - -*(2) - -
    Bragadiru 1 1*(2) - -
    Brănești 2 2 - -
    Cernica 1 1 - -
    Ciorogârla 1 1 - -
    Clinceni 1 1 - -
    Cornetu 1 1*(2) - -
    Dărăști-Ilfov 1 1 - -
    Domnești 1*(1) - - 1. Chiuzbaian Maria Luiza
    Glina - -*(2) - -
    Jilava 3*(1) 2 - 1. Florea Brîndușa Zoica
    Măgurele 3 3 - -
    Pantelimon 2 2 - -
    Popești Leordeni 4 4*(2) - -
    Vidra 1 1 - -
    Total județ 64*(1) 58*(2) - 6
    6. Teleorman Alexandria Alexandria 8 8 - -
    Drăgănești Vlașca - -*(2) - -
    Nanov 2 2*(2) - -
    Orbeasca - -*(2) - -
    Roșiori de Vede Dobrotești - -*(2) - -
    Balaci 1 1 - -
    Roșiori de Vede 3 3*(2) - -
    Turnu Măgurele Islaz - -*(2) - -
    Salcia - -*(2) - -
    Turnu Măgurele 3 3 - -
    Videle Videle 4*(1) 3*(2) - 1. Istvan Roxana
    Botoroaga - -*(2) - -
    Poeni - -*(2) - -
    Zimnicea Zimnicea 2 2*(2) - -
    Pietroșani - -*(2) - -
    Smârdioasa - -*(2) - -
    Total județ 23*(1) 22*(2) - 1
    TOTAL CAMERĂ 714*(1) 660*(2) 11 43
    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați*(2) 1 notar public numit în București și asociat pe durată nedeterminată în Buftea: Dan Georgeta din 03.02.20161 notar public numit în București și asociat pe durată nedeterminată în Otopeni: Moise Alin Adrian din 06.02.20151 notar public numit în București și asociat pe durată nedeterminată în Fetești: Moraru Raluca Ana din 30.01.20133 notari publici numiți în Călărași și asociați pe durată nedeterminată în București: Ion Marian din 09.04.2013, Ciobanu Alin Constantin din 17.10.2013 și Trandafirescu Calangiu Vlad Alexandru din 18.02.20161 notar public numit în Bordușani și asociat pe durată nedeterminată în București: Ion Adrian Alin din 09.04.20131 notar public numit în Ciulnița și asociat pe durată nedeterminată în Chitila: Zamfir Carla Elena din 04.01.20191 notar public numit în Dragalina și asociat pe durată nedeterminată în București: Stan Mirela din 21.03.20161 notar public numit în Dragalina și asociat pe 1 an în București: Cocea Stila din 10.04.20191 notar public numit în Dragalina și asociat până la data de 21.07.2019 în București: Bălan Diana Iulia din 05.01.20171 notar public numit în Independența și asociat pe durată nedeterminată în București: Gagiu Meda din 14.06.20182 notari publici numiți în Oltenița și asociați pe durată nedeterminată în București: Grădinaru Carmen Aurora și Ionescu Simona Aurora din 28.01.20131 notar public numit în Budești și asociat pe durată nedeterminată în București: Moțatu Simona din 08.01.20141 notar public numit în Frumușani și asociat pe durată nedeterminată în București: Dumitrescu Luminița din 16.05.20171 notar public numit în Nana și asociat pe durată nedeterminată în București: Moldoveanu Bogdan din 08.01.20141 notar public numit în Nana și asociat pe durată nedeterminată în Oltenița: Căuș Mălina Veronica din 14.04.20151 notar public numit în Călugăreni și asociat pe durată nedeterminată în București: Teșu Simona Diana din 19.05.20161 notar public numit în Călugăreni și asociat până la data de 15.01.2023 în București: Mihail Cristian din 28.01.20131 notar public numit în Căzănești și asociat pe durată nedeterminată în București: Topalu Victor Emilian din 19.02.20191 notar public numit în Căscioarele și asociat pe 2 ani în București: Lixandru Iulian-Tiberiu-Eugen din 10.04.20191 notar public numit în Toporu și asociat pe 5 ani în București: Stănilă Liliana Ioana din 24.06.20151 notar public numit în Amara și asociat pe durată nedeterminată în București: Palaghia Eduard Filip din 02.08.20131 notar public numit în Amara și asociat pe durată nedeterminată în București: Mihalache Cristina din 27.03.20131 notar public numit în Amara și asociat până la 31.12.2023 în București: Richițeanu Roxana-Camelia din 26.07.20181 notar public numit în Popești Leordeni și asociat pe durată nedeterminată în București: Sassu Raluca Iulia din 07.10.20141 notar public numit în Popești Leordeni și asociat pe durată nedeterminată în București: Paveliu Ileana din 26.04.20171 notar public numit în Cornetu și asociat pe durată nedeterminată în București: Bănuță Bianca Aurelia din 05.04.20181 notar public numit în Cornetu și asociat pe 1 an în București: Boboc Andreea Laura din 10.04.20191 notar public numit în Dobrotești și asociat pe 5 ani în București: Chirpisizu Nicoleta din 17.02.20172 notari publici numiți în Dobrotești și asociați pe durată nedeterminată în București: Racolța Georgian din 22.01.2013 și Ștefănescu Alina Rozalia din 26.11.20131 notar public numit în Dobrotești și asociat pe durată nedeterminată în Periș: Drăghici Elena Marylen din 05.03.20151 notar public numit în Ploiești, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în București: Feig Salișen din 25.03.20141 notar public numit în Gurbănești și asociat pe durată nedeterminată în București: Rădulescu Dumitru Octavian din 08.12.20161 notar public numit în Dor Mărunt și asociat pe durată nedeterminată în București: Totorean Bogdan Claudiu Constantin din 14.01.20151 notar public numit în Dor Mărunt și asociat, până la 31.12.2019, în București: Cristea Dragoș Cristian din 23.11.20161 notar public numit în Dor Mărunt și asociat, până la 31.12.2019, în Voluntari: Aron Daniel Ionel din 08.03.20181 notar public numit în Ileana și asociat până la 01.09.2019 în București: Ionescu Olivia din 20.05.20161 notar public numit în Ileana și asociat pe durată nedeterminată în București: Haranguș Bianca Teodora Ștefania din 05.09.20161 notar public numit în Ghimpați și asociați pe 3 ani în București: Boșca Oana Teodora din 05.12.20163 notari publici numiți în Ghimpați și asociat pe durată nedeterminată în București: Teodosiu Ana din 08.01.2014, Cosma Aurel din 04.11.2014 și Stanciu Alina Mihaela din 04.02.20161 notar public numit în Ghimpați și asociat, până la 08.06.2023, în București: Morcov Alexandru din 28.10.20131 notar public numit în Ghimpați și asociat până la data de 15.01.2023, în București: Mihail Ioana Roxana din 28.01.20131 notar public numit în Videle și asociat pe durată nedeterminată în București: Bivolaru Florin din 08.12.20161 notar public numit în Videle și asociat pe durată nedeterminată în București: Rasovan Ivana din 22.03.20161 notar public numit în Zimnicea și asociat pe durată nedeterminată în București: Mălăianu Ana Teodora din 04.11.20141 notar public numit în Fitionești, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în București: Totis Eduard Anton din 08.01.20141 notar public numit în Giurgiu și asociat pe durată nedeterminată în București: Ivănescu Adina din 08.01.20141 notar public numit în Comana și asociat pe durată nedeterminată în București: Bârlădeanu Alexandru din 30.03.20151 notar public numit în Comana și asociat până la 31.12.2019 în București: Voronca Iris Victoria din 10.04.20191 notar public numit în Vânătorii Mici și asociat pe durată nedeterminată în București: Radu Ioana din 22.01.20161 notar public numit în Slobozia și asociat pe durată nedeterminată în București: Chatzifilippidis Ioana Ruxandra Victoria din 10.11.20171 notar public numit în Slobozia și asociat pe durată nedeterminată în București: Tatu Vasile Daniel din 24.03.20141 notar public numit în Slobozia și asociat pe durată nedeterminată în Mogoșoaia: Savici Florin Mihai din 27.03.20181 notar public numit în Slobozia și asociat pe durată nedeterminată în Giurgiu: Naidin Ana Maria din 20.04.20161 notar public numit în Dorobanțu și asociat pe 4 ani în București: Neagu Dana Andreea din 17.04.20181 notar public numit în Smârdioasa și asociat pe durată nedeterminată în București: Lăncrănjan Mihail Marius din 03.03.20161 notar public numit în Smârdioasa și asociat până la 31.12.2019 în București: Albu Răzvan Marian din 10.04.20191 notar public numit în Vintileasca, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe 4 ani în București: Gurău Laura Adriana din 24.03.20161 notar public numit în Toplița, Camera Notarilor Publici Târgu Mureș și asociat pe durată nedeterminată în București: Popescu Ana Maria din 12.07.20161 notar public numit în Sărulești, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe 10 ani în București: Nicolae Balaș Didina din 11.08.20161 notar public numit în Liești, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în București: Munteanu Laura Mirela din 04.06.20131 notar public numit în Găujani și asociat pe 5 ani în București: Ionescu Ovidia Janina din 14.07.20141 notar public numit în Frăsinet și asociat pe durată nedeterminată în București: Trăistaru Andreea din 23.12.20131 notar public numit în Ulmeni și asociat pe durată nedeterminată în București: Chiraș Bianca Octavia din 27.05.20141 notar public numit în Azuga, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în București: Polihovici Daniela din 29.06.20161 notar public numit în Dăbuleni, Camera Notarilor Publici Craiova și asociat până la 25.01.2023 în București: Mocanu Ilinca din 28.12.20161 notar public numit în Baia de Aramă, Camera Notarilor Publici Craiova și asociat pe durată nedeterminată în București: Gherghinoiu Emanoil Theodor din 25.08.20141 notar public numit în Scornicești, Camera Notarilor Publici Craiova și asociat pe 5 ani în București: Trofin Iulia din 03.11.20151 notar public numit în Focșani, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în București: Ionescu Cristi Ștefania din 25.03.20141 notar public numit în Fierbinți și asociat pe durată nedeterminată în București: Leonte Alexandru din 29.04.20132 notari publici numiți în Afumați și asociat pe durată nedeterminată în București: Busuioc Iulia din 26.10.2018 și Aron Mihai Florin din 10.07.20171 notar public numit în Afumați și asociat pe durată nedeterminată în București: Mălureanu Doru din 23.07.20181 notar public numit în Afumați și asociat pe 3 ani în Camera Notarilor Publici Suceava: Stanciu-Șfaițer Ecaterina-Roxana din 08.05.20181 notar public numit în Găiseni și asociat pe durată nedeterminată în București: Budeci Ariadna Iulia din 17.03.20141 notar public numit în Vedea și asociat pe durată nedeterminată în București: Răuță Alina Ruxanda din 16.04.20151 notar public numit în Vedea și asociat pe durată nedeterminată în București: Marinca Alexandra Magdalena din 04.03.20141 notar public numit în Drăgănești Vlașca și asociat, până la 26.01.2024, în Jilava: Mocanu Ștefan Călin din 08.01.20141 notar public numit în Drăgănești Vlașca și asociat până la 31.12.2019 în București: Costache Mihaela Camelia din 08.05.20181 notar public numit în Glina și asociat pe 3 ani în București: Simionescu Iuliana din 08.03.20181 notar public numit în Glina și asociat pe durată nedeterminată în București: Nistor Ruxandra din 17.04.20181 notar public numit în Glina și asociat pe durată nedeterminată în București: Prăjanu Ioan Claudiu din 08.04.20151 notar public numit în Ulmu și asociat până la 31.12.2021 în București: Duminică Aniela din 06.12.20181 notar public numit în Ulmu și asociat pe durată nedeterminată în București: Schuster Cristina Hanelore din 24.03.20161 notar public numit în Alexandru Odobescu și asociat pe durată nedeterminată în București: Dobre Virginia Steluța din 04.03.20141 notar public numit în Alexandru Odobescu și asociat pe durată nedeterminată în București: Nicolae Leonardo Gabriel din 15.03.20191 notar public numit în Gruiu și asociat, până la 31.12.2019, în Voluntari: Dăescu Andrei Radu din 08.03.20181 notar public numit în Gruiu și asociat pe durată nedeterminată în București: Lazăr Daniela din 31.01.20181 notar public numit în Nanov și asociat pe durată nedeterminată în Alexandria: Todireanu Mircea din 21.02.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici București nr. 36/12.02.20141 notar public numit în Nanov și asociat pe durată nedeterminată în Zimnicea: Chiriță Alin Claudiu din 04.11.20141 notar public numit în Nanov și asociat pe durată nedeterminată în București: Ștefan Ana Maria Cristina din 14.06.20181 notar public numit în Orbeasca și asociat pe durată nedeterminată în București: Ogrezeanu-Costescu Andra Maria din 24.03.20141 notar public numit în Ciochina și asociat pe durată nedeterminată în București: Buje Alexandru din 09.04.20151 notar public numit în Fetești și asociat pe durată nedeterminată în București: Niculae Cristina Mihaela din 14.11.20171 notar public numit în Borsec, Camera Notarilor Publici Târgu Mureș și asociat pe 25 ani în București: Munteanu Ovidiu Lazăr din 28.01.20131 notar public numit în Măxineni, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în București: Nămoloșanu Mihaela din 27.03.201 31 notar public numit în Slobozia, Camera Notarilor Publici Pitești și asociat pe durată nedeterminată în București: Costache Oana Cristina din 17.03.20141 notar public numit în Zorleni, Camera Notarilor Publici Iași și asociat pe durată nedeterminată în București: Fînaru Alexandru Noru din 02.05.20171 notar public numit în Ulmi și asociat, pe durată nedeterminată în București: Mirea Dragoș Iulian din 10.07.20171 notar public numit în Ulmi și asociat pe durată nedeterminată în București: Florovici Maria Magdalena din 29.09.20151 notar public numit în Mărăcineni, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în București: Vișinoiu Bogdan din 16.05.20171 notar public numit în Mărăcineni, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat până la 31.12.2019 în București: Horgea Cristian Octavian din 10.04.20191 notar public numit în Petrăchiaoia și asociat pe 3 ani în București: Cichirdan Alexandra din 27.10.20171 notar public numit în Vatra Dornei, Camera Notarilor Publici Suceava și asociat pe 1 an în București: Ștefan Loredana Anca din 24.04.20191 notar public numit în Trușești Camera Notarilor Publici Suceava și asociat până la 31.12.2019 în București: Aristotel Ștefania Georgia din 08.05.20182 notari publici numiți în Roata de Jos și asociați pe durată nedeterminată în București: Ștefan Iulia Silvia din 14.06.2018 și Bunda Andrei din 13.03.20151 notar public numit în Roata de Jos și asociat pe 5 ani în București: Gurău Adriana Lucia din 19.05.20161 notar public numit în Roata de Jos și asociat pe 3 ani în București: Haraga Cristina din 08.03.20181 notar public numit în Roșiori de Vede și asociat pe 3 ani în București: Cărbunaru Andreea Daniela din 17.02.20174 notari publici numiți în Roșiori de Vede și asociați pe durată nedeterminată în București: Boroi Maria din 08.01.2013, Popovici Alexandra din 11.06.2015, Melente Adrian din 26.10.2018 și Grigore Cristian din 29.11.20161 notar public numit în Roșiori de Vede și asociat pe 10 ani în București: Chiriță Daniela Florentina din 04.01.20191 notar public numit în Roșiori de Vede și asociat pe durată nedeterminată în Chitila: Zamfir Mihail din 04.01.20191 notar public numit în Roșiori de Vede și asociat până la 25.07.2022 în București: Trăistaru Ionel din 09.08.20171 notar public numit în Salcia și asociat pe 25 ani în Urziceni: Dan George din 07.03.20142 notari publici numiți în Letca Nouă și asociați pe durată nedeterminată în București: Agavriloaei Damira Ioana din 02.08.2013 și Nica Sanda din 19.09.20161 notar public numit în Letca Nouă și asociat pe durată nedeterminată în Comana: Dobre Eliza Maria din 14.03.20191 notar public numit în Mihail Kogălniceanu și asociat pe durată nedeterminată în București: Năstase Ana Maria din 19.02.20151 notar public numit în Nuci și asociat pe durată nedeterminată în București: Anghelache Geanina Mădălina din 27.03.20191 notar public numit în Nuci și asociat pe durată nedeterminată în București: Diaconescu Remus Ștefan din 04.07.20171 notar public numit în Giurgeni și asociat pe 5 ani în București: Caragea Nicolae din 11.07.20161 notar public numit în Giurgeni și asociat pe durată nedeterminată în București: Pelizaru Elisabeta Alexandra din 24.03.20141 notar public numit în Băneasa și asociat pe durată nedeterminată în Buftea: Coadă Florin Adrian din 25.03.20141 notar public numit în Băneasa și asociat pe durată nedeterminată în București: Schally Mubera Valentine Elena din 20.09.20131 notar public numit în Colelia și asociat pe durată nedeterminată în București: Potra Bianca Florica din 04.07.20182 notari publici numiți în Berceni și asociați pe durată nedeterminată în București: Șulea Alexandru din 03.11.2015 și Grigore Marius din 22.01.20161 notar public numit în Pietroșani și asociat pe durată nedeterminată în Voluntari: Crângureanu Steriana Ștefania din 18.03.20161 notar public numit în Colibași și asociat pe durată nedeterminată în București: Nica Oana Raluca din 05.03.20131 notar public numit în Săveni și asociat pe durată nedeterminată în Bolintin Vale: Mitescu Simona Elena din 25.04.20171 notar public numit în Poeni și asociat pe durată nedeterminată în București: Mihai Cristina din 15.06.20151 notar public numit în Valea lui Mihai, Camera Notarilor Publici Oradea și asociat pe durată nedeterminată în București: Peneș Ioana Cristina din 17.04.20181 notar public numit în Nicolae Bălcescu și asociat pe durată nedeterminată în București: Mermeze Speranța Catrinel din 27.03.20131 notar public numit în Covasna, Camera Notarilor Publici Brașov și asociat pe durată nedeterminată în București: Rizea Bianca Gabriela din 17.03.20141 notar public numit în Adamclisi, Camera Notarilor Publici Constanța și asociat pe durată nedeterminată în București: Babu Ana Maria din 10.04.20191 notar public numit în Chiajna și asociat pe durată nedeterminată în București: Cojocaru Diana din 14.06.20181 notar public numit în Dragoș Vodă și asociat pe 5 ani în București: Niculescu Andreea Maria din 14.09.20181 notar public numit în Radovanu și asociat pe durată nedeterminată în București: Solacolu Raluca Ioana din 11.06.20151 notar public numit în Traian și asociat pe durată nedeterminată în București: Dragomir Tudor Radu din 11.03.20191 notar public numit în Târgoviște, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în București: Nițu Cristina Georgeta din 29.07.20141 notar public numit în Țăndărei și asociat până la 01.09.2019 în București: Voicu Andreea Elena din 20.05.20161 notar public numit în Țăndărei și asociat pe durată nedeterminată în Roșiori de Vede: Barbu Mircea Răzvan din 04.11.20141 notar public numit în Botoroaga și asociat pe durată nedeterminată în București: Dinculescu Raluca Adriana din 26.10.20181 notar public numit în Belciugatele și asociat pe durată nedeterminată în București: Ianachievici Andra Mihaela din 08.04.20151 notar public numit în Bragadiru și asociat, până la 31.12.2019, în București: Georgescu Mădălina Elena din 23.11.20161 notar public numit în Greaca și asociat pe durată nedeterminată în București: Cărăușu Diana Teodora din 18.04.20141 notar public numit în Corabia, Camera Notarilor Publici Craiova și asociat pe 5 ani în București: Țintă Alina Mihaela din 29.04.20151 notar public numit în Drobeta Turnu-Severin, Camera Notarilor Publici Craiova și asociat pe durată nedeterminată în București Gheorghe Alisa Anda din 27.11.20171 notar public numit în Bacău, Camera Notarilor Publici Bacău și asociat pe durată nedeterminată în București: Filip Ana Maria Cristina din 12.04.20171 notar public numit în Bacău, Camera Notarilor Publici Bacău și asociat pe durată nedeterminată în București: Cristudor Ligia Oana din 27.04.20171 notar public numit în Bacău, Camera Notarilor Publici Bacău și asociat pe 2 ani în București: Tonea Laura Andreea din 21.05.20181 notar public numit în Panciu, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe 5 ani în București: Chiparcă Francesca Beatrice din 26.03.20151 notar public numit în Panciu, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe 1 an în București: Blăgan Andra din 24.04.20191 notar public numit în Păunești, Camera Notarilor Publici Galați și asociat până la 01.09.2019 în București: Lina Daniela din 20.05.20161 notar public numit în Coșereni și asociat pe durată nedeterminată în București: Miclescu Bogdan Constantin din 27.10.20171 notar public numit în Balta Doamnei, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în București: Surdescu Oana din 10.05.20131 notar public numit în Iași, Camera Notarilor Publici Iași și asociat pe 2 ani în București: Turcu Doina din 27.03.20181 notar public numit în Găești, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în București: Dincă Andreia Georgiana din 29.05.20131 notar public numit în Baia de Aramă, Camera Notarilor Publici Craiova și asociat pe durată nedeterminată în București: Mărăcine Ramona Poliana din 26.04.20171 notar public numit în Mizil, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în București: Terzea Matei Tiberiu din 22.05.20131 notar public numit în Gropeni, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în București: Doloiu Maria Roberta din 14.10.20161 notar public numit în Gropeni, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe 3 ani în Brănești: Brumaru Ruxandra Iulia din 14.06.20181 notar public numit în Vâlcelele și asociat pe durată nedeterminată în București: Șurlea Alexandru Valeriu din 13.08.20181 notar public numit în Matca, Camera Notarilor Publici Galați și asociat, pe 5 ani, în București: Luca Viorel din 12.06.20171 notar public numit în Pitești, Camera Notarilor Publici Pitești și asociat pe durată nedeterminată în București: Brumă Sorana Cristina din 25.02.20161 notar public numit în Pitești, Camera Notarilor Publici Pitești și asociat pe durată nedeterminată în București: Stănișor Dumitru Emilian din 27.02.20181 notar public numit în Ștefănești, Camera Notarilor Publici Pitești și asociat până la data de 17.01.2023 în București: Vorniceanu Cristina din 21.11.20171 notar public numit în Brăila, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe 5 ani în București: Popa Andra Astrid din 20.05.20161 notar public numit în Râșnov, Camera Notarilor Publici Brașov și asociat pe durată nedeterminată în București: Bârlădeanu Adriana din 29.04.20151 notar public numit în Bixad, Camera Notarilor Publici Brașov și asociat pe durată nedeterminată în București: Harasciuc Cecilia din 14.03.20191 notar public numit în Deleni, Camera Notarilor Publici Iași și asociat pe durată nedeterminată în București: Marinescu Florentina din 04.02.201 61 notar public numit în Borșa, Camera Notarilor Publici Cluj și asociat pe durată nedeterminată în București: Balaci Mihai Alexandru din 19.02.20191 notar public numit în Timișoara și asociat până la 25.01.2023 în București: Gorun Larisa Claudia Oana din 28.12.20161 notar public numit în Ianca, Camera Notarilor Publici Galați și asociați pe 7 ani în București: Cloșcă Aurelian Daniel din 23.05.20161 notar public numit în Valea Călugărească, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în București: Ciuhan Tudor Lucian din 15.06.20161 notar public numit în Băicoi, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în București: Dejanu Alexandru Nicolae din 05.04.20181 notar public numit în Azuga, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat până la 17.04.2021 în Măgurele: Ciuhan Ana Alexandra din 14.03.20191 notar public numit în Ocnița, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în București: Miclescu Răzvan Cristian din 17.04.201 81 notar public numit în Vâlcănești, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în Voluntari: Stratan Ioana Teodora din 17.04.20181 notar public numit în Corbeanca și asociat pe durată nedeterminată în București: Popescu Daniela din 19.05.20161 notar public numit în Bârlad, Camera Notarilor Publici Iași și asociat pe durată nedeterminată în București: Fînaru Lulu din 02.05.20171 notar public numit în Galați, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în București: Năzare Violeta din 11.05.20171 notar public numit în Mera, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în Giurgiu: Durbac Marius Laurențiu din 05.04.20181 notar public numit în Negrilești, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în București: Micu Andrei din 08.05.20181 notar public numit în Independența, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în București: Șerbănescu Simona din 05.04.20181 notar public numit în Urziceni și asociat pe durată nedeterminată în București: Barbu Alina Andreea din 31.01.20181 notar public numit în Târgu Jiu, Camera Notarilor Publici Craiova și asociat pe 4 ani în București: Cercel Cosmin Sebastian din 17.04.20181 notar public numit în București și asociat pe durată nedeterminată în Oltenița: Bucur Veronica din 14.04.2015
     +  Anexa nr. 5V. Camera Notarilor Publici Cluj
    Nr. crt.Județul Circumscripția Judecătoriei Localitatea Numărul locurilor actualizate în anul 2019 Numărul locurilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2019 Numărul locurilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ pentru anul 2019 Numărul notarilor publici suspendați
    1. Cluj Cluj-Napoca Cluj-Napoca 94*(1) 93*(2) - 1. Petrean Ioana
    Apahida 2 2 - -
    Baciu 1 1*(2) - -
    Chinteni - - - -
    Florești 3*(1) 2 - 1. Boca Aurel
    Dej Dej 5 5*(2) - -
    Gherla Gherla 3 3*(2) - -
    Huedin Huedin 3 3*(2) - -
    Gilău - -*(2) - -
    Turda Câmpia Turzii 2 2 - -
    Mihai Viteazu 1 1 - -
    Turda 7 7 - -
    Total județ 121*(1) 119*(2) - 2
    2. Bistrița Năsăud Bistrița Bistrița 14 14*(2) -
    Josenii Bârgăului - - - -
    Năsăud Năsăud 5 5 - -
    Sângeorz Băi 1 1*(2) - -
    Beclean Beclean 3 3*(2) - -
    Total județ 23 23*(2) - -
    3. Maramureș Baia Mare Baia Mare 25*(1) 24*(2) - 1. Țicudean-Suliman Nawal
    Seini 1 1 - -
    Șomcuta Mare 2 2 - -
    Ulmeni 1 1 - -
    Sighetu Marmației Sighetu Marmației 6 6*(2) - -
    Târgu Lăpuș Târgu Lăpuș 3 3 - -
    Cavnic 1 1 - -
    Vișeu de Sus Vișeu de Sus 2 2 - -
    Borșa 1 1*(2) - -
    Dragomirești Dragomirești 1 1*(2) - -
    Total județ 43*(1) 42*(2) - 1
    4. Sălaj Zalău Zalău 10*(1) 9 - 1. Hodiș Adriana Georgeta
    Jibou Jibou 2 2*(2) - -
    Cehu Silvaniei 2*(1) 1*(2) - 1. Zereș Ramona Maria
    Șimleu Silvaniei Șimleu Silvaniei 4 4*(2) - -
    Total județ 18 16*(2) - 2
    TOTAL CAMERĂ 205*(1) 200*(2) - 5
    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați*(2) 1 notar public numit în Săcele, Camera Notarilor Publici Brașov este asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Cosma Laura Ioana din 13.03.20151 notar public numit în Beclean și asociat pe durată nedeterminată în Baia Mare: Cardoș Bogdan din 04.05.20161 notar public numit în Cluj-Napoca și asociat pe durată nedeterminată în Turda: Vasilescu Paul Dinu din 27.05.20141 notar public numit în Cluj-Napoca și asociat pe durată nedeterminată în Baia Mare: Măgurean Ecaterina Andreea din 16.12.20141 notar public numit în Zlatna, Camera Notarilor Publici Alba Iulia asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Fornade Teodora Maria din 21.01.20151 notar public numit Baia Mare și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Ciugudean George Maximilian din 13.03.20151 notar public numit în Cehu Silvaniei și asociat pe durată nedeterminată în Baia Mare: Stoica Ioan Alin din 07.02.20171 notar public numit în Șimleu Silvaniei și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Dorobanțu Simona Iustina din 18.09.20121 notar public numit în Olcea, Camera Notarilor Publici Oradea și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Pop Smaranda Ramona din 27.03.20191 notar public numit în Vadu Crișului, Camera Notarilor Publici Oradea și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Pădurean Călin Cristian din 12.04.20131 notar public numit în Brăila, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Chiș Mihaela Liliana din 02.07.20131 notar public numit în Liești, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe nedeterminată în Turda: Oneț Ion Angheluș din 24.03.20141 notar public numit în Zărnești, Camera Notarilor Publici Brașov și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Bejan Cristina din 02.07.201 31 notar public numit în Dragomirești, și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Buda Liliana din 12.04.20131 notar public numit în Șimleu Silvaniei și asociat până la 01.06.2021 în Cluj-Napoca: Mureșan Corneliu Lucian din 10.05.20161 notar public numit în Jibou, și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Handra Călugăr Diana din 02.07.20131 notar public numit în Jibou și asociat pe 3 ani în Apahida: Bolduț David Domițian din 19.10.20161 notar public numit în Aiud, Camera Notarilor Publici Alba Iulia și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Nyari Faur Andreea Mihaela din 08.07.20161 notar public numit în Huedin și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Oprea Simona din 02.07.20131 notar public numit în Sângeorz Băi și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Budiu Alina Dorina din 02.07.20131 notar public numit în Glodeni, Camera Notarilor Publici Târgu Mureș și asociat pe durată nedeterminată Cluj-Napoca: Ilcaș Laura Mihaela din 02.07.20131 notar public numit în Bistrița și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Tofeni Alina Teodora din 27.03.20131 notar public numit în Baciu și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Pop Gabriela din 10.04.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Cluj nr. 74/16.03.20131 notar public numit în Dej și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Mesaroș Raluca Ileana din 28.05.20131 notar public numit în Sânsimion, Camera Notarilor Publici Târgu Mureș și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Buteanu Andra Ioana din 02.07.20131 notar public numit în Borșa, și asociat pe durată nedeterminată în București: Balaci Mihai Alexandru din 19.02.20191 notar public numit în Borșa și asociat pe durată nedeterminată în Zalău: Buran Mihai Ovidiu din 09.06.20161 notar public numit în Baia Mare și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Roman Anca Ioana din 30.03.20181 notar public numit în Gherla și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Petcu Andreea Ștefania din 02.03.20181 notar public numit în Șuletea, Camera Notarilor Publici Iași și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Ielciu Doina Alexandrina din 02.03.20181 notar public numit în Ciuchici, Camera Notarilor Publici Timișoara și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Harosa Romana din 05.04.20181 notar public numit în Cluj-Napoca și asociat pe durată nedeterminată în Baia Mare: Cardoș Laura Codruța din 04.07.20181 notar public numit în Bistrița și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Tătar Alina Sabina din 26.07.20181 notar public numit în Miercurea Sibiului, Camera Notarilor Publici Alba Iulia și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Cărunta Simina Iustina din 06.07.20181 notar public numit în Gilău și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Neciu Daniela Gabriela din 14.06.20181 notar public numit în Beclean și asociat pe durată nedeterminată în Baia Mare: Mihali Alexandra Maria din 30.08.20181 notar public numit în Sighetu Marmației și asociat pe durată nedeterminată în Baia Mare: Mureșan Georgeta Marcela din 30.08.20181 notar public numit în Huedin și asociat pe durată nedeterminată în Cluj-Napoca: Fornade Alin Corneliu din 12.12.2018
     +  Anexa nr. 6VI. Camera Notarilor Publici Constanța
    Nr.crt.Județul Circumscripția Judecătoriei Localitatea Numărul locurilor actualizate în anul 2019 Numărul locurilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2019 Numărul locurilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ și judecătorilor CC pentru anul 2019 Numărul notarilor publici suspendați
    1. Constanța Constanța Constanța 76*(1) 74*(2) - 1. Iordan Gheorghe 2. Tatu Elena
    Agigea 1 1 - -
    Corbu 1 1 - -
    Murfatlar 1 1 - -
    Cogealac 1 1*(2) - -
    Cumpăna 1 1 - -
    Eforie 2 2 - -
    Istria - -*(2) - -
    Lumina 3 3 - -
    Năvodari 5 5 - -
    Mihail Kogălniceanu 1 1 - -
    Mihai Viteazu - -*(2) - -
    Nicolae Bălcescu - - - -
    Ovidiu 4 4*(2) - -
    Săcele 1 1*(2) - -
    Techirghiol 1 1 - -
    Valu lui Traian 2 2 - -
    Mangalia Mangalia 10*(1) 8 - 1. Vonica Adrian 2. Pufan Irina
    Albești 1*(1) - - 1. Niculescu Bogdan Alexandru
    Costinești 1 1 - -
    Chirnogeni 1 1 - -
    Amzacea - -*(2) - -
    Independența 1 1 - -
    Mereni - - - -
    Negru Vodă 1 1 - -
    Topraisar 1 1*(2) - -
    Tuzla 1 1 - -
    Medgidia Medgidia 7 7 - -
    Adamclisi - -*(2) - -
    Oltina - -*(2) - -
    Băneasa 1 1*(2) - -
    Castelu - -*(2) - -
    Cobadin 1 1 - -
    Cernavodă 2 2 - -
    Ciocârlia - -
    Deleni - -*(2) - -
    Mircea Vodă - - - -
    Ostrov 1 1 - -
    Poarta Albă 1 1 - -
    Hârșova Hârșova 1 1 - -
    Crucea 1 1 - -
    Topalu 1 1 - -
    Total județ 133*(1) 128*(2) - 5
    2. Tulcea Tulcea Tulcea 13 13*(2) - -
    Chilia Veche - -*(2) - -
    Murighiol - - - -
    Babadag Babadag 3 3 - -
    Topolog - -*(2) - -
    Măcin Măcin 3 3 - -
    Peceneaga 1*(1) - - 1. Cipu Alexandru
    Total județ 20*(1) 19*(2) - 1
    TOTAL CAMERĂ 153*(1) 147*(2) - 6
    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați*(2) 1 notar public numit în Ovidiu și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Crișan Carastoian Delia din 05.11.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 62/24.10.20141 notar public numit în Băneasa și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Manea Magdalena din 07.08.20141 notar public numit în Săcele și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Botezatu Horia din 23.03.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 19/17.03.20171 notar public numit în Constanța și asociat pe 2 ani în Năvodari: Toncu Georgiana din 28.02.2018 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 22/16.02.20181 notar public numit în Vânju Mare, Camera Notarilor Publici Craiova și asociat pe durată nedeterminată în Ovidiu: Ioniță Mihai din 22.01.20131 notar public numit în Tulcea și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Bogdan Mihaela din 21.02.20171 notar public numit în Tulcea și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Petrescu Traian din 21.04.20171 notar public numit în Mihai Viteazu și asociat pe durată nedeterminată în Năvodari: Săcăleanu Alexandru din 13.01.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 60/06.12.20131 notar public numit în Mihai Viteazu și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Dragomir Laura din 19.05.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 27/17.04.20151 notar public numit în Istria și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Andrei Lavinia Antoaneta din 16.03.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 21/06.03.20151 notar public numit în Istria și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Roman Petre Cristian din 19.11.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 56/10.10.20141 notar public numit în Cogealac și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Băniță Luana din 13.01.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 59/06.12.20131 notar public numit în Topolog și asociat până la 19.09.2020 în Constanța: Deliorga Maria Cristina din 05.09.20181 notar public numit în Adamclisi și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Marin Camelia din 05.04.20161 notar public numit în Adamclisi și asociat pe durată nedeterminată în București: Babu Anamaria din 10.04.20191 notar public numit în Beceni, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Dimancea Anda Denisa din 19.09.20161 notar public numit în Amzacea și asociat pe durată nedeterminată în Medgidia: Vasiliev Mircea Andrei din 13.01.20141 notar public numit în Oltina și asociat pe durată nedeterminată în Lumina: Frangu Monica Gabriela din 05.04.20181 notar public numit în Deleni și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Dumitra Cristina din 05.02.20191 notar public numit în Topraisar și asociat pe 1 an în Constanța: Manțu Laura din 31.08.20181 notar public numit în Sânmihaiu Român, Camera Notarilor Publici Timișoara și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Mitroi Cristina din 05.02.20191 notar public numit în Săcele și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Badea Roxana Daniela din 13.01.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Constanța nr. 58/06.12.20131 notar public numit în Castelu și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Nurciu Elena Raluca din 21.03.20191 notar public numit în Chilia Veche și asociat pe durată nedeterminată în Constanța: Stan Corina din 14.03.2019
     +  Anexa nr. 7VII. Camera Notarilor Publici Craiova
    Nr. crt.Județul Circumscripția Judecătoriei Localitatea Numărul locurilor actualizate în anul 2019 Numărul locurilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2019 Numărul locurilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ și judecătorilor CC pentru anul 2019 Numărul notarilor publici suspendați
    1. Dolj Băilești Băilești 5*(1) 4*(2) - 1. Gligă Laura
    Calafat Calafat 2 2*(2) - -
    Craiova Bechet 1 1*(2) - -
    Dăbuleni - -*(2) - -
    Craiova 57*(1) 56 - 1. Ivanovici Laura Mihaela
    Segarcea Segarcea 3 3*(2) - -
    Filiași Filiași 3 3 - -
    Total județ 71*(1) 69*(2) - 2
    2. Gorj Novaci Novaci 2 2 - -
    Tg. Cărbunești Tg. Cărbunești 2 2*(2) - -
    Motru Motru 2 2 - -
    Târgu Jiu Târgu Jiu 18 18*(2) - -
    Turceni - -*(2) - -
    Rovinari 1 1 - -
    Total județ 25 25*(2) - -
    3. Mehedinți Dr. Tr. Severin Dr. Tr. Severin 17*(1) 16*(2) - 1. Udriștoiu Ioana Mirela
    Orșova Orșova 2 2*(2) - -
    Strehaia Strehaia 2 2*(2) - -
    Baia de Aramă Baia de Aramă 1 1*(2) - -
    Vânju Mare Vânju Mare 1 1*(2) - -
    Total județ 23 22*(2) - 1
    4. Olt Balș Balș 2 2*(2) - -
    Caracal Caracal 6 6 - -
    Drăgănești Olt 1 1 - -
    Corabia Corabia 2 2*(2) - -
    Slatina Slatina 13*(1) 12 - 1. Nițulescu Anemarie Izabela
    Piatra Olt 1 1*(2) - -
    Scornicești 1 1*(2) - -
    Total județ 26 25*(2) - 1
    TOTAL CAMERĂ 145*(1) 141*(2) - 4
    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați*(2) 1 notar public numit în Calafat și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Florescu Maria Magdalena din 15.04.20141 notar public numit în Calafat și asociat pe durată nedeterminată în Slatina: Nicolescu Oana Luiza din 12.08.20141 notari publici numiți în Băilești și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Gașpar Monica Ortansa din 14.07.20141 notari publici numiți în Bechet și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Tone Gabriela din 27.05.20151 notar public numit în Segarcea și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Diaconu Laura din 16.11.20151 notar public numit în Târgu Cărbunești și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Cârstea Caba Mihai Dan din 20.05.20161 notar public numit în Orșova și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Dincă Flavius din 26.01.20161 notar public numit în Piatra Olt și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Defta Florentin Leonard din 17.12.20141 notar public numit în Vânju Mare și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Constanța: Ioniță Mihai din 22.01.20131 notar public numit în Dăbuleni și asociat până la 25.01.2023 în Camera Notarilor Publici București: Mocanu Ilinca din 28.12.20161 notar public numit în Dăbuleni și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Curea Ionel din 17.12.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Craiova nr. 68/05.12.20151 notar public numit în Dăbuleni și asociat până în 18.05.2021 în Craiova: Ungureanu Duval Anamaria Andra din 23.06.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Craiova nr. 24/18.05.20161 notar public numit în Baia de Aramă și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Gherghinoiu Emanuel Theodor din 25.08.20141 notar public numit în Baia de Aramă și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Mărăcine Ramona Poliana din 26.04.20171 notar public numit în Scornicești și asociat pe 5 ani în Camera Notarilor Publici București: Trofin Iulia din 03.11.20152 notari publici numiți în Strehaia și asociați pe durată nedeterminată în Craiova: Găgeatu Ileana Mădălina din 28.03.2016 și Făurar Virgil Claudiu din 15.04.20141 notar public numit în Strehaia și asociat pe durată nedeterminată în Târgu Jiu: Nistorescu Constantin din 12.03.20151 notar public numit în Balș și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Tomiță Sebastian Dan din 17.12.20141 notar public numit în Corabia și asociat pe 5 ani în Camera Notarilor Publici București: Țintă Alina Mihaela din 29.04.20151 notar public numit în Drobeta Turnu Severin și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Gheorghe Alisa Anda din 27.11.20171 notar public numit în Piatra Olt și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Mladin Preoteasa Alina Corina 06.07.20171 notar public numit în Ludești, Camera Notarilor Publici Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Popa Daniela Maria din 08.03.20181 notar public numit în Târgu Jiu și asociat pe 4 ani în Camera Notarilor Publici București: Cercel Cosmin Sebastian din 17.04.20181 notar public numit în Turceni și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Dumitrică Anca-Costina din 08.05.20181 notar public numit în Scornicești și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Dincă Alina Camelia din 22.10.20181 notar public numit în Balș și asociat pe durată nedeterminată în Slatina: Voicu Iuliana din 05.02.2019
     +  Anexa nr. 8VIII. Camera Notarilor Publici Galați
    Nr. crt.Județul Circumscripția Judecătoriei Localitatea Numărul locurilor actualizate în anul 2019 Numărul locurilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2019 Numărul locurilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ și judecătorilor CC pentru anul 2019 Numărul notarilor publici suspendați
    1. Galați Galați Galați 47 47*(2) - -
    Frumușița 2*(1) 1 - 1. Irimia Petrișor Gabriel
    Pechea 2 2 - -
    Slobozia Conachii - -*(2) - -
    Tulucești - -*(2) - -
    Tecuci Tecuci 6 6 - -
    Cudalbi 1 1 - -
    Corod 1*(1) - - 1. Popper Monica
    Matca - -*(2) - -
    Priponești - -*(2) - -
    Liești Liești 4*(1) 3*(2) - 1. Nicoară Mircea Cristian
    Independența - -*(2) - -
    Nămoloasa 2*(1) 1 - 1. Tudorie Anca Georgeta
    Tg. Bujor Tg. Bujor 2*(1) 1 - 1. Avram Laura Roxana
    Berești - -*(2) - -
    Total județ 67*(1) 62*(2) - 5
    2. Brăila Brăila Brăila 26*(1) 25*(2) - 1. Vlad Bianca Ramona
    Însurăței 1 1 - -
    Măxineni 1*(1) -*(2) - 1. Pilici Irina Maria
    Movila Miresii 1 1*(2) - -
    Gropeni 1 1*(2) - -
    Mărașu - - - -
    Viziru 1 1 - -
    Făurei Făurei 2*(1) 1 - 1. Gâdea Clitemnestra
    Ianca 2 2*(2) - -
    Total județ 35*(1) 32*(2) - 3
    3. Vrancea Focșani Focșani 24 24*(2) - -
    Dumbrăveni 1 1 - -
    Dumitrești 1*(1) - - 1. Barbu Cătălina
    Gugești 1 1 - -
    Mera - -*(2) - -
    Negrilești - -*(2) - -
    Nistorești 1 1 - -
    Odobești 1 1 - -
    Paltin - - - -
    Slobozia Bradului - - - -
    Suraia 1 1*(2) -
    Spulber - - - -
    Tîmboiești 1 1 - -
    Tulnici - -*(2) - -
    Vintileasca - -*(2) - -
    Vulturu 1 1 - -
    Adjud Adjud 7*(1) 5*(2) - 1. Lupu Iuliana Silvia
    Păunești - -*(2) - -
    Homocea - -*(2) - -
    Panciu Panciu 2 2*(2) -
    Mărășești 1 1 - -
    Fitionești - -*(2) - -
    Total județ 41*(1) 39*(2) - 2
    TOTAL CAMERĂ 143*(1) 133*(2) - 10
    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați*(2) 1 notar public numit în Fitionești și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Totis Eduard Anton din 08.01.20141 notar public numit în Vintileasca și asociat pe 4 ani în Camera Notarilor Publici București: Gurău Laura Adriana din 24.03.20161 notar public numit în Vintileasca și asociat pe durată nedeterminată în Galați: De Smet Crina Alina din 07.06.20161 notar public numit în Liești și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Munteanu Laura Mirela din 04.06.20131 notar public numit în Liești și asociat pe nedeterminată în Camera Notarilor Publici Cluj: Oneț Ion Angheluș din 24.03.20141 notar public numit în Focșani și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Ionescu Cristi Ștefania din 25.03.20141 notar public numit în Focșani și asociat pe durată nedeterminată în Panciu: Nica Nicolae Ciprian din 08.04.20131 notar public numit în Gropeni și asociat pe durată nedeterminată în Brăila: Loi Paul Mircea din 18.02.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galați nr. 1/04.01.20161 notar public numit în Măxineni și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Nămoloșanu Mihaela din 27.03.20131 notar public numit în Măxineni și asociat pe durată nedeterminată în Brăila: Istrate Viorica din 01.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galați nr. 1/15.02.20131 notar public numit în Adjud și asociat, până la 18.07.2021, în Galați: Schin George Cristian din 01.09.20161 notar public numit în Brăila și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Cluj: Chiș Mihaela Liliana din 02.07.20131 notar public numit în Brăila și asociat pe durată nedeterminată în Galați: Toderașcu Dan din 16.11.20161 notar public numit în Brăila și asociat pe 5 ani în Camera Notarilor Publici București: Popa Andra Astrid din 20.05.20161 notar public numit în Brăila și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Brașov: Breazu Marius Sebastian din 16.06.20171 notar public numit în Ianca și asociat pe 7 ani în Camera Notarilor Publici București: Cloșcă Aurelian Daniel din 23.05.20161 notar public numit în Homocea și asociat pe durată nedeterminată în Brăila: Pană Cosmin din 07.11.20161 notar public numit în Panciu și asociat pe durată nedeterminată în Focșani: Dragomir Maria Daniela din 05.09.20161 notar public numit în Panciu și asociat pe 5 ani în Camera Notarilor Publici București: Chiparcă Francesca Beatrice din 26.03.20151 notar public numit în Panciu și asociat pe 1 an în Camera Notarilor Publici București: Blăgan Andra din 24.04.20191 notar public numit în Păunești și asociat până la 01.09.2019 în Camera Notarilor Publici București: Lina Daniela din 20.05.20161 notar public numit în Priponești și asociat pe durată nedeterminată în Brăila: Vlășceanu Cristea Carmen Ionela din 21.11.20171 notar public numit în Berești și asociat pe durată nedeterminată în Galați: Barău Zîna din 13.08.20121 notar public numit în Berești și asociat pe durată nedeterminată în Galați: Bașa Oana Andreea din 16.11.20161 notar public numit în Gropeni și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Doloiu Maria Roberta din 14.10.20161 notar public numit în Gropeni și asociat pe 3 ani în Camera Notarilor Publici București: Brumaru Ruxandra Iulia din 14.06.20181 notar public numit în Matca și asociat, pe 5 ani, în Camera Notarilor Publici București: Luca Viorel din 12.06.20171 notar public numit în Movila Miresii și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Iași: Ciolpan Doru Constantin din 02.12.20141 notar public numit în Tulnici și asociat pe durată nedeterminată în Focșani: Ivan Ana Maria din 19.05.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galați nr. 17/11.05.20151 notar public numit în Suraia și asociat până în 01.01.2031 în Focșani: Pleșcan Florin Ciprian din 21.03.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galați nr. 17/14.03.20161 notar public numit în Galați și asociat pe durată nedeterminată în București: Năzare Violeta din 11.05.20171 notar public numit în Slobozia Conachi și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Timișoara: Tulcan Mădălina din 21.02.20191 notar public numit în Tulucești și asociat pe durată nedeterminată în Galați: Urs Flavia Andreea din 20.02.2018 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Galați nr. 23/12.12.20171 notar public numit în Mera și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Durbac Marius Laurențiu din 05.04.20181 notar public numit în Negrilești și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Micu Andrei din 08.05.20181 notar public numit în Independența și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Șerbănescu Simona din 05.04.20181 notar public numit în Berești și asociat pe 2 ani în Galați: Paladi Gina din 21.05.20181 notar public numit în Ianca și asociat pe durată nedeterminată în Galați: Crăciun Răzvan din 13.07.20181 notar public numit în Panciu și asociat pe durată nedeterminată în Galați: Stoica Luana Irina din 06.11.2018
     +  Anexa nr. 9IX. Camera Notarilor Publici Iași
    Nr.crt.Județul Circumscripția Judecătoriei Localitatea Numărul locurilor actualizate în anul 2019 Numărul locurilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2019 Numărul locurilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ și judecătorilor CC pentru anul 2019 Numărul notarilor publici suspendați
    1. Iași Iași Iași 66*(1) 63*(2) - 1. Macovei Codrin 2. Ochiroș Alexandru 3. Toader Tudorel
    Andrieșeni - - - -
    Aroneanu - -*(2) - -
    Bârnova - -*(2) - -
    Bivolari 1*(1) -*(2) - 1. Șurpănelu Ilinca
    Bosia - -*(2) - -
    Dagâța - - - -
    Dobrovăț - -*(2) - -
    Holboca 1 1 - -
    Horlești - - - -
    Lețcani 1 1 - -
    Lunca Cetățuii-Ciurea 1 1 - -
    Miroslava 1 1 - -
    Mogoșești - -*(2) - -
    Podu Iloaiei - -*(2) - -
    Popricani 1 1 - -
    Popești - -*(2) -
    Rediu 1 1 - -
    Românești - -*(2) - -
    Scânteia - - - -
    Schitu Duca - -*(2) - -
    Șcheia - -*(2) - -
    Tomești 1 1 - -
    Tansa - -*(2) - -
    Țibănești - -*(2) - -
    Valea Lupului 1 1 - -
    Victoria - -*(2) - -
    Vlădeni - -*(2) - -
    Hârlău Hârlău 2 2 - -
    Deleni 1*(1) -*(2) - 1. Berzentu Roxana Alexandra
    Focuri - - - -
    Pașcani Pașcani 7 7 - -
    Bălțați - -*(2) - -
    Ciohorani - -*(2) - -
    Cristești - -*(2) - -
    Lespezi - -*(2) - -
    Mircești - -*(2) - -
    Răchiteni - -*(2) - -
    Ruginoasa 1 1 - -
    Stolniceni Prăjescu 1 1 - -
    Tg. Frumos 3 3 - -
    Răducăneni Răducăneni 2*(1) 1*(2) - 1. Urziceanu Renata
    Costuleni - - - -
    Osoi 1 1 - -
    Total județ 93*(1) 87*(2) - 6
    2. Vaslui Bârlad Bârlad 6 6*(2) - -
    Alexandru Vlahuță 1*(1) - - 1. Ciobanu Ciprian Ionuț
    Ivești 1 1 - -
    Tutova - -*(2) - -
    Murgeni - - - -
    Pogonești - -*(2) - -
    Șuletea - -*(2) - -
    Vinderei - -*(2) - -
    Zorleni - -*(2) - -
    Vaslui Vaslui 11 11 - -
    Băcești - -*(2) - -
    Codăești - -*(2) - -
    Costești - - - -
    Dragomirești - - - -
    Dumești - -*(2) - -
    Ivănești - -*(2) - -
    Muntenii de Jos - -*(2) - -
    Solești - -*(2) - -
    Negrești 2 2 - -
    Huși Huși 6*(1) 4 - 1. Macovei Radu-Ticu 2. Cioroiu George Lodovico
    Arsura - - - -
    Bunești Averești 1*(1) -*(2) - 1. Gâlea Raluca Elena
    Stănilești - - - -
    Total județ 28*(1) 24*(2) - 4
    TOTAL CAMERĂ 121*(1) 111*(2) - 10
    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați;*(2) 1 notar public numit în Dobrovăț și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Topală Daniel din 16.03.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 15/10.03.20161 notar public numit în Roman, Camera Notarilor Publici Bacău și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Vlad Cerasela din 12.12.2014;1 notar public numit în Pogonești și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Lungu Loredana din 12.12.20141 notar public numit în Răchiteni și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Toader Ionuț Alexandru din 04.01.20181 notar public numit în Bălțați și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Pintilie Lăcrămioara din 24.04.20131 notar public numit în Codăești și asociat pe durată nedeterminată în Vaslui: Simin Ionuț din 19.04.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 22/30.03.20131 notar public numit în Solești și asociat pe durată nedeterminată în Vaslui: Simin Eduard Constantin din 19.04.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 22/30.03.20131 notar public numit în Românești și asociat pe 5 ani în Iași: Costin Răzvan Ionuț din 05.04.20161 notar public numit în Vlădeni și asociat pe 5 ani în Iași: Coste Alexandru Dan din 05.04.20161 notar public numit în Mircești și asociat pe 5 ani în Iași: Vieriu Moțoc Ancuța Petronela din 05.04.20161 notar public numit în Bivolari și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Andriescu Raluca din 13.11.20181 notar public numit în Ivănești și asociat pe durată nedeterminată în Vaslui: Bulumac Cătălin Ovidiu din 18.08.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 47/23.07.20151 notar public numit în Tutova și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Stoica Cristina Cremona din 12.04.20171 notar public numit în Schitu Duca și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Toma I. Ioan din 18.02.20161 notar public numit în Sibiu, Camera Notarilor Publici Alba Iulia și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Toma Mihai din 18.02.20161 notar public numit în Aroneanu și asociat până în 19.04.2021 în Iași: Dublea Andreea din 19.04.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 28/13.04.20161 notar public numit în Bosia și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Cristia Avram Cerasela din 21.06.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 36/07.06.20161 notar public numit în Victoria și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Blaj Avram Evelina din 21.06.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 36/07.06.20161 notar public numit în Cristești și asociat pe durată nedeterminată în Pașcani: Isachi Dragoș din 16.03.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 13/10.03.20161 notar public numit în Tansa și asociat pe 5 ani în Iași: Avasiloae Claudia din 15.03.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 26/06.03.20171 notar public numit în Vinderei și asociat pe durată nedeterminată în Huși: Macovei Ștefan Alexandru din 24.04.20131 notar public numit în Iași și asociat pe 2 ani în Camera Notarilor Publici București: Turcu Doina din 27.03.20181 notar public numit în Mogoșești și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Jescu Otilia Elena din 20.08.20121 notar public numit în Ciohorani și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Antohie Răzvan din 17.12.20141 notar public numit în Movila Miresii, Camera Notarilor Publici Galați și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Ciolpan Doru Constantin din 02.12.20141 notar public numit în Răducăneni și asociat pe durată nedeterminată în Huși: Gheorghiu Mircea Raoul din 22.04.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 20/06.03.20151 notar public numit în Popești și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Dascălu Alexandra din 21.02.20171 notar public numit în Delani și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Marinescu Florentina din 04.02.20161 notar public numit în Bârlad și asociat pe durată nedeterminată în București: Fînaru Lulu din 02.05.20171 notar public numit în Podu Iloaiei și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Mahu Maria Cristina din 09.05.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 44/03.05.20171 notar public numit în Zorleni și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Fînaru Alexandru Noru din 02.05.20171 notar public numit în Șcheia și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Fandache Andreea din 04.01.20181 notar public numit în Șuletea și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Cluj: Ielciu Doina Alexandrina din 02.03.20181 notar public numit în Lespezi și asociat pe 2 ani în Iași: Zaharia Andrei Ștefan din 05.04.20181 notar public numit în Băcești și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Bârzu Alexandru din 08.05.20181 notar public numit în Dumești și asociat pe durată nedeterminată în Negrești: Ioniți Vlad din 15.04.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 18/26.02.20151 notar public numit în Muntenii de Jos și asociat pe durată nedeterminată în Vaslui: Irimia Gheorghe din 28.09.2018 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 54/07.09.20181 notar public numit în Țibănești și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Bălan Mariana Otilia din 31.01.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 62/13.11.20181 notar public numit în Bunești Averești și asociat pe durată nedeterminată în Iași: Popa Iulia Silvia din 21.12.20181 notar public numit în Bârnova și asociat până la data de 03.04.2021 în Iași: Pătrășcanu Mihail Radu din 02.04.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Iași nr. 24/02.04.2019
     +  Anexa nr. 10X. Camera Notarilor Publici Oradea
    Nr. crt.Județul Circumscripția Judecătoriei Localitatea Numărul locurilor actualizate în anul 2019 Numărul locurilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2019 Numărul locurilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ și judecătorilor CC pentru anul 2019 Numărul notarilor publici suspendați
    1. Bihor Oradea Oradea 62*(1) 57*(2) - 1. Mihai Miriam 2. Radziuk Delia Roxana 3. Baciu Livia Nicoleta 4. Cacuci Gârba Anca Maria 5. Maier Ioana-Andreea
    Biharia - - - -
    Drăgești - -*(2) - -
    Lăzăreni - -*(2) - -
    Salonta Salonta 3 3 - -
    Cefa - -*(2) - -
    Olcea - -*(2) - -
    Tinca 1 1 - -
    Aleșd Aleșd 4 4 - -
    Vadu Crișului 1 1*(2) - -
    Vârciorog 1*(1) - - 1. Petriș Patricia
    Beiuș Beiuș 3 3 - -
    Ceica - - -
    Dobrești - -*(2) - -
    Ștei 1 1 - -
    Marghita Marghita 3 3*(2) - -
    Derna - -*(2) - -
    Popești 1 1 - -
    Săcueni - -*(2) - -
    Valea lui Mihai 1 1*(2) - -
    Total județ 81*(1) 75*(2) - 6
    2. Satu Mare Satu Mare Satu Mare 15*(1) 14*(2) - 1. Pop Adina-Mioara
    Bârsău - - - -
    Crucișor 1*(1) - - 1. Chirilă Livia Maria
    Livada 2 2 - -
    Carei Carei 4 4 - -
    Bogdand 1 1 - -
    Tășnad 1 1 - -
    Negrești Oaș Negrești Oaș 3 3 - -
    Total județ 27 25*(2) - 2
    TOTAL CAMERĂ 108*(1) 100*(2) - 8
    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați*(2) 1 notar public numit în Olcea și asociat pe durată nedeterminată Camera Notarilor Publici Cluj: Pop Smaranda Ramona din 27.03.20191 notar public numit în Olcea și asociat pe durată nedeterminată în Aleșd: Puie Georgeta-Cristina din 29.12.20171 notar public numit în Vadu Crișului și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Cluj: Pădurean Călin Cristian din 12.04.20131 notar public numit în Dobrești și asociat pe durată nedeterminată în Oradea: Geambașu Ionuț din 26.03.20151 notar public numit în Marghita și asociat până la 12.01.2021 în Oradea: Gîtea Teodora Lidia din 13.04.20161 notar public numit în Cefa și asociat pe durată nedeterminată în Oradea: Voinea Radu din 07.03.20141 notar public numit în Valea lui Mihai și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Peneș Ioana Cristina din 17.04.20181 notar public numit în Lăzăreni și asociat pe durată nedeterminată în Oradea: Țara Vlad Gelu din 24.11.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Oradea nr. 59/06.10.20141 notar public numit în Săcuieni și asociat pe durată nedeterminată în Oradea: Pană Laura din 02.12.20141 notar public numit în Satu Mare și asociat până la 01.08.2026 în Oradea: Bonchiș Andreea Maria din 05.07.20161 notar public numit în Oradea și asociat pe durată nedeterminată în Marghita: Iuhasz Csengele din 07.04.20161 notar public numit în Derna și asociat până la 31.12.2022 în Camera Notarilor Publici Timișoara: Caracioni Carla Karina din 21.03.20181 notar public numit în Găvojdia, Camera Notarilor Publici Timișoara și asociat pe durată nedeterminată în Livada: Fărcaș Claudia Dana din 08.05.20181 notar public numit în Drăgești și asociat pe durată nedeterminată în Oradea: Gabor Melinda din 07.11.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Oradea nr. 58/06.10.2014
     +  Anexa nr. 11XI. Camera Notarilor Publici Pitești
    Nr. crt.Județul Circumscripția Judecătoriei Localitatea Numărul locurilor actualizate în anul 2019 Numărul locurilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2019 Numărul locurilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ și judecătorilor CC pentru anul 2019 Numărul notarilor publici suspendați
    1. Argeș Pitești Pitești 43*(1) 41*(2) - 1. Rădulescu Galia Claudia 2. Caunei Florescu Adrian
    Bascov 1 1 - - -
    Moșoaia 1 1 - -
    Mioveni 3*(1) 2 - 1. Safta Doina
    Mărăcineni 1 1 - -
    Ștefănești - -*(2) - -
    Costești Costești 3 3 - -
    Slobozia - -*(2) - -
    Câmpulung Câmpulung 8*(1) 7 - 1. Ionescu Imanuela
    Rucăr 1*(1) - - 1. Mateescu Emilia
    Curtea de Argeș Curtea de Argeș 5 5*(2) - -
    Domnești 1 1 - -
    Topoloveni Topoloveni 3 3 - -
    Leordeni 1 1 - -
    Total județ 71*(1) 66*(2) - 5
    2. Vâlcea Drăgășani Drăgășani 5*(1) 4 - 1. Pîrvu Cristian Virgiliu Nicolae
    Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 29*(1) 28 - 1. Poenaru Andreea Lorena
    Băbeni - -*(2) - -
    Brezoi Brezoi 1 1 - -
    Călimănești 1*(1) - - 1. Tatu Ioan
    Horezu Horezu 3*(1) 2 - 1. Mazilu Claudia-Ana
    Bălcești Bălcești 2 2 - -
    Total județ 41*(1) 37*(2) - 4
    TOTAL CAMERĂ 112*(1) 103*(2) - 9
    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați*(2) 1 notar public numit în Slobozia și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Costache Oana Cristina din 17.03.20141 notar public numit în Pitești și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Brumă Sorana Cristina din 25.02.20161 notar public numit în Pitești și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Stănișor Dumitru Emilian din 27.02.20181 notar public numit în Curtea de Argeș și asociat pe durată nedeterminată în Pitești: Vasiliu Cezar Mihai din 07.06.20161 notar public numit în Băbeni și asociat pe durată nedeterminată în Pitești: Dobrin Elena Cristina din 07.06.20161 notar public numit în Ștefănești și asociat până la data de 17.01.2023 în Camera Notarilor Publici București: Vorniceanu-Vidrașcu Cristina din 21.11.20171 notar public numit în Slobozia și asociat pe durată nedeterminată în Drăgășani: Dincă Georgiana Roxana din 05.02.2019
     +  Anexa nr. 12XII. Camera Notarilor Publici Ploiești
    Nr. crt.Județul Circumscripția Judecătoriei Localitatea Numărul locurilor actualizate în anul 2019 Numărul locurilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2019 Numărul locurilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ și judecătorilor CC pentru anul 2019 Numărul notarilor publici suspendați
    1. Prahova Ploiești Ploiești 42*(1) 38*(2) - 1. Gâlea Ion 2. Botezatu I. Ion 3. Dumitrache Paula 4. Frațian Iris-Victoria
    Plopeni 1 1 - -
    Sângeru 1 1 - -
    Șirna 1 1 - -
    Dumbrava - -*(2) - -
    Ariceștii Rahtivani - -*(2) - -
    Valea Călugărească 1 1*(2) - -
    Balta Doamnei - -*(2) - -
    Gorgota - - - -
    Apostolache - -*(2) - -
    Vâlcănești - -*(2) - -
    Urlați 2*(1) 1 - 1. Mânzicu Corina Mihaela
    Câmpina Câmpina 6 6*(2) - -
    Băicoi 1 1*(2) - -
    Breaza 1 1 - -
    Filipeștii de Pădure 1 1*(2) - -
    Mizil Mizil 2 2*(2) - -
    Ciorani 1 1 - -
    Sinaia Bușteni 2 2 - -
    Sinaia 3 3 - -
    Azuga 1 1*(2) - -
    Comarnic 1 1 - -
    Vălenii de Munte Vălenii de Munte 3 3 - -
    Bălțești 1*(2) - - 1. Bratu-Gheorghe Cătălina-Mihaela
    Slănic 1 1 - -
    Măneciu - -*(2) - -
    Starchiojd - -*(2) - -
    Total județ 72*(1) 66*(2) - 6
    2. Buzău Buzău Buzău 19 19 - -
    Beceni - -*(2) - -
    Costești - -*(2) - -
    Mărăcineni - -*(2) - -
    Poșta Câlnău - - - -
    Sărulești - -*(2) - -
    Săhăteni - - - -
    Tisău 1 1 - -
    Vernești 1 1 - -
    Pătârlagele Pătârlagele 2 2*(2) - -
    Nehoiu 1 1 - -
    Bozioru - - - -
    Pogoanele Pogoanele 2 2 - -
    Brădeanu - -*(2) - -
    Râmnicu Sărat Râmnicu Sărat 5 5 - -
    Buda 1 1 - -
    Cochirleanca 1 1 - -
    Total județ 33*(1) 33*(2) - -
    3. Dâmbovița Târgoviște Târgoviște 23*(1) 21*(2) - 1. Albu Aurelia Madis 2. Bucaleț Loredana
    Cojasca 1*(1) -*(2) - 1. Iliescu Dana Raluca
    Finta - -*(2) - -
    Bilciurești 1*(1) - - 1. Goșu Tania
    Cornești - - - -
    Dragomirești 1 1 - -
    Pucheni - -*(2) - -
    Niculești 1 1 - -
    Văleni Dâmbovița - -*(2) - -
    Voinești - - - -
    Malu cu Flori - -*(2) - -
    Răcari Răcari 3*(1) 2 - 1. Nuță Ana
    Crevedia 3*(1) 2 - 1. Voicu Maria Laura
    Titu - -*(2) - -
    Potlogi 1 1 - -
    Pucioasa Pucioasa 2 2 - -
    Fieni 2 2 - -
    Moroieni - -*(2) - -
    Găești Găești 3 3*(2) - -
    Corbii Mari - -*(2) - -
    Petrești 2 2 - -
    Ludești - -*(2) - -
    Moreni Moreni 4 4 - -
    Ocnița - -*(2) - -
    Dărmănești - -*(2) - -
    Total județ 47*(1) 41*(2) - 6
    TOTAL CAMERĂ 152*(1) 140*(2) - 12
    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați*(2) 1 notar public numit în Ploiești și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Feig Salișen din 25.03.20141 notar public numit în Apostolache și asociat pe durată nedeterminată în Ploiești: David Livia din 25.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 14/22.02.20131 notar public numit în Sărulești și asociat pe 10 ani în Camera Notarilor Publici București: Nicolae Balaș Didina din 11.08.20161 notar public numit în Găești și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Dincă Andreia Georgiana din 29.05.20131 notar public numit în Azuga și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Polihovici Daniela din 29.06.20161 notar public numit în Azuga și asociat până la 17.04.2021 în Camera Notarilor Publici București: Ciuhan Anca Alexandra din 14.03.20191 notar public numit în Văleni Dâmbovița și asociat pe 5 ani în Târgoviște: Neacșu Anca Nicoleta din 08.10.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 56/30.09.20141 notar public numit în Corbii Mari și asociat pe durată nedeterminată în Petrești: Neagu Mihaela din 18.09.20121 notar public numit în Mărăcineni și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Vișinoiu Bogdan din 16.05.20171 notar public numit în Mărăcineni și asociat până la 31.12.2019 în Camera Notarilor Publici București: Horgea Cristian Octavian din 10.04.20191 notar public numit în Finta și asociat până la 01.02.2020 în Târgoviște: Stoicescu Elena Cristina din 24.04.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 31/19.04.20171 notar public numit în Brădeanu și asociat pe durată nedeterminată în Ploiești: Dobre Stelorian Daniel din 30.12.20141 notar public numit în Bacău, Camera Notarilor Publici Bacău și asociat pe 5 ani în Buzău: Ioniță Gheorghe din 19.02.20152 notari publici numiți în Târgoviște și asociați pe durată nedeterminată în Ploiești: Călin Magdalena din 11.04.2013 și Neculae Diana din 26.03.20151 notar public numit în Târgoviște și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Nițu Cristina Georgeta din 29.07.20141 notar public numit în Dărmănești și asociat pe durată nedeterminată în Moreni: Fieraru Romulus Mihai din 23.05.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 38/20.05.20161 notar public numit în Ariceștii Rahtivani și asociat pe 10 ani în Ploiești: Popescu Delia Elena din 27.11.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 63/14.11.20141 notar public numit în Costești și asociat pe durată nedeterminată în Buzău: Vergu Elena din 28.12.2016 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 92/14.12.20161 notar public numit în Dumbrava și asociat pe durată nedeterminată în Ploiești: Tudose George Radu din 02.02.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 1/27.01.20171 notar public numit în Pucheni și asociat pe durată nedeterminată în Târgoviște: Tudor Vlad Pompiliu Lucian din 20.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 17/22.02.20131 notar public numit în Malu cu Flori și asociat pe 20 ani în Târgoviște: Cărămidă Irina Georgiana din 27.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 13/22.02.20131 notar public numit în Câmpina și asociat pe durată nedeterminată în Ploiești: Cursaru Nicolae Radu din 25.03.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 16/22.02.20131 notar public numit în Balta Doamnei și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Surdescu Oana din 10.05.20131 notar public numit în Mizil și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Terzea Matei Tiberiu din 22.05.20131 notar public numit în Măneciu și asociat până la 17.02.2022 în Vălenii de Munte: Codescu Ana Gabriela din 02.03.20171 notar public numit în Titu și asociat pe 5 ani în Răcari: Cojocaru Maria din 25.05.2017 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Ploiești nr. 37/26.04.20171 notar public numit în Valea Călugărească și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Ciuhan Tudor Lucian din 15.06.20161 notar public numit în Filipeștii de Pădure și asociat pe durată nedeterminată în Ploiești: Barbu Maria Mădălina din 15.06.20161 notar public numit în Moroieni și asociat pe durată nedeterminată în Ploiești: Ivan Ștefan din 25.05.20161 notar public numit în Beceni și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Constanța: Dimancea Anda Denisa din 19.09.20161 notar public numit în Cojasca și asociat pe 3 ani în Lugoj, Camera Notarilor Publici Timișoara: Melciu Cristina Janina din 31.01.20181 notar public numit în Ludești și asociat pe durată nedeterminată în Craiova: Popa Daniela Maria din 08.03.20181 notar public numit în Pătârlagele și asociat pe durată nedeterminată în Râmnicu-Sărat: Boiangiu Sandra Maria din 31.01.20181 notar public numit în Băicoi și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Dejanu Alexandru Nicolae din 05.04.20181 notar public numit în Sărulești și asociat pe durată nedeterminată în Târgoviște: Drăgan Eduard-Sorin-Sebastian din 08.03.20181 notar public numit în Ocnița și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Miclescu Răzvan Cristian din 17.04.20181 notar public numit în Vâlcănești și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Stratan Ioana Teodora din 17.04.20181 notar public numit în Titu și asociat pe durată nedeterminată în Ploiești: Dan Oliviu Vasilică din 23.02.20171 notar public numit în Starchiojd și asociat pe durată nedeterminată în Ploiești: Frațian Eugen Iuliu din 13.08.2018
     +  Anexa nr. 13XIII. Camera Notarilor Publici Suceava
    Nr.crt.Județul Circumscripția Judecătoriei Localitatea Numărul locurilor actualizate în anul 2019 Numărul locurilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2019 Numărul locurilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ și judecătorilor CC pentru anul 2019 Numărul notarilor publici suspendați
    1. Suceava Suceava Suceava 19*(1) 18 - 1. Perju Pavel
    Verești 1 1 - -
    Cîmpulung Moldovenesc Cîmpulung Moldovenesc 7 7 - -
    Vama - - - -
    Fălticeni Fălticeni 7 7 - -
    Dolhasca 1 1 - -
    Rădăuți Rădăuți 11*(1) 10 - 1. Fomin Elena
    Milișăuți 1*(1) -*(2) - 1. Cozgarea Bogdan Ionuț
    Siret 2 2*(2) - -
    Vatra Dornei Vatra Dornei 5*(1) 4*(2) - 1. Nechifor Nadina
    Broșteni 1 1 - -
    Gura Humorului Gura Humorului 2 2 - -
    Total județ 57*(1) 53*(2) - 4
    2. Botoșani Botoșani Botoșani 18*(1) 17*(2) - 1. Popovici Cristian Dan
    Bucecea 1 1 -
    Flămânzi 1*(1) - - 1. Lazăr Daniela
    Trușești 1 1*(2) - -
    Darabani Darabani 2 2 - -
    Dorohoi Dorohoi 5 5 - -
    Săveni Săveni 2 2 - -
    Total județ 30*(1) 28*(2) - 2
    TOTAL CAMERĂ 87*(1) 81*(2) - 6
    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați*(2) 1 notar public numit în Vatra Dornei și asociat pe 1 an în Camera Notarilor Publici București: Ștefan Loredana Anca din 24.04.20191 notar public numit în Siret și asociat pe 5 ani în Suceava: Curcă Gabriela Iuliana din 11.08.20161 notar public numit în Milișăuți și asociat pe 10 ani în Siret: Suraki Elena din 08.05.2019 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Suceava nr. 19/07.05.20191 notar public numit în Trușești și asociat până la data de 31.12.2019 în Camera Notarilor Publici București: Aristotel Ștefania Georgia din 08.05.20181 notar public numit în Afumați, Camera Notarilor Publici București și asociat pe 3 ani în Botoșani: Stanciu-Șfaițer Ecaterina-Roxana din 08.05.2018
     +  Anexa nr. 14XIV. Camera Notarilor Publici Târgu Mureș
    Nr.crt.Județul Circumscripția Judecătoriei Localitatea Numărul locurilor actualizate în anul 2019 Numărul locurilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2019 Numărul locurilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ și judecătorilor CC pentru anul 2019 Numărul notarilor publici suspendați
    1. Mureș Târgu Mureș Târgu Mureș 38*(1) 37 - 1. Holbach Istvan
    Acățari - -*(2) - -
    Ceuașu de Câmpie - -*(2) - -
    Gornești - -*(2) - -
    Glodeni - -*(2) - -
    Miercurea Nirajului 1 1 - -
    Band - -*(2) - -
    Ernei - -*(2) - -
    Crăciunești 1 1 - -
    Ogra - - - -
    Râciu 1 1 - -
    Sâncraiu de Mureș - -*(2) - -
    Sângeorgiu de Mureș - -*(2) - -
    Sântana de Mureș - -*(2) - -
    Șăulia 1*(1) - - 1. Ciocea Veronica Maria
    Ungheni 2 2 - -
    Târnăveni Târnăveni 6*(1) 5 - 1. Grigore Daniela Maria
    Luduș Luduș 5*(1) 4 - 1. Moldovan Maria
    Iernut 2 2 - -
    Sărmașu 2*(1) -*(2) - 1. Oproiescu Cătălin Florin 2. Costin Anca Angela
    Sighișoara Sighișoara 6 6*(2) - -
    Daneș 1 1 - -
    Sângeorgiu de Pădure 1 1 - -
    Sovata 1 1*(2) - -
    Reghin Deda - -*(2) - -
    Gurghiu 1*(1) - - 1. Pop Oana Alina
    Reghin 7*(1) 6*(2) - 1. Bucin Cornelia
    Total județ 76*(1) 68*(2) - 8
    2. Harghita Miercurea Ciuc Miercurea Ciuc 16*(1) 15*(2) - 1. Vargha Ștefan
    Bălan - -*(2) - -
    Lunca de Jos 1*(1) - - 1. Vargha Lilla
    Sânsimion - -*(2) - -
    Odorheiu Secuiesc Cristuru Secuiesc 1 1 - -
    Odorheiu Secuiesc 10*(1) 9 - 1. Rozsa Balazs
    Brădești 1 1 - -
    Vlăhița - -*(2) - -
    Gheorgheni Gheorgheni 5 5 - -
    Ditrău - -*(2) - -
    Toplița Toplița 5 5*(2) - -
    Borsec - -*(2) - -
    Total județ 39*(1) 36*(2) - 3
    TOTAL CAMERĂ 115*(1) 104*(2) - 11
    *(1) numărul actualizat cuprinde și notarii publici suspendați*(2) 1 notar public numit în Sântana de Mureș și asociat până la 04.02.2038 în Târgu Mureș: Holbach Anna Maria din 24.04.20131 notar public numit în Toplița și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici București: Popescu Ana Maria din 12.07.20161 notar public numit în Miercurea Ciuc și asociat pe durată nedeterminată în Odorheiu Secuiesc: Ferencz Palhegyi Tamas din 11.03.20131 notar public numit în Sovata și asociat pe durată nedeterminată în Ungheni: Chișiu Adria Ioana din 20.03.20131 notar public numit în Sovata și asociat pe durată nedeterminată în Târgu Mureș: Nagy Szilard Istvan din 18.03.20161 notar public numit în Band și asociat pe durată nedeterminată în Târgu Mureș: Bența Andrea Loredana din 17.09.2015 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Târgu Mureș nr. 37/03.09.20151 notar public numit în Sângeorgiu de Mureș și asociat pe durată nedeterminată în Iernut: Ștefan Corina din 07.07.20141 notar public numit în Borsec și asociat pe 25 ani în Camera Notarilor Publici București: Munteanu Ovidiu Lazăr din 28.01.20131 notar public numit în Ceuașu de Câmpie și asociat pe durată nedeterminată în Târgu Mureș: Dan Alin Adrian din 15.04.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Târgu Mureș nr. 15/06.03.20131 notar public numit în Gornești și asociat pe 5 ani în Târgu Mureș: Baciu Pop Diana Laura din 30.03.2018 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Târgu Mureș nr. 13/23.03.20181 notar public numit în Ernei și asociat pe 5 ani în Târgu Mureș: Gal-Mihăescu Ioana Laura din 30.03.2018 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Târgu Mureș nr. 13/23.03.20181 notar public numit în Glodeni și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Cluj: Ilcaș Laura Mihaela din 02.07.20131 notar public numit în Ditrău și asociat pe durată nedeterminată în Miercurea Ciuc: Vîlcan Adrian Dan din 04.07.20121 notar public numit în Sânsimion și asociat pe durată nedeterminată în Camera Notarilor Publici Cluj: Buteanu Andra Ioana din 02.07.20131 notar public numit în Sâncraiu de Mureș și asociat pe durată nedeterminată în Târgu Mureș: Toma Valentina din 25.07.20121 notar public numit în Sărmașu și asociat pe durată nedeterminată în Luduș: Man Adriana din 08.04.2014 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Târgu Mureș nr. 10/15.02.20141 notar public numit în Bălan și asociat pe durată nedeterminată în Târgu Mureș: Boerescu Andreea din 20.05.20161 notar public numit în Deda și asociat pe durată nedeterminată în Târgu Mureș: Chirilă Ana Maria din 29.12.20161 notar public numit în Vlăhița și asociat pe durată nedeterminată în Târgu Mureș: Danci-Baziotis Petru Pavel din 12.04.20171 notar public numit în Sighișoara și asociat pe 5 ani în Târgu Mureș: Pintya Andrea din 15.06.20171 notar public numit în Acățari și asociat pe durată nedeterminată în Târgu Mureș: Nașca-Dan Anca-Teodora din 15.04.2013 - conform Deciziei Camerei Notarilor Publici Târgu Mureș nr. 15/06.03.2013
     +  Anexa nr. 15XV. Camera Notarilor Publici Timișoara
    Nr.crt.Județul Circumscripția Judecătoriei Localitatea Numărul locurilor actualizate în anul 2019 Numărul locurilor ocupate de notari publici în funcție în anul 2019 Numărul locurilor vacante destinate judecătorilor de la ÎCCJ și judecătorilor CC pentru anul 2019 Numărul notarilor publici suspendați
    1. Timiș Timișoara Timișoara 98*(1) 96*(2) - 1. Graur Ioana Roxana 2. Petriș Daria Lăcrimioara
    Biled 1 1 - -
    Becicherecu Mic - -*(2)
    Bucovăț - -*(2) - -
    Cenei - -*(2) - -
    Dudeștii Noi 1 1 - -
    Jimbolia 1 1 - -
    Giarmata - -*(2) - -
    Giroc 1 1 - -
    Peciu Nou 1 1 - -
    Pișchia - -*(2) - -
    Recaș - -*(2) - -
    Remetea Mare - -*(2) - -
    Satchinez - -*(2) - -
    Sânmihaiu Român - -*(2) - -
    Săcălaz 1 1 - -
    Sînandrei 1 1 - -
    Șag 1 1 - -
    Mașloc - -*(2) - -
    Moșnița Nouă - -*(2) - -
    Orțișoara 1 1 - -
    Dumbrăvița 3 3 - -
    Giroc 1 1 - -
    Ghiroda 2 2*(2) - -
    Deta Deta 3 3 - -
    Ciacova 1 1 - -
    Jebel - -*(2) - -
    Făget Făget 2 2 - -
    Lugoj Lugoj 9 9*(2) - -
    Buziaș 1 1*(2) - -
    Găvojdia - -*(2) - -
    Topolovățu Mare - -*(2) - -
    Sânnicolau Mare Sânnicolau Mare 4 4 - -
    Lenauheim - -*(2) - -
    Total județ 133*(1) 131*(2) - 2
    2. Arad Arad Arad 45*(1) 44 - 1. Petru Paula- Mădălina
    Livada - -*(2) - -
    Macea 1 1 - -
    Pecica 2 2 - -
    Curtici 2*(1) 1 - 1. Iancu Ramona Camelia
    Peregu Mare - -*(2) - -
    Vladimirescu 2 2 - -
    Vinga - -*(2) - -
    Nădlac 1*(1) -*(2) - 1. Scîntee Ramona Adriana
    Șiria - -*(2) - -
    Șofronea - -*(2) - -
    Zimandu Nou 1*(1) -*(2) - 1. Matias Olimpia Monica
    Fântânele 1 1*(2) - -
    Felnac - -*(2) - -
    Zădăreni - -*(2) - -
    Șagu - -*(2) - -
    Galșa 1 1*(2) - -
    Iratoșu -